Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Trek e. kindel sõltuvus

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kui tihti sa kuus Star Treki tavaliselt vaatad?
Peaaegu iga päev
20%
 20%  [ 4 ]
Umbes 20 korda
0%
 0%  [ 0 ]
Umbes 15 korda
5%
 5%  [ 1 ]
Umbes 10 korda
10%
 10%  [ 2 ]
Iga nädal vähemalt korra
25%
 25%  [ 5 ]
Kuus korra vaatan ikka
5%
 5%  [ 1 ]
Ma ei vaata nii tihti Star Treki
35%
 35%  [ 7 ]
Kokku Hääli : 20

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 10, 2005 11:19 am    Teema: Star Trek e. kindel sõltuvus Vasta viitega

Vaatasin, et sellist teemat veel ei ole ja otsustasin välja uurida, kas ka teistel inimestel on nii, et kui juba korra oled Star Treki näinud, siis enam vaatamist täielikult peatada võimalik ei ole. Smile

Minu kogemus tuleneb sellest, et ma üritan tavaliselt ükskõik mis moel kõik ulmesarjad, mille vaatamist ma olen juba kord alustanud, ära vaadata, kuid mingil põhjusel tekib mul alati peale nende vaatamist isu Star Treki episoodide järele.
Kõige huvitavam on aga hoopis see, et ma ei olegi alati huvitatud nende episoodide vaatamisest, mida ma veel näinud ei ole, vaid nendest, mida ma juba näinud olen ning mis on minu arust väga head olnud.
Teiste sarjadega on mul üldreeglina nii, et vaatan ja edaspidi enam episoodide ülevaatamisest eriti huvitatud ei ole, erand on muidugi Babylon 5, mis on lihtsalt geniaalne meistriteos. Wink

Kokkuvõtteks siis ütleks seda, et vaata nii palju teisi asju kui tahad ja ole nii kaua Trekist eemal kui tahad, kuid täielikult Treki unustada on peaaegu võimatu, sest alati tuleb sulle meelde mingi nauditav seik ühest Treki sarjast, mida sa kunagi vaadanud oled. Cool

Kas teiega on samamoodi?

P.S. Lisasin ka väikese küsitluse, et asja põnevamaks teha.
Minu vastus küsimusele on umbes 10 korda. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"


Viimati muutis seda TrekRanger (Teis Okt 17, 2006 4:12 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Püh Juul 10, 2005 11:52 am    Teema: Vasta viitega

Hmm, pollis polegi minu jaoks vastust nii, et siis hääletasin peaaegu igapäev. Ma vaatan igapäev kindlalt 2-3 tundi. Endal tekib ka tahtmine parimaid osi ülevaadata aga pole saanud seda teha siiamaani Razz. Polegi midagi muud öelda, olen sinuga nõus. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Juul 10, 2005 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm... Hea küsimus, peaks märkima Wink .

Ma saan täiesti aru, miks ja eelkõige kuidas ST sõltuvust tekitab, kuid mina olen siiski praegu veel austaja staatuses.

"Iga nädal vähemalt korra" nagu lihtne matemaatika ütleb Cool .
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Juul 10, 2005 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

nonii... mina vastasin siis umbes 15 korda. Very Happy Kuigi tegelikult vist ikka niipalju ei vaata harilikult. Aga samas keskmine võib tulla küll nii suur.

Star Trek pole minu jaoks otseselt sõltuvust tekitav, küll aga on tegu meeldiva ja mõnusa meelelahutusega, millele on raske võrdset leida, sest näiteks B5 on natuke teisest klassist sari ja ega väga palju sarnaseid teoseid rohkem polegi. Razz
Selle koha pealt nõus, et tihti tahaks vaadata just neid nähtud osi, mis väga meeldinud on. Näiteks TOS'i episoodi "Balance of Terror" olen ma juba lugematuid kordi üle vaadanud ja ikka pole tüdimust tekkinud. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Apx
Kadett


Liitunud: 8 Juul 2005
Postitusi: 7
Asukoht: Euroopa

PostitusPostitatud: Püh Juul 10, 2005 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

Olen vaatanud...kuid sõltuvust ei teki selliste asjadega...
Sõltuvus ei saa see olla, see on pigem huvi, et mis järgmisena toimuma hakkab. Ikka ja alati tahaks teada saada, mis järgmistes osades toimub, kuid selleks tuleb leida vaba aeg ja koht Cool
_________________
..:: ::: :::: :::::££::::: :::: ::: ::..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 10, 2005 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

Mul peaaegu igapäev.. selle all mõtlen nii sarju, kodulehti jne... loeb see siis?

