Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sarjad, mida olete vaadanud
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2004 1:18 pm    Teema: Sarjad, mida olete vaadanud Vasta viitega

Räägime siis sellest, et milliseid ulmesarju te peale siin alafoorumit omavate sarjade veel vaadanud olete, kasvõi natukene.

Endalt tooksin järgmised näited. Kindlasti olen üht-teist veel näinud, kuid muud ei tulnud hetkel meelde. Razz


1.) Quantum Leap ehk siis maakeeli Ajahüpe. Btw, selle sarja tõttu hakkasin ma ka ENT'i vastu rohkem huvi tundma Wink .
Ta ei klassifitseeru ehk päris Sci-Fi'ks, kuid ta meeldis mulle ometi. Scott Bakula sobis sellesse rolli suurepäraselt ning tema ja Ali vaheline keemia oli tõeline magnet, need tüübid suutsid minu arust alati end vaatama panna. Kergeks miinuseks oli teatav kordumine, sest kaua sa ikka erinevaid lugusid välja mõelda suudad. Razz , samuti oli veidi "mööda" idee hakata kasutama tuntud inimestesse hüppamist reitingute tõstmiseks.
Parimad osad? Njah, eks terve sarja nägemisest on juba kaua möödas, kuid meelde tulevad hetkel pilootosa "Genesis" ja "Future Boy".

2.) Tru Calling; põhimõte sama nagu Ajahüppel, aga veidi moodsamas kuues. Selle vaatama hakkamisega oli üldse mul kummaline lugu, sest ma ühel päeval lihtsalt mõtlesin, et võtaks mingi suvalise sarja ette, et äkki hakkab juhuslikult meeldima. Hakkaski. Kuigi poleks seda alguses eeldanud. Olin küll lugenud kiitvaid arvustusi, kuid pidasin seda mingiks naistekaks. Eks ta vast mõneti ongi, aga tegu on hea asjaga. Terve esimene hooaeg oli täis häid osi, kus lõpplahendust oli väga raske kui mitte võimatu ära arvata. Kahjuks on sarja edasine saatus praegu selgusetu, sest selline tore telekanal nagu FOX kärpis teiseks hooajaks tellitud osade arvu kuuele ning nendegi näitamine on 2005. aastani edasi lükatud Evil or Very Mad . Igatahes julgen soovitada.

3.) Andromeda. Tegelikult pole ma seda väga palju näinud (nii natuke üle 20 osa kokku), aga rohkem lugenud. Pole paha seriaal, rohkem on keskendunud vist actionile, eriti hilisemates hooaegades. On väga häid osi, ja on kehvemaid osi. Parimateks nendest, mida näinud olen, nimetaks siin 1x06 "Angel Dark, Demon Bright", 3x21 "Day of Judgement, Day of Wrath"(seal mängisid kaks Stargate SG-1 meeskonna liiget, Teal'c ja Daniel Jackson Cool ), 4x21-22 "The Dissonant Interval". Nii palju, kui olen lugenud, oli esimene hooaeg parim, aga kuskil teise hooaja keskel võttis peakangelane Kevin Sorbo ehk kapten Dylan Hunt (meile tuntud seriaalist Hercules) sarja juhtimise üle ja asi läks metsa poole.

4.) Farscape. Olen kuulnud, et seda sarja tuleks vaadata algusest peale, et täpselt aru saada. Mina, nagu tavaliselt, head soovitust ei järginud, ja nägin mõnda osa 4. hooajast. Ja teate mis: kohe üldse ei meeldinud. Tegelased tundusid kuidagi nõmedad ja üldse. Peetakse teda üldiselt üheks parimaks ulmesarjaks üldse, aga minust fänni ei saanud, kuigi tavaliselt piisab mulle juba 1-2 osa nägemisest otsustamiseks, ja siiani pole see tunne mind alt vedanud.

5.) Space: 1999. Laughing Heakene küll, kolme osa olen näinud. Selle kohta niipalju, et eriefektid on hästi tehtud (Gerry Andersoni poolt ikkagi Wink ) aga sisuliselt on asi suht jama. Mundrid tundusid eriti haiged, kõige nõmedamad olid need läbipaistavast plastikust laiad vööd. Very Happy

6.) Space: Above and Beyond. Oli lootustandev ning huvitav kontseptsioon, kuid kahjuks lõpetati vaid ühe hooaja järel. Meeldis see, et tegevus toimus suhteliselt lähedas tulevikus (21. sajandi keskpaik), ajas, mida eriti ei juleta puutuda, vist kartes, et asi liialt kiiresti aegub.

