Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Millise tuleviku valiksid sina?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Millises Universumis sina elada tahaksid?
Star Trek
46%
 46%  [ 13 ]
Babylon 5
10%
 10%  [ 3 ]
Stargate
35%
 35%  [ 10 ]
Farscape
0%
 0%  [ 0 ]
Andromeda
0%
 0%  [ 0 ]
Battlestar Galactica
7%
 7%  [ 2 ]
Kokku Hääli : 28

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 18, 2005 9:41 am    Teema: Millise tuleviku valiksid sina? Vasta viitega

Küsin siis sellise huvitava küsimuse:

Millises kuulsa ulmesarja Universumis sina elada tahaksid?
Ehk siis millist tulevikku Maale soovid, arvestades sellega, et elad ise praeguses ajas?

Mina sooviks kindlasti Maale sellist tulevikku, mis sarnaneks Star Trek'iga, sest mida ilusamat saame loota, kui seda, et teiste planeetide eluvormidega kohtumine viib meie vaimse ja tehnoloogilise arengu absoluutselt uuele tasemele.
Star Trekis on kadunud Maa pealt vaesus, sõjad ja vaen erinevate rahvuste vahel. Lisaks on inimesed hoopis eeskujuks paljudele teistele rassidele, olles huvitatud eelkõige aususest ja rahust ning nende loodud Föderatsiooni peamine eesmärk on uute kohtade ning eluvormide avastamine.
Seega enam paremini minu arust meil minna ei saa, muidugi võib mõni seda pidada liiga suureks unistuseks, kuid ma ei arva, et inimesed lõplikult rikutud on ja me seda saavutada ei suuda.

Ootan teie arvamusi huviga. Smile

P.S. Valisin need sarjad, kuna need toovad meieni kõige suurema visiooni võimalikust tulevikust, kui soovite, võin veel mõne lisada. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Esm Juul 18, 2005 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Minu unistus läheks Stargate valdkonda Very Happy Seal pole küll täpselt näidatud mis ja kuidas Maa olukord tulevikus on, aga see eest on antud väga häid vihieid, et kõik on kuidagi imetlusväärne ja korras. Siinkohal tuginen valdavalt osale "1969" Smile

Stargate näiteb minu jaoks väga hästi, et inimene on ka kõige suuremas häda olukorras võimeline tegema otsesesmõtes ime tegusid. Kindlast tahest oma kodu planeeti kaitsta ja samas ikka ja jälle proovida veel teisi aidata Smile Et nagu auväärt eesmärk on neil Smile

Üks põhjustest miks ma valisin Stargate'i oleks see, et võrdlesin teiste seriaalidega mis vahepeal Maale tehakse - rünnakud jne. SG's on ainult see suur võimas ja väga suurt muljet avaldav lahing Antarktikas olnud ja mis kõige tähtsam minu jaoks oli, et mingeid linnu ei lõhutud ja peaaegu keegi meie Maa elanikest ei hukkunud. ST's olen aga näinud kus Dominion oli korralikult Maad pommitnaud ja oleme ausad...kes seda ikka tahaks? Või ka xindi'd? Siin kohal tahaks ka välja tuua Babylon 5 Crusade'd millest olen ainult 1 osa näinud kui jah...see mis seal nägin ei ole küll mu unistus Maale Very Happy
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MC-PePe
Bännitud


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Esm Juul 18, 2005 11:43 am    Teema: Vasta viitega

Aga kus on Star Wars?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 18, 2005 11:45 am    Teema: Vasta viitega

MC-PePe kirjutas:
Aga kus on Star Wars?


