Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida kuulate, mida teete?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
inca
Lipnik


Liitunud: 10 Jan 2005
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 10:14 pm    Teema: Vasta viitega

Sattusin yle hulga aja j2lle sellisele lehele nagu http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html
Nostalgiline oli.
Aga selle tulemusel hankisin tiba acid stiilis muusikat. Technot ja trance'i siis. P2ris kobeda astumisega kraam : P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Veeb 06, 2005 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
Wendelh kirjutas:
*vahib jahikoera kombel ringi*

SOAD? SOAD? Kes mainis SOADi?! Üks minu lemmik! "Toxicity" ja "Snowblind" on ühed parimad.



Mina mainisin... Jälle oleme samal arvamusel Smile


Lihtsalt hämmastav! Very Happy
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2005 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

Kuulan Maniat ning arutlen kui reaalne on järgneva 10-12 tunni jooksul 1900lk materjali läbi töötada. Larbi korralduse asjus. Tekkib "virka töömesilase" tunne, täitsa nilbe. Osad ei paista allkirjas olevat soovitust tähele panevat - täitsa hirmus Cool Sic! Keda te mulle kaela määrite.. Aga täitsa mõnus, alates praegusest kuni pühapäeva ööseni saan üksinda oma 5-toalises korteris laiata - kadestage nüüd mind! (Antud eesmärgil ma seda üldiselt mainisingi.) Tahaks messile. SoaD on mõnus, Rammstein veel parem. Homme saab terve päeva lebotada ja puhata, lähen vist matti otsima kuskilt. Kiire on!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2005 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Praegu läheb:

Kraftwerk - Autobahn

1974 "Autobahn", esimene lugu, pikkus 22:40.

Kokku on albumil 5 lugu:

1) Autobahn
2) Kometenmelodie 1
3) Kometenmelodie 2
4) Mitternacht
5) Morgenspazierga


Mul on kõik Kraftwerki albumid olemas Very Happy Hea, eriti algusaastad, siis kui polnud veel nii elektrooniline.
Sind ma kummardan, Raymond Scott, suur elektroonika muusika edasiviia, hea leidur. Kraftwerki ikka Circle Machine üle ei löö, olgu ta nii algne kui tahes.
Olgugi, et olen piraat ja ütlen FUCK RIAA, armastan ma muusikat, sellest ka see väljend. Kui mul oleks piisavalt võimalusi, toetaks kõiki muusikaloojaid kes mulle meeldivad. Muusika peaks olema vabalt kättesaadav, see kui palju sa seda austad, ja seega ka toetad, on igaühe enda asi, kuid mingi austus võiks ikka olla.
Mõned inimesed ei austa muusikat, üheks nendest inimestest on mu vend keda pole praegu kodus, sellepärast saangi ma niimoodi rahulikult muusikat kuulata. Ta lihtsalt paneb teises toas oma ümina üürgama ja kokku tuleb paras kakofoonia, niisis olen tavaliselt sunnitud enda mängumasina kinni keerama.
Aga Autobahn on hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2005 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

Kui mina, täiesti tavaline ja normaalne inimene, tahan kuulata täiesti tavalist ja normaalset muusikat nagu SOAD, Rammstein või Nickelback, siis võtab mu üliarmas õde kätte ja otsib "enda" muusika välja. Nexus, Dynamint jms... Terve maja kõlab. Pluss veel need imelikud lood, mida netis levitatakse, nagu "ra-ta-ta-ta me laseme peeru!" (ärge küsige...). Siis me võistleme kahekesi, kumma stereo kõvemini mängib kuni naabrid kaebama tulevad.
Freaky, eh? Wink
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Soobel
Nooremleitnant


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2005 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

