Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sarjad, mida olete vaadanud
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2005 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

1) Pingsalt olen jälginud Aliast. Tellisin amazon-ist esimesed 3 hooaega. Nii palju on ka TV 3 näidanud. 4jndat hooaega olen jälginud "interneti vahendusel" Twisted Evil
2) Siis ka muidugi Futurama. Lihtsalt meeletult hea sari. kahju, et Fox selle tegemise ära katkestas. See sellepärast,et Futurama ei saavutanud samasuurt edu, kui Simpsonid. Kanal 2 näitas 3 hooaega. Kokku tehti seda 5 hooaega. Väga kahju tegelt. Sarjal oli palju potentsiaali.
3) Stargate SG-1 loomulikult Wink Nii palju kui TV 3 näitas(2 hooaega) ja ülejäänud 6 hooaega jällegi samal viisil nagu "Alias". Twisted Evil Twisted Evil
4) Dark Angel. James Cameroni suurepärane kätetöö. TV 3 näitas ära 2 hooaega. Kahjuks Dark Angelile rohkem aastaid ei antudki, sest Fox katkestas selle. Panid asemele FireFly, mis kukkus haledalt läbi.
5) X-Files. Tv 3 on näidanud kõik 9 hooaega ära. Olen näinud terviklikuna näinud 1-7 hooaega. 8ndat ja 9ndat veidi vähem. 9nda hooaja lõpusoa oli igastahes hea.
6) Stargate Atlantis.(ei hakka mainima, kuidas ma´seda vaadanud olen. Teate isegi.
7) Buffy the Vampire Slayer. Nii palju. kui Tv 3 näitas. Olen päris kindel, et 5 hooagea, Viimased 2 nägemata.
Cool Angel. Ei ole kindel, kui palju seda TV 3 näitas. Aga vaatasin päris tihedlat.
9) Roswell. Äärmiselt hea sari. Kahju, et TV3 ainult 2 hooaega näitaks. tahaks ka viimast hooaeag näha(3ndat hooaeag).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Esm Okt 24, 2005 11:09 am    Teema: Vasta viitega

1) V - on põhimõtteliselt ainuke sari mida ma olen suure huviga jälginud ja proovinud kõik episoodid ära näha...Mulle väga meeldis..Ükski teine sari pole niimoodi ekraani ette naelutanud..Kahjuks oli jh väga lühike...Tahaks ühe korra veel näha.

2) SG1 - loogilistel põhjustel...

3) Dark Angel - suht hea

4)Star Trek - vaat sellest sarjast mina küll aru ei saa..ma üritasin seda vaadata aga see on nii kuradima igav lihtsalt..ei meeldi...(ärge ära bännige kohe...)
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Esm Okt 24, 2005 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

Lisan siia hulka ka fantasy sarjad (nagu Buffy).

Kuna Babylon 5 ja Battlestar Gallactica kohta on siin foorumid olemas, siis nende kohta ütlen ainult niipalju et mõlemad kuuluvad minu jaoks top4 (nende 4 kohta saab öelda ainult super, scifi tipp). Kaks ülejäänud top4 liiget on

Farscape - mulle esimene hooaeg väga ei meeldinud, kuid ülejäänud kolm on tipptase. Täielik scifi tipp. Soovitan igale ulmefännile.

Firefly - kahju, et sellest ainult 13 osa tehti. Kahju. Tõesti hea sari, vastab täielikult minu maitsele. Südamlikud lood ja sümpaatsed tegelased.

Need olid minu top4. Ja ma pole ainuke, minge kasvõi tv.com lehele, valige scifi ja top shows ning saate edetabeli, kus nendest 3 (Firefly, Farscape, BSG) on esimese 4 hulgas (ning B5 on kümnes, kuid see on neist ka kõige vanem).
Nüüd tuleb väga pikk vahe ja siis on (järjestus on suvaline)

Buffy the Vampire Slayer - põgusamalt olen ainult neljandat hooaega näinud, päris hea oli. Kuid mulle see sari ei istu. Tegelastest ja näitlejatest ainult Buffy (SMG) on huvitav, teised mulle millegipärast huvi ei paku. Sari pole vist lihtsalt minu jaoks tehtud.

Angel - palju parem kui Buffy, kuigi olen sellel ka rohkem osi näinud (enamuse esimese ja teise hooaja ja siis viiendat hooaega mis minu lemmik on). Tegelased ja näitlejad on palju paremad kui Buffy's. Tegevus on eepilisem ja toon tumedam. Sarnaselt Buffy'ga on mõlema sarja suur pluss peaosatäitja valik - nii Buffy näitleja SMG kui ka Angel'i David Boreanaz on olnud väga head valikud, sama saab öelda ka nende mängitavate tegelaste kohta. Kuid ka kõik tegelased peale Angeli on väga huvitavad (mida ei saanud öelda Buffy kohta). Isegi Spike on siin väga hea.

Smallville - mulle meeldib supermani legend, see on ka põhjus miks seda vaatan. OK sari. Kõige suurem viga on selles et sarjal on teismeliste sarja maik juures, näiteks paljast pinda näidatakse natuke rohkem kui vaja (ausalt, mul pole midagi Kristin Kreuki poolalasti näitamise vastu, kuid seda võiks natuke maitsekamalt teha)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Esm Nov 14, 2005 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi tõesti Firefly-st kuulnud pole või? Crying or Very sad
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Nov 15, 2005 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

grunt kirjutas:
Keegi tõesti Firefly-st kuulnud pole või? Crying or Very sad


Hiljuti lõpetasin selle sarja vaatamise, aga kuna see on nii vana teema, siis unustasin siia lisada. Ma ei tea, kas tegu on ehk esialgse ahvivaimustusega, aga minu arvates on Firefly üks kõvemaid ulmesarju üldse mida ma näinud olen.

