Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Voyager'i tase

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 10:38 pm    Teema: Voyager'i tase Vasta viitega

Mida arvate Voyageri tasemest?

Isiklikult pean seda kõige nõrgemaks Star Treki sarjaks üldse.
Põhjuseks tooksin ilmselt liiga pikale veninud teema, mis olis siis Voyager'i teekond koju. Esimesel hooajal tundus sari küllaltki huvitav ja kutsus taas vaatama, kuid pärast seda hakkas sari vaikselt allamäge minema.

Sarja kaks viimast episoodi olid muidugi kümme kümnest, aga nende ootamine oli liiga pikk. Viiest hooajast oleks sellele sarjale täiesti piisanud.

Natuke vastu oli mulle ka selle sarja üldine suund, mis kaldus klassikalisest Star Trek'ist minu arust raskelt kõrvale.

Muidugi olen ma enamus osad ära vaadanud, sest jään Trek'ile alati truuks.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

Pean tunnistama, et see sari on minu meelest suht nõrga tasemega. Ma ei räägi siin eriefektidest, vaid pigem näitlejatööst. Neil tegelastel lihtsalt polnud omavahelist keemiat, samuti tundusid nad täiesti "hallid" ega suutnud üldsegi veenvat muljet jätta. Juba esimene osa oli nõrk.
Endgame oli muidugi vinge CGI-show...aga seda oli vähe. Confused

Eriti kurb hakkab Voyageri peale mõeldes, meenutades "Andromeda" 4. hooaja lõpuosa The Dissonant Interval, mis ... jah, raske on sõnu leida, oli lihtsalt suurepärane.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 7:03 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Jah mis siin salata. Kuigi mul ei õnnestunud omalajal kõiki Voyageri seeriad ära näha on siiski arvamus olemas. Voyager on ka minu jaoks seni nõrgim sari ja arvan , et just sellepärast kuna seal oli lihtsalt nõrk (näitlejate suhtes) meeskond kokku saadud. Ei olnud seda TNG meeskonna sära. Ok..teema poolest siiski suht huvitav..visata laev kuhugile Delta kvadranti(kui nüüd õieti mäletan, ei viitsi kohe otsima ka minna kinnituseks) ja sealt siis 100 aastat tagasi reisida - sarjale nagu vesi veskile..aint keevita osi juurde. Aga samas ilmselt läks asi shut üksluiseks kätte ka. Sarja asjalik point oli see, et saadi natuke rohkem nüüd teada ka selle kvadrandi elanikest ( ja kas mitte Borgid sealt ei tulnud ka). Parandage aga julgelt kui panin nihu..Vana pea võib tead isegi teine korda alt vedada Razz

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 10:43 am    Teema: Vasta viitega

Jap Sul täiesti õigus, sealt tulevad Borg-id. Voyager-i parim külg on laeva disain Wink Voyager-i kõige suuremaks probleemiks on vasti ikkagi see, et kõik eelnevad sarjad ja filmid on nii võrd palju ideid juba ekraanile toonud, et päris uuega üllatada on raske. Osalt ka see tõttu võeti ette Enterprise-i ajastu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
trekgeek
Kadett


Liitunud: 10 Jan 2005
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kes arvavad, et Voyager jama on, vaadake (uuesti) kuuenda hooaja episoodi Blink of an Eye ja arvake siis uuesti:P

No offence, ärge seda lauset surmtõsiselt võtke

EDIT:
Ja tegelastest rääkides:
Kui Jennifer Lien minema saadeti ja Jery Ryan asemele võeti, muutus üldmulje kohe tunduvalt paremaks. Seven of Nine on üks paremini väljaarendatud ja omapärasemaid tegelasi ST ajaloos üldse, vähemalt võrreldav Spocki, Data või mõne muu märkimisväärse tegelasega. Kes (Jennifer Lieni tegelaskuju, mitte küsisõna) oli minu meelest absoluutselt mõttetu tegelane, umbes nagu Hoshi Sato ENTis. (Ja minu arvamust ei mõjutanud Jery Ryani füüsiline atraktiivsus:)) Olgu, möönan, et enamus tegelastest olid siiski suht tuhmid võrreldes TNGga näiteks, aga 7 hooaja jooksul said siiski küllaltki sümpaatseks.

