Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TOS - 2x07 "Catspaw"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
33%
 33%  [ 2 ]
7
16%
 16%  [ 1 ]
6
16%
 16%  [ 1 ]
5
33%
 33%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 6

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 03, 2005 5:47 pm    Teema: TOS - 2x07 "Catspaw" Vasta viitega

Episood on eetris esmaspäeval, 4. juulil 2005 kell 23:25 ETV's

"Nõiakass"
Enterprise´i meeskond maabub planeedil Pyrus 7. Kolmest liikmest naaseb ainult üks, kes peagi pealtnäha põhjuseta sureb. Kui kapten Kirk koos kaaslastega planeedi pinnale astub, ümbritseb neid kohe müstiline uduloor, mis näib olevat elusolend. Peaegi satub maabumiskommando keskaegsesse lossi. Pärast kohtumisi nõidade ja musta kassiga langevad nad lõksu ja avastavad zombistunud kadunud kaaslased. Kummaliste sündmuste taga on Korob ja tema must kass.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Juul 05, 2005 11:09 am    Teema: Vasta viitega

Nõiad, tondilossid, vaimud, mustad kassid - inimkonna alateadvuslikud hirmud? Pakuks, et inimesed oma väikluse ja egoistlikkusega kardavad pigem rutiini rikkumist, nende armastatud ja hoitud maailma segipööramist ja üldse kõike, mis neid võib kahjustada, mitte ämblikuvõrkke ja musti kasse.

Jällegi tuldi järelduste peale hämmastavalt kiiresti ja kuigi ma lõpus ootasin lausa muigega kohustuslikku naerumomenti, piirduti kurva tõdemisega, et Jackson on surnud. Jacksonist rääkides - tema kukkumine kui ta transporterist välja astus - oli päris võimas. Rõõm näha, et tollal ei raisatud raha dublantide jms peale, vaid näitlejad võtsid hoope ise Cool .

Kirk on ikka tõeline naistemees. Alguses kui intiimsed momendid pihta hakkasid ei võinud küll kuidagi järeldada, et tal tegelikult ka mingi plaan on Wink .

8/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Teis Juul 05, 2005 11:48 am    Teema: Vasta viitega

Seda osa üle pika aja vaadates ma ei oodanud midagi erilist. Ja ega see ei ole ka üks säravamaid episoode.

Kes olid need tulnukad ja mida nad ikkagi taotlesid? Eriti "geniaalne" oli muidugi nendest kasutada inimestele hirmu nahka ajamiseks mingit kehva Halloweeni-butafooriat Very Happy See meetod vôis toimida keskajal aga ma usun, et üks korralik trekiajastu kodanik ei löö vast plastmassist luukerede ja nôiakostüümis koledate tädide peale pônnama. Kui need Sylvia ja Korob juba sellist kummalist projekti kavandasid, miks nad küll ei viitsinud rohkem süveneda? Polnud just eriti veenvad inimhingede insenerid Very Happy

Aga kui see kôik kôrvale jätta, siis oli iseenesest tore ja vaimukas.
Mulle on alati meeldinud TOS-i puhul huumor ja vaimukad dialoogid. Ma ei tea, kuidas teile, aga mulle teeb alati nalja Spocki bad-poetry-kommentaar nende nômedate nôiatädide kohta ning see stseen, kus Kirk Spock ja Mc Coy on kolmekesi seina külge aheldatud ja Kirk pöördub Mc Coy poole - Bones, siis vaatab seda luukeret, m6tleb natuke ja parandab ennast - Doc.

Ja selle osa lôpus puudus ka ülepingutatud saame-kokku-sillal-naerame-Spocki-üle-ta-on-nii-tobe-missest-et-môni-punasärk-jälle-surma-sai-stseen. Jumal tänatud.

Ja muidugi irw@need naljakad väiksed marionetid seal lôpus - kes küll tuli välja ideega neid süsimusta jämeda nööri abil juhtida, tamiil vôi môni muu materjal oleks vast vähem silma torganud Mr. Green

Aga muidu ikka 6 punkti tuleb ära.
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Teis Juul 05, 2005 12:04 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kirk on ikka tõeline naistemees. Alguses kui intiimsed momendid pihta hakkasid ei võinud küll kuidagi järeldada, et tal tegelikult ka mingi plaan on.

Irf, ma just môtlesin, et tolleaegsete TV sarjade kohta üsna novaatorlik lahendus - meeskangelane ei lahenda pingelist olukorda üldse mitte macho kombel nagu harilikult tavaks, vaid püüab oma vôlusid mängu tuua, ühesônaga rakendab naiselikku kavalust Very Happy

Hirmude koha pealt olen sinuga, Wendelh, absoluutselt päri. See oli suur möödalaskmine.
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juul 05, 2005 12:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Andsin 7 punkti ( seven points). No ma võin julgelt pakkuda, et olen vähemalt 3 sarnast sa juba näinud. Ei midagi erilist..samas ajaviiteks kärsab küll.

Equ, suve nautimas.
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 06, 2005 10:26 am    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin pikalt mida panna ja mida öelda, kuid öelda ei ole mul eriti midagi ja punkte ka eriti palju panna ei tahaks.

Minu arust sellised tondilossid, nõiad ja võluväed ei käi kohe kindlasti Star Trek'iga kokku ning sobiks pigem kokku mingi väga vana ja viletsa õudusfilmiga. Star Treki on ikkagi üldiselt mingil määral, kasvõi siis väga väiksel määral, võimalik teaduslikult seletada, kuid seekord ei näe ma küll toimunule mingit loogilist seletust.
Lisaks nagu Shadow juba mainis jäi nende tulnukate motiiv äärmiselt häguseks ja tekkis tõesti küsimus: milleks neile kogu see jama vajalik oli?
Ja ma ei saa aru ka sellest, et kui nad olid nii võimsad, oleksid nad saanud ju ka Kirki, Spocki ja McCoy'd kohe niimoodi kinni hoida, et nad poleks ühtegi vabanemiskatset üldse teha suutnud. Aga see selleks.
Kõige hullem oli siiski episoodi lõpp, kui näidati tulnukate õiget vormi, sest ma oleks leppinud ka mingite uskumatute energiakogudega, aga mitte mingil juhul marionetidega, kes ilma oma energiaallikata ära kõrbevad. Rolling Eyes

Ma ei tea, mina ei leidnud selles episoodis isegi midagi naljakat ja kõige tipuks olime sarnaseid episoode juba enne näinud, nagu Equ mainis.
Ainuke positiivne asi oligi ehk see, et seekord võttis kapten Kirik oma meeskonnaliikme surma tõsiselt ja mingit irvitamist lõpus ei olnud.

Olen muidu suur TOS'i fänn, aga nii madala kvaliteediga episoodile ei saa ma lihtsalt üle 5 punkti panna.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
eva
Kadett


Liitunud: 29 Juun 2005
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Kolm Juul 06, 2005 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

Segane osa. Nagu juba öeldi, tulnukate motiivid jäid väga häguseks, minu jaoks samuti ka see, miks meestulnukas, olles inimeste poole üle läinud, naistulnukale vastu ei julgenud hakata, ka nende hävitamine oli kuidagi liiga lihtne. Mis puutub nõidadesse ja mustadesse kassidesse, siis see meenutas mulle ühte teist Treki osa, mille nimi hetkel ei meenu, kus paha tegelane oli loonud Maa keskaegse keskkonna, tänu tehnilistele viperustele Smile Kokkuvõttes ei midagi originaalset ja muljetavaldavat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group