Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Alieni filmid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Milline film on parim?
Alien
24%
 24%  [ 10 ]
Aliens
43%
 43%  [ 18 ]
Alien 3
7%
 7%  [ 3 ]
Alien Resurrection
17%
 17%  [ 7 ]
Alien vs Predator
7%
 7%  [ 3 ]
Kokku Hääli : 41

Autor Teade
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Apr 08, 2005 9:05 am    Teema: Vasta viitega

Shatterhand kirjutas:
Ripley...oli ikka võrdlemisi vanemaks jäänud(näitelaj nimi oli...ple õrna aimugi enam)


Sigourney Weaver. Tema oli ka see, kes ütles, et tema ulmekates ei mängi Very Happy
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede Apr 08, 2005 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

Jah...ja ometi sai seeriast tema suurim õnnestumine...Aga sobis kah tegelikult sinna
Nagu ka siinsest küsitlusest näha, on teine osa parim...kui vaadata just teda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
fadalow
Kadett


Liitunud: 5 Juul 2005
Postitusi: 1
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juul 05, 2005 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

Olen suur Alieni seeria fänn. Alien (1) on ju pikalt kõige parem....Selline jube sünge ja tekitas ju praktiliselt uue ¾anri(sci-fi horror). Aliens on teisel kohal minu jaoks. Hoidis kuidagi esimese filmi head taset üleval, oli küll action, kuid väga hea. Alien 3 rikkus asja minu jaoks täielikult( olen kuulnud et director's cut olevat kõvasti parem). Resurrection oli täitsa vaadatav imo...Muidugi Joss Whedon ei olnud vast kõige õigem mees seda kirjutama, aga siiski Alien 3-est on minumeelest üle. Suhteliselt head näitlejatööd ja dialoogil pole ka midagi viga. Ei tea...minu arvates on Alien 3 ikka Alieni ja Predatori seeriate peale kokku( avp kaasaarvatud) kõige halvm film üldse.
Muide, kuulsin kuskilt, et ega see AvP film pole nii hübriid midagi. Mulle endale ka tundus nagu....Predator 2 lõpus kui Danny Glover seal predaatori laevas on: seal on ju Alieni skull!!!
Aga jah 2 esimest filmi on parimad. Edasi on ikka väga ära haibitud see teema juba.
_________________
Firefly ja Serenity üle kõige!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Juul 05, 2005 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

No ma ei harrasta eriti norimist...minule nt meeldisid kõik osad ning ka AvP...Ühel hetkel oli reaalne võimalus, et saan endale Alien Collectors Editoni...ehk siis 9 DVD-st koosnev kogumik kõikgi osade ja nende editors cutidega+käsikirjad ja Näitlejate arvamused jms...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Lendorav
Kadett


Liitunud: 20 Juul 2005
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2005 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle ei meeldi ükski neist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2005 11:42 pm    Teema: Vasta viitega

No palun täpsusta...miks nad siis ei meeldi...Mulle küll meeldisid...(see on üks kõige totakamaid postitusi minu poolt seni aga noh...mis siis ikka)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 31, 2005 8:00 pm    Teema: Vasta viitega

enam meeldib ikka see vana hea osa ehk siis alien..
ei tea miks meeldis..
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Aug 01, 2005 12:09 am    Teema: Vasta viitega

No see on küllap seepärast, et see on see originaalseim...aga mulle ikkagi isiklikult Aliens meeldis...jällegi...ei tea miks...küllap see põnevus ja uue tegelase sisse toomine ja need kosmoselaevad jms...Editors Cut'is oli üks eriti hea koht kus need automaatsed "Turret'id"...need robot kuulipildujad...tapsid uksele lähenevaid Alien'e ja inimesed siis sees pinksalt jälgisid kuidas nelja relva kuulid vähenesid pidevalt kuni viimases jäi 5 alles enne kui tulistamine lõppes...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Terminatrix
Kadett


Liitunud: 31 Juul 2005
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Reede Aug 05, 2005 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

Olen näind kõiki kuid soosituks jääb ikkagi ''Resurrection''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Aug 08, 2005 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Mõtled śiis Alieni saaga viimast osa...oled üks väheseid...enamus vingub selle kallal just kõige rohkem...Mulle endale meeldib see kah...üks LIIGA tasemel näitleja on seal...Ple õrna aimu kes aga ta on C.S.I's...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2005 3:04 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arust AvP film oli hull saast. Ma ei oska seda sõnadega kirjeldada kah, lihtsalt nii hale jama, et mul oli kahju, et ma aega raiskasin. Nad oleksid võinud kasvõi AvP2 mängu stoori võtta vms, kuid nemad susserdasid jälle mingi **** kokku(vabandust et ropendan). Anderson ei oska mänge järele teha, võtame kasvõi Resident Evil.... action oli vahelduseks vinge, kuid muidu mängu fänn, nagu ma olen, pettus kohutavalt. Kui keegi pole veel AvP filmi näinud, siis ära isegi huvi pärast seda vaata, muidu hakkad veel Alieni filme vihkama. Ja need predatorid on ka mingid space monkeyd, muud midagi.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2005 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

