Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Stargate SG-1 Vs. Stargate Atlantis

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Briefing Room
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

SG-1 Vs. Atlantis
SG-1
84%
 84%  [ 11 ]
Atlantis
15%
 15%  [ 2 ]
Kokku Hääli : 13

Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 1:56 pm    Teema: Stargate SG-1 Vs. Stargate Atlantis Vasta viitega

nii, et mis on teie enda arvamus? Ise olen ja jään alati ikka rohkem SG-1e fänniks. Tean, et neid kahte on veidike raske võrrelda, sest Atlantis sai endale alles jalad alla, aga isegi kui peaksin võrdlema SG-1 kaheksandat(8 ) hooaega Atlantise esimesega(1), siis otsustaksin ikkagi SG-1e kasuks(jooksid nad ju mõlemad "timelinelt" parallelselt). SG-1e 8aheksas hooaeg oli minu arust jube kõva.

Viimati muutis seda SinkaVonka (Teis Aug 30, 2005 4:31 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 2:25 pm    Teema: Vasta viitega

njah, SGA on tõesti alles uus sari ja seetõttu oleks neid kahte omavahel võrrelda ehk veidi kohatu, aga ka mina kaldun SG1 poole. Suur osa selles on muidugi harjumusel, sest SG1 meeskond on praegu tuttavam ja neil on olnud rohkem aega areneda.
Samas, kui võrrelda mõlema sarja esimest hooaega, siis on SGA minu arvates parem, kuid siin tuleb jälle meeles pidada, et algusaastatel oli SG1'l tunduvalt madalam eelarve ja SGA'le pühendati juba tunduvalt suurem hulk ressursse.
SG1 siis....praegu. Eks näis, kuidas SGA edasi areneb, ehk läheb lõpuks mööda, kuigi ma selles natuke kahtlen. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ma panin ka SG1. Ei oskagi õelda miks, võib-olla sellepärast, et Atlantis ei ole nii Maa-lähedane. Atlantist vaatan lisaks kõigele ka sellepärast, et ta on ikka ATLANTIS ja SG1s on ikka Maa. Kui Atlantis on ohus, siis see "meid" ei kõiguta, aga kui Maa on ohus, siis "oleme me" ohus...

SG1 esimene hooaeg oli minu meelest sama hea kui Atlantise oma, sest siis tutvustati tegelasi ja paiku jne...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Apr 10, 2005 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

SG1 päris kindlasti.
Pealegi olen sellega rohkem tuttav kui Atlantisega. Ees on ka kõik ära öeldud, nii et rohkem ei kommenteeri... Smile SG1 jääb.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 7:22 am    Teema: Vasta viitega

SG1. Põhjenduseks sama mis juba ülal ära öeldud: tunnen rohkem, harjunud ja tegevus siiski meie kodu planeedil.
Ma ei hakkaks mõlema esimesi hooaegu võrdlema sest pole veel Atlantise esimese läbi vaadanud Sad . Ega mis teha kui sati pealt näidatakse üks osa iga kolmapäev. On teisi varjante ka, et saaks Atlantise ruttu ära vaadata, kuid saksa keele harjumus liiga suul Very Happy Wink
Kuid jah, praeguse seisuga jään raudselt SG1 pooldajaks. Aga samas keegi meist ei tea mida tulevik meile vamis on pannud, eks näis Smile
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Jack
Kadett


Liitunud: 24 Jan 2005
Postitusi: 8
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Laup Mai 28, 2005 8:30 am    Teema: Vasta viitega

rasske valik kaldun natu atlantise poole see uus ja huvitav
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Briefing Room Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group