Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

the Balance of the force
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
MC-PePe
Bännitud


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Kolm Juun 15, 2005 5:16 pm    Teema: the Balance of the force Vasta viitega

Mis tähendab tasakaal star warsis?? Minu arust on see ju tasakaalust väljas kui sithe pole ja jedisi on si*aks.
Minu loogika: Anakin läks tumedale poolele ning sealt siis tuligi tasakaal
1 sith master (Palpatine)
1 sith (Vader)
1 jedi master (Yoda)
1 jedi (Obi Wan)
Luke ei ole jedi

Kuskilt foorumist lugesin veel ühte loogikat:
Tasakaal on siis kui Sithe pole... ainult jedid... ja sithid kes on olemas ei ole vaenulikud jedide vastu. siis tuli Palpatine ja rikkus kõik ära.

aga mida nad selle tasakaalu all ikkagi mõtlesid??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 15, 2005 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

Obi-Wan oli vaieldav master. Kuna Anakin rääkis, et kõik kes nõukogus istuvad on masterid aga tema ei ole. Aga kusagilt olen ma kuulnud, et Obi-Wan i kõrgeim aste oli Jedi Knight. Aga miks Luke Jedi ei olnud. On lightsaber, oskab force. On olnud masteri käe all õppimas. Kõik eeldused olemas Jedi ks olemisel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MC-PePe
Bännitud


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Kolm Juun 15, 2005 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Darth Vader: the Force is strong with you Skywalker, but you are not a jedi yet... tee järeldus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 15, 2005 8:11 pm    Teema: Vasta viitega

Vader võib rääkida mida tahes. Tema jaoks võibolla ei ole Luke veel Jedi. Ep.III ütles Palpatine ka, et Anakin suudab Padme päästa, kui ta pöördub tumedale poolele. Kuigi ta sellega hoopis tappis ta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MC-PePe
Bännitud


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Nelj Juun 16, 2005 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Luke sai jediks alles peale Vaderi "tapmist"

Luke: Then I am a jedi
Yoda: Not yet... one thing remains... Vader... you must confront Vader... only then you will become a jedi

midagi sellist oli
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 16, 2005 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

Peale Vaderiga võitlemist ikka, vähemalt nii sain ma aru...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 18, 2005 9:51 am    Teema: Vasta viitega

MC-PePe kirjutas:
you must confront Vader...


confront - vastu astuma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 18, 2005 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

Vader tappis Obi-Wani, siis vist hakkas Luke Vaderile vastu.. Luke ei tapnud ju Darth Vaderit-ta võttis ju ise endal selle maski peast.. Peale vaderiga võitlemist sai Luke Skywalker Jediks. Oli see ikka sedasi?
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 18, 2005 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

Vader tappis Obi-Wan i. Siis teatas Obi-Wan talle, et ta peab minema Degobah' süsteemi, kust ta leiab Yoda. Siis sai Luke ist õpipoiss.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Esm Juun 20, 2005 10:51 am    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Vader tappis Obi-Wan i. Siis teatas Obi-Wan talle, et ta peab minema Degobah' süsteemi, kust ta leiab Yoda. Siis sai Luke ist õpipoiss.


DAgobah. Vader kõndis VI-s seal trepi all ja rääkis mesijuttu. Ja see, '...perhaps she will!' ajas Luke'il südame pahaks. Ta astus isale vastu, võitles, ja lõi teda. Siis ütles keiser, et seda saavutas ta ainult oma vihaga. Aga luke mõtles ka, et töö tehtud, ta on Jedi, ja ei mingit värki. Olen Jedi, nagu mu isa enne mind! Ja siis võttis palpu kasutusele kõige sirgema vahendi, st. enne oli mäng ullu meelitamisega. Luke sai Jediks, sest ta kasutas viha, aga see teda ei heidutanud.
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Qui-Gon
Nooremleitnant


Liitunud: 21 Juun 2005
Postitusi: 41
Asukoht: Jedi council

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 12:08 pm    Teema: Vasta viitega

Luke pidi Vaderile vastu astuma,siis sai temast jedi.
_________________
Qui-Gon : Don't center on your anxiety, Obi-Wan. Keep your concentration here and now where it belongs.
Obi-Wan : Master Yoda says I should be mindful of the future...
Qui-Gon : .....but not at the expense of the moment. Be mindful of the living Force, my young Padawan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
stefani
Lipnik


Liitunud: 20 Juul 2005
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 8:20 pm    Teema: Re: the Balance of the force Vasta viitega

