Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - Kas hakkate RDA-d üheksandas(9) hooajas taga igatsema?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas hakkate RDA-d üheksandas(9) hooajas taga igatsema?
Jah
87%
 87%  [ 14 ]
Ei
12%
 12%  [ 2 ]
Kokku Hääli : 16

Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 22, 2005 8:23 pm    Teema: SG1 - Kas hakkate RDA-d üheksandas(9) hooajas taga igatsema? Vasta viitega

Mulle oli see hoobiks, et Richard Dean Anderson otsustas mite osaleda SG-1 üheksandas hooajas tavalise karakterina. Ta ainult "guest-starrib" kindlates episoodides. Ka kaheksandas hooajas oli märgata tema vähenenud rolli aga see oli siiski vahva teda koguaeg näha ja jälgida tema püüdlusi stargate commandi juhtida. Kui kaheksandas hooajas koosnes SG-1 ainult kolmest inimesest(Daniel, Teal'c ja Samantha) siis nüüd lisandub rühma ka uus liige-Kolonel Mitchell(Ben Browder).
Mulle ei meeldi, et keegi tuleb Jacki asemele. Ma mõtlesin tast alati(Jackist) ikka nagu SG-1 liikmest.


Viimati muutis seda SinkaVonka (Teis Aug 30, 2005 6:10 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Juun 22, 2005 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan küll. "Mägi Aivar" on kogu aeg olnud SG-1'e hingeks ja see lahkumine ei mõju kindlasti eriti positiivselt. Siiski kuulsin, et mõnes üksikus episoodis ta siiski osaleb?
Teisest küljest... kui Daniel Jackson asendati 6. hooajas Jonas Quinniga, ei tundnud ma temast eriti puudust, sest Jonas oli ise minu arvates suurepärane tegelane. Ben Browderi oskustes pole ka kindlasti mõtet kahelda, tegu ju ikkagi endise Farscape'i peategelasega. Wink
Igatahes ilmselt tuleb 9. hooaeg tunduvalt erinev eelmistest, sest ka Carter on esimestest osadest (vist kaheksast) puudu.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 22, 2005 10:11 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult tuleb RDA'st ka aru saada: tal on oma elu ka peale Tähevärava ju.
Võib-olla 10ndas hooajas on ta tagasi Smile

Tegelikult võiks 3 variant veel olla: "ei oska õelda", sest "Jah" on konkreetne, et igatsed ja kui "Ei" vastata, siis nagu oleks RDA vastane...

Ma vastasin "Ei", sest ma annan Ben "John Chrichton" Browder'ile ka võimaluse Smile.
_________________
In the name of everything still holy to us


Viimati muutis seda FLT (Nelj Juun 23, 2005 10:57 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 22, 2005 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

Kahtlemata oli ta väga huvitav tegelane, kuid mina teda vist taga igatsema ei hakka, sest ta on juba 8 hooaega igas episoodis olnud ning väike muutus ei tee minu arust Täheväravale üldse paha.

Olen kindel, et ta tuleb veel kunagi tagasi ning see, kui teda mõnda aega ei ole, teeb minu arust asja vaid huvitavamaks.
Nüüd ei toetu seriaal enam nii palju tema isikul, mis annab võimaluse väga erinevatele sündmustele.

Seega, O'Neill on küll tugev tegelane, aga minu vastus on Ei, sest radikaalne muutus tuleb sageli hoopis kasuks. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juun 23, 2005 7:59 am    Teema: Vasta viitega

Amanda Tapping puudub minu teada esimesest 5est episoodist ja see on tõsi kyll et RDA ikka osaleb veidi. Episoodide arv pole veel teada aga ma arvan et muskil alla 10 episoodi ta siiski osaleb.

Ja RDA tegi kaheskandas hooajas suurepärast rolli. Mulle see ei lugenud et ta enam ülejäänud SG-1ega paljudel missioonidel ei käinud.


Viimati muutis seda SinkaVonka (Teis Aug 30, 2005 6:10 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Laup Juun 25, 2005 12:58 pm    Teema: Vasta viitega

Imelik on mõelda SG-le, ilma teda kaasamata.

Jah, ikka hakkan.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Nelj Juul 07, 2005 9:56 am    Teema: Vasta viitega

Täitsa võimalik, et RDA'i ei hakata igatesema, aga mida võidakse on Jack'i iseloomu. Tema nõndaöeldes labased ja konkreetsed väljendid ning ütlused on tervele SG'le sellise imelise võlu andnud Very Happy Ei tahaks sellest mitte kuidagi ilma jääda.

Nii et vastasin JAH ning vaatab siis mida The New Kid On The Block teeb Razz
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 07, 2005 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle tundub,et ta liiga vanaks jäänud Sad väga hea,et uus näitleja tuleb.
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 16, 2005 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ben Browder mängis väga hästi esimeses osas, niiet suur aplaus talle Applause
Episoodist siis... Spoilima ei taha eriti hakata, aga paar rida ikkagi. Teistele oli see "seiklus" tavaline igapäevane asi, aga Mitchellile rohkem uus, seda oli tema entusiasmist näha. Claudia ("Vala") oskas ka ikka hästi mängida, aplaus ka talle Smile. Vala viskas üldse head nalja Very Happy

9/10 Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 20, 2005 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

Jaa. Päris hea osa aga kahjuks jäi nii poolikuks. See oli naljakas koht kus Mitchell küsis jaffade käest teed tähevärava juurde.
Kui Danel otsis Ancientite andmebaasidest Ancienti nime keda oli mainitud Vala toodud tahvlil siis teised suhtusid sellesse kõik nagu "hakkab jälle pihta" kui samas Mitchell oli erutatud nagu väike poisike. Talle ikkagi kõik uus. Ja oli ka lahe see, et näidati rohkem lahingut Antarktika kohal seitsmenda hooaja lõpust.


Viimati muutis seda SinkaVonka (Teis Aug 30, 2005 6:12 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2005 6:14 pm    Teema: Vasta viitega

muidugi, et hakkan
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group