Ärge pange mind tähele, VOY on minu üks lemmikutest lihtsalt:P


Viimati muutis seda trekgeek (Esm Jan 10, 2005 9:39 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tere trekgeek,

trekgeek kirjutas:
Kes arvavad, et Voyager jama on, vaadake (uuesti) kuuenda hooaja episoodi Blink of an Eye ja arvake siis uuesti:P

No offence, ärge seda lauset surmtõsiselt võtke


Me ei üritagi väita, et Voyageri sari "jama" on, vaid seda, et ta on meie arust Star Treki sarjadest nõrgim. Wink

Minu jaoks ei ole ükski Star Trek "jama". Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
inca
Lipnik


Liitunud: 10 Jan 2005
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

Ytleks nii, et ma n2en et voyager on n6rk. Kuid ta meeldib mulle siiski TNG j2rel k6ige rohkem.
DS9 j2lle pole minu meelest Star Trekiks kvalifitseeritav. T6en2oliselt seep2rast , et "serarch&explore" on puudu(ei vabanda v2lja sellega et action comes to us).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rastrophuck
Kadett


Liitunud: 17 Jan 2005
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2005 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

palun defineerige "nõrk" ?

nõrk on see , mis praegu esmaspäeviti ETV-st tuleb. minu meelest on Voyager väga hea Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2005 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

rastrophuck kirjutas:
palun defineerige "nõrk" ?

nõrk on see , mis praegu esmaspäeviti ETV-st tuleb. minu meelest on Voyager väga hea Smile


Voyageri teeb minu jaoks nõrgimaks just kehv näitlejatöö, sest minu arust ei ole seal tugeva isiksusega tegelasi. Wink
Teiseks pean ma Voyageri episoode üldjoontes igavamateks, sest TNG ja TOS episoode vaatan ma alati hinge kinni hoides. Cool

TOS'i saab nõrgaks pidada ainult siis, kui hinnata seda tema kehvade efektide ja natuke nõrgema laeva sisustuse poolest.
Minu arust peaks seal ikka vaatama näitlejatööd, mis on vaieldamatult väga kõrgel tasemel. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
rastrophuck
Kadett


Liitunud: 17 Jan 2005
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2005 12:04 am    Teema: Vasta viitega

nojah. siin jääme ilmselt eriarvamustele Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Setu
Kadett


Liitunud: 23 Jan 2005
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 27, 2005 12:01 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
rastrophuck kirjutas:
palun defineerige "nõrk" ?

nõrk on see , mis praegu esmaspäeviti ETV-st tuleb. minu meelest on Voyager väga hea Smile


Voyageri teeb minu jaoks nõrgimaks just kehv näitlejatöö, sest minu arust ei ole seal tugeva isiksusega tegelasi. Wink
Teiseks pean ma Voyageri episoode üldjoontes igavamateks, sest TNG ja TOS episoode vaatan ma alati hinge kinni hoides. Cool

TOS'i saab nõrgaks pidada ainult siis, kui hinnata seda tema kehvade efektide ja natuke nõrgema laeva sisustuse poolest.
Minu arust peaks seal ikka vaatama näitlejatööd, mis on vaieldamatult väga kõrgel tasemel. Wink


maitse üle muidugi ei vaielda, kuid minuarust polnud Voyager'i esinemine midagi nii halb.Otsid tugeva iseloomuga tegelasi?kas Kapten Kathryn Janeway polnud tugeva isiksusega?ja teisedki olid omamoodi.isiklikult ei otsinud sealt vigu ja sari meeldis, see kas ta õige trek on või ei ole mind eriti ei huvita.

minu tagasihoidlik arvamus :p
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 12:29 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei olegi nüüd nii kindel, et kas ta nii nõrk oli kui väidate. Seda küll, et ta TNG järgi ei ulata jne aga üld joontes oli päris hea. Mis mulle Voyager´il puhul meeldis oli see, et võeti rohkem käsile ajareisimise teemat. See on üks suur pluss sellel sarjal. Pean tunnistama, et Kes ja Keisonite teema oli tõesti igava võitu. Paremaks läks tõesti siis kui tuli 7 of 9 mängu Smile Terve see Borg teema on lihtsalt vapustav ja ainulaadne.

Mida laeva juures veel oli uus olid need geelpacks, uud Wap Core ja kogu aeg kui laev läks Wap´i peale liikusid kondlid üles. Ma oleme ju näinud, et Enterprise E (oli vist see laeva mudel) oli võimaline pooleks minema, aga liikuvaid kondleid pole me kunagi varem ju näinud.

Aga jah viimased osad olid parimad. Eriti kui tuleviku Janeway andis neile need torpeedod ja selle kaitse soomustiku Very Happy Imelik oli aga see, et filmis Nemesis seda soomustiku ei olnud näiteks Enterprise´il kuigi filmi sisu võttis aset pärast Voyager´i Maale jõudmist. Kas nad siis seda tehnoloogiat ei võtnudki kasutusele? Aga kui ma ei eksi siis need torpeedod olid küll kasutusel Smile

Kokkuvõttes ütleks, et Voyager on täitsa hea seeria oma ajareisimistega, borg´idega ja tehnikada. Kuid kahjuks tõesti tegelased olid natukene magedad.