MC-PePe kirjutas:
Mis tähendab tasakaal star warsis?? Minu arust on see ju tasakaalust väljas kui sithe pole ja jedisi on si*aks.
Minu loogika: Anakin läks tumedale poolele ning sealt siis tuligi tasakaal
1 sith master (Palpatine)
1 sith (Vader)
1 jedi master (Yoda)
1 jedi (Obi Wan)
Luke ei ole jedi

Kuskilt foorumist lugesin veel ühte loogikat:
Tasakaal on siis kui Sithe pole... ainult jedid... ja sithid kes on olemas ei ole vaenulikud jedide vastu. siis tuli Palpatine ja rikkus kõik ära.

aga mida nad selle tasakaalu all ikkagi mõtlesid??



Minumeelest essas osas tasakaal kadus...Niiet ma arvan et see teine variant on siiskiõige.
Kui ma panin nüüd puuse(essa osa kohta), on see küll mulle suht ränk Shocked
Ja mis puutub Luke...siis ta siiski on Jedi. Kuskilt olen lugenud et ta saab Jedi masteriks üldse expented universis.vb kirjutasin expented valesti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

Extended Universe.
Luke sai Jedi ks siis kui ta oma isa alistas. Seda ütles Yoda.
(vale sõnastus) You must face Darth Vader. Only then you will become a jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Qui-Gon
Nooremleitnant


Liitunud: 21 Juun 2005
Postitusi: 41
Asukoht: Jedi council

PostitusPostitatud: Teis Aug 30, 2005 8:45 am    Teema: Re: the Balance of the force Vasta viitega

stefani kirjutas:

Minumeelest essas osas tasakaal kadus...Niiet ma arvan et see teine variant on siiskiõige.
Kui ma panin nüüd puuse(essa osa kohta), on see küll mulle suht ränk Shocked
Ja mis puutub Luke...siis ta siiski on Jedi. Kuskilt olen lugenud et ta saab Jedi masteriks üldse expented universis.vb kirjutasin expented valesti.


EU-s saab Luke´ist Jedi Master ja ta rajab oma akadeemia.
_________________
Qui-Gon : Don't center on your anxiety, Obi-Wan. Keep your concentration here and now where it belongs.
Obi-Wan : Master Yoda says I should be mindful of the future...
Qui-Gon : .....but not at the expense of the moment. Be mindful of the living Force, my young Padawan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kenobi
Kadett


Liitunud: 20 Juun 2005
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Kolm Aug 31, 2005 12:18 pm    Teema: Re: the Balance of the force Vasta viitega

MC-PePe kirjutas:
Mis tähendab tasakaal star warsis?? Minu arust on see ju tasakaalust väljas kui sithe pole ja jedisi on si*aks.
Minu loogika: Anakin läks tumedale poolele ning sealt siis tuligi tasakaal
1 sith master (Palpatine)
1 sith (Vader)
1 jedi master (Yoda)
1 jedi (Obi Wan)
Luke ei ole jedi

Kuskilt foorumist lugesin veel ühte loogikat:
Tasakaal on siis kui Sithe pole... ainult jedid... ja sithid kes on olemas ei ole vaenulikud jedide vastu. siis tuli Palpatine ja rikkus kõik ära.

aga mida nad selle tasakaalu all ikkagi mõtlesid??

Kes siis Luke on?Minu meelest on ta ka ju jedi ja EUs saab temast ju master ja ta loob ju uue jedi ordu.Luke sai juba jediks 5-ndas osas.Yoda sõnad olid kui sa astud Vaderile vastu saab sinust jedi.
_________________
Be force,with you.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
stefani
Lipnik


Liitunud: 20 Juul 2005
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Kolm Aug 31, 2005 7:00 pm    Teema: Re: the Balance of the force Vasta viitega

kenobi kirjutas:
MC-PePe kirjutas:
Mis tähendab tasakaal star warsis?? Minu arust on see ju tasakaalust väljas kui sithe pole ja jedisi on si*aks.
Minu loogika: Anakin läks tumedale poolele ning sealt siis tuligi tasakaal
1 sith master (Palpatine)
1 sith (Vader)
1 jedi master (Yoda)
1 jedi (Obi Wan)
Luke ei ole jedi

Kuskilt foorumist lugesin veel ühte loogikat:
Tasakaal on siis kui Sithe pole... ainult jedid... ja sithid kes on olemas ei ole vaenulikud jedide vastu. siis tuli Palpatine ja rikkus kõik ära.

aga mida nad selle tasakaalu all ikkagi mõtlesid??

