Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Millist ulmefilmi Marsist peate siiani parimaks?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Millist ulmefilmi Marsist peate siiani parimaks?
Red Planet
57%
 57%  [ 15 ]
Mission to Mars
15%
 15%  [ 4 ]
Stranded
3%
 3%  [ 1 ]
The Ghosts of Mars
0%
 0%  [ 0 ]
Total Recall
23%
 23%  [ 6 ]
Kokku Hääli : 26

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 8:27 pm    Teema: Millist ulmefilmi Marsist peate siiani parimaks? Vasta viitega

Mina pean parimaks filmi Red Planet, mis on tõeline ulmepõnevik.
Ta on väga kiiretempoline, pingeline ning väga heade eriefektidega.
Nii ehtsat Marsi pinda nagu selles filmis pole minu arust üksi teine film suutnud simuleerida.
Samuti on märkimist väärt meeskonnaga missioonile saadetud robot Amee, kes lõpuks siis rikki läheb ja meeskonna liikmeid taga ajama hakkab.

Millist pakute teie?
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

ahhaa, tüng! Very Happy
Seekord ei kopeerinudki vastust vanast foorumist.

Otsustasin nüüd hääletada filmi "Stranded" ehk siis Eestis "Marsi Odüsseia" nime all tuntava linateose poolt.
Põhjuseks eelkõige realistlikum näitlejatöö ning huvitav atmosfäär. Erineb tunduvalt tavalisest Hollywoody masstoodangust. Cool

Muidugi Red Planetit pean endiselt heaks filmiks ja saabki minu käest teise koha.
Kolmandale paneks Total Recalli, kuna olen suur Scwarzenneggeri fänn ja film isegi oli põnev.
Mission to Mars üritas olla sügavamõtteline aga minu arust kukkus sellega läbi.
Ghosts of Mars oli lihtsalt mingi õudukas, mis oleks vabalt võinud ka kuskil mujal toimuda. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2005 12:04 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Otsustasin nüüd hääletada filmi "Stranded" ehk siis Eestis "Marsi Odüsseia" nime all tuntava linateose poolt.
Põhjuseks eelkõige realistlikum näitlejatöö ning huvitav atmosfäär. Erineb tunduvalt tavalisest Hollywoody masstoodangust. Cool


Muide, ka mina mõtlen selle filmi kohta samamoodi.
Filmi kõge suurem pluss ongi see, et seda vaadates jääb mulje, nagu oleks tegu tõelise missiooniga Marsile ja nagu keegi filmiks meeskonna tegevust.
Hollywoodi masstoodang hakkab ennast tõesti vaikselt ammendama ning midagi värsket Euroopast kulub vahelduseks ära. Lisaks ei õhku Euroopa filmid sellisest liigsest patriotismist, mis on paljude viimase aja Ameerika ulmefilmide viga.

Hääletasin Red Planeti poolt ehk eelkõige nende super heade efektide pärast, sest need lihtsalt lähevad südamesse, midagi pole parata. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Soobel
Nooremleitnant


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

Aga "Mars attacs?" Tegelikult polnudki see midagi nii erilist, selline keskpärane paroodia, aga paaris kohas sai itsitada ka (näiteks se, kui rohelise mehikese juhitud hiigelrobot elektriliinidesse takerdus või see, kuidas sõdalasi riietati...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Soobel kirjutas:
Aga "Mars attacs?" Tegelikult polnudki see midagi nii erilist, selline keskpärane paroodia, aga paaris kohas sai itsitada ka (näiteks se, kui rohelise mehikese juhitud hiigelrobot elektriliinidesse takerdus või see, kuidas sõdalasi riietati...


See oli tõesti naljakas film, kuid ma ei ole seda lisanud, sest minu nimekirjas on vaid filmid, mille tegevus toimub enamjaolt Marsi pinnal. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

Soobel kirjutas:
Aga "Mars attacs?" Tegelikult polnudki see midagi nii erilist, selline keskpärane paroodia, aga paaris kohas sai itsitada ka (näiteks se, kui rohelise mehikese juhitud hiigelrobot elektriliinidesse takerdus või see, kuidas sõdalasi riietati...

Ma ei taha midagi halvasti öelda kuid minu arust küsitakse, et milline oli parim ulmefilm mis toimus Marsil. Asi ju selles, et vaadates valikuvarjante on kõigil filmidel ühine see, et inimene oli Marsi pinnal. Mars Attacs sisu aga toimub planeedil Maa.

Ma ise pole veel oma otsust langetanud. Ma pean need filmid jälle meelde tuletama Embarassed

EDIT: Vaatan, et keegi oli ette jõudnud Sad
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Juun 13, 2005 9:37 am    Teema: Vasta viitega

Mis teha kui laisk oled. Hääletanud olen, kuid postitanud mitte. The Ghosts of Mars pole ma näinud ja kommentaaride järgi otsustades pole ma ka millegist ilma jäänud Cool . Vist (tõesti vabandan) hääletasin Red Planeti poolt, kuid see võis ka Total Recall olla. Ei, ei, oli vist ikka Red Planet. Film oli üldkokkuvõttes täitsa ok, kuid eriti peale ei läinud. Efektid olid loomulikult head, kuid ma ei tea... midagi jäi nagu puudu. Kõigi seast siis Red Planet ja 6,5/10st kui võib Wink .
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Esm Juun 13, 2005 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

red planet kuna 1)head eriefektid 2) hea põnevik 3)meeldis see vetikate teema millega marsi elamiskõlbulikuks taheti muuta
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 9:52 pm    Teema: Vasta viitega

Red Planet oli väga hea film.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 30, 2006 12:54 am    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldisid nii Red Planet kui ka Mission to Mars, aga kaal langes siiski Missioni poole(tsipakene rohkem) Very Happy Ausalt öeldes meeldis mulle missioonis selle Kydonia tasandiku näo mängu toomine.See oli super... Very Happy
Kas Stranded oli see film, kus süstik Marsile alla kukub ja nad kuskilt tunnelitest leiavad kadunud tsivilisatsiooni jäänused?
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Jan 30, 2006 12:56 am    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:
i see film, kus süstik Marsile alla kukub ja nad kuskilt tunnelitest leiavad kadunud tsivilisatsiooni jäänused?


See film vastab Sinu antud kirjeldusele küll, jah.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 03, 2006 1:16 am    Teema: Vasta viitega

The Martian Chronicles ehk Ray Bradbury Marsikroonikate miniseriaal. Olin küll põlvepikkune poisike kui nägin seda Soome TV vahendusel, kuid mälestusvisioonid ei taha siiani kaduda. DVD pole ette sattunud ja võib-olla ei tahagi oma lapsepõlvemälestusi lõhkuma hakata. Mitmete filmidega on nii, et pärast kahetsed kui üle vaatad. Mälestus oli mõnusam kui teistkordne filmielamus.
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Nelj Aug 03, 2006 7:28 am    Teema: Vasta viitega

«Total Recall», sest teisi pole näinud... ja ilmselt ka ei vaata... erandi teeks rahvuslikul pinnal vast filmile «Stranded».
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group