PS! Ei saa mina küll aru mis Hoshi Sato´l viga on Question
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 12:35 am    Teema: Vasta viitega

Hunky kirjutas:

Aga jah viimased osad olid parimad. Eriti kui tuleviku Janeway andis neile need torpeedod ja selle kaitse soomustiku Very Happy Imelik oli aga see, et filmis Nemesis seda soomustiku ei olnud näiteks Enterprise´il kuigi filmi sisu võttis aset pärast Voyager´i Maale jõudmist. Kas nad siis seda tehnoloogiat ei võtnudki kasutusele? Aga kui ma ei eksi siis need torpeedod olid küll kasutusel Smile


Võimalik on ka see, et Janeway otsustas mitte tuleviku tehnoloogiat kasutada, sest ta ei tahtnud teha muutusi ajaloos. Tavaliselt on see kõigi tähelaeva kaptenite peamine mure. Smile
Mis puudutab torpeedosid, siis ilmselt First Contacti filmi aegseks ajajärguks olid juba quantum torpeedod välja arenenud. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 11:34 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Võimalik on ka see, et Janeway otsustas mitte tuleviku tehnoloogiat kasutada, sest ta ei tahtnud teha muutusi ajaloos. Tavaliselt on see kõigi tähelaeva kaptenite peamine mure. Smile

Seda küll aga märksõna sinu tekstist muutusi ajaloos. Vanem Janeway oli ju ajas tagasi reisinud ning need relvad ja soomustikud andnud. Siis oli ta veel Borg Queen´ile külla läinud ja natukene kaost neile toonud Twisted Evil Pealekauba Voyager poleks kunagi sinna udusse läinud, kus olid Transwap sõlmed, sest kohtasid kohe mõnda Borg laeva. Siis oleksid nad pikalt edasi reisinud ja rohkem meeskonna liikmeid kaotanud kui sinnamaani seda olid teinud Sad

Nii et, ajamuutus toimus kuigi seda eriti ei taheta juhtuda lasta Smile Razz Wink
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 11:38 am    Teema: Vasta viitega

Sul on selles mõttes õigus, et aega oli juba kõvasti muudetud, kuid ehk Janeway ei tahtnud asja hullemaks teha. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 12:09 pm    Teema: Vasta viitega

Aga üeldakse, et tulevik on see mida me temast/sellest ise teeme Exclamation

Kuid arvatavasti on sul, TrekRanger, õigus Smile

See küll puhas spekulatsioon, aga mul on 2 varjanti mis nende relvade ja soomustikega tehti:
1) Hävitati Sad
2) Pandi need lattu ja tehti mingi direktiiv või leping. Selle lepinguga on määratud, et neid tuleviku tehnoloogiaid võib kasutada ainult Borg´ide vastu Razz
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Twilighter
Kadett


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 10
Asukoht: Kärdla.

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 5:38 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arvamus Voyagerist küll nii positiivne pole...
Ma vihkan seda. Teate miks?
Sest See oleks võinud ja PIDANUD kõige parem olema!

Mõelge... Juba sarja põhimõte kõlab huvitavalt. Laev, kaugel kodust ja peab leidma tee läbi verejanuliste tulnukatega täidetud ohtlikust kosmose urkast. Oli nii palju võimalusi huvtavateks olukordadeks ja draamaks. Oli väline ja sisene konflikt - vaenulikud tulnukad ja Maquis-d.
Aga EI. Kogu see potentsiaal rikuti ära. Maquis-d - Föderatsiooni-vastased terroristid ja vabadusevõitlejad - panevad juba esimese osa lõpus Tähelaevastiku mundrid selga. Ja laev ise taastus iga osa alguses kõigist vigasdustest. Relvad, shuttle-id, kõik... Lõputud. Mingit ohu tunnet ei olnud!

Selles kõiges on süüdi kirjutajad. Näitlejad ei saanud tõesti midagi teha selle materjaliga mis neile anti. Sari oli alguesest lõpuni kaotatud võimaluste hunnik. Kõik see tohutu potentsiaal rikuti ära...
Enamus osadest olid kohutavad või vähemalt all keskmise, kusjuures iga natukese aja pärast ilmus välja väga hea osa (Year of Hell, Blink Of An Eye, Living Witness, Message In A Bottle, etc.)
ja näitab meile kui hea see kogu sari oleks võinud olla.

Year of Hell oli eriti hea ja eriti kurb vaadata. Räsitud, katkine leav mis lonkab läbi vaenuliku territooriumi püüdes meeleheitlikult ainuüksi ellu jääda... See oli mis kogu sari oleks realistlikult olema pidanud. Aga ei olnud. Kurb.

