Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The 4400
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 17, 2005 11:13 pm    Teema: The 4400 Vasta viitega

Kes teist on seda sarja näinud, ja kui, siis mida te sellest arvate?

Sarja esimene hooaeg on juba läbi, mis koosnes viiest episoodist ning praegu käib teine hooaeg, millest on kaks episoodi läbi ning kokku saab olema selles hooajas 13 episoodi.

Ise olen suureks fänniks saanud, sest see sari on toonud ulmesarjade maastikule taas midagi uut ja huvitavat. Eriti hea on seda sarja vaadata sellepärast, et kui sa oled ulme vaatamisega liiale läinud, siis see sari toob sind taas natuke reaalsusele lähemale, kuid on siiski ulme. Smile

Põhiliselt meeldib mulle selle sarja idee, et inimesed tulevikust viivad inimesi minema ja muudavad neid, et päästa terve inimkonna tulevik. Huvitav ongi just see, et algselt oli arvata, et tegu on Alien abduction'iga, kuid tegelikult see nii ei olnud. Wink

Sari on üldse väga põnevalt üles ehitatud ja erinevad liinid on minu arust ideaalselt kokku viidud ning loovad nauditava terviku. Muidugi tuleks kiita ka näitlejaid, kes on minu arust selle sarja jaoks väga hästi valitud ja tekitavad tunde, et nad ei näitle, vaid ongi päriselt need inimesed, keda nad mängivad. Eriti hästi sobivad sarja peategelasteks minu arust Tom ja Diana, kes on nagu loodud koos töötama, neid on väga raske eraldi ette kujutada.

Üldhinnanguks annaks sarjale 8/10, sest see ei võta küll hingetuks ning vahel on tõesti igavamaid stseene küllaga, kuid üldjoontes on minu arust hakkama saadud uue väärtsarjaga. Cool

Link: http://www.usanetwork.com/series/the4400/index.html
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Juun 21, 2005 10:06 pm    Teema: Vasta viitega

Minul on esimene hooaeg nähtud. (Või mis "hooaeg" see ikka on, 5 episoodi Razz ) Nähtu põhjal võin öelda, et kontseptsioon mulle meeldib, on selline mõnus segu Salatoimikutest ja muudest tulnuka-filmidest. Eriti hea oli esimese hooaja viimane osa, kus avalikustati suhteliselt pöördelise tähtsusega informatsiooni. Aa, ja viimane stseen oli väga lahe. Wink Very Happy
Kui millegi üle kurta, siis ütleks seda, et sari tundus mõneti tuim, aga selle põhjuseks on ilmselt sarja noorus, nii et loodan paranemist.
Kui teise hooaja kallale asunud olen, kommenteerin ehk rohkem.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 25, 2005 10:07 pm    Teema: Vasta viitega

Esimene episood nähtud ja tulnukröövi tunne on ikka Very Happy

Väga hea sari peab ütlema. Kindlalt soovitan.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 11, 2005 9:10 pm    Teema: Vasta viitega

See sari läheb järjest paremaks. Kyle (see kes koomas oli) on hea tegelaskuju ikka Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 12, 2005 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tahtsin lihtsalt öelda, et sari läheb iga osaga järjest paremaks ja näitlejad hakkavad samuti järjest paremini mängima.

Hiljuti just vaatasin episoodi 2x06 "Life Interrupted", mis oli minu arust tõeline tippklaasi episood ning oli täiesti võrdne teiste kuulsate ulmesarjade parimate episoodidega.
Idee alternatiivsest reaalsusest oli selles episoodis meieni toodud hoopis teisel viisil ning kuigi seda ideed on kasutatud palju ka teistes sarjades, oli selles sarjas leitud unikaalne vaatenurk. Samuti oli huvitav see, et lõpuks ometi nägime natuke seda, mida tehti nende 4400 inimesega tulevikus. Wink
Hakkan vist kohe sarja edasi vaatama, asi läks huvitavaks, vahepeal vaatasin sarja lihtsalt kui ühte järjekordset ulmesarja.

