Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

A bold Leap Forward

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2005 12:30 pm    Teema: A bold Leap Forward Vasta viitega

"A Bold Leap Forward" on järgmise generatsiooni "Quantum Leap"

Sci-Fi kanal on juba mõnda aega tagasi välja kuulutanud, et Quantum Leap'i järg on jõudnud "Production" faasi.
Peaosas on Dean Stockwell. Scott Bakula on külalistaar esimeses hooajas, ei kellegi muuna Sem Beckett ise.

Stoori:

Twenty years after the original series left Dr. Sam Beckett "leaping" into the great unknown, Sam is finally reunited with Al, his old mentor and "partner in time." But when circumstances beyond their control send Sam away once more, Al must recruit his lost friend's daughter to pick up where her father left off and hopefully help find Sam again in the process.

Jään ootama...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2005 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

Ma jään ka ootama, hea, et ütlesid, ma ei teadnudki sellest mitte midagi...
Kui Ajahüpet esimest korda nägin, hakkas see mulle meeldima, ajapikku tulid teised sarjad peale ja tõrjusid selle esikohalt...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group