Tuleviku Tehnoloogia
Kas on tõesti midagi arutleda mis Admiral Janeway antud asjadega tehti? Voyager saadeti jalamaid teadlaste juurde, et need prooviksid tehnikat mõista ja duplikeerida. Tähelaevastik pole just alati kõiga targem, aga sellist võimalust ei anna KEEGI käest...

Seven of Nine

Nojah... Tema oli ainult üks - või õigemini KAKS - põhjust miks ta sarjas oli: ta rinnad. Sarja toodi sisse seksikas naine, et inimesi vaatamas hoida.
_________________
I'm right behind you...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 07, 2008 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüdseks on siis ka minul terve sari vaadatud ja võib mõned read siia ka kirja panna. Noh, ma ei saa olla nii kriitiline, kui siis mõned on olnud, sest minu jaoks on lihtsalt suhteliselt raske Star Trek'i ära rikkuda... välja arvatud mõned fänni filmid, kuid ka neil on olnud mingisugune positiivne tase.

Võibolla tõesti ei kasutanud sarja loojad täielikult ära "üksiku-laeva-sattumist-kaugesse-galaktiga-nurka" teemat. Borg'id olid küll sisse toodud, kuid nende kajastamisest saadi ka suhteliselt lihtsalt mööda mindud (kui Kes Voyager'i oma võimetega Borgi territooriumist niiöelda "üle viskas"). Aga oli häid osi ja oli vähem häid osi. Võin kindlalt väita, et see kehtib ka TOS'i ja TNG kohta, mida peetakse siis kõige paremateks sarjadeks. Ei oska midagi öelda Enterprise'i kohta, sest kahjuks pole veel ühtegi osa näinud sellest Confused

Näitlejate valiku kohta ei ütle ka midagi halba, sest igaüks oli omamoodi tugev karakter ja kõigi jaoks leidus hetki, kus nad said välja tuua parima endas Kõige rohkem tõstaks esile just The Doctor'it mänginud Robert Picardo - lausa lust oli teda vaadata. Ka Kate Mulgrew (kapten Janeway) on tugev karakter-näitleja, Ethan Phillips (Neelix), Jeri Ryan (Seven), Tim Russ (Tuvok), Robert Beltran (Chakotay) on ka tugevad näitlejad... nii et polnud hullu midagi minu arvates.

Mis kannatas, oli uute rasside välja arendamine. Kuna Alfa kvadrandis ja Beeta kvadrandis elavad rassid on kõigile juba tuttavad: Klingonid, Romulanid, Ferengid, Kardassiaanid, Bolianid, Vulkanid, Beetazoidid jne jne, siis Voyager'i loojad pidid põhimõtteliselt igal nädala välja mõtlema uue tulnukate rassi ja nii võis palju kaduma minna, kuna puudus taustainfo. Kindlasti saad hästi hakkama Species 8472, Kazon'i ja Viidian'ite loomisega ja mingil määral ka Talaxian'idega, kuna Neelix oli ju teatavasti Talaxian, samas ei näidatud neid just väga palju.

Kokkuvõtteks võib öelda, et tegemist ei olnud küll ereda tähega taevas, kuid tugeva märgi jättis see sari kindlasti Trek'i saagasse.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2011 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Lõpetasin paari päeva eest sarja üle vaatamise. Pean tunnistama, et kuigi ma pean seda endiselt nõrgimaks Star Treki sarjaks, olen ma Voyageri suhtes siiski nüüd mõnevõrra leebunud. Sarja episoodid kipuvad üldjuhul olema vägagi self-contained ja üle mitme episoodi ulatuvaid tegevusliine on äärmiselt vähe ning need ei oma ka erilist mõju. Aga mõnes mõttes on see ka pluss, sest lubab alati panna plaadi DVD mängijasse ja nautida Star Treki, ilma et peaks meelde tuletama, mis täpselt toimub, nagu see on Babylon 5 ja teiste jätkuva tegevusliiniga sarjade puhul.

Kuigi näitlejate seas paistsid mõned selgelt silma (Mulgrew, Picardo), siis teised jäid peaaegu alati halliks ja igavaks (Beltran, Wang, Russ, Dawson). McNeilli Paris oli tüüpiline handsome bad boy ja mulle meeldib teda võrrelda nt Sheppardiga SGA-st, aga ka paljudest teistest sarjadest pärit analoogsete tegelastega.

VOY on ka see Star Treki sari, millest mul on kõige raskem meenutada mingeid stand-out episoode. Jah, häid osi oli loomulikult ja seitsme hooaja peale kokku tuleb ka neid täiesti arvestatav hulk, kuid Star Treki tipp jääb minu arvates siiski pigem teiste sarjade pärusmaaks.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group