Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Parim Trek?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Parim seeria?
Star Trek: The Original Series
36%
 36%  [ 4 ]
Star Trek: The Next Generation
27%
 27%  [ 3 ]
Star Trek: Deep Space Nine
27%
 27%  [ 3 ]
Star Trek: Voyager
0%
 0%  [ 0 ]
Star Trek: Enterprise
0%
 0%  [ 0 ]
Star Trek: The Animated Series
0%
 0%  [ 0 ]
Kõik on parimad
0%
 0%  [ 0 ]
Star Trek on nõme
9%
 9%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 11

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Dets 02, 2004 9:39 pm    Teema: Parim Trek? Vasta viitega

Milline Star Treki seeria meeldib teile enim?

Minu lemmikuks on TOS.
Selle seeria juures on see "miski", mis mind alati teleri ette seob. Võib-olla on see näitlejatöö, võib-olla on see miski muu; igatahes, ma ei tunne seda sarja vaadates kunagi, et see pole tõeline.

Teist-kolmandat kohta jagavad hetkel võrdväärselt DS9 ja Enterprise. Veel hiljuti pidasin DS9't kindlalt paremaks, kuid tänu ENT'i neljandale hooajale, olen sunnitud tema kohta kergitama. Asi seda huvitavam, et ma olen DS9't suht vähe näinud, kuid ometi on ta jätnud suurepärase mulje, ka algusaastate osad.

Neljandaks jääb TNG. Ei ole minu jaoks nagu päris see. Tõsi, tegu on hea seriaaliga ning ka näitlejad on suurepärased (Eriti Picard ja Data), kuid siiski...

Viiendaks ja ilma igasuguse kahtluseta jääb Voyager. Seda pean selgelt nõrgimaks Treki seriaaliks - karakterid olid hallid ja nende vahel puudus igasugune keemia, lood olid suht nõrgad ega pakkunud erilist pinget ja kõige tipuks ei meeldi mulle ka Voyageri disain Razz .


Filmide kohta niipalju, et filme I-VI pean paremateks, kui TNG filme. Parim on minu arvates ST6:TUC, nõrgim ST5:TFF.

Eraldi lugu on muidugi TAS'ga (multikas), mis on nii-öelda lahjendatud TOS. Kuna teda ei peeta ametliku Treki universumi osaks, siis ei hakka teda ka teistega võrdlema, aga taseme kohta ütleks niipalju, et asi on suht nõrk. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Nelj Dets 02, 2004 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

Irf, loomulikult andsin oma hääle ikka jälle TOSile Mr. Green
Minu jaoks see one and only Trek ja ei mingeid tüdimuse märke Cool

Teisele kohale ma siis paneks TNG, seda ma olen ka üsna pikalt ja põhjalikult vaadanud.

DS9, Voyager ja Enterprise on mul üldse vaatamata, üritasin kunagi küll aga ei läinud eriti hinge.

TAS´i ma olen näinud küll aga see on kuidagi eraldiseisev asi - on nagu Trek ja samas ei ole ka. Muu puudumisel kõlbas vaadata küll aga see mu meelest see üks kehvema kvaliteediga joonisfilme, mida ma tean (no ikka pean millegi kallal vinguma ka).

Huvitav, kas keegi selle viimase variandi poolt ka hääletab meil? Twisted Evil
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 02, 2004 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

Mina pean parimaks TNG'd, kuna olen näinud kõiki episoode ning Kapten Picard, Worf ja Data läksid mulle tõsiselt hinge.
Kapten Picard'i pean ma parimaks Star Treki kapteniks, sest ta oskas oma osa äärmiselt tõetruult mängida ja juba tema ütlus "Make It So" jääb alati meelde.

Worf'i puhul nägime tõelist Klingon'i, kellele au oli kõige olulisem ja ta ei kuritarvitanud au mõistet nagu teised tema rassist seda vahel tegid. Minu arust paremat Klingon'i Star Treki sarjades ei ole olnud.

Ja lõpuks Data, keda ma pean Star Treki sarja parimaks näitlejaks üldse, tema kohta on meeletult häid sõnu öelda nii näitlemise seisukohalt (Brent Spineri poolt) kui ka tema osa kohta.
Välja võib tuua Brent Spiner'i fantastilise oskuse androidi mängida ja sealhulgas tema oskus igas osas midagi naljakat teha.

TNG oli minu jaoks ka kõige tõepärasem Trek, mis üldse kunagi olnud on, kuna seal olid ka (ärge võtke isiklikult Mr. Green ) oluliselt tõepärasemalt tehtud effektid kui TOS'is.
Ma vaatasin seda inglise telekanali SkyOne'i pealt vahepeal koguni kaks osa päevas. Cool

Teised jäävad minu jaoks mõne võrra maha.

Enterpise meeldib mulle samuti väga, juba oma avastamishimulise õhkkonna tõttu ja kuna enamus huvitavad sündmused Star Treki ajaloos on alles ees. Wink

TOS'i vastu jääb mul muidugi alati suur austus ja ma jälgin neid osi suure naudinguga. Smile

Lõppu jätaks DS9 ja Voy, kuna need ei avaldanud mulle kunagi nii sügavat muljet kui kolm eelnevat.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"


Viimati muutis seda TrekRanger (Püh Jan 23, 2011 11:51 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2004 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Üks loll küsimus iis minu poolt...Pole ise kunagi ühtegi Star Treki osa näinud Crying or Very sad aga tulevikus on plaan piraadiks hakata ja netist tõmbama ning siis vaatama asuda. Ja minu küsimus siis...Kas igas Star Trekis on erinevad tegelased?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2004 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

Sellele tuleks päris pikk vastus, kuid kuna on tegemist inimesega, kes pole Star Treki üldse vaadanud, siis teeme lühidalt. Smile

Tegelikult on nii, et enamusjaolt on kõik tegelased erinevates sarjades erinevad, kuid vahel on ka erandeid. Näiteks leitnant Worf oli nii Star Trek TNG's kui ka DS9's. Kuigi see ei ütle sulle vist palju. Very Happy

Kõige rohkem toimub aga tegelaste ristumist filmides, näitena tooks Star Trek Generations'i, kus olid nii vanad TOS'i tegelased kui ka TNG tegelased. Wink

Iga sarja tuleks siiski vaadata eraldi seisukohast ning nad ei ole sugugi ühesugused, nagu paljud seda väidavad. Treki hing on muidugi kõigil sees. Smile

Loodan, et sain sulle kuidagi vastata. Mr. Green
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2004 4:16 pm    Teema: Sõnum nr 2:) Vasta viitega

Aitäh. Kas neid Trekke peab hakkama vaatama Esimestest osadest alates(the Original Series) või ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2004 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult oleneb see täitsa sinu maitsest, võimalik oleks ka alustada The Next Generation'sist, mis on muidugi tehtud hulga paremate efektidega.

Kuid hetkel on hea võimalus pilku heita ka TOS'ile, mis jookseb ju igal esmaspäeval ETV's.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group