Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TNG - 2x15 "Pen Pals"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
50%
 50%  [ 3 ]
6
16%
 16%  [ 1 ]
5
16%
 16%  [ 1 ]
4
16%
 16%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 6

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Apr 07, 2005 6:17 pm    Teema: TNG - 2x15 "Pen Pals" Vasta viitega

Episood on eetris esmaspäeval, 5. märtsil 2007 kell 00:15 ETV's

"Kirjasõbrad"
Ilma meeskonna teadmata on Data hakanud kirjasõbraks Sarjenka-nimelise tüdrukutirtsuga, kes elab planeedil Drema IV. Kui Data räägib Picardile oma suhtest Sarjenkaga, saab ta teada, et Drema pinna all paisuvad pinged ähvardavad planeedi peagi hävitada. Samal ajal määrab Riker Wesley Crusheri vastutama Drema IV-l toimuvate maavärinate ja vulkaanipursete põhjuste väljaselgitamise eest. Rikeriga peetud arutelu tulemusena laseb Wesley läbi viia uuringud, mis peagi paljastavad planeedi geoloogilise ebastabiilsuse tagamaad. Kui Data kaotab kontakti Sarjenkaga, laskub ta ise Drema IV pinnale, et toimetada tüdruk ohutusse kohta, kuni Enterprise tema koduplaneeti hukkumisest päästab.



_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 6:41 pm). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Nelj Apr 07, 2005 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

Polnud midagi väga erilist, keskmine osa. Polegi nagu midagi tarka lisada.

Pea karakterid olid väga emotsionaalsed, mis on tegelikult normaalne aga nende vestlused olid liiga emotsionaalsed, peaaegu vihased Very Happy. Võib olla sellepärast, et elu on kaalul.

Sarjenka välja nägemine ka ei meeldi, eriti tema näpud, nagu mingi mutanteerinud.

7 punkti saab Very Happy.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Apr 08, 2005 9:02 am    Teema: Vasta viitega

4 - ei meeldi mulle sellised osad.
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Märts 05, 2007 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

Jälle oli ühe osa kohta teema olemas. Tõstsin ettepoole ja oma vana kommentaari jätan siia. Smile


Tsiteerin::
Palun teie arvamusi ja kommentaare selle osa kohta. Smile

Minu poolt läheb seekord 7 punkti.
Peaks ütlema, et minu jaoks oli see igas mõttes keskmine episood - ei paistnud millegi eriti briljantsega silma, kuid samas oli kõik siiski enam-vähem omal kohal.
Üks huvitavamatest seikadest oli minu arvates Peadirektiivi mängu toomine, et arutada, kas meeskonnal on õigus teise tsivilisatsiooni arengule vahele segada.
Häiris mind Data käitumine - hüva, ta tahtis head, aga minu meelest oli tema käitumine vastutustundetu. Tuua mingi võõras tulnukas, olgugi, et seekord laps, laevale, ja seejuures arvestamata igasuguste võimalike ohtudega....nujah... Rolling Eyes Aga Tähelaevastikus näib alati laevadel turvalisusega probleeme olevat, kui igasugused suvalised jõmmid saavad kõiksuguste tundlike süsteemide kallale. Ja ega see laps ka eriti meeldiv polnud. Ma ei tea milles asi on, aga Trekis on alati lapsed mulle väga häirivalt mõjunud, ainsa märkimisväärse erandina ehk Jake Sisko DS9'st.
Wesley mängis seekord oma osa hästi, alguses ma kartsin, et ta keerab talle antud ülesande tuksi, aga näe, nagu Star Trekis ikka, läheb kõik hästi. Tema vestlused Rikeri ja Troiga oma ebakindlusest olid minu arvates selle episoodi ühed paremad stseenid.

_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 06, 2007 11:20 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Ei hakka pikalt keerutama. Nõrk osa oli, muud midagi. Andsin 5 punkti.
Usun, et teenitult. Hää vähemalt, et Data jälle inimlikkusele lähemale jõudis.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ulkesh
Nooremleitnant


Liitunud: 12 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Teis Märts 06, 2007 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

Minu meelest suht hea osa. Ikkagi parem kui eelmine, mis kippus juba eriti seebikaks. Kuid nagu ikka, Wesley stseenid olid häirivad ja see moraalilugemine vastutusest ja juhtimisest tüütu ning imalavõitu. Justkui poleks ühel tähelaeval midagi muud teha kui arutleda murdeealiste kasvuraskuste üle ja seda kõige kõrgemal ohvitseride tasandil.

Seevastu põhiliin, mis seotud Data ootamatu "kirjasõbraga" oli palju huvitavam. Ehk kohati liigagi emotsioonidesse kalduv, aga ometi näitas Datat täiesti uuest küljest. Ehk nagu Picard ütles, sammu võrra inimlikkusele lähemalt. Dramaatilised stseenid sellest kuidas Data Sarjenkaga alguses transporteriruumi ja hiljem kaptenisillale sisenes, mõjusid tahtmatult koomilisena. Huvitav oli jälgida Picardi kimbatust. Sellest hoolimata, et ta sai juba algusest peale aru, et põhidirektiivist vaid väikene kõrvalastumine võib sündmuste arendes kujuneda lumepalliks. Ja nii ka läks. Miinuspoolele asetaksin tõiga, et taoline inimlik aga samas otseselt seadusevastane käitumine siiski mingeid hullemaid tagajärgi ei toonud. Sellised "moosised" lahendused on tüüpiline algusaegade TNG ja peamine põhjus, miks need algusaegade osad mulle üldiselt väga ei sümpatiseeri. Õnneks lähevad süzeeliinid visalt aga tasapisi siiski realistlikumaks, sedamööda kuidas sari areneb.

Et tugev 7 punkti siiski.

P.S. Ärge siis keegi järgmist osa maha magage! Isegi kui kõik senised osad oleks võinud vahele jätta, siis jägmine nädal tuleb kohustuslik klassika!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group