Edu teile
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Juul 11, 2005 9:12 am    Teema: Vasta viitega

Tavaliselt vaatan umbes 2-3 osa nädalas (ehk siis umbes 10 korda kuus)... sõltuvuseks seda väga ei pea, sest ma olen üpris hiljutine ST fänn (¹taazi on umbes 4 aastat alles) ja pole veel kõiki osasid jõudnud ära vaadata. Seega olen ma see õnnelik, kelle jaoks iga uus osa on päriselt ka uus, veel pole vajadust olnud vanu osi üle vaadata Smile . Tegelikult minu telekavaatamine praegu (suveperioodil) ainult Star Trekiga piirdubki (peaaegu, kui pühapäevased motospordivõistlused välja arvata).
Ma olen arvestanud, et sellise tempoga peaks mul kõik osad umbes järgmise aasta jooksul vaadatud saama... mis siis edasi saab, seda ei tea. Babylon 5'i vaatama ehk; sellest sarjast pole ma oma suurimaks tragöödiaks ühtki osa veel näinud. Ja kuigi kibelen juba ammu vaatama, siis Star Treki (ja SG, Atlantise ja veel mõne sarja) kõrvalt pole lihtsalt aega leidnud.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Teis Juul 12, 2005 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei teagi, kui palju ma reaalselt Trekki vaatan - eks sõltub sellest, kui palju parajasti vaba aega käes ja aastaajast muidugi ka (suvel väga ei viitsi kuskil toas passida). Praegu suveperioodil on paraku nii, et nädala sees olen tööl ja ülejäänud aja võtavad ära hobused ja hurdakoerad ja muu selline (mina ja minu kummalised harrastused) aga siiski ma regulaarselt käin siin ja välismaistes trekifoorumites - huvitav on lugeda erinevaid arutelusid näiteks TOS-i episoodide kohta, kuigi asi juba 40 aastat vana, leiab keegi ikka midagi uut ja siis jälle lähen ja vaatan uue pilguga asja. Kui ma väike olin, siis puudus internet ja foorumid ja muu ning loomulikult mitte mingit infot kuskilt ei saanud - vaatasid ainult neid osi, mida Soome pealt näidati ja kui ei näidatud, siis olidki lihtsalt ilma. Nii et siis nüüd tagantjärele tuleb see kõik tagasi teha, mis omal ajal saamata jäi.
Viimasel ajal olen mõelnud, et tahaks neid täispikki filme jälle vaadata - kuidagi on kujunenud, et neid ma olen ikka iga suvi vaadanud ja sel aastal on see veel tegemata.
Üldiselt on Trek küll selline asi, et ta sõltuvuse tekitab, eks see oleneb ka sellest, millises vanuses sellega tutvust tegid ja muudest teguritest. Selge see, et sellist hullu trekiekstremisti minust ei saa nagu nad seal USA-s on paljud - oma kodu ma kosmoselaeva stiilis ei ole kujundanud ja Starfleeti univormiga tänaval ei jookse, kõrvad on ka päris harilikud Very Happy Tuttavad teavad küll, et mulle trek meeldib aga viltu ei vaata sellepärast - eks nad ole mu veidrustega leppinud Very Happy Kõikidele ma ei räägi ka, teatud kontingent ei saa sellest niikuinii aru ja pole mõtet/viitsimist seletama hakata.
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 17, 2006 12:14 pm    Teema: Vasta viitega

Star Treki sõltuvuses inimene peaks endale hankima ka filmi XXX Trek - The Maneater. Muidu nagu XXX ikka ainult Star Trek´i mundrites ja kosmoselaeval. Kerge sisukokkuvõte on SIIN.
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Okt 17, 2006 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Star Treki sõltuvuses inimene peaks endale hankima ka filmi XXX Trek - The Maneater. Muidu nagu XXX ikka ainult Star Trek´i mundrites ja kosmoselaeval. Kerge sisukokkuvõte on SIIN.