Muusikamaitse?
Hmm, vanasti olin suur Mari Boine fänn. Aga tema lood sisaldavad liig palju ängi ja hädaldamist saamide kurva elu üle. Mari Boine tõukas troonilt Ulla Pirtijärvi. Tema viimase plaadi nimilugu "Mattarahku askai"(esiemade kätes) võttis jalad nõrgaks.
Muidu on ka Mari Boinelt häid lugusid, näiteks "Skadja"(kaja), "Goaskinnviellja"(kotka vend), "Biekkan luohti"(tuulelaul), tõsine ethnorocki hitt on tema "Vuollget mu mielde bassivarrai"(tule minuga pühale mäele)
Mis veel? Hea Enya-stiilis tegu eestimalt on plaat "Over the water blue" Evelin Samuelilt.
Veduri peal kuulasin vanasti palju Enyat, viimasel ajal on rohkem läinud Sarah Brightman.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2005 10:02 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Kui mina, täiesti tavaline ja normaalne inimene, tahan kuulata täiesti tavalist ja normaalset muusikat nagu SOAD, Rammstein või Nickelback, siis võtab mu üliarmas õde kätte ja otsib "enda" muusika välja. Nexus, Dynamint jms... Terve maja kõlab. Pluss veel need imelikud lood, mida netis levitatakse, nagu "ra-ta-ta-ta me laseme peeru!" (ärge küsige...). Siis me võistleme kahekesi, kumma stereo kõvemini mängib kuni naabrid kaebama tulevad.
Freaky, eh? Wink


Krt meil on isegi õed sarnased Laughing
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2005 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Kui mina, täiesti tavaline ja normaalne inimene, tahan kuulata täiesti tavalist ja normaalset muusikat nagu SOAD, Rammstein või Nickelback, siis võtab mu üliarmas õde kätte ja otsib "enda" muusika välja. Nexus, Dynamint jms... Terve maja kõlab. Pluss veel need imelikud lood, mida netis levitatakse, nagu "ra-ta-ta-ta me laseme peeru!" (ärge küsige...). Siis me võistleme kahekesi, kumma stereo kõvemini mängib kuni naabrid kaebama tulevad.
Freaky, eh? Wink


Mina keeran tavaliselt muusika kinni, sest ma tean, et vastane seda niikuinii ei tee, ja sellist kakofooniat pole mõtet kuulata, kõrvadel hakkab paha. Ma olen suht järeleandlik jah. Kuid praegu vastast pole, või noh, tegelikult üks inimene ikka vingub, aga temast saab üle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2005 8:22 pm    Teema: Vasta viitega

Ega väikse poisipõnnina sai ikka mingit pop´i kuulatud nii et tapab. Siis kadus se periood (õnneks) ja sealt peale olen jäänud hip-hop´i ja rap´i meheks Very Happy Cool
Aga see ei tähenda, et ei kuulaks teisi muusika stiile. Uskuge või mitte, aga rapi kõrval kuulan ka klassikat. Näiteks Zamfir´i ja Carl Orff´i. Zamfir´i tunnete eelkõige Kill Bill vol. 1´st lauluga "The Lonely Shepherd". Võrratu lugu. Sain endale isegi selle plaadi kust lugu pärit on. Võrratu muusika lihtsalt puhkamiseks. Siit kohe soojad soovitused Very Happy Samas on Nancy Sinatra lugu Bang Bang (samuti Kill Billi´st) kõvasti mõtlema panev. Tekst on iseenesest lihtne kuid mõte selle taga ei ole. Carl Orff´i tuntuim lugu on minu arvates vist O Fortuna. Kes Jackass The Movie´t on näinud, siis see oli alguses kohe, kui nad seal teelt alla panid. Hea valik oli neil ikka.
Kuid viimasel ajal olen suur filmimuusika pooldaja. Eriti mis puutub Tarantino filmidesse Very Happy Pulp Fiction´i muusika on üks parimaid mida olen filmimuusikatest kuulnud. Valdavalt leidub 60 muusikat kuid samas ka mõned surfi lood Very Happy. Väga hea lugu on "Lonesome Town" Ricky Nelson´i poolt. Hea laul mõtete lennutamiseks. Samas on head lood veel "Bullwinkle Part II" - The Centurians kus saksofoon on jube võimsalt ja hästi välja toodud ning "Comanche" - The Revels. Ja parimad lõppu loomulikult Very Happy Dick Dale and His Del-Tones - "Misirlou" ja siis veel Chuck Berry - "You Never Can Tell" Laughing