7.) V. Super-sari, kahjuks ainult lühike. Ma ei oska täpselt kirjeldada mis, kuid miski seal meeldis mulle väga. Ehk on kellelgi lähedasemaid kogemusi jagada? Btw, kuradi hea kokkusattumus oli, et eesti ja inglise keeles sõna "võit" ühe tähega hakkab, ei pidanud mingit värdkeelendit välja mõtlema hakkama Very Happy .

8..) Oleks ebaaus, kui jätaksin mainimata ühe parema ulmekomöödia, mis tehtud, sarja, mille tegelastest sa tõeliselt hoolima hakkad ja pingsalt järgmist osa ootad - Futurama. Very Happy Tõsiselt kusjuures. Tegu on suurepärase sarjaga ning mul on kohutavalt kahju, et Kanal2 selle näitamise pooleli jättis. Sad
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2004 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

Quantum Leap_kas polnud mitte Time Leap. Võibolla panen ma täiesti mööda aga kui seda sarja näitas, siis päris alguses ma arvasin, et sarja nimi Time Jump aga oli hoopis Leap. Sellega seoses aravasin et Time Leap, aga see nii kaua aega tagasi ka ja ma olin siis pääris väike. Aga muidu oli igati hea sari. Viimane osa oli hästi segane. Kui Scott lõpuks kuhugi ära kadus ja Al oma naise(?) juurde tagasi läks. Ning kui ma ei eksi siis toius tegevus aastal 2000-mitte muidugi see kuhu Scott jõudis, aga päris elu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2004 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

/\
Ei olnud "Time Leap", vaid ikka Quantum Leap. Lihtsalt see mugandati eesti keelele. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2004 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

Sellest mugandusest sain ma aru aga mida see Quantumleap otsetõlkes peaks tähendama? On kellelgi aimu?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2004 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

/\"Kvanthüpe"
Very Happy aga see kõlaks veidi naljakalt ja peletaks ehk tavainimese eemale Razz .
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ise pole eriti VEEL saanud vaadata sarju....

Star Trek TOS - Ehk siis üks parimaid Sci-Fi sarju? Film on huvitav, kaasakiskuv jne. Ainult visionaalne pool jääb alla. Aga mida paremat tahta 60ndate aastate filmist?

Babylon 5 - Seda ka vähe aga mulle meeldis. Tehnoloogia loogiline, eriti meeldib see, et Babylon 5 on Sõrmuste Isanda järgi tehtud. Ise kahjuks ei jälginud seda palju, et aru saada sellest. Selle hiljase aja pärast.

Kleopatra 2525 - Nojah. Mitte midagi erilist, 3 naist kes oskavad Matrixi nippe jne. Noh see tehtud Sam Raimi poolt. Mida muud talt oodata?

Stargate sg1 - Seda sai jälgitud üpriski aktiivselt. Meeldib väga igatahes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 11:07 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise vist tahtis rääkida küll nendest sarjadest, millel ei ole oma alafoorumit, aga veame siis kõik kokku. Smile

Minu lemmik ulmesari on kindlasti Babylon 5, sest sellel on väga hea sisu ning suurepärased näitlejad. Ära tuleb märkida ka, et loojad suutsid alati välja mõelda midagi originaalset ning seda sarja vaadates ei hakanud mul kunagi igav. Cool

Teiseks tõstaksin siis kogu Star Treki, ei hakka neid eraldi praegu välja tooma (ühes teises alafoorumis ma seda ka natuke tegin).
Olen meeletult suur Treki fänn, olles näinud peaaegu kõiki osi kõikidest sarjadest. (Deep Space Nine'ist mõnevõrra vähem). Trek meeldib mulle eelkõige oma lootustandva tuleviku visiooni ning hea näitlejatöö pärast.
Sisse on alati põimitud ka huumorit, mis ei lase sarjal igavaks muutuda. Cool

Kolmandaks paneks SG1-he, kuigi ma ei ole seda väga palju näinud. Kindlasti kommenteerin lisaks, kui temaga veelgi lähemalt tutvun.

