Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Head ja Vead
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cuccurcurat
Lipnik


Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 26
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

Wow! subBlack on lahe...ma panin selle taustaks Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inca
Lipnik


Liitunud: 10 Jan 2005
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 9:10 pm    Teema: Vasta viitega

Njha
You asked for it : P
V2ga tore, et selline foorum on tekkinud ja veel rohkem loodan ma seda, et sellest midagi ka kasvab. Aga...
Ma ei hakanud reklaami alla kirjutama , kuna seal juba yks kuri onu viuksus : P
Ma saan aru, et see on Teie foorum ja et teile meeldib Star Trek. Star Trek on t6enaoliselt yks t2nap2evase sci-fi alustalasid yldse. Kuid te tahaksite paberite j2rgi teha ulmefoorumit.
Siis EI tohiks Star Treki kesksus siit l2bi kumada. Paraku ta seda teeb. 2rge kysige:"Kust?". Ma ei oska n2puga n2idata. S.t. oskan kyll aga ma ei tee seda.
Syvenege asja, m6elge kuidas asja laiahaardelisemaks teha. J22des siiski sci-fi jurde. Sest sci-fi on see, miks mina siin olen.
Nagu ma siin m6nedest threadidest j2reldada v6in, on eestis analoogilisi kohti veel. Neid ma kahjuks/6nneks leidnud ei ole.
Et siis kas kildkond v6i kommunity?
L2ks tiba h2guseks k2tte 2ra, aga ehk kriban hiljem veel midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 7:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea, ei oska nagu millegi üle kurta... Kõik on väga hea! Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 10:43 am    Teema: Vasta viitega

Lahe avaleht Very Happy ! Valgel taustal Ulmefoorumi logo, mis ei tööta. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 05, 2005 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

Vigade ala võiks kindlalt lugeda selle, et reeglid ei ole korralikult ordineeritud, halb on postide vahelt neid reegleid lugeda. Kõik reeglid peaks olema ühte posti reastatud lihtsalt ja arusaadavalt, tähtsamad paksemalt jms. Ning teema võiks lukus olla, sest mis kommentaare sinna ikka vaja on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Märts 05, 2005 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

@tint: asine soovitus, nüüd on kõik reeglid ühes postis ja teema lukus (kuigi seda oli ta ka enne).
Loodetavasti muutus asi nüüd arusaadavamaks.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2005 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei osanud seda kuhugi mujale kirjutada ja vabandan ka juba ette ära, kui see koht ebasobiv on. Aga ma tahtsin lihtsalt huvi pärast küsida, et kas UF kustutab kasutajaid ära ka? Näiteks mingi kindla ajavahemiku järel kui kasutaja ei ole midagi postitanud?
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2005 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

@Wendelh: Sinul pole küll midagi karta Smile

Kustutame selliseid kummalisi aeg-ajalt tekkivaid enamasti numbreid sisaldavate nimedega kasutajaid, kes registreeruvad vist mingi programmi abil ning oma profiilis erisuguseid välismaa saite reklaamivad.

Neid, kes paistavad olevat Eestist ja on ilma ühegi postita, me ära ei kustuta.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2005 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kui neile Eesti nimedega kasutajatele saata erasõnum ja teha kindlaks kas nad on üldse aktiivsed...Mõned võivad ju ainult lugeda aga kui loevad ja midagi ei kirjuta siis peaks ju sõnumile reageerima. Mõned teevad aga niisama kasutaja, vaatavad natuke ja siis lähevad minema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Mai 23, 2005 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

Seletage mulle palun ära üks anomaalia, mida olen tähele pannud: mõnikord, kui ma enda postitust muudan, siis ilmub pärast selle alla kiri "Viimati muutis päeval x kell x ja see postitaja x. Kokku muudetud x korda" või midagi sellist, aga mõni teine kord (tegelikult enamusel kordadest) jällegi ei jää postituse muutmisest mingit märki. Just curious.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me


Viimati muutis seda shadowman (Esm Mai 23, 2005 9:33 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Mai 23, 2005 8:44 pm    Teema: Vasta viitega

See peaks vist olema sellest tingitud, kas peale sinu postitust on vahepeal veel mõni postitus tekkinud või mitte. Et siis nagu oleks aru saada, et midagi sisulist võib muutunud olla....
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
nn3
Kommodoor


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 150

PostitusPostitatud: Reede Sept 09, 2005 2:03 pm    Teema: Re: Head ja Vead Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
3. Mida tuleks selle foorumi juures teie arust veel ära teha?

