Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TNG - 4x24 "The Mind's Eye"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda episoodi?
10
66%
 66%  [ 2 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
33%
 33%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 3

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 5:28 pm    Teema: TNG - 4x24 "The Mind's Eye" Vasta viitega

Ootan teie arvamusi selle episoodi kohta. Smile

Mina annaks sellele osale isegi 10 punkti, lihtsalt niivõrd hästi oli see minu arvates tehtud. Juba avastseen oli väga lahe: Geordi, teel Risale, üksinda süstikus igavlemas ja ja tegevust otsimas. Peaks mainima, et väga laiade teadmistega ollakse tulevikus, kui arvuti esitatud küsimused väidetavalt lihtsad pidid olema...ja siis järsku ilmub Romuluse Warbird...ülimalt tuus.

Nii, edasi....ohhoo, mis ma näen, sõber Silik ENT'st on end romuluslaseks maskeerinud. Laughing Ok, tegelikult oli tegu muidugi hoopis teise karakteriga, aga ikka on huvitav tuttavaid näitlejaid märgata. Kui nüüd veel sarnasustest Enterprise'i'ga rääkida, siis mulle tundub, et masin, mida andoorlased kasutasid Sovali piinamiseks üheks 4. hooaja episoodis, on just nimelt sellest TNG osast inspiratsiooni saanud...kuidagi kahtlaselt sarnased tundusid need stseenid.

Kõik näitlejad andsid selles osas oma parima, kuid eriti just Geordi. Veel üks vinge stseen oli see, kus ta romuluslaste laeva holotekil simuleeritud "Ten Forwardis" O'Brieni jumala pohhuilt maha lasi...ja siis lauakaaslased ei teinud asjast üldse välja ja palusid tal seltskonnaga liituda. Very Happy Muidu kah, igati suurepärane esitus peainsenerilt igal pool.

Üllatusi pakkus see osa ka, mina näiteks sugugi ei osanud arvata, et see klingon võiks asja taga olla, aga just sellised ootamatused teevadki minu jaoks episoodi heaks, sest igav oleks pidevalt vaadata midagi, mille lõppu sa nagunii ette aimad.

Niisiis, 10 punkti, ühe parima seni nähtud TNG osa eest. Cool



_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 6:51 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

8 ... thrillerlik osa..kahju, et Jordi ikka maha ei lasknud seda tüüpi... oleks korralik jama tulnud Very Happy
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2005 6:26 pm    Teema: Vasta viitega

10 ka minu poolt Very Happy.

Burton hiilgab siin episoodis(kui teda piinati mängis ta hästi valu välja).
Seda, et see Varjus Romulan oli Tasha Yar'iga seotud, sain kohe aru.
Geordi ei lasknud täiesti ükskõikselt O'Brien'i Holodeck'is maha, ta kõheles ka paar sekundit Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group