Alguses ma kahtlesin, kas tegijad suudavad sarja ka teises hooajas sama põnevalt edasi arendada, sest algidee oli ju suhteliselt lihtne, kuid nüüd ma enam nende võimetes kahtle. Cool

Thee 4400 on ideaalne näide sellest kuidas ka väiksema eelarvega võib teha väga hea sarja, kui rõhku panna rohkem sisule ja vähem tavalisele põnevusele.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 12:54 pm    Teema: Vasta viitega

Niisiis 2x12 oli ikka väga hea osa, ma poleks arvanud, et Sean uudist nii hästi talub, lõpp oli täiesti arusaamatu, loodame, et järgmised osad heidavad sellele valgust.

10/10, lihtsalt super minu arvates.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 04, 2005 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

Ja see oligi hooaja lõpp Rolling Eyes
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 05, 2005 6:23 am    Teema: Vasta viitega

becks7 kirjutas:
Ja see oligi hooaja lõpp Rolling Eyes

Kahjuks jah... Peab järgmist aastat ootama Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 21, 2005 9:23 pm    Teema: Vasta viitega

Peaks mainima, et teine hooaeg läks pidevalt paremaks ja lõpp oli lausa super hea, poleks ealeski uskunud, et see sari nii heaks võib üldse kunagi minna. Cool
Hooaja lõpp oli tõesti sellisel tasemel, et pani sarja minu arust samale tasemle kõigi kuulsamate ulmesarjadega, mitte ühtegi halba sõna öelda ei ole. Wink

Nüüd tuleb huviga kolmandat hooaega ootama hakata, on arvata, et sellest tuleb midagi veel paremat. Sari on algusest peale arengut näidanud ja usun, et see jätkub ka tulevikus.
Sarja tegijad on ka veel selles mõttes kavalad olnud, et nad ei ole kohe kõike paremat välja toonud ja on jätnud midagi ka edaspidiseks, see ongi kunst, mida kõik ulmesarjad kätte ei saa.

Lõpuks mainiks veel hooaja viimast episoodi, kus kõik 4400 hulka kuuluvad inimesed said endale mingit laadi lisavõimed, see oli tõesti tõeline pärl.
Ja mis puutub Isabelli, kes sai üle öö täiskasvanuks, siis juba see iseenesest on midagi väga huvitavat. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Okt 22, 2005 10:11 am    Teema: Vasta viitega

Nõustun siin eelnevate kommentaaridega, et teine hooaeg oli tõesti väga hea, kuid tõstataks natuke kahtlust tuleva kolmanda hooaja suhtes. Maia ennustuse kohaselt on sõda alles algamas, aga see kõlab natuke ohtlikult (sarja seisukohalt), sest ma ei ole eriti kindel, kui 'suureks' sarja tegijad asja puhuda tahavad. Ma näen ohtu, et The 4400 võib muutuda ehk liiga ebausutavaks ja vundament, millele ta ehitatud on, ei pruugi seda raskust kanda. Lisaks ilmus viimase episoodi lõpul ka Jordan Collier uuesti elusana, mis asja veelgi komplitseerib.

Nujah, hea küll, räägiks siis lähemalt lõppenud hooajast:

Meeldiv oli näha teistest ulmesarjadest tuntud näitlejaid, nagu Jeffrey Combs ja Lexa Doig, kes vähemalt minu jaoks tänu äratundmisrõõmule sarja jälgimise meeldivamaks tegid. Huvitav on vaadata, kuidas näitlejad erinevates rollides käituvad.
Esimesed kaks episoodi polnud eriti tähelepanuväärsed, kuid teostus oli hea. Üks kõige huvitavamaid osi oli kindlasti "Life Interrupted", kus Tom sattus alternatiivreaalsusesse, kuid kahjuks tuleb mainida, et tagajärjed jäid kuidagi nõrgaks. Oli küll mingi jutt, et tulevaste sündmuste üleelamiseks on tal vaja armastust või midagi, aga kogu selle värgi mõju jäi kuidagi nõrgaks, eriti arvestades seda, et ta veetis seal ju enda arvates 8 aastat. Loodetavasti uuritakse ja seletatakse seda kolmandas hooajas.
Kyle'i mõrvariks tegemine oli ka iseenesest ju leidlik, aga ka jättis kuidagi liiga mugava mulje, nagu oleks see lihtsalt ¹oki tekitamiseks sisse pandud ning asi ise täpselt läbi mõtlemata.
Viimased kaks episoodi olid jällegi väga head ja samuti usutavad. Tõenäoliselt teeksid valitsused just nimelt midagi sellist, s.t. üritaks nende inimeste võimeid maha suruda või veel hullem, neist lahti saada.

