Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TNG - 4x08 "Future Imperfect"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
40%
 40%  [ 2 ]
8
40%
 40%  [ 2 ]
7
20%
 20%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 5

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Apr 16, 2005 8:15 pm    Teema: TNG - 4x08 "Future Imperfect" Vasta viitega

Paluks siia teie arvamusi ja kommentaare selle episoodi kohta. Cool

Kuigi iseenesest oli ju tegu põneva ja hea osaga (või pigem peaks ütlema, et tugeva potensiaaliga osaga), ei saa ma anda rohkem kui 7 punkti, sest ma ei oska täpselt öelda mis, aga miski jäi puudu. Razz

Põhiliselt oli selle episoodi juures huvitav pigem kogu visuaalne külg, näiteks see valge habe sobis Picardile jumala hästi Laughing, kuigi tema munder oli natuke kummaline. Razz Ka auastme märkimise viis oli originaalne. Wink

Nii, aga nüüd asja sisulise poole peale. Rikerile 10 points, talle pole ühtki etteheidet, igas stseenis mõjus veenvalt. Loomulikult oli 16 aastat oma elust kaotada suur ¹okk, kuid ta suutis ometi professionaalseks ohvitseriks jääda.
Aga need lapsed jälle... nii Rikeri poeg kui ka see tulnukas ise olid minu jaoks ülimalt häirivad. Trekis lihtsalt ei suudeta mingil põhjusel lapsi normaalselt või vähemalt talutavalt kujutada. Razz
Teised näitlejad olid minu arvates natuke nõrgemad, v.a. Picard...tundus, et nad polnud hingega asja juures. Muuseas, minu arvates Andreas Katsulas (G'Kar "Babylon 5'st") ei sobi eriti romuluslast mängima, tema hääl ja oleks mõjuvad kuidagi...valesti.

Mis veel oli huvitav, oli see, kuidas Riker reageeris dekloakeeruvale Romuluse Warbirdile, (noh, normaalselt ju tegelikult) ja siis kõik teda kummalise näoga vaatasid. See oli minu meelest parim näide selle kohta, kui oskamatult võib käituda inimene, kes pole omas ajas. Hea stseen.

Ja siis lõpuks.... Eh? see eilien oli küll, vabandage väga, minu arust nõme. Selge, millist tüüpi tulnukat kujutada püüti, aga see piiksuv marsimehikese hääl ja niisuguse kuju kasutamine sellise mõttetu tegelase peale...no kuulge...


_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 6:51 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Laup Apr 16, 2005 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti Very Happy!

Endale ei meeldinud ka see tulnukas lõpust. Grimm on hästi tehtud, tegelased nagu 16 aastat hiljem.
Stoori on hea, aga kui ma nägin Romulan'e siis lootsin nendega lõppu aga ei. Tegelikult suht kespärane osa, ei teagi kas kaheksat väärt, ah las olla 8 see Very Happy!
Ei tea jah miks Trek'is lapsed nii talumatud on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2005 11:49 am    Teema: Vasta viitega

9.. lahe psühhodeelia .. filosofeerides... vot selline tunne on hologrammil, kui ta on keskmisest tõhusama programmiga holodeck-il Smile
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group