Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGU - 1x03 "Air" Part 3

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
5%
 5%  [ 1 ]
9
22%
 22%  [ 4 ]
8
33%
 33%  [ 6 ]
7
5%
 5%  [ 1 ]
6
16%
 16%  [ 3 ]
5
11%
 11%  [ 2 ]
4
5%
 5%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 18

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 09, 2009 10:15 pm    Teema: SGU - 1x03 "Air" Part 3 Vasta viitega

1x03 "Air Part 3"

Kosmoselaeval Destiny hakkavad otsa lõppema hapnikuvarud ning kuueliikmeline meeskond saadetakse lahendusi otsima kõrbega kaetud planeedilt.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"


Viimati muutis seda TrekRanger (Püh Okt 11, 2009 12:34 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 10, 2009 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

1x03 - "Air" (part 3)

8/10 Ma ei julge veel hooaja algusosadele rohkem punkte anda, aga mulle väga meeldis - Stargate'i jaoks täiesti uus tase.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 10, 2009 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kena lõpp pilootosale. Huvitav, mis nende 2ga ikkagi siis juhtus ja miks need planeedid mustas nimekirjas olid?
Tundub, et kuum paar tekkimas Very Happy

10 punkti, juba selle eest, et aeg sai otsa ja nad ei jõudnudki väravani viimasel sekundil.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 10, 2009 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

8/10. Selline rahulik osa oli. Mis puudutab neid teisi aadresse, kuhu oli veel võimalus minna, siis ma sain aru, et Destiny valis nendest just selle kõrbe planeedi, kuna seal oli neile vajalik olemas, mida äkki teistel planeetidel ei oleks olnud. Huvitav on tõesti, mis nendest kahest sai ja kas nad ilmuvad veel millalgi välja. Ja värava niiöelda süsteem-mis-ei-lase-sulguvate-uste-vahele-jääda oli ka päris tore mõte Cool soundtrack osal oli ka väga hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Püh Okt 11, 2009 1:32 am    Teema: Vasta viitega

planeet planeediks ja need kaks tohmanit pohh aga mis kuradi laev see destiny küljest eemaldus kui "insecure G.I. Joe" ja senaatori tütreke käsi hoidsid?

ancientide süstik see nagu ei olnud imo?
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Okt 11, 2009 8:16 pm    Teema: Vasta viitega

Nägin ka selle osa ära ja ausalt öeldes kohe ei oskagi väga kommenteerida. Erinevalt eelkõnelejatest pean ütlema, et olin siiski suhteliselt pettunud ja ei pidanud seda kuigi heaks osaks.
Sündmustik jättis liigselt hakkiva mulje, kohati toimusid asjad ülearu kiiresti, kohati samas jälle hakkas igav. Kui eelmisel nädalal näidatud kahes esimeses jaos jättis Täheväravale uus BSG moodi stiil hea mulje, siis seekord vedas pigem alt ning tundus mõneti sunnituna. Ei oskagi öelda, kas probleem on näitlejates või kehvades stsenaristides, aga minu jaoks episood kooslusena lihtsalt ei töötanud.

Kõige absurdsem seik minu jaoks: kes kurat on ometi nii loll, et kõrbes pealaest jalatallani mustas vormis liigub? Very Happy

4/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 11, 2009 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

Ouch. Razz Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cochrane
Lipnik


Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Püh Okt 11, 2009 9:53 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Kõige absurdsem seik minu jaoks: kes kurat on ometi nii loll, et kõrbes pealaest jalatallani mustas vormis liigub? Very Happy
4/10


Tavaliselt vist ei tasuks jah, aga kes teab, kui palju neil varustust on? Kiiruga haarati ju kaasa, mida haarata sai... samas jah, on eriolukord ja vorm poleks antud juhul kohustuslik, kellegilt oleks midagi heledamat ikka saanud.
_________________
http://visualfanatic.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 11, 2009 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

Minu poolt taaskord 9 punkti.

Tuleb tõdeda, et sari vastab absoluutselt minu maitsele, ühendatud on nii BSG kui Stargate'i parimad elemendid ning samas lisatud selline oma "twist", mis eristab sarja kahtlemata teistest ulmesarjadest.

Sarnaselt eelmisele episoodile, avaldasid ka käesolevas osas mulle muljet nii näitlejate mäng, hea muusika valik erinevates stseenides ning kaameratöö, mis on oluliselt vabam ja loomulikum kui senistes tähevärava sarjades. Teisisõnu on sari minu arvates täiesti uus tase ulmesarjade valdkonnas, vähemalt alguse põhjal.