Üks kahtlastest tegelastest, kes mulle tõsiselt ei meeldi, on Isabelle, kellest üleöö täiskasvanu sai. Selline isehakanud kohtumõistja, kes ilma heakskiidetava põhjuseta (välja arvatud ehk nende hullude meeste tapmine ühes episoodis) teistele halba teeb, pean siin silmas eeskätt Lily tütart Heidit.

Uusi küsimusi tekib rohkem kui vanu vastatud saab. Jääme ootama järgmist hooaega.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Apr 27, 2006 8:49 am    Teema: Vasta viitega

Kolmas hooaeg algab 11. juunil 2006.
http://www.usanetwork.com/series/the4400/

Kui sari hakkab, teeme ka uue hooaja jaoks arutlusteema. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 27, 2006 9:13 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Kolmas hooaeg algab 11. juunil 2006.
http://www.usanetwork.com/series/the4400/

Kui sari hakkab, teeme ka uue hooaja jaoks arutlusteema. Smile


Ootan sarja uut hooaega huviga juba väga pikka aega. Arvestades teise hooaja lõppu, olen kindel, et "The 4400" suudab meid taaskord positiivselt üllatada. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 27, 2006 9:56 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Enterprise kirjutas:
Kolmas hooaeg algab 11. juunil 2006.
http://www.usanetwork.com/series/the4400/

Kui sari hakkab, teeme ka uue hooaja jaoks arutlusteema. Smile


Ootan sarja uut hooaega huviga juba väga pikka aega. Arvestades teise hooaja lõppu, olen kindel, et "The 4400" suudab meid taaskord positiivselt üllatada. Wink


Ma ka, kusjuures ühte osa ma nägin juba... seda kus Collier surma sai... Itaalia keelset Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Reede Apr 28, 2006 4:33 pm    Teema: Vasta viitega

Nelonen hakkab 4400 1.hooaega alates 4.maist näitama.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 04, 2006 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

casaya kirjutas:
Nelonen hakkab 4400 1.hooaega alates 4.maist näitama.

Tuletan siis veel meelde, täna kell 22:00 hakkab 1.hooaeg pihta.

The 4400 @ Soome Nelonen.
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 04, 2006 8:29 pm    Teema: Vasta viitega

Väga mõistlik aeg leitud, vähemalt minu jaoks. Neljapäeva õhtu oligi igavavõitu.. Kui tänane osa nähtud kriban paar lauset, eelmisi postitusi võimalike spoilerite hirmus igaks juhuks ei loe, nii et sorry kui mu mõtted eriti originaalsed välja ei kuku.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 8:39 am    Teema: Vasta viitega

The 4400 neljas hooaeg algab 17. juunil 2007, hooajas on nagu ikka 13 episoodi. Kui aeg kätte jõuab, teeme ka uue hooaja osade üle arutamiseks teema. Smile

Kolmanda hooaja arutlusteema: http://www.ulmefoorum.pri.ee/foorum/viewtopic.php?t=907
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2007 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
The 4400 neljas hooaeg algab 17. juunil 2007, hooajas on nagu ikka 13 episoodi.

Kümme päeva veel Smile
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2007 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

becks7 kirjutas:
Enterprise kirjutas:
The 4400 neljas hooaeg algab 17. juunil 2007, hooajas on nagu ikka 13 episoodi.

Kümme päeva veel Smile


See sari oli juba ununenud. Väga tore, et meelde tuletasite Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 21, 2007 6:40 pm    Teema: Vasta viitega

The 4400 on katkestatud Sad

http://www.tvshark.com/read/?art=arc1264
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group