Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Replikaatorid

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Briefing Room
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 12, 2005 4:38 pm    Teema: Replikaatorid Vasta viitega

Ma nagu mäletaks, et selline teema oli, aga ei leidnud...
Mida te siis arvate nendest pisikestest masinatest? Mulle nad meeldisid ja oli suht loogiline, et nad lõpuks terve Galaktika üle võtavad. Kenasti läbi mõeldud oli kogu see nende "olemus"


Millest selline teema? Sellepärast, et Replikaatorid on tulemas Very Happy
http://www.newscientist.com/article.ns?id=mg18624997.100&feedId=online-news_rss20
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Nelj Mai 12, 2005 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen sellest siin juba mõnes teemas rääkinud, et minu meelest lörtsiti kogu see replicatorite asi ära sellest hetkest, kui need "human form'id" mängu toodi. Kuni sinnamaani olid need minu arust tõsiselt vinged pahalased... eriti lahe oli nende tekkelugu - mingi lapse mänguasjadest sai Galaktikate Hirm Razz
Nii et need seal Ithaca ülikoolis vaadaku parem ette - võibolla varsti ootabki meid ees replicatorite invasioon.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Mai 12, 2005 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

Nõustun samuti, et need inimkujulised replikaatorid rikkusid kogu nende olemuse ära. Razz
Tõeliselt kurjakuulutav ja hirmutav vaenlane on ikka see, kes meist erineb, ja seda täitsid algsed "lego"-replikaatorid väga hästi. Neile inimnäo andmisega muudeti nad minu arvates tunduvalt vähem hirmutavaks, olgugi, et tegelikult nende võimsus sellega kasvas.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 12, 2005 8:44 pm    Teema: Vasta viitega

OK, leidsin selle teema üles, seal ei ole otseselt arutatud replikaatoritest... Mulle ka need human-formid ei meeldinud, teemat tehes mõtlesin ikka neid tavalisi "ämblikuid" Very Happy


http://ulmefoorum.pri.ee/foorum/viewtopic.php?t=307
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Reede Mai 13, 2005 9:34 am    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
OK, leidsin selle teema üles, seal ei ole otseselt arutatud replikaatoritest... Mulle ka need human-formid ei meeldinud, teemat tehes mõtlesin ikka neid tavalisi "ämblikuid" Very Happy


http://ulmefoorum.pri.ee/foorum/viewtopic.php?t=307


Ma mõtlesin küll seda teemat: http://ulmefoorum.pri.ee/foorum/viewtopic.php?t=177
Seal oli natuke rohkem nendest replicatoritest juttu.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 13, 2005 2:00 pm    Teema: Vasta viitega

Nõustun kõigi teiste kommentaaridega.
Replikaatorid olid tõesti ühed hirmuäravatvad tegelased, just sellepärast, et neid oli peaaegu võimatu hävitada. Hirmu lisas minu arust replikaatorite kuju, sest hiidämblikuid on alati kardetud ja eriti ohtlikud paistavad veel metallist hiidämblikud. Cool

Nendes replikaatorites oli mingi eriline jõud, mida ei olnud isegi Goa'Uldidel. Imselt selle võimsa efekti andiski see, et mängu toodi selline vaenlane, keda igaüks välja ei mõtle. Vaenlane kellel ei ole tähelelaevu ja kellel puuduvad ka kõik inimlikud nõrkkused. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Reede Mai 13, 2005 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Nõustun kõigi teiste kommentaaridega.
...vaenlane, keda igaüks välja ei mõtle. Vaenlane kellel ei ole tähelelaevu ja kellel puuduvad ka kõik inimlikud nõrkkused. Wink


Ja vaenlane, kellel endal pole aimugi, et ta Vaenlane on. Lihtsalt tegeleb oma loomuliku evolutsiooniga vaikselt ja väikese kõrvalmõjuna hävitab teisi tsivilisatsioone. Tihti häirib mind ulmesarjade puhul see, et paljud Pahad tegelased on ainult sellepärast Pahad, et Pahad olla... nende motiivid on sama mõttetud kui see lause siin. Replicatoritel on vähemalt põhjus olemas, miks Paha olla... ja see on hea.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Mai 25, 2005 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult replikaatorid ei olnud ju pahad, lihtsalt nende eesmärgiks oli, nagu nimestki järeldub, paljuneda. Minu arust ei sõitnud nad mööda galaktikat ringi ja ei vaadanud, keda järgmisena hävitada. Twisted Evil
Kahtlasemaks muutus asi inimkujuliste replikaatorite tulekuga. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Jack
Kadett


Liitunud: 24 Jan 2005
Postitusi: 8
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Laup Mai 28, 2005 8:26 am    Teema: :) Vasta viitega

no nad ikka otsisid ka uut tehnoloogiat mida ammendada

a muidu vinged tegelased, mulle eriti meeldib heliefektid mis nende puhul kasutatud on
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 11, 2005 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

Tõesti olid replikaatorid ühed väga huvitavad tegelased, eriti kui mõleda selle üle, et galaktika hävingu äärele viiv jõud sai alguse ühest pealtnäha süütust androidist ning nagu Enterprise mainis, ei olnud tema ega ka replikaatorite kavatsus ju tegelikult halb.

Siiski nagu paljud juba siin mainisid, oli inimvormi võtnud replikaatorite ilmumine juba ilmne liialdamine ja minu arust poleks replikaatorid, kelle ainus eesmärk oli paljuneda, kunagi endale inimvormseid liidreid teinud.
Seda inmelikum, et inimvormsete replikaatorite eesmärk oli küll samuti paljuneda, kuid pigem meenutas nende tegutsemine vallutamist. Lisaks nende võime inimeste mõtteid lugeda, nende sisse käsi lükates, oli juba rohkem kui absurdne. Seega minu arust oli nende mängu toomine viga. Razz

Üleüldse on replikaatorid väga olulised tegelased tervele sarjale, sest ainult oht Goa'Uld'dide poolt oleks sarja ehk liiga igavaks venitanud. Razz

@FLT: huvitav artikkel Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Briefing Room Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group