Teised sarjad jäävad mõnevõrra maha, kuid samuti hindan ma kõrgelt sarja "Quantum Leap". Wink
Scott Bakula (Samuel Beckett) on ka üks minu lemmiknäitlejatest.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ah see on OK, võite tegelikult vabalt kõikidest sarjadest rääkida, sest kui ma mõtlema hakkasin, siis meil alafoorumit omavad sarjad ongi enimnähtud ja tuntud, nii et muidu võiks see teema suht tühjaks jääda Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 11:26 am    Teema: Vasta viitega

quantum leap on t6eliselt cool sari.. nagu paljud selle ajastu sarjad Knight rider ja kasv6i A-ryhm ... sel ajal tglt usas tehti paremaid sarju kui praegu.. vb tundub aint nii.. igaljuhul quantum leap je je je
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2005 4:33 pm    Teema: Vasta viitega

Farscape oli tegelt väga hea.... ma vaatasin ise ka alguses ainult 4ndat hooaega ja ei saanud eriti aru mis toimus...

B5-t vaatasin ja siia maani lemmik
Crusade - häirivalt ameerikalik, aga muidu täitsa ok
SG-1 eelmised hooajad olid head, aga 8x14 Full Alert oli sellepärast saast et ameeriklased on ikka need ÕIGED ja venelased need eksjad/pahad jne. kes on selle osa ära vaatand teab mida mõtlen
SG Atlantis - super hetkel veel Razz Rodney ikka oskab Razz
quantum leap - ei vaja vist kommentare
andromeda - aitas kah Razz
BattleStar Galactica (2004) - algus suht igav. Kas see sari ongi ainult 13. osaline? :s

--
Edit: Sg-1 episoodile oli vale number järgi läinud...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

See V oli küll väga vinge sari, veel meeldis üks invasiooni sari "Teine laine" oli vist nimeks, originaalpealkirja ei mäleta ETV pealt näitas seda.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
See V oli küll väga vinge sari, veel meeldis üks invasiooni sari "Teine laine" oli vist nimeks, originaalpealkirja ei mäleta ETV pealt näitas seda.


Minu meelest oli "First Wave"
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 8:56 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
velz83 kirjutas:
See V oli küll väga vinge sari, veel meeldis üks invasiooni sari "Teine laine" oli vist nimeks, originaalpealkirja ei mäleta ETV pealt näitas seda.


Minu meelest oli "First Wave"


Aa oli jah hoopis esimene siis Confused
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inca
Lipnik


Liitunud: 10 Jan 2005
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

mm...
Meelde on j22nud Dark angel. Paras kitch kyll oli, kuid mulle meeldis.
Mingil m22ral pakkus ulmet ka ju uuem ekraniseering Twilight Zone'ist. Seal oli ikka v2ga h2id osasid.
Ja kuna siia ka animeeritud sarju sisse toodi, siis mainiks 2ra ka sellise asja nagu Aeon Flux.
Rohkem hetkel lisaks eelpool mainitutele ei meenu :<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Nelj Jan 20, 2005 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

Muidu polekski seda tillukest listi kokku saanudki kui poleks esimesi postitusi lugenud. Meenus kohe Futurama - no paras klassika juba praeguseks. Kuhu ta üldse jäi? Ma nagu kuulsin, et teised hooajad pidid ka olema/tulema...?
Stargate. Siis kui TV3-l seda aastaid tagasi näitas vaatasin igatahes suure huviga. Vahepeal näitas ka mõnel saksa kanalil seda, kuid seal vahtisin rohkem pilti, keeleoskus polnud siis nii hea.
Ja... hmm... Kleopatra 2525 unustaks parema meelega ära. Jura, jama ja mida veel.
Star Trek / - /.
Ei tea, kas seda sobib ka siin mainida, kuid Angel. No ma ei tea, juba see tüüp ise tundus nii lahe. Eriti siis kui ta seal baaris aeg-ajalt laulis... Rolling Eyes

Edit: Nüüd on mu arvamus radikaalselt muutunud. Eriti see, mis seostus Star Trekiga. Kui varem tundus tõesti nii, nagu enne mainisin (ülepingutatud näitlemine jms), siis viimasel ajal vaatan küll suure huviga. Alguses tundus küll võõrastav, kuid nüüd olen täiesti ära harjunud ja olen hakanud taipama asja tagamõtteid ja ideede geniaalsust. Nii et võtan öeldu tagasi Smile . Star Trek on lahe Cool Laughing -
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.