Star Wars ei ole tulevik, vaid minevik, palun süvene.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
MC-PePe
Bännitud


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Esm Juul 18, 2005 1:55 pm    Teema: Vasta viitega

nähhh... Star Wars põhimõtteliselt on tulevik.. ainult see tobe algus väidab, et minevik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 18, 2005 3:04 pm    Teema: Vasta viitega

Üsna raske valik oli... Stargate või Babylon 5... Valisin Babylon 5, sest see on tulevik, Stargate on rohkem olevik ja võiks seal praegu elada (kui ei ela?Very Happy) Babylon 5'l tahaks elada, kasvõi Downbelow's Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Juul 18, 2005 6:06 pm    Teema: Vasta viitega

Kahtlesin SG või ST vahel. Viimane jäi ikka peale. ST universum on minu jaoks mitmes mõttes vastuvõetavam, oma ülla missiooni ja muu sellisega. Ja pealegi annab see võimaluse, et ka väikesed inimesed võivad end kunagi kosmoselaevalt leida Cool .
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Teis Juul 19, 2005 8:52 am    Teema: Vasta viitega

Praegu valisin Battlestar Galactica, aga kui oleks Star Wars ka olnud, siis oleks ilmselt selle valinud.
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 19, 2005 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

Raudselt Star Trek.
Ei tea miks selle valisin...
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 25, 2005 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

MC-PePe kirjutas:
nähhh... Star Wars põhimõtteliselt on tulevik.. ainult see tobe algus väidab, et minevik


SW toimub täiesti teises galaktikas. Küsimus oli, milline tulevik Maale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Juul 26, 2005 12:12 pm    Teema: Vasta viitega

Battlestar Galactica Twisted Evil

Eh, ei tegelikult hääletasin Babylon 5'e poolt. Täiesti ei meeldi mulle ükski pakutud variantidest, aga leidsin selle kõige südamelähedasema olevat. Babylon 5 universumis on inimesed praktiliselt samasugused nagu tänapäeval ja nad käituvadki nö. inimlikult. Selle koha pealt on Star Treki universum, olgugi, et seal on heaoluühiskond, minu jaoks natuke liiga steriilne ja klantsitud. Babylon 5's olid olemas tavaeluprobleemid, mida Trekis kunagi ei kohta, sest kuritegevus, haigused jne. on kõik välja juuritud. Mitte et see hea ei oleks (või tegelikult, äkki polegi Wink ), kuid mulle tundub see natuke vale.

Stargate'i universum on samamoodi vastuvõetav, kuid sealne värk ei toimu ikkagi päriselt tulevikus vaid rohkem meie kaasajas, nii et seetõttu otsustasin igaks juhuks sealse tuleviku poolt mitte hääletada. Mine tea, äkki lastakse seal Maa 20 aasta pärast õhku. Laughing
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 21, 2005 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

ÕÕõmhhhh, pole nagu kursis nendega eriti Very Happy

Võõras teema.

Mul selline feti¹, et sarja pole mõtet vaadata, kui pole seda algusest peale näinud Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Sept 06, 2005 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
ÕÕõmhhhh, pole nagu kursis nendega eriti Very Happy

Võõras teema.

Mul selline feti¹, et sarja pole mõtet vaadata, kui pole seda algusest peale näinud Very Happy


Sama siin. Ise hääletasin Stargate poolt. Selles tulevikus tahaksin mina kindlasti elada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 8:42 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatan hetkel ainult kolme sarja valikutest. Star Trek, Stargate ning BattleStar Galactica. Valisin Stargate. Miks? Tooks välja kõige pealt miks mitte ST või BSG. Samal põhjuselgi, miks Enterprisegi. Kõige vähem sooviks ma TOSi aegsesse STi, kõige rohkem vast Enterprise aega, kuna see kujutab tulevikku kõige modernsemalt ning kogu see õhustik on mugav.
Btw, kas BSG tulevik oleks nii Maa oleks Caprica jne?
Seda ma küll ei sooviks. M a s e n d a v.
Nüüd siis vastus, miks ikkagi Stargate. Ei teagi, järsku on mul lihtsalt hetkeline hoog, et see sari meeldib mulle niiväga. Aga seda tuleviku tahaks ainult siis kui ise oleks mõnes SG meeskonnas. Muidu oleks elu liiga samasugune praegusega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group