Edasi:
Battlestar Galactica originaalversioon - täitsa okei sari, selline mõnusalt vanaaegne.
Battlestar Galactica 2003 - väga hea sari ja uudse lähenemisega.
Buck Rogers in the 25th Century - väga mõnus, soovitan soojalt.

Veel olen jälginud/jälgin selliseid sarju nagu Invasion, Surface, Threshold, Supernatural, ReGenesis ja muidugi Lost ("Teadmata kadunud").
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 15, 2005 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

Star wars. Episode 1, 2 ja 3.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaber
Kadett


Liitunud: 31 Mai 2005
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2005 12:28 am    Teema: Vasta viitega

nii

Stargate SG-1 sai siin 12 l6pust kuu umbes 2 kuni 3 n2dalat pyhendada ning seasonid 1-8 2ravaadata. tegelikult ei meeldind see et 9 seasoni alguses vana tiim laialipeksti

Stargate Atlantis hea sari, hea sarkasm eriti meeldib rodney ning ronan dex.

X-Files olen n2inud, midagi ei arva kahjuks.

Firefly k6ik osad + Serenity film vaadatud. ylihea teema ja concept.

Lost ple kyll niisuur ulme, aga fantaasia kyll Very Happy

Smallville 1,2,3 seasoneid vaatasin huviga 4 olen osaliselt n2inud kuna tundus, et sari ei olnud tasemel. nyyd vaatan 5 seasoni j2rjest.

Threshold nii palju kui toda on olen vaadand, ning meeldib. (Loodan et kuuldused sarja l6ppemisest on valed).

4400 kah huvitav teema.

angel, buffy, cleopatra 2525 ning sedsasorti jama kah mis eestis on jooksnud.

niikuinii j2i midagi yles kirjutamata, nii et kui meelde tuleb lisan veel Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2005 10:58 am    Teema: Vasta viitega

No nii- No nii- No nii.

Suur ulmesarjade vaatja ma pole.

Lost- Kanal 2 oled näinud kõik osasi. Ning kindlalt jätkan vaatamist.

Alias- mõnda osa olen näinud.

X-Files- sama vastus, mis eelmisel

Stargate SG-1- Näinud ainult 2 hooaega. TV 3 vist niipalju näitaski.

Star Trek- üks osa, see osa toimus kaevandus palneedil, kus möllasid mingise ränist kiviga.

<Ja rohkemat polegi vist. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bitzete
Kadett


Liitunud: 23 Mai 2005
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Laup Dets 03, 2005 9:03 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise
su seitsmes punkt: V.
olen näinud... mulle meeldis:D kahjuks ei näinud kõiki osasid.. ma oleks tahtnud näha algust, aga polnud sel hetkel kontaktivõimeline, kui see hakkas... aga seda võiks veel lasta...
_________________
I know what u did last summer...
I still know...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 16, 2006 2:33 pm    Teema: Vasta viitega

Noorena:

www.imdb.com/title/tt0088634/ The Twilight Zone 1985
www.imdb.com/title/tt0076984/ Battlestar Galactica 1978
www.imdb.com/title/tt0086818/ The Tripods

Hiljem:

Babylon 5
Firefly
The Prisoner ( www.imdb.com/title/tt0061287/ )

Ja mõned head müstika sarjad:

Carnivale
Twin Peaks
The Second Coming ( www.imdb.com/title/tt0353104/ ) mini-series
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Maahaata
Nooremleitnant


Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 40
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole kindel, kas Star Wars'i päris sarjaks pidada saab...

Quantum Leap on ära vaadatud, päris hea ajaviide. Sügavat elamust siiski ei paku. Aga Invaders on üks hea tulnukasari kuuekümnendatest: muidu inimesega äravahetamiseni sarnased olendid, aga väike sõrm ei paindu ja surres nad põlevad punaselt hõõgudes ära. Lihtsalt hea. Selle järjeks tehti mingi film ka, aga see solgiti Hollywoodilikkuse ja tehnilite uuendustega täiesti ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
padawan
Kapten


Liitunud: 3 Jan 2006
Postitusi: 144
Asukoht: Maa, vähetuntud planeet Galaktika spiraalharus

PostitusPostitatud: Kolm Dets 20, 2006 8:38 am    Teema: Vasta viitega

X-Files
V
Lost
Stargate SG-1
Stargate Atlantis
Babylon 5
Battlestar Gallactica - loodan, et Nelonen jätkab näitamist, hetkel vaadatud ainult esimene hooaeg.
Buffy, Angel - üpris katkendlikult
7 Days
Quantum Leap - ka katkendlikult
Visitor
Lost in Space
Pretender - ei ole päris kindel, kui palju see ulme alla kvalifitseerub

Hetkel rohkem ei meenu.


P.S Katuseantenn näitab mul ainult Eesti ja Soome kanaleid.
Järelikult mida nendel ei kanalitel ei näidata, olen jälginud interneti teel. Embarassed
_________________
Armasta oma vaenlasi - kas või selleks, et neile närvidele käia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group