Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

5.element

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Soobel
Nooremleitnant


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 9:09 pm    Teema: 5.element Vasta viitega

Oli viimasel ajal hea filmielamus. Viimasepeal rezisööritöö, eriti värvikalt möllas seal see diskoneeger. Ohmakad politseinikud ja pähetuubitud ilujuttu ajavad klienditeenindajad kosmosesadamas ja telefonimüügis. Ja muidugi Bruce oma tuntud uimase olekuga väikelaps Millat kantseldamas... GREEN!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

Kindlasti on film ääretult hästi tehtud, eriti efektide koha pealt. Enam paremat tuleviku New Yorki (oli vist) annab kujutada.
Eriti meeldisid mulle need lendavad autod, väga ehtsalt ja loogiliselt tehtud. Cool
Samuti tuleb kiita Brucei ja Millat väga hea näitlemise eest. Mõlemad sulasid oma osaga ideaalselt kokku ning see kooslus oli lausa nauditav.

Miinuseks filmile tooks ehk silmapaistva sisutühjuse, need kurjad tulnukad ja järjekordne paha onu olid minu jaoks natuke liiga tavalised. Minu arust oleks võinud neid super näitlejaid ja neid hiilgavaid efekte kasutada raamina hulga parema ning köitvama sisuga filmile. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Fifth Element on üks vähestest ulmefilmidest mis on mulle väga kauaks meelde jäänud ja mida niikergesti juba ei unustata. Põimõtteliselt on ülal juba ära öeldud see mis mulgi selle filmiga meelde tuleb.

Kui mu mälu ei peta, siis oli selle filmi rezisööri prantslane Luc Besson. Ta oli ka selle filmi jutu välja mõelnud. Siin räägitakse üldiselt filmide sisust ja antakse head/halba kriitikat selle kohta. Ärge nüüd minust valesti aru saage. See on ka tähts kuid minu arvates pandakse vähe rõhku rezisööridele. Näiteks on Luc Besson teinud veel sellise filmi nagu Leon - The Professional. Minu arvates on see meistriteos. Veel mainin, et tema käte vahel sündis Taxi triloogia.
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 11:09 pm    Teema: Vasta viitega

Prantslased teevad muidu ka häid ulmekaid. Näitekes "Surematu" on hea prantsuse ulmekas.

Viiendast Elemendist nii palju, et film on väga hea. Tuleviku on hästi ette kujutatud. Viimati nägin seda filmi väga ammu, aga mulle on üks asi seal segaseks jäänud, see "paha mees", mis pruuni asja hakkas tal peast jooksma? Very Happy.

Aga jah väga hea ulmekas! 8 punkti! Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kain
Laevastikuadmiral


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 318

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

Film meeldis, eelkõige visuaalne pool.Kohati jäi tunne, et Besson on üritanud ulmeparoodiat teha.Kõige hullem oli filmi juures see "diskoneegrer", tema tõmblemiste jälgimine oli lihtsalt tüütu.
_________________
If hope is the engine of soul,
Then duty is the navigator...
And love is the fuel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Aga selle diskoneegri pealt võib nähe ühte inimese arengu teed. Asi selles, et ma oli pannud tähele kuidas õnnestus näitlejatel nii käituda nagu oleksid nad selles ajas ja nendes olukordades mis filmis olid näha. See diskoneeger oli lihtsalt futuristlik punk Razz Pealegi on te minu jaosk päris he näitleja ja mitte ainult 5 Elemendis. Sellist esinemist nagu ta tegi siin filmis ei suuda igaüks ära teha.
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

Väga hea film oli, 9p tervel Razz
Fifth Element Ultimate DVD (SCIFI'st siis selline tore teade Razz)
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Soobel
Nooremleitnant


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 11:56 am    Teema: Vasta viitega

Mis diskoneegril viga oli? Kas te kujutate ka ette, kui palju oleks film ilma selle neegrita igavam olnud?
Võibolla oli ta liiga esiletükkiv, aga sellised detailid lisavad igale loole värvi. Rezi¹ööritöö juurest jäi meelde see tähelaeva start üheaegselt Zorgi lõhkamisega kosmosesadamas ja stjuuardessi orgasmiga diskoneegri all.
Veel muutus diiva Plavalaguna etteaste toon ägedalt, kui areenile asusid need limalõust-sõdurid.
Kokkuvõte: nauditav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Märts 03, 2005 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle see film meeldis väga. Smile
Oli kuidagi selline tore fantaasiaelementidega Sci-Fi tükk, igati nauditav ja puha. Oli head huumorit ja vingeid eriefekte, kõige paremad olid muidugi need lendavad autod - iseasi kui reaalsed nad on, aga coolid olid küll. Cool
Näitlejad olid muidugi ka super - Willis ja Jovovich moodustasid üsna kena tandemi, sobides kokku. "Diskoneegri Very Happy kohta niipalju, et ta oli ehk tõesti mõneti esiletükkiv, aga see-eest ka koomiline.

Pmst kena muinasjutt Smile
9/10
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 03, 2005 10:02 pm    Teema: Vasta viitega

Ise olen ainult natukene näinud ja siis olin ma ka üsna noor veel(mis ma siis nüüd küll olen... Eh? ) ja siis mulle see millegi pärst ei meeldinud. Aga ma ei vaadanud ka lõpuni. Osade kaupa siis kui reklaam oli(vaatasin teist filmi). Nüüd tahaks uuesti millalgi näha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Abydos
Kadett


Liitunud: 16 Mai 2005
Postitusi: 5
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

Geniaalne film. Bruce Willise blondid juuksed ja see oran¾ särk ja kõik detailid selles filmis on väga hästi meelde jäänud aastate jooksul. Head näitlejad, hea huumor, hea action ja hea taust ehk siis efektid. Üks mu lemmikumaid filme ja mitte lihtsalt ulmefilmide hulgas vaid ka üleüldse.
"Time not important, life important"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

SUPER GREEN! Äärmiselt vaimukas film. Sealt polegi mõtet otsida sügavat sisu, vaid just hoogsat meelelahutust. Your mission is ... to save the World! Otsekohene ja selge Smile
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 7:08 pm    Teema: Vasta viitega

See Viies Element on lihtsalt geniaalne, raudselt üks minu kõigi aegade lemmikfilmidest. Ja ma vist ei ole ühtki teist filmi nii palju kordi vaadanud kui seda... sellest hoolimata on mul iga kord, kui mõnest telekanalist see film jooksma hakkab, selline tunne nagu oleks jõulud varem kätte jõudnud. (Kuigi mul on loomulikult ka endal see film olemas ja tihti, kui midagi arukamat teha pole, topin selle plaadi mängijasse ja naudin...)
Ja ma tõepoolest ei tea, miks see mulle nii väga meeldib. Selles mõttes, et ma olen näinud mitmeid filme, mis sellest tunduvalt paremad on, aga teist filmi, mida ma nii palju kordi vaadata viitsiks, pole lihtne leida.

E: jee, viiekümnes postitus... lahe Razz
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me


Viimati muutis seda shadowman (Teis Mai 17, 2005 7:12 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Jep, ka mullegi meeldis. Ammu nähtud, sellest on küll kahju, kuid mulje järgi mäletan, et tegemist oli tõeliselt hea filmiga. Ja vana hea Willis Smile .
Eriti hästi jäi meelde tuleviku kujutamine. Millegi pärast meeldisid tollal kohutavalt sealsed lendavad autod Cool .
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group