Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Miks ei meeldi paljudele inimestele Rate.ee ...
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 11, 2005 10:05 pm    Teema: Miks ei meeldi paljudele inimestele Rate.ee ... Vasta viitega

www.rate.ee nimeline lehekülg. Inimesed teevad profiili, riputavad pilte üles ja hindavad/komenteeivad ka teisi. Mis selles halba on? Midagi. Välja arvatud siis kui inimesed muud enam netis ei teegi kui istuvad rates. Koolis vahetundide ajal kui on mul midagi vaja välja printida(mida muidugi kodus ei teinud) siis on peaaegu võimatu arvutite taha pääseda kuna igal pool on inimesed ees ja istuvad rates. See on halb. Portaalil iseenesest pole viga midagi aga hull pool on need ratehoolikud(no offence Jedi Riddick...kui see olid sina). Ja see käib tõsiselt pinda. Tõsi...tean inimesi kes omavad kontot ja käivad regulaarselt sees aga mitte igal võimalusel, et näha kes on sind hinnanud ja komenteerinud.´Ja kui keegi kirjutas midagi taolist:"Ussaaaaaaa...nii nuncik...äge pic...nii nummi pi' " siis peab tingimata ka talle/neile midagi samasugust vastu kirjutama. Ning olen näinud ka kuidas üks tüüp(sooks M) endast välja läks kui keegi oli teda ühega hinnanud ja tema(selle tüübi) komentaari ei hakkaks ma siin kirjutamagi.

Millised on teie suhted arvamused rate.ee ja ratehoolikutega?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Reede Veeb 11, 2005 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

Mis asja? Mina, reidihoolik?! Ma olen absoluutselt antireidi inimene.
Igatahes, reidihoolikud kohe üldse ei meeldi. Näiteks üks inimene, läks reiti, ning hindas fotograafi pilguga pilte. Sai koguaeg vihkamis kirju, kuni lõpuks ära banniti üldse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rastrophuck
Kadett


Liitunud: 17 Jan 2005
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 12:42 am    Teema: Vasta viitega

Jedi Riddick kirjutas:
Mis asja? Mina, reidihoolik?! Ma olen absoluutselt antireidi inimene.
Igatahes, reidihoolikud kohe üldse ei meeldi. Näiteks üks inimene, läks reiti, ning hindas fotograafi pilguga pilte. Sai koguaeg vihkamis kirju, kuni lõpuks ära banniti üldse.

see on kõik sellepärast , et moderaatoreid on nii palju ja igasuguseid peamodede tuttavaid-sõpru, kes ei mõtle mis teevad. . .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 11:03 am    Teema: Vasta viitega

Vähemalt KG's oskavad vähesed rate'i minna, sest rate on seal keelatud leht Very Happy. Ma olen ka rate-vastane, kuigi aegaajalt (kord nädalas kui hästi läheb) käin seal isiklikel põhjustel Razz

Ma ei kommenteeri seal mitte kedagi... Mul ple isegi pilti üleval ja rate'i kasutan ainult kirjade saatmiseks...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 12:02 pm    Teema: Vasta viitega

Mind jätab rate külmaks, pole seal kunagi pilti olnud ja ei kavatse panna kah. Samas häirib mind rate puhul see, et lapsed teevad oma vanematele lisakulutsi, pannes punkte ja vahetades taustu vms. Ja muidugi rate haiged, need ajavad mind kah närvi.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

Jedi Riddick kirjutas:
Mis asja? Mina, reidihoolik?! Ma olen absoluutselt antireidi inimene.
Igatahes, reidihoolikud kohe üldse ei meeldi. Näiteks üks inimene, läks reiti, ning hindas fotograafi pilguga pilte. Sai koguaeg vihkamis kirju, kuni lõpuks ära banniti üldse.


Ma mõtlesin selle all seda, et vist sina olid see kelle postis ma nägin sõna ratehoolik.

no offence Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Jedi Riddick kirjutas:
Mis asja? Mina, reidihoolik?! Ma olen absoluutselt antireidi inimene.
Igatahes, reidihoolikud kohe üldse ei meeldi. Näiteks üks inimene, läks reiti, ning hindas fotograafi pilguga pilte. Sai koguaeg vihkamis kirju, kuni lõpuks ära banniti üldse.


Ma mõtlesin selle all seda, et vist sina olid see kelle postis ma nägin sõna ratehoolik.

no offence Very Happy


Ma usun, et sa nägid seda minu postis Razz
http://ulmefoorum.pri.ee/foorum/viewtopic.php?t=151
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

omal seal ankeeti pole ja ei plaani teha ka.

Üks põhjus on muidugi see, et mul poleks mõtet sinna oma pilti panna Wink Razz , aga teiseks muidugi see, et on jube, kuidas mõned inimesed sellest sõltuvuses on. Koolis ka, kohe kui arvutiklassi pääsetakse, tehakse rate.ee lahti ja siis mökutatakse seal kommentaaride ja punktide kohta midagi...minu meelest on see natuke haige...eks igaüks ise teab muidugi, aga....
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

Mis seal salata, konto on olemas. Olen aga jõudnud arusaamale, et ma olen veidi üle sellest, et lasen teistel enda füüsilist välimust hinnata.

Vihkan reidipepusid (*khmkh* ja ausalt öeldes ka seda sõna).
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.


