Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Stargate SG-1
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jack
Kadett


Liitunud: 24 Jan 2005
Postitusi: 8
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Esm Jan 24, 2005 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

citizen joe oli minuarust natuke imelik osa saan aru et taheti teha kokku võtvat osa mulle meeldis rohkem 6 hooaja osa ei mäleta pealkirja a see oli kus maailma võimsamate riikide esindajad olid koos ja kindsey üritas sgc-d nid-ile maha parseldada lõpus tuli thor ja pani asja paika Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2005 9:02 am    Teema: Vasta viitega

Jack kirjutas:
citizen joe oli minuarust natuke imelik osa:


Natuke igav oli, aga mõnes mõttes päris lahe. Huvitavaks tegi asja see sg tegijate eneseiroonia. Ma mõtlen seda, kus Joe sõbrad/kliendid norisid tema raamatute üle (ehk siis Stargate'i laiemalt), et näiteks "mitu korda ühed inimesed võivad maailma ära päästa" või kui Joe ise väitis, et mõned osad tulid tal natuke s*tasti välja (nimetas vist Lighti, Sentineli või veel midagi, ei mäleta enam).

Rääkides lemmikosadest:
Minu lemmikhooaeg on kahtlemata neljas, lemmikosad Window of Opportunity ja veel mõned, mis meelde ei tule kohe Razz
Citizen Joe'd ma enda lemmikosade hulka kinlasti ei loe... minumeelest üldse on kaks viimast hooaega kuidagi lahjemad olnud (v.a. The Lost City), selline search&explore on nagu ära jäämas asja juurest - paljude osade tegevus toimub kas Maal või siis juba nähtud/oldud kohtades, midagi uut nagu juurde ei tule. Millal viimati näiteks läks SG1 läbi Värava ja avastas teisel pool midagi eriti huvitavat: mõne uue arenenud rassi näiteks või mõne vahva loodusnähtuse/anomaalia/leiutisse, millega jagelemise peale ülejäänud osa kuluks? Ei mäleta nagu eriti. Mulle täiega meeldis näiteks see ammune osa, kus nad mingi musta augu läheduses Väravast välja kargasid ja siis seal aeg aina aeglasemalt (milline keelevärd Razz) käima hakkas.
Kahjuks on viimasel ajal selliseid meeldejäävaid episoode vähem olnud, väljaarvatud need kaheosalised story-arcid, kus midagi Suurt toimub. Need on muidugi lahedad, aga nende vahele jääv osa kuidagi tuimavõitu. Võibolla on viga muidugi ka minus - Stargate'i üleküllastuse sündroom vms, aga midagi tõeliselt uut pole tõesti ammu sellest sarjast leidnud.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 12:55 am    Teema: Vasta viitega

gfdasss

Viimati muutis seda SinkaVonka (Esm Märts 07, 2005 4:59 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 11:05 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
--kustutatud--
Igastahes oma arvamuse juurde. LOVE IT. Eriti meldis eimese hooaja lõpp. Kogu see Goa'uldide rünnak maale ja see kosmoselaevas madistamine oli vinge. Pean tunnistama et meeldib rohkem täispikk film Kurt Russeli ja Sam Spaderiga. Razz Seal olid need Goa'uldid palju vingemad. Meeldisisid mulle need kotkamaskides vennad, see "hundipeaga" vend ja muidugi ka Ra. Muideks selle kohta on mul kysimus. Ra oli hale poisinolk ja ta pruut oli Hathor, kes oli ylikuum beib. Razz Saan aru kyll et ega neid Goa'ulde ei koti a ikkagi.