Ulmefoorumile võiks tekitada favicon.ico faili, aitaks brauserites väärtuslikku järjehoidjate riba ruumi kokku hoida :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Jan 09, 2006 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Praegu avastasin avatari vahetades kogemata sellise asja, et kui linkida lehevälisele avatarile, nagu seal profiilis on võimalik teha, siis ei kontrollita avatari suurust... kogemata oleksin pannud endale suurema avatari kui lubatud.

Ja ütlasi tahaks toetada seda favicon.ico ideed.



EDIT: parandasin kirjavea ära (parem hilja kui mitte kunagi Laughing )
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me


Viimati muutis seda shadowman (Esm Jan 16, 2006 12:28 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 14, 2006 12:34 am    Teema: Vasta viitega

@shadowman: praegu on mul veidi kiire olnud, aga varsti võtan selle asja käsile, sest ma ei olnud ka enne sellest ise teadlik. Olen kindel, et see probleem on põhimõtteliselt lahendatav. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Aug 01, 2006 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

Hea poole pealt:
http://www.siteadvisor.com/sites/ulmefoorum.pri.ee/
Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 01, 2006 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Hea poole pealt:
http://www.siteadvisor.com/sites/ulmefoorum.pri.ee/
Very Happy


Normaalne... märkasin, et "green sites" oli veel oesel.ee ja ametikool... see vist minu süü Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sofie
Nooremleitnant


Liitunud: 20 Aug 2006
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Püh Aug 20, 2006 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

Jeebus.
Kas kirjumat kujundust ei saanud?

/võtab silmad valutama/

ja miks mitte ühineda ulmekommuunitiga, mis asub siin ja mis koondab neid fänne, kes kord kuus kohtuvad jne?
http://ulme.ee/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Aug 20, 2006 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

sofie kirjutas:
Jeebus.
Kas kirjumat kujundust ei saanud?

/võtab silmad valutama/

ja miks mitte ühineda ulmekommuunitiga, mis asub siin ja mis koondab neid fänne, kes kord kuus kohtuvad jne?
http://ulme.ee/



Tere Smile

Foorumi kujundust on võimalik määrata profiili alt, hetkel on olemas 4 erinevat varianti. Näiteks FI Subsilver Shadow on heleda taustaga.

Ühinemise kohta küsiks kõigepealt lugupeetud kommenteerijalt, et kuidas see ühinemine välja nägema peaks?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Aug 20, 2006 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

sofie kirjutas:
Jeebus.
Kas kirjumat kujundust ei saanud?

/võtab silmad valutama/

ja miks mitte ühineda ulmekommuunitiga, mis asub siin ja mis koondab neid fänne, kes kord kuus kohtuvad jne?
http://ulme.ee/


Mulle tundub rohkem reklaami moodi. Ja kui sul silmad juba sellest kujundusest valutavad, siis jah...pigem usun, et sinu kujunduse kommentaar on pigem katse reklaamida ulme.ee'd.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 21, 2006 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

sofie kirjutas:
...ja miks mitte ühineda ulmekommuunitiga, mis asub siin ja mis koondab neid fänne, kes kord kuus kohtuvad jne?
http://ulme.ee/


Kõige mõnusamad ULME:EE tegelased on siin juba nagunii registreerunud ja tean, et ülejäänud käivad lurkimas. Mida seal ULME:EE-s ikka huvitavat peale Jüri "Ulmeguru" Kallase korralike uute raamatute ja auhinnajagamise tutvustuste on ? Mingi 1 mittemidagiütlev postitus päevas, ei vaidlusi, ei arutusi ( OK, raamatukogu teemal väheke oli ) mis huvi võiks pakkuda. Ikka täitsa kõle koht. Ei imestaks kui peatselt on esilehe uute teemade all juba 2 Lauri kutset Texasesse reedesele istumisele. Boooooring.
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group