Minu jaoks on Stargate Universesil mingi eriline magnet, mis mind sündmustikku kaasa haarab ning loodan, et see ei kao järgnevates episoodides.

Konkreetselt antud episoodi kohta ütleks veel seda, et vaatamata võrdlemisi aeglasele tempole oli õhus eriline pinge, mis vähemalt mind küll igavustundest kaugel hoidis. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Teis Okt 13, 2009 1:30 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Kõige absurdsem seik minu jaoks: kes kurat on ometi nii loll, et kõrbes pealaest jalatallani mustas vormis liigub? Very Happy

Ma tahtsin ise seda öelda Sad

Selles episoodis oli päris palju head, enamik sellest jäi aga kahjuks Destiny pardale. Kuna see kõrberetk oli igas mõttes nii absurdne, siis ma lihtsalt ei saa üle 6 punkti seekord panna, kuigi muidu oli tegu üsna tugeva osaga.

Natuke häiris ka see, kuidas need teisele planeedile läinud kaks inimest kohe automaatselt maha kanti. Meile ei näidatud isegi seda, et nad oleks raatsinud neid starwarsilikke raadioteeljuhitavaid kaameraid neid otsima saata.

Aga positiivse külje pealt: sarja üldine atmosfäär püsis sama kui esimeses osas, laeva peal toimuv vastas minu ootustele, tegelased kaklesid omavahel ja ähvardasid üksteist tappa, esimeselt külastatud planeedilt ei leitudki kohe lahendusi kõigile probleemidele ning kuusemetsi ja inimesi me ka ei näinud.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Okt 13, 2009 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

No WTF???

Airi esimeses pooles nägime me kolonel Telfordi planeedil söögilauas juttu ajamas ja siis hiljem fighteriga vastaseid nottimas ning hiljem teda põrandal suremas kõri läbi lõigatuna..........

.. . aga nüüd kui Young kivisi kasutas nägime me Telfordi SGC's magamas ja laevapeal ringi uitamas. Isegi kui ta sealt planeedilt suutis jalga lasta ja maagiline vidin talle elus sisse ajada, siis paranemine sellisel kiirusel on ime.(Young peale "matsu" saamist siiani). Pealegi oli baasil kaitse tehnoloogia, mis ei asknud teda sealt välja "beamida".

Aga ülejäänu on juba ülevalpool ära öeldud.

Air 3 on minu jaoks väike pettumus, aga no vaatame mida tulevik toob.

5/10 (kutsumata külaliste laeva eest saab 1 punkti juurde. Loodame et tegu pole enam inimestega.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Teis Okt 13, 2009 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

MobY kirjutas:
No WTF???

Airi esimeses pooles nägime me kolonel Telfordi planeedil söögilauas juttu ajamas ja siis hiljem fighteriga vastaseid nottimas ning hiljem teda põrandal suremas kõri läbi lõigatuna..........

.. . aga nüüd kui Young kivisi kasutas nägime me Telfordi SGC's magamas ja laevapeal ringi uitamas. Isegi kui ta sealt planeedilt suutis jalga lasta ja maagiline vidin talle elus sisse ajada, siis paranemine sellisel kiirusel on ime.(Young peale "matsu" saamist siiani). Pealegi oli baasil kaitse tehnoloogia, mis ei asknud teda sealt välja "beamida".

Aga ülejäänu on juba ülevalpool ära öeldud.

Air 3 on minu jaoks väike pettumus, aga no vaatame mida tulevik toob.

5/10 (kutsumata külaliste laeva eest saab 1 punkti juurde. Loodame et tegu pole enam inimestega.)


soovitan esimest osa sügavalt uuesti vaadata sest see kes seal põrandal kõri läbi "lõigatud" oli ei olnud kindlasti mitte Telford vaid mingi dr simms.

Telford nagu isegi ütlesid oli fighteris ja seega dockis ilmselt Samantha laevas.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
duncan
Leitnant


Liitunud: 18 Mai 2006
Postitusi: 79
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 13, 2009 11:23 pm    Teema: Vasta viitega

See ei olnud Telford, kes seal põrandal suremas oli. Telford ilmselt lendas oma fighteriga Hammondi pardale. Põrandal suri keegi teine.

SGU on siiamaani pakkunud meeldiva üllatuse. Selline SG1 ja BSG sulam, üldiselt tõsine, aga pakub ka humoorikaid momente.
Ma loodan et nad Eli-st sellist klouni ei tee, nagu Hirost seriaalis Heroes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group