Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Hitchhiker's Guide to the Galaxy

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 4:40 pm    Teema: The Hitchhiker's Guide to the Galaxy Vasta viitega

Tre,

Käisin mina eila siis Star Warsi kolmandat osa vaatamas ja näidati trailereid. Ja mis ma näen, hullud on Hitchikers Guide-i filmiversiooni ka valmis vändanud ja tundus päris hea tulema. Ja seda siis juuli algusest. Jääme ootele Wink

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MC-PePe
Bännitud


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 6:51 pm    Teema: Vasta viitega

hitchikersi raamat on olemas we
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

MC-PePe kirjutas:
hitchikersi raamat on olemas we


Oih..aga otse loomulikult Wink
Link: http://equ.pri.ee/Hitchikers_Guide_To_Galaxy.doc

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 7:54 pm    Teema: Vasta viitega

Ootan minagi seda suure huviga. Sõber paar päeva tagasi midagi rääkis küll sellest, kuid tema vaated olid pigem negatiivsed - ikka see ja too asi teisiti ja nii see ikka ei tohtivat olla. Aga eks näeb. Teosele ei ole ise kahjuks küüsi taha saanud, ootab teine mu nö Raamatud-mida-lugeda listis Wink .
Juuli saabub aga õnneks ruttu Cool .
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

Raamat http://www.zone.ee/vaim/books/adams/prj/PRJINDEX.htm
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 09, 2005 7:50 am    Teema: Vasta viitega

Filmi eestikeelne pealkiri on "Pöidlaküüdi reisijuht galaktikas".

Filmi sisu siin:

Ilma paanikata! Ajage pöial püsti ja ühinege kõige tavalisema mehega tema ebatavalisel teekonnal läbi universumi.


Arthur Dentil (Martin Freeman) on väga halb päev. Tema maja on määratud lammutamisele, parim sõber (Mos Def) osutub tulnukaks ning lisaks sellele selgub, et planeet Maa plaanitakse hävitada, et teha ruumi kosmilisele kiirteele. Algajast kosmoseränduri suurim seiklus algab siis, kui saabub maailma lõpp. Arthur asub teekonnale, mille käigus selgub, et miski pole nii nagu paistab, mis on elu mõte ja et kõik, mida tal on vaja teada, seisab kirjas raamatus "Pöidlaküüdi reisijuht galaktikas".


"Pöidlaküüdi reisijuht galaktikas" on Douglas Adamsi kultusraamatu alusel vändatud hullumeelne komöödia. Osades Martin Freeman ("Kontor"), Mos Def ("Itaalia rööv"), Sam Rockwell ("Ohtliku mehe pihtimus"), John Malkovich ("Olla John Malkovich"), Zooey Deschanel ("Päkapikk"), Bill Nighy ("Love Actually"), Alan Rickman ("Mõistus ja tunded") jt. Lavastas Garth Jennings.



Esilinastus: 15.07.2005

Filmi pikkus: 1:50

Levitaja: Motion Picture Distribution of Estonia

Film lubatud kõigile.
Film on kategooria all nimega põnevuskomöödia.

head lustimist!!
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Juul 25, 2005 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

Sai siis ära nähtud see film ja peaks ütlema, et olen pettunud. Sad
Ootasin midagi palju paremat, kuid mida pakuti, oli hoopis erinev ootustest. Eriefektid olid muidugi ilusad, aga ainuüksi neile lugu ei ehita.
Kõige suurem viga: miks küll filmi nimes sisalduval Pöidlaküüdi reisijuhil teoses nii väike osa oli? Ootasin, et see oleks midagi tunduvalt interaktiivsemat ja et seda kasutataks rohkem.
Paljud naljakohad ei mõjunud üldse eriti koomilistena, näiteks see, kus tüübid vogonite planeedil nende labidatega näkku said; traileris mõjus see hoopis paremini.
Tegelased olid ka suhteliselt jamad, ainult neegril oli mingigi karisma. (Ok, ma saan aru, et see pidigi olema tavalisest inimesest, aga siiski)

Ehh... 5/10 Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Juul 26, 2005 8:25 am    Teema: Vasta viitega

Nõustun Enterprise'ga. Esiteks, Marvini, masenduses robotiga, oleks saanud nii-ii palju rohkem ära teha ja temast kasvõi kultustegelase teha. See, kuidas ta vogonitest jagu sai oli tõepoolest hea koht, kuid üldjuhul jäi ta igavaks ja pani heal juhul muigama.

Algus oli hea. "So long and thank's for all the fish..." viisike oli täitsa kaasahaarav Very Happy . Lovestory võttlis aga liiga-liiga palju ruumi ja nagu alati oli seda isegi selles filmis igav vaadata.

Lõpp vajus ära. Hiirte mängutulek oli küll tore lisand ja nende... khm... kadumine samamoodi... Wink .

PS. Labidatega näkku saamine oli enam-vähem ainuke koht, kus ma tõesti naersin. Ma kujutan ette, et mees mu kõrval kinos arvatavasti vihkas mind... Pärast pühkisin pisara silmanurgast ära. Mind on kerge lõbustada Cool .

6/10. Kahjuks.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.


Viimati muutis seda Wendelh (Nelj Juul 28, 2005 10:19 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lendorav
Kadett


Liitunud: 20 Juul 2005
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2005 10:03 am    Teema: Vasta viitega

Natuke igav oli. Raamat on parem kindlasti.
5/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2005 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

Raamatu naljakad dialoogid olid hullult kärbitud. Vogonite välimus mulle ei meeldinud. See oli hea, et Big Z kolmandat kätt ja 2. pead ei näidanud kogu aeg. Raamatus polnud ka näiteks Trilliani päästmist Vogonite käest.
Aga rohkem ma ei vingu ka. 6-7/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MC-PePe
Bännitud


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2005 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

mõnus briti huumor oli... mulle meeldis see koht kui küsiti seda "the ultimate" küsimust ja vastus oli ....::::::42::::::.....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
karmo0
Kadett


Liitunud: 18 Juul 2005
Postitusi: 7
Asukoht: Linnutee galaktika Päikese süsteemi kolmas planeet Föderatsiooni sektor 001

PostitusPostitatud: Nelj Aug 18, 2005 10:58 pm    Teema: Vasta viitega

Päris hea film oli. Alul oli tunne, et ootaks pidevad naeru saalist ning see tõmbas tuju alla, kuid ainult natukene.
Väga hea tegelane on masendunud robot Marvin, kes pidevalt virises. Muidugi oli vaesel masinal ka planeedi-suurune pea õlgadel. Eriti mõnus oli vogonite bürokraatlikus ning juhm käitumine.
_________________
If he speaks again I'll shoot him!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Aug 19, 2005 1:49 am    Teema: Vasta viitega

Ma pole raamatut lugenud kuid filmi vaadates oli mul nii igav et lausa jube... näitlejad mulle ei meeldinud... kokkuvõtteks on minu arust kehv 2/10 d'oh!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group