Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star wars fanfilms II - Keegi huvitatud?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kchr1ss
Kadett


Liitunud: 24 Juul 2005
Postitusi: 5
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 24, 2005 10:04 pm    Teema: Star wars fanfilms II - Keegi huvitatud? Vasta viitega

Hei on keegi kuulnud star wars fänni filmidest? Theforce.net(üle maailma kuulus) leheküljel on fanfilmi nurk seal võib leida päris palju fänni tehtud lühi filme, enamus on küll suht koomilised aga mõned on ka päris head.

Igatähes minu meelest on päris huvitav ise teha ja mässata effectidega, netis leiab palju tutorialeid 3ds max 7 ja adobe after effectsi jaoks. After effectis oskan teha lightsaberite effecti (samahäid kui filmis ja paremaidki-võtab aind aega, iseenesest kerge) ja ka force lightningut ja veel muud...3ds max 7 olen vähem tuttavam, see võtab suht kaua aega et pooli asju osata (animation, modelling, lighting-kõige raskem)
Igatähes mul on sõpru ka theforce.net foorumitest kes aitavad effektide poolelt kui mingi projekti peaks esile võtma (päris paljud seal on vanad tegijad, üle 16 aastased). Esialgu mõtlesin teha lightsaber dueli paar minutilise, plaanis oli the green screeniga et siis kogu asi panna kuskile star warsi kohta 3d kohta , sellega tegeleksid mu sõbrad(nt Nar Shadaa linn planeet, ja tehastes) aga pole veel saanud osta rohelist screeni ega ka jedi kostüüme teha mis oleksid sel juhul vajalikud kindlasti(ka nende kohta leidub tutorialeid rohkesti- padawan's quide pane googlesse siis leiad) Nii kaua kui green screeni pole võib ka niisama kuskil filmida mõnda võitlust. Green screeniga on vaja leida koht, mingi ruum kuhu see üles panna ja ühtlaselt valgustada. Mõõgad on olemas mul. 3 carbon fibre keppi- kergemaid enam ei saa Razz, viimases 2-s osas kasutati samast materjalist keppe. Ja käepidemeteks on mul chrome torud tavalise grippidega. Võitluses on tähtis kohe kindlasti löögid, liigutused mis Anakin vs Obiwani võitluses oli ästi tehtud. Paljudes fännifilmides seal lehel on suht mõttetud löögid: alt, ülevalt , alt alt alