Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Alien või Predator?
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 9:20 pm    Teema: Alien või Predator? Vasta viitega

Alieni filmidest on nüüd juba üksjagu räägitud, küsiks nüüd siis seda, kumba saagat te eelistate, kui peaksite ühe neist valima?
Minu hääl läheks Alieni filmidele, sest mulle on nad rohkem põnevust pakkunud. Predatori filmidest pean esimest väga õnnestunud teoseks, seda eelkõige loomulikult Schwarzeneggeri osaluse tõttu Very Happy , kuid teine film oli minu jaoks kuidagi igav.... Razz . Üks kahest ehk 50% ei ole väga hea tulemus. Alieni kvadriloogiast on kolm esimest filmi täitsa head, viimane mulle eriti ei meeldi, seega 75%.

Siis küsiks veel seda, et kummad tulnukad teile paremini meeldivad? Minu lemmikuteks on igal juhul alienid. Nad on tõesti tulnukalikud, intelligentsed tapamasinad. Juba välimus on hästi lahe Cool
Predatorid seevastu mulle ei meeldi, nendes pole sellist kaunist liikuvust ega jõudu, ausalt öeldes....nad on kuidagi rõvedad, nägu eriti Very Happy. Meenutavad sellega veidi nausikaanlasi Star Trekist.... Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Püh Dets 19, 2004 9:29 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Mina eelistan samuti Alieni filme, Predatori filmid on kuidagi liiga lihtsad põnevikud, kuigi esimene osa oli tõesti oluliselt parem kui teine.

Alieni filmidest olen näinud vaid kahte esimest, kuid võin julgelt öelda, et tegu oli väga heade kaadrite ja hästi läbi mõeldud filmidega.
Ka minule meeldivad Alieni tulnukad rohkem, paistavad kuidagi reaalsemad Razz . Nagu Enterprise mainis, meenutab Predator üht koledat nausikaanlast Mr. Green .

Selge on see, et ilma Schwarzeneggeri abita oleks ka esimene Predatori osa küllaltki tühi olnud.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Filmidest Alien, see on rohkem ulmekas. Üldse Predatoris ei meeldi see ebaloomulik kuulide põiklemine jne.
Tulnukatest meeldib Yautja rohkem. Meeldib Yautjas tema "võimsus" nagu näiteks kui ta jookseb maavariseb natukene. Veel meeldib tehnoloogia. Relvadest Shoulder Cannon, disc ja Spear Rifle kõige rohkem. Ja Yautja Invisibility on ka tore.
Predator sobib tulevikku ja kosmosesse rohkem kui tänapäeva ja planeet Maale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

Aga alienid on ka tulevikus. Vähemalt peaks. Filmidest meeldib Alien rohkem aga pole näinud Kiskja 2. osa. Ka kiskja esimene osa tundus natuke liiga über...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Dets 21, 2004 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

Eile vaatasin Alien-i uuesti otsast lõpuni. Tahtsin vaadata, kuidas paistab Alien tänapäevase Alien vs Predator valguses. Arvestades, et Alien on 79-a aasta film, siis võtab sõnatuks. Ainuke mille kallal viriseks on, fakt, et arvutite arengut pole suudetud ette aimata Very Happy Muus mõttes, kannatab see film igasugust kriitikat ka tänapäeval. Kui keegi selle eelmine aasta oleks filminud, siis ei saaks midagi halba selle filmi kohta öelda. Uusim üllitis pakkus lihtsalt actionit ja silmailu kui Alienid ründasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2005 4:27 am    Teema: Vasta viitega

Ma ütleks, et kui peaks surema üks rass kahest siis ma valiks hukkujateks Alienid sest lihtsalt Predad jätaks inimestele natuke rohkem hingamisruumi ehk...aga muidugi see võib lihtsalt olla järelkaja minu ajus pärast AvP vaatamist.
Filmidest on Aliens Ja Predator parimad!!!Praegu pelan AvP 2 ja seal tekib tegelikult tunne, et ise oleks pigem Alien kui Preda kui asi jõuaks niikaugele.
Tsiteerin::
Tahtsin vaadata, kuidas paistab Alien tänapäevase Alien vs Predator valguses. Arvestades, et Alien on 79-a aasta film, siis võtab sõnatuks. Ainuke mille kallal viriseks on, fakt, et arvutite arengut pole suudetud ette aimata Muus mõttes, kannatab see film igasugust kriitikat ka tänapäeval. Kui keegi selle eelmine aasta oleks filminud, siis ei saaks midagi halba selle filmi kohta öelda. Uusim üllitis pakkus lihtsalt actionit ja silmailu kui Alienid ründasid

Selle kohta ütleks nii,et film ei jää tõesti eriti milelski alla AvP le...seal sai mängida juba lihtsalt ümbrusega nii,e t alienit ei pidanudki näitama täieshiilguses..see oleks tolajal lihtsalt üüratult maksamaläinud.AvP oli kah juba selline film, et Alienid ei saanud lihtsalt pea tunnelist välja pista ja kedagi kaasa haarata.Preda puhul oleks täitsa koomiliselt mõjunud sest mulle jätab ta juba iseenesest sellise mulje , et lihtsalt tuleb ja rammib läbi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Xenomorph
Kadett


Liitunud: 20 Jan 2005
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Nelj Jan 20, 2005 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

Alieni filmid ikka omavad Predatori oma ära.Predatori filme vaatad niisama igavusest aga Alieni filme vaatad ikka huviga/põnevusega.
Minuarust xenomorph nüüd küll väga intelligentne pole, mõistus sarnaneb rohkem tavalise kiskjaloomaga.Ent nad on väga külmaverelised, mis on suur pluss.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Reede Jan 21, 2005 3:30 pm    Teema: Vasta viitega

No ma ütleks, et Predatoril pole sammuti midagi viga...filmid on täitsa head...eriti esimene!!!
Aga Alien nüüd küll päris tavaline kiskja pole aju poolest...ikka tunduvalt üle aga mingit tehnikat ta nüüd küll tegema ei hakka jah.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
anubis
Kadett


Liitunud: 26 Jan 2005
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Nelj Jan 27, 2005 10:11 am    Teema: Vasta viitega

mule meeldivad ka alieni filmid rohkem ja sellega ka alienid meeldivad ...tglt nad pole ju lollid ega tavalised kiskjad nad ikka päris hästi töötavad koos ja võttavad kiiresti õppust see et nad tehnikat ei kasuta teebki neist nii tugevad vastased...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Jan 27, 2005 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
see et nad tehnikat ei kasuta teebki neist nii tugevad vastased...

Hea point...AvP-s oli NII valusalt esile toodud see kui magedad kiskjad ilma enda...vist olid"plasm cannon"-iteta olid.Alienid valitsesid nende üle täielikult.
Kuid millegipärast tekib mul tunne, et see kiskja kes oli esimeses filmis oleks nendest jagu saanud...või igaljuhul edukam olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Reede Jan 28, 2005 7:33 am    Teema: Vasta viitega

Nojah, Alien vast hoogsuse ja põnevuse pärast. Samas oli osades Predatori filmides parem sü¾ee. Ja kohati väga stiilsed need Kiskjad Razz See mida ma nüüd filmis hindan.. Predatorites (eriti esimeses) esines seda rohkem. Niiet 3:2 Predatori kasuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

Üldiselt ma ütlesk, et Alien ja Alien 2(kolmas osa) on suhteliselt hit&run stiilis (kolmas kuni lõpuni) kuna Xeno põhiliselt ju lihtsalt tõmbas kellegi ventilatsiooni ja natuke jälle rahu...aga see just ongi lahe ma ütleks...minu hääl läheb ikka ja alati Alienile aga Preda ei jää kaugele maha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2005 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

Kui võtta millised filmid iseenesest meeldisid, siis ütleks ikka Alien´i omad Very Happy Aga kui võrrelda tegelasi, siis olen Predator`i poolt Very Happy
Põhjendus on väga lihtne. Minu jaoks oli pinget ja põnevust Alien´i fimides rohkem. Esimest korda vaadates sa lihtsalt ei tea mis juhtub ja pea kõik oli väga üllatav siis. Aga seoses sellega, et mulle meeldib selline tuleviku tehnika jne, siis need Predator`i varustus ja relvad on väga ohtlikud teistele Twisted Evil Vaadates filmi AVP, siis seal on selle Shoulder Cannon´iga väga kerge mingi 5 Alien`it 5 kuni 6 sekundiga oksa tõmmata Cool Pealegi oli näha millised nende laevad on: suured, vaiksed ja kiired. Predator`itel oli nii palju jõudu, et said Alien`id visata ja kõike muud teha mis neile pähe tuli Very Happy

Kuid siin oli kusagil kirjas, et ilma Shoulder Cannon´ita ei oleks Predator´id eriti võimsad. No jah, Shoulder Cannon tegi asja küll kergemaks kuid neil olid ju igasugused imelikud mõõgad, kettad, võrgud ja odad ka ju Smile rääkimata, et nad said ennast nähtamatuks teha. Aga kõige enam meeldis mulle Predator´i kiiver visuaalse skanneriga Very Happy Laughing Sellega sai pea kõike väga hästi näha.

Veel tahaks lisada, et Predator´i nägu näeb minu jaoks välja kui suurendatud Goa´Uld sümbiont Very Happy Wink

_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei võta aliene ega Predatoreid eraldi. Nad on minu jaoks 1 hea asi. Smile
Soovitan lugeda Steve Perry kirjutatud raamatut Aliens Vs Predator: Prey.
Ise arvan, et AVP 2 ja AVP 2: Primal Hunt tõid mõlemad filmid perfektselt kokku. AVP movie aga mitte nii hästi. Eriti meeldib mängida AVP 2e multiplayeris.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Eriti meeldib mängida AVP 2e multiplayeris

AvP 2 ja Primal Hunt on küll head jah...aga jah...tegelikult ongi Alien ja Predator suhteliselt sama asi kui vaadata filmidena...väga seotud üksteisega.Seega ütleks tegelikult kah, et hääl läheb mõlemile tervikuna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
-Exu-
Kadett


Liitunud: 12 Märts 2005
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2005 11:15 am    Teema: Alien vs. Predator Vasta viitega

mina jään igavesti ja alatisek PREDATORI poolt...sest kui sa neid vaatad..siis jääb kohe selline tunne et nad on võimsad, väga targad(instinktid, relvad jne) ...nad on licalt parimad.

nu aga samas on alienil alati olnd parimad filmid...aga sellegipoolest tõestas film ALINE VS. PREDATOR, et predator on parim...lõppkokkuvõttes oli tema siiski võitja ja nemad ju aretasid alienid:D...ja nende jaoks oli see mäng/jaht nende peale:D

igatahes minule meeldib PREDATOR rohkem...ja see jääb nii!!!!!!
_________________
*Predator*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2005 2:33 pm    Teema: Vasta viitega

Alien täitsa kindlalt.
Kiskjad rikkus minu jaoks juba ära Schwarzeneggeri tapvalt mage esinemine. Naelutab mehe noaga seina külge ja ütleb siis stick around. Või siis lööb ukse jalaga eest ja sõnab siis knock-knock. No olge nüüd...! Wink
Alien juba selle pärast, et nad on parasiidid. Külmaverelised tapamasinad, kes ei kohku tagasi millegi ees. Predatorid aga... olid lihtsalt imelikud.
Seetõttu lähebki minu hääl Tulnukatele.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2005 12:12 am    Teema: Vasta viitega

Alieni kohta ütleks nii, et karmid vennad on need...tüli ei noriks...inimestena ütleks, et tegu on Hannibal Leckeri ja Palgasõduri ristsugustisega
Predatorid on aga vägagi nagu mingid kõrgsoost sõdalased...mitte suvalised reamehed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2005 3:49 pm    Teema: Vasta viitega

valiksin alieni... need on suht ägedad
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2005 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

Ega Alienidel viga pole jah...neid isegi pingsam jälgida kui Predasid...neil põhililiselt puhas action siiski...kuigi esimeses filmis oli ka neil mõndagi huvitavat.
Kuid Alienidele on ikka suurem sisu taha pandud ja see hea...mängin mõnikord AvP 2 multiplayeris ja siis ikka lahe vaadata kui ekraanile ilmub kiri(pole kindel kas see just nii oli):A new empress has emerged.See siis kui mõni mängija Xenoga tapab serveris paikapandud arvu vastaseid...see emand ikka sitaks pirakas poiss...mitte küll nii suur kui AvP filmis aga no kui suur ta mängus olla saakski???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group