Kle esimene lõik kustuta parem ära...
_________________
In the name of everything still holy to us


Viimati muutis seda FLT (Püh Veeb 27, 2005 2:52 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 11:23 am    Teema: Vasta viitega

Nu ok siis, aga kellele see siin ikka kahju teeb. Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Nu ok siis, aga kellele see siin ikka kahju teeb. Laughing


Reeglid
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadow4night
Kadett


Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 7
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 10:54 am    Teema: Vasta viitega

minu arust on ühe parima sarjaga mis iial tehtud. olen kõiki osi mis siiamaani näidatud näinud ja need ka kõik olemas + ka film on olemas. suure ärevusega juba ootan millal tuleb järgmine hooaeg.

loodetavasti tuleb supper hooaeg Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2005 9:15 am    Teema: Vasta viitega

kunagi tuli see tv 3 siis ikka vaatasin seda päris tihti. mingi 2 või 3 osa jäi vaatamatta. Dam jama et Tv 3 tüübid seda enam näitta. Crying or Very sad Muide küsimus kus te seda Stargate SG-1 telekast näete?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2005 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

MobY kirjutas:
kunagi tuli see tv 3 siis ikka vaatasin seda päris tihti. mingi 2 või 3 osa jäi vaatamatta. Dam jama et Tv 3 tüübid seda enam näitta. Crying or Very sad Muide küsimus kus te seda Stargate SG-1 telekast näete?


Ma ühendan oma optilise seadmega arvuti telekaga ja vaatan nii, kuigi viimasel ajal ikka kodukinoga ühendatud Razz

Kanal muideks on SciFi
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2005 5:42 pm    Teema: Vasta viitega

Assooo. Mul sellist kanalit pole. Tuleb vist Tv 3 pommitada, et nad seda uuesti näitama hakkaks. Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2005 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

MobY kirjutas:
Assooo. Mul sellist kanalit pole. Tuleb vist Tv 3 pommitada, et nad seda uuesti näitama hakkaks. Twisted Evil


Tegelikult (ja seekord ilma igasuguse naljata) on Stargate'i päris paljudest kohtadest vaadata võimalik. Soome MTV3 on üpris tublilt neid osasid näidanud (ehk näitab siiani, pole kursis asjaga), küll mitte just kõige uuemaid, aga tv3-ga võrreldes on nad ikka tunduvalt kaugemale jõudnud. Ja kui saksa keel selge ja mingi satipann katusel (või kaabel toas), siis minu meelest näitavad mitmedki kanalid seal Stargate'i.


SciFi-d Eestis püüda pole mõtet, maakera jääb ette Wink


Ja see pommitamine... see on lootusetu ettevõtmine. Seda on üritatud, tulemusi pole aga näha. Mine tuuleveskitega võitlema parem, kui midagi teha pole.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Esm Sept 26, 2005 7:59 am    Teema: Vasta viitega

No satipann on küll olemas. Tõkkeks on ainult saksa keel, mida ma ei oska grammigi (Zaizhe välja arvatud). MTV 3 on ka, aga põtrade keelt samuti ei jaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 26, 2005 2:43 pm    Teema: Vasta viitega

Soome MTV 3 näitas ära sarja 5 hooaega , praegu peab ainult sakslastega läbi ajama Crying or Very sad .
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 26, 2005 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Piraatlusest siin rääkida ei tohi, aga Exclamation Very Happy Uuri mis on Torrent.
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

becks7 kirjutas:
Piraatlusest siin rääkida ei tohi, aga Exclamation Very Happy Uuri mis on Torrent.

Seda sinu nimetatud asja, mida nimetada ei tohi, ei kasuta, aga käigus on üks teine projekt, mida nimetada ei tohi. Hetkel lõpetan 6. hooaega Very Happy
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
padawan
Kapten


Liitunud: 3 Jan 2006
Postitusi: 144
Asukoht: Maa, vähetuntud planeet Galaktika spiraalharus

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

Nendele, kes pole peale TV3-s näidatud osade rohkem näinud ja/või soovivad oma mälestusi mõne osa kohta värskendada:

http://www.twiztv.com/scripts/stargate/
Leiate kõigi osade stsenaariumid.

http://www.stargatesg1971.com/
Leiate valiku "Screen Captures" alt pea-aegu kõigi osade pildid.
_________________
Armasta oma vaenlasi - kas või selleks, et neile närvidele käia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group