Viimati muutis seda Wendelh (Kolm Märts 23, 2005 6:34 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inca
Lipnik


Liitunud: 10 Jan 2005
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Esm Veeb 14, 2005 12:25 am    Teema: Vasta viitega

Mind h2irib reidi juures yks asi, hindamine.
See on minu meelest lausa inimsuse vastane. Leht kui andmebaasina vms pole ju paha iseenesest. No m6elge nyyd ise, v2limuse j2rgi hindamine. Milleks? See syvendab yhiskonna pinnapealsust ja kahtlase v22rtusega normide teket. Asi poleks nii hull, kui see oleks mingi tilluke osa noortest. Kuid niipalju kui ma olen aru saanud, siis suurele osale on rate.ee t2htis ja see teeb mind suht kurvaks :<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Teis Veeb 15, 2005 7:39 am    Teema: Vasta viitega

Mulle ei meeldi rate. Sest see on nii kuradima geniaalne äriidee! Riik võiks nagu põhimõttselt keelustada vaeste mõjutatavate tasakaalutute noorte inimeste suunamise Laughing Ideena hakkab rate mulle vastu, suhteliselt mõttetu asi. Aga raha saaks küll. Ja miks mitte võtta seda nendelt, kes selle väärtusest veel enamasti aru ei saa? (No mõelge tõsiselt, pea kõik noored elavad oma vanemate kulul.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stargate
Lipnik


Liitunud: 5 Dets 2004
Postitusi: 33
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2005 5:26 pm    Teema: Vasta viitega

nojah..endal on ka konto olemas..väga tihti ei satu sinna..tavaliselt näiteks koolis arvutitunni ajal sest meil lihtsalt on seal igav Very Happy aga põhjus miks ankeeti sealt ära ei kustuta on lihtsalt see et olen sealtkaudu leidnud päris mitmeid vanu tuttavaid üles....ega need piltide hinded ja sellised asjad absoluutselt ei huvita..aga noh...rate sõltuvus on tõepoolest jube asi..lihtsalt kohutav vaadata neid kes põlevate silmadega tundideks selle roosa ekraani külge on naelutatud..
_________________
just close your eyes...forget your name..forget the world..and go insane..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2005 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke statistikat ka siis. Saku Gümnaasiumi 2 arvutiklassis(mõlemas 20 arvutit) ühes klassis oli tipphetkel 19 inimest rates ja teises klassis 16. Kuigi tavaliselt on lahti ainult 1 klass siis on asi veel õudsam. Aga numbrid on väga suured.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 6:13 am    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Natuke statistikat ka siis. Saku Gümnaasiumi 2 arvutiklassis(mõlemas 20 arvutit) ühes klassis oli tipphetkel 19 inimest rates ja teises klassis 16. Kuigi tavaliselt on lahti ainult 1 klass siis on asi veel õudsam. Aga numbrid on väga suured.

Kuressaare Gümnaasiumi arvutiõpetaja küsis ükskord meie käest, et mis on kõige külastatavam leht KG's. Paljud pakkusid rate-i, aga tegelikult oli businesia. Rate on plokitud lihtsalt, aga teadjad-mehed saavad ligi Very Happy Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 2:31 pm    Teema: Vasta viitega

Alati on vaja konkureerida, tõestada kui palju parem sa oled. See on lihtsalt naeruväärne.
Muuseas, selle nädala Arteris oli jutt sellest tüübist, Andrei või kes ta oli, kes rate'i algatas. Küsimusele, kas esimene miljon on juba teenitud, tuli kiire vastus "ikka".
Nii et... rate on puhas business. Inimlikud väärtused kipuvad kõige selle kõrval varju jääma.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.


Viimati muutis seda Wendelh (Püh Mai 14, 2006 10:06 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Viper
Kadett


Liitunud: 12 Jan 2005
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tunnistan ma olen ratehoolik, aga meil on ratehoolikutele nimi RatePede ja see kõlab tegelikult paremini Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

Viper kirjutas:
Ma tunnistan ma olen ratehoolik, aga meil on ratehoolikutele nimi RatePede ja see kõlab tegelikult paremini Smile


Siis kui ma esimest korda ratehoolik ütlesin, mõtlesin tegelikult ratepede, aga ei teadnud palju siin "teid" on ja kuidas "te" suhtute sellesse, niiet panin ratehoolik Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Viper
Kadett


Liitunud: 12 Jan 2005
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2005 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

ratepede kõlab kõige paremini Smile aga kirjapilt on ratePD Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

Mul pole kontot ja ei tee ka - mitte et ma sellepärast ratevastane oleks, lihtsalt pole huvi ja viitsimist ja aega ning ei näe mingit vajadust ka. Ei viitsi neid pilte ka nokitseda ja kaubanduslikumaks tuunida. Aga saan ideaalselt aru inimestest, kellele see meeldib. Viimasel ajal on küll märgata olnud suurema ratehullustuse taandumist, eks paljud on sellest ära tüdinenud.
Paljudel mu tutvusringkonnast (täiskasvanud) on ka oma kontod, vahest töö juures on näha salaja nokitsemas ja hindeid panemas. No lasku käia, mina näiteks istun hoopis trekifoorumites parema meelega. Smile
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 8:00 pm    Teema: Vasta viitega

Mina pole kontot omale teinud, pole seal eriti käinud ka. Küll aga inimesed räägivad, et neil on konto minu kohta olemas, eks ma pea siis selle üles otsima... Paaril rates oleval pildil olen ka peale jäänud, taustana muidugi Very Happy
Ei näe vajadust lihtsalt oma pilte eksponeerida kõigile. Olen ka ilma eksponeerimata ilus Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group