Viimati muutis seda Wendelh (Püh Apr 24, 2005 7:40 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 24, 2005 8:08 pm    Teema: Vasta viitega

Babylon5 osad sai kõik kunagi ära vaadadud ,kui ta kanal2-s jooksis.Minu arust on B5 üks parimaid ulme-sarju...[kuigi tahaks kunagi ST kõiki osi näha] :

Dark Angel on ka päris ok Very Happy
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn


Viimati muutis seda becks7 (Esm Okt 24, 2005 4:29 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2005 5:01 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen näinud järgmisi ulmesarju:
Stargate SG1 - super Applause, parim mida eales näinud Very Happy Applause Dancing Mr. Green
(Atlantist hakkan täna RTL2 pealt vaatama Very Happy Laughing . Lihtsalt selle pärast, et SG1 nägin esimest korda ka saksa keeles ja ma saan saksast rohkem aru kui inkast Very Happy , kuigi ei õpi koolis saksa keelt Wink )
Farscape - väga hea kuid nägin sinna maani kuni see naine (nime ei mäleta) oli surma saanud Sad
Andromeda - väga huvitava üles ehitusega Cool
Dark Angel - hea sisu ja Jessica Alba on väga hea näitleja Smile
7 Days - seitse päeva said ajas tagasi reisida, et mingi õnnetus ära hoida Smile
BattleStar Galactica - lahedad nimed olid neil Very Happy
Mutant X - mutandid kellel on erilised võimed
Babylon 5 - väga hea Very Happy Laevad on väga hästi õnnestunud Very Happy
Star Trek Voyager/TNG/TOS (osaliselt)/DS9/Enterprise - võiks varjante juurde tulla. See kord võiks uue sarja sisu olla tulevikus ja käsitleda ajareisimist jne Wink Very Happy
Earth 2 - päästa inimkond Exclamation
V - tean mis see on kuid rohkem ka mitte Rolling Eyes
Tracker - tulnukas kes tuli Maale, et põgenenud tulnukad uuesti kinni võtta Smile
Witch Blade - ikkagi on ulme kui on võimalik mingi metalli jupiga aega muuta jne Very Happy

Need ongi siis need mida olen näinud Very Happy Laughing

Siit lugesin sellisest sarjast nagu "Quantum Leap". Vaatan siis ise ka mis ta endast kujutab.
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2005 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle meenus sari nimega Odyssey 5
Sarja tegevus toimub tänapäeva Maal. Asi algab sellega, et Odyssey 5 oli orbiidil ja Maa hävis ning siis tuli mingi tegelane Keeper, kes nad ajast 5 aastat tagasi saatis, et hävingut ära hoida.
Kahju, et sari katkestati, väga hea oli...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2005 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

oh, siin ma vaatan on päris palju sarju ära nimetatud, mis mul esmalt kahe silma vahele jäid. Very Happy Tänud.

niisiis:

Salatoimikud muidugi - igati hea alguses, lõpp on kuidagi ära vajunud, see on üks neist seriaalidest, mida pole osatud õigel ajal ära lõpetada.

First Wave ehk siis Esimene laine - kui ETV seda kunagi näitas, siis olin suur fänn, tundus igati realistliku kujutusena.

The Outer Limits - super lihtsalt, ma ei taipa, kuidas ma selle unustada sain. Iga lugu oli erinev, kuigi mõned asjad siiski aeg-ajalt kordusid.

7 Days ehk Seitse päeva - Kadunud TV1 vist näitas seda kunagi, see meeldis mulle ka täitsa, ajamasin oli lahe. Very Happy


@FLT: Odyssey 5 oli Manny Coto loodud seriaal, kes praegu vastutab Enterprise'i eest. Tahaks ka seda vaadata mingil hetkel, kui võimaluse leiab.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2005 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ise mäletan ka, et ETV näitas 7 Days. Ma aga siin paar päeva tagasi nägin seda jälle "Kabel 1-s". See üks saksa kanalitest. Kahjuks ei mäleta kella aega millal näidati Confused

See First Wave tuli mulle nüüd ka meelde. Seal käsitleti seda tulnukate ja Nostradamose ennustuste teemat vist. Kui see on see, siis lisan juurde, et oli väga vaatamist ja nautimist väärt Very Happy

The Outer Limits, kuidas ma sain selle küll unustada Brick wall Rolling Eyes d'oh! See oli üks huvitavamaid ulme sarja näitajaid üldse. Mulle kõige enam meeldisid jutud mille sündmustik toimus kusagil kosmoses või ajarändamise asjus Very Happy

Salatoimikutel on suur pluss mu lemmikute hulgas Very Happy
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group