Kes siis Luke on?Minu meelest on ta ka ju jedi ja EUs saab temast ju master ja ta loob ju uue jedi ordu.Luke sai juba jediks 5-ndas osas.Yoda sõnad olid kui sa astud Vaderile vastu saab sinust jedi.


Yoda ütles seda kuuendas kui ta surema hakkas! Ja ta ei saanud viiendas veel jediks, kuuendas pigem. EU saab han solo ja leia ka jediks vist. Ja chewie mingi nõbu lowbacca saab ka. Luke saab jah jedi masteriks.
JA ma olen 99% kindel, et tasakaal on siis kui sithe pole, sest kui peaks olema võrtselt, siis kaoks ju tasakaal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryhkija
Lipnik


Liitunud: 30 Aug 2005
Postitusi: 37
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 31, 2005 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

Han Solo minumeelest ei saanud Jediks. Küll aga sai Leia. Lisaks veel Leia ja Han'i lapsed (kõik kolm).

Tsiteerin::
He also married Leia, making him the husband of the New Republic's eventual Chief of State. They had three children – the twins Jaina and Jacen Solo, and their younger brother Anakin. All three of his children were trained as Jedi at Luke Skywalker's Jedi Praxeum, and would defend the galaxy from the Yuuzhan Vong invasion as part of the New Jedi Order.


Tasakaalu kohta niipalju...

Tsiteerin::
Sometime during the early history of the First Sith Empire, the coming of the Sith'ari, the prophesied savior of the Sith Order, was foretold. The Sith'ari was a perfect being who would rise to power and bring balance to the Force. According to prophecy, the Sith'ari would rise up and destroy the Sith, but in the process would return to lead the Sith and make them stronger than ever before, a striking parallel to the Chosen One of Jedi legend, though it is most likely that the Sith'ari and Chosen One are one and the same.

_________________
Tere.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
stefani
Lipnik


Liitunud: 20 Juul 2005
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Kolm Aug 31, 2005 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

Ryhkija kirjutas:
Han Solo minumeelest ei saanud Jediks. Küll aga sai Leia. Lisaks veel Leia ja Han'i lapsed (kõik kolm).

Tsiteerin::
He also married Leia, making him the husband of the New Republic's eventual Chief of State. They had three children – the twins Jaina and Jacen Solo, and their younger brother Anakin. All three of his children were trained as Jedi at Luke Skywalker's Jedi Praxeum, and would defend the galaxy from the Yuuzhan Vong invasion as part of the New Jedi Order.


Tasakaalu kohta niipalju...

Tsiteerin::
Sometime during the early history of the First Sith Empire, the coming of the Sith'ari, the prophesied savior of the Sith Order, was foretold. The Sith'ari was a perfect being who would rise to power and bring balance to the Force. According to prophecy, the Sith'ari would rise up and destroy the Sith, but in the process would return to lead the Sith and make them stronger than ever before, a striking parallel to the Chosen One of Jedi legend, though it is most likely that the Sith'ari and Chosen One are one and the same.



Minumeelest suht nõme et nii palju inimesi hakkab jedideks. Ma mõtlen seda leia asja. Aga kindel et han ei hakka ´jediks? Ma olen nagu kuskilt kuulnud ja arvan et hakkab, kui isegi juba leia hakkab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryhkija
Lipnik


Liitunud: 30 Aug 2005
Postitusi: 37
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 31, 2005 10:03 pm    Teema: Vasta viitega

Jediks saavad ikka need, kes on Jõutundlikud Wink. Mitte mingid suvalised... Kuna Anakin/Darth Vader oli Jõutundlik, siis ilmselt oli see geenides nii Luke'l, kui Leia'l. Luke avastati lihtsalt varem. Viienda osa lõpus oli see koht, kus Luke rippus Pilvelinna all ja proovis saata Leia'le sõnumit Jõu abil. Ja Leia sai selle kätte, sest ta oli Jõuttundlik. Hiljem teda siis treeniti, kui Luke oli rajanud akadeemia. Ja kuna Leia oli Jõutundlik olid ka tema lapsed. Ka neid treeniti. Ja Han ei olnud Jõutundlik.
_________________
Tere.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 01, 2005 10:17 am    Teema: Vasta viitega

..aga on võimalik seda treenida. Põhimõtteliselt võivad kõik, eks tahaad Jedi ks saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group