See nagu piisab vist, et minu muusika maitset teistle arusaadavaks teha...no loodan vähemalt Rolling Eyes
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Teis Märts 15, 2005 6:22 am    Teema: Vasta viitega

Stimmkraft kuulamisel, peagi peaksin ühe sõbra käest NIN'i albumeid kõvasti saama, täitsa lõpp, ma vist keeran ära kui need kätte saan.. Oomph'i kuulan ka viimase aasta jooksul aktiivsemalt, vahepeal oli mingi mõne-aastane paus kahjuks. Playlist'is hetkel veel Hocico, Sneaker Pimps, SoaD ning eestimaised Manatark ja Saast. Sain juba jaanuaris kõik U2 albumid More Discotheque'st Zooropa'ni, kergelt tore kuulata neid Cool
Ei mäletagi, mida väiksena kuulatud sai. 98ndal alustasin NIN'i, U2' ning Depeche Mode'iga, 99ndal Linkin Park'iga. 2000-2001 või millalgi lisandus Rammstein. Ainukesed, mis lapsepõlvest meelde tulevad, on Bomfunk MC's, Nirvana ning Metallica. Kaht viimast kuulan siiani. Hmm, ja vanust on vähem kui enamik pakuksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
turgon
Lipnik


Liitunud: 30 Nov 2004
Postitusi: 22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 15, 2005 9:06 am    Teema: Vasta viitega

Enda mäletmist mööda olen koguaeg kuulanud natukene karmimat muusikat, kui teised. Klassis kuulasin pleierit ja teised küsisid, mida ma kuulan, vastasin, et Rammstein ja Mettallica, mille peale ei oldud minu muusikamaitse üle vaimustatud.
Hetkel kuularites Rammsteini albumid Du Riechst so Gut'ist kuni Reise Reise'ni, Marilyn Manson ja Graps - Valgus. Vahelduvalt sisse ka LP, Sisters of Mercy, Eisbrecher, Hammerfall, Queen Very Happy, POD ja Depech Mode. Nende seas on ka tsipa huvitavaid lugusid, aga koguaeg ei saa ju raiumist ka kuulata Punk coverid on vägagi lõbusad, nimetamist väärivad My heart will go On ja Pink Pather. AMV-d(Anim Music Videos, kui keegi ei teadnud ) on minu playlistis ka populaarsed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Teis Märts 15, 2005 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

Aa. Raskema kohta unustasingi midagi öelda Embarassed
Sealt kandist on Linkin Park ülimalt lemmik Very Happy Kõik albumid on vähagi head ja samuti see viimane Jay-Z´iga. Need LP albumid on mul ainukesed rock albumid. Ootan juba pinksalt tulevasi albumeid Very Happy
On ka teisi häid lugusid nagu "Papa Roach - Between Angels and Insects", "Last Resort"; "3 Doors Down - Loser", "Kryptonite". Samas ka AC/AC on täitsa meelepärane Smile Näiteks sellised laulud nagu "Safe In New York City" ja "Thunderstruck".
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
turgon
Lipnik


Liitunud: 30 Nov 2004
Postitusi: 22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 15, 2005 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

Alalisvoolu/vahelduvvoolu kuulan ka ikka natukene, rämpsrock ruulib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2005 12:33 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Klassis kuulasin pleierit ja teised küsisid, mida ma kuulan, vastasin, et Rammstein ja Mettallica, mille peale ei oldud minu muusikamaitse üle vaimustatud.