AvP polnud viga midagi. Täitsa vaadatav oli. Miinuseid on sellel palju. Predatorid oli seal kõvad kobad. Kui tsenaarium ette võtta, siis see oli täiest tavaline. Kamp jõmme läheb tundmatusse kohta, kus tuleb väljapool meie planeeti elvad jõmmid. Madistavad, paanistevad, jooksevad ja siis jääb üks ellu. Pidu läbi.

Kõige parem neist on Aliens. Sest seal on asi nende vahel võrdne. Alineis ja Alien 3 oli shit happens. Mingi koera moodi könn nottis vaikselt kõik inimesed maha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2005 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

AvP solvas Alieni ja Predatori seeriat.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2005 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
AvP solvas Alieni ja Predatori seeriat.


Tegijate meelest mitte. Minu meelest oli tegemist täiesti tavalise ameerika filmiga, kus puudus mõte ja oli ainult puhas action.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2005 8:21 pm    Teema: Vasta viitega

Yoda kirjutas:
Queen muneb muna, sealt tuleb välja facehugger, ja me teame mida tema teeb. Siis tuleb ohvrist välja alien (areneb kuidas-kunagi) ja kui tuleb uus queen, siis hakkab jälle see munema. NB! kui ohvril on sees Queen, siis teised alienid seda ohvrit ei puuduta.


Kas keegi oskab öelda, millal tuleb queen. Kas ta saab tekkida nismama või peab ta olema ühes kindlas olendis. Või siis nii et queen mõtleb okei muneme muna, kus tuleb välja queen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Dets 05, 2005 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

MobY kirjutas:
Yoda kirjutas:
Queen muneb muna, sealt tuleb välja facehugger, ja me teame mida tema teeb. Siis tuleb ohvrist välja alien (areneb kuidas-kunagi) ja kui tuleb uus queen, siis hakkab jälle see munema. NB! kui ohvril on sees Queen, siis teised alienid seda ohvrit ei puuduta.


Kas keegi oskab öelda, millal tuleb queen. Kas ta saab tekkida nismama või peab ta olema ühes kindlas olendis. Või siis nii et queen mõtleb okei muneme muna, kus tuleb välja queen.


Ei tea täpselt Alien-i loogikat, kuid mitte miski ei viita minu arust seal kindlusele. Ainuke põhjus, miks Riply endas Kuningannat kandis oli.... Hollywoodilikumalt dramaatilisem lähenemine Smile Tegelikkuses võiks mängida rolli ümbritsev keskkond (a 'la temperatuur), mis määrab soo - näiteks nagu see toimib mitmete liikide puhul planeedil Maa.
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Dets 06, 2005 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

MobY kirjutas:
Yoda kirjutas:
Queen muneb muna, sealt tuleb välja facehugger, ja me teame mida tema teeb. Siis tuleb ohvrist välja alien (areneb kuidas-kunagi) ja kui tuleb uus queen, siis hakkab jälle see munema. NB! kui ohvril on sees Queen, siis teised alienid seda ohvrit ei puuduta.


Kas keegi oskab öelda, millal tuleb queen. Kas ta saab tekkida nismama või peab ta olema ühes kindlas olendis. Või siis nii et queen mõtleb okei muneme muna, kus tuleb välja queen.


Olen kuulnud, et queen muneb mingi special muna, mille ta peidab ära ning kui tema surma saab siis sünnib uus queen vms.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Dets 06, 2005 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

quueni muna võib ju ise ka ära kooleda. Näiteks jääb vahele kui ta mingisse kehasse sisse püüab smuugeldada. Nagu sama lugu juhtus facehugeriga AvP's kui ta püüdis Predekasse sisse minna ja ta nägi seda ette.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Dets 06, 2005 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Nimetatud koht AvP 2 Primal Hunt'is on üks rõvedamad mida näinud ses mängus...Raaske...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Mis vahe sellel Alienil(inimesest) ja Predalienil(kiskjast) vahet on. Üks ja sama külmavereline peletis. Mõni siin eespool on teda kiitnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group