Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 episood 1969

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 7:45 pm    Teema: SG1 episood 1969 Vasta viitega

Kui paljud teist on seda episoodi näinud ja mida te sellest arvate?

Meelde tuletamiseks üks pildi kogumik: http://home.kendra.com/urania/stargate_sg1/pic_stargate_sg1_1969.jpg

Minu arust on see üks parimaid episoode, sest see toob välja ajas rändamise probleemid, mille üle on arutatud aastakümneid ja on äärmiselt põnevalt üles ehitatud.

Mis mulle eriti selle episoodi juures meeldib on see, et kindral Hammond oli sisuliselt pool oma elust tundnud SG1 meeskonda, kuid ta oli suutnud seda kohtumist nende eest ideaalselt varjata ja oli suutnud seda 30 aastat enda teada hoida. Cool
Lisaks oli lahe SG1-he teine viga, kus nad sattusid kaugesse tulevikku ja kohtusid Cassandraga. Tema käes olev tehnoloogia pani mõtlema, et mida küll Stargate-i programm tulevikus saavutab. Wink

Mainimist väärt on ka muidugi O'Neili nali, kui ta ütles teda küsitlevale ohvitserile, et ta nimi on kapten James T. Kirk. Ta oli vist vaadanud TOS episoodi "Tomorrow Is Yesterday". Mr. Green

Lõpuks tahaksin ma teie käest küsida, et kas te usute ajas rändamisse ja sellesse, et meid on juba Maa tulevikust külastatud, kas siis kogemata või meelega?

Mina olen selles osas küllaltki skeptiline, sest ajas rändamine võib tähendada pidevaid muutusi ajaloos ning selle mõttega ei suuda minu aju eriti hästi toime tulla. Very Happy
Lisaks arvan ma seda, et kui ka ajas rändamine oleks võimalik, siis vaid teise reaalsusesse, mis oleks sõltumatu meie omast. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 8:10 pm    Teema: Vasta viitega

Vb märkasite aga vist esimestel hooaegadel on mingid episoodi nimed aasta numbrid näiteks see sama 1969 ja 2010 jne.
Väga hea episood oli, parem kui see praegune ajasreismise oma... Seal (1969) oli ikka nii, et SG1 läks ajas tagasi ja ei muutnud midagi ning 30 aasta pärast läks ikka ajas tagasi jne.. loodan, et saate aru mida mõtlen.


SPOILER


0819nes oli aga nii, et nad läksid ajas tagasi ja muutsid tulevikku. Mul tekkis kohe küsimus, et kui nad tulevikku muutsid, et kes siis pärast ajas tagasi läheb ja "nad" on. Need teised Sam, Jack, Daniel on ikka teised, mitte nad. Minu meelest oleks pidanud nii olema, et nad avastavad selle raamatu ning seal on kirjas, et 4 inimest vedas ühe "iluasja" minema ja nad olekski selle minema viinud ning kui nad oleks kätte saadud, siis oleks Ra sellest ka kirjutanud jne. Pmst oleks õige olnud ikka nii nagu 1969ndas, et ajalugu on juba kirjutatud ja seda enam uuesti kirjutada ei saa
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 19, 2005 10:50 am    Teema: Vasta viitega

jaa...see oli päris hea osa, hästi olid ühendatud huumor ja tõsisem pool. Cool
Kõige põnevam oligi minu jaoks just noore Hammondi kohtamine, ja see, et kindral neid tegelikult mäletas. Very Happy

@FLT: need nimed "2010" (4. hooaeg) ja "2001" (5. hooaeg) olid inspireeritud Arthur C. Clarke'i raamatutest, "1969" polnud minu teada nendega seotud.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 19, 2005 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:

@FLT: need nimed "2010" (4. hooaeg) ja "2001" (5. hooaeg) olid inspireeritud Arthur C. Clarke'i raamatutest, "1969" polnud minu teada nendega seotud.


Vot seda ma ei teadnudki. Tänan, et ütlesid Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Esm Juun 13, 2005 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

teoreetiliselt peaks ajas rändamine võimalik olema..aga ise küll sellist tehnoloogiat ei sooviks...
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 22, 2005 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin just uuesti seda osa. Mind paneb alati mõtlema see, kuidas saab inimene saata endale midagi tulevikust ja pärast kogu elu elada teadmisega, et ta tulevikus endale minevikku midagi saadab. Smile
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group