Laughing
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 17, 2006 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Star Treki sõltuvuses inimene peaks endale hankima ka filmi XXX Trek - The Maneater. Muidu nagu XXX ikka ainult Star Trek´i mundrites ja kosmoselaeval. Kerge sisukokkuvõte on SIIN.


Ma oletan , et üks õige trekkar teistsuguseid XXX-filme ei tarbigi.
Aga teemast: Kuna TNG on südaöösel ja mul VHS ikka hingusel , siis jääb see minust vaatamata. Nii korra nädalas vaatan TOSi korduseid ETVst. Nii et antud eluetapil nii kord nädalas.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 17, 2006 8:53 pm    Teema: Vasta viitega



Trekkies - Roger Nygard 1997

Sarjas ( Star Trek: The Next Generation ) leitnant Tasha Yar´i mänginud Denise Crosby on otsinud Roger Nygard´i kaamera ette värvika fännide armaada vanuses 5 - 55. Käiakse conventionilt conventionile, külastatakse fänne nende kodudes, tööpaikades ja klubiüritustel. Fännid on uhked nagu klingonid, targad nagu vulcanid ja sõbralikult humaansed nagu Enterprise meeskond. Trekkeritest räägivad sarja produtsendid, make-up artistid ja loomulikult näitlejad ise, originaalmeeskonnast Deep Space 9-ni. Kõike seda Star Trek universumi ümber käivat tralli oli tänu mõningasele algteadmisele läbi trekkie´de silmade huvitav, lõbus ja mõnus vaadata. Loodan, et paar aastat tagasi valminud järg on sama põnev.
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Dets 18, 2006 11:12 am    Teema: Vasta viitega

Trekkies ja Trekkies 2 on nähtud. Täitsa huvitav, kui tõsiseid fänne sellel sarjal leidub. Mõned inimesed on ikka kõigeks valmis. Need kaks filmi olid huvitavad, vaimukad ja aitavad inimestel Star Treki fenomeni natuke paremini mõista (ja aru saada, et see sari ei ole mingi suvaline esmaspäevaõhtune kavatäide). Igale fännile kohustuslik. Kuigi ma ei tea, kas ma pärast nende filmide vaatamist julgen ennast enam Star Treki fännide hulka klassifitseerida :p


Mis Star Treki vaatamisse puutub, siis... bless me father for I have sinned - pole juba vähemalt pool aastat ühtki osa vaadanud. Aga Star Treki unustanud ei ole ma kindlasti mitte ja tahaks mingil ajal ikkagi kõik osad ära näha.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 18, 2006 3:04 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah, siin tuleb muidugi fännide ja fännide vahel suurt vahet teha. Mina nimetan ennast fänniks, kuna mulle lihtsalt meeldib Treki vahel vaadata, mitte aga sellepärast, et Spock ja Kirk oleksid minu jumalad. Laughing

Ma tahan paljusid ulmesarju vahel üle vaadata ning lihtsalt Trek on üks nendest.
Isiklikult on mulle natuke häiriv, et kui mainid sõnaühendit "Star Trek", kujutavad inimesed ette, et sinu kodus on sein Treki plakateid täis ning sinu lemmikriietus on Föderatsiooni munder. Very Happy Kaugeleulatuvaid järeldusi selle põhjal, et inimene hindab mingit sarja/filmi, oleks väga vale teha.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 4:57 pm    Teema: Vasta viitega

Sexy Trek raskema sõltuvuse käes vaevlevatele.
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Jon Snow
Kommodoor


Liitunud: 3 Aug 2006
Postitusi: 164
Asukoht: Päälinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 5:19 pm    Teema: Vasta viitega

Ma vanasti olin suuremat sorti fänn, aga tänapäeval ei suuda üle 5 minuti järjest vaadata. Ma ootan kui borgid välja ilmuvad, kas läheb huvitavamaks või mitte.
_________________
Lord Jon has spoken!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2011 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna hetkel on teistkordsel ülevaatamisel Star Trek: Voyager, siis võib öelda küll, et igapäevaselt. Ja kui isegi mõni päev vahele jääb, siis teine päev saab jälle vaadatud rohkem kui üks osa, nii et keskmiselt ikka peaaegu iga päev.

Pärast VOY lõpetamist on kavas ette võtta DS9, nii et lähiajal ilmselt sarnane trend jätkub. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group