Ega jah, mul ka sama moodi. SoaD'i jms peale on rahvas alati suured silmad teinud. Me elame ju ikkagi Nexuse ja Dynaminti ajal Wink .
Enne unutsasin veel mainida mõningaid Eesti tegijaid, nagu Sõpruse Puiestee, Genialistid, J.M.K.E ja Metsatöll.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2005 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

Elektrooniline muusika on hea, milline oleks maailm ilma selleta? tegelikult hõlmab ju elektrooniliselt toodetud muusika ka tavalist akustilist muusikat, võetakse näiteks mingi heli ja lõigutakse seda nii, et vähe ei ole. Muusika polegi ju tegelikult midagi muud, kui mingi heli lõikamine mingi koha pealt ja siis selle asetamine kuskile kindlasse punkti.

Praegu kuulan Aphex Twini. Väga hea, jällegi märge sellest, et muusika on lihtslat helide lõikumine, tagurpidi mängima panemine, töötlemine, effektidega jamamine, jne jne. Eksperimentaalseid asju on alati huvitav kuulata.

AFX - Elephant Song
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2005 8:44 pm    Teema: Vasta viitega

Rääkides eksperimentaalsetest helidest. Uuel Chemical Brothers albumil on selliseid helisid mida pole eales varem kuulnud. Nägin alles saadet, kus need vennad rääkisid, et tahtsid just uusi ja üllatatavaid helisid teha, sest uute helidega sa pakud inimestele huvi. Ei ole ju ainult tähtis viis ja palju bassi taga on. Neile oli tähtis see, et nad saaksid anda inimestele midagi uut nende kõrvadele Very Happy ja see neil ka õnnestus.
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 20, 2005 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

Hunky kirjutas:
Rääkides eksperimentaalsetest helidest. Uuel Chemical Brothers albumil on selliseid helisid mida pole eales varem kuulnud. Nägin alles saadet, kus need vennad rääkisid, et tahtsid just uusi ja üllatatavaid helisid teha, sest uute helidega sa pakud inimestele huvi. Ei ole ju ainult tähtis viis ja palju bassi taga on. Neile oli tähtis see, et nad saaksid anda inimestele midagi uut nende kõrvadele Very Happy ja see neil ka õnnestus.


Jap suht vinge plaat on. Kõik nende plaadid on mind meeldivalt üllatanud.


Momendil kuulan Valgret ja Beatles'it(Pühapäevad on klassika päevad). Eriti lähvad täna hinge lood "Ma võtsin viina"(Valgre) ja "Girl"(Beatles)
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Reede Märts 25, 2005 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

Jeah. Minugi muusikamaitse peale teevad klassikaaslased suuri silmi ning ütlevad et ma olen kahtlane. I like it Cool Eriti armas lugu SOADilt on Toxicity, Roulette meeldib ka. Kuulan hetkel Metsatöllu, Loitsu, Dagöt, Alumiiniumi, Manowari, Dargaardi ja väga palju muud. Üle ega ümber ei saa Nine Inch Nailsist, mis üldiselt lemmikbänd. Sekka sajab manatarka ja Saasta, Stimmkrafti ja Oomphi, Turisast ja Depeche Mode' ja kõike muud võimalikku. Mulle meeldib Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Laup Märts 26, 2005 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

Hithlain kirjutas:
Eriti armas lugu SOADilt on Toxicity


Ooooojaaaaaaa! Ei saaks rohkem nõustuda. A.T.W.A ja Snowblind on ka väga head. Cool Viimasel ajal olen hakanud Nightwishi kuulama - Nemo, Phantom of the Operah, Star Gazers.
Muuseas. Tuli üks asi meelde mille pärast sai ükspäev sõbraga vaidlema mindud ja... Mõtlesin, et äkki on see sobiv koht teie arvamuse küsimuseks. Eraldi teemat ei hakanud tegema ja kuna meil siin niikuinii selline üldisem jutt käib siis... Eesti Muusikakarikat vaatate? Wink Kui oleksid vastamisi järgmised bändid/artistid, siis kumb...?

Sõpruse Puiestee - Dagö
Nexus - Dynamint (heheee... Wink )
Smilers - Terminaator
J.M.K.E - Metsatöll
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Esm Märts 28, 2005 6:55 am    Teema: Vasta viitega

Sõpruse Puiestee - Dagö pole küsimustki, kuigi ega esimesel ka midagi viga pole
Nexus - Dynamint (heheee... Wink ) Nexus ainult seetõttu, et seda Dynaminti pole kuulnudki
Smilers - Terminaator kuigi Kreem ei meeldi, on vanemad lood ülikõvad
J.M.K.E - Metsatöll subjektiivne arvamus, meeldib lihtsalt rohkem

EMi (see seriaalne värk siis?) ei vaata, tavaliselt pole sel ajal kodus, seetõttu. Ja kui olen, siis enmasti midagi paremat/tähtsamat teha, kui teleka ees istuda.. Võtke seda nüüd kuidas tahate Razz

Täna sai tonnides SOADi ja NINi kuulatud, koolis ja koduteel ja puha. Päev sellevõrra toredam saanud. Õhtul/öösel jätkan vast Mayhemi, Loitsu ning Loomaga. Litsalt pean mainima kui lahe nädalavahetus oli. Sai 24 kleptomaanist larpariga kitsas (no nii umbes 4x9m pind millest pool oli hõivatud) ruumis juukseid loobitud Cool

Laupäeva õhta alustasime paari inimese sünnipäevade tähistamist, leidis aset Olde Hansas. Mingi 1-1.30AM paiku vajusime alla, 2-le korrusele magama. Pärast 2AM, mingi 2.30AM vm ilmub turva, hakkab küsitlema. Ütleb et toime pandud vargus ning et komissar jõuab peagi kohale. Praegu linnas veel mitmeid juhtumeid. Niisiis, turva käsib meil selles ruumis püsida, nimed ja telefoninumbrid anda, alaealistel ka lapsevanemate nimed ja kontaktandmed. Kõik leiavad, et kogu värk - varguses kahtlustamine - on kergelt sürr, kuid asi tundub tõsine. Püsime kõik väga rahulikult ühe koha peal. Mina kuulan SOADi ( Laughing ) ning räägin Turgoniga. Üldiselt ühel hetkel, mingi 4AM, ilmselt veidi hiljem tõmbun ühte nurka magamiskotti ning teesklen magamist. Paari minuti pärast tuleb turva ning hakkab minu kõrval (paarkümmend cm max kaugust) Turgoniga rääkima. Küsib kus õpib, millega tegeleb. Muuhulgas ka sellise küsimuse, miks mees politseikooli ei astunud Rolling Eyes Nii mõned minutid kestab asi, siis turva lahkub, kuid naaseb peagi. Räägib mingi teksti ära ning ütleb, et komissar on nüüd kohal, hakkab meid vastu võtma. Päris eredalt on meeles see hetk, kui mainib, et komissar on raudne mees Cool Einoh, ülikõva, Liigume kõik 3-le korrusele, sätime end suurde saali. Mõne mintsa pärast kuuleme väga jahmatavaid hääli. Kõik aetakse sellesse väiksemasse ruumi kokku, turvast möödudes karjub too "Palju õnne sünnipäevaks .. !". Ülimalt kõva. Ruumi sisenedes avastame jahmatavate häälte põjuse. Nimelt on Loom oma kolmeses koosseisus tehnika üles riputanud ning häälestab end õigele lainele. Nagu tõega, ülimalt võimas. Eks siis mingi kindlalt rohkem kui 1h vältel on kõva live show, loobime juukseid, hüppame lakke ning põrutame katust majalt pealt.. Ega larparid oskavad rokkida Wink Lõpetuseks saame kogu 25 inimesega eksklusiivsed plaadid ja puha Cool Mida ma oskan kosta: YEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!
Mm, meenus veel meie sünnipäevalaul koos Loomaga. Ülimalt rokkiv lugu Razz
Loom: palju õnne
Meie: SUL-LE!
Loom: palju õnne
Meie: SUL-LE!!!
Koos: palju ÕNNE, kallis .. PALJU ÕNNE S U L - L E !!!

Einoh, ülikõva ikkagi.

Nüüdsest olen ma Woodstockis ja Rockstar'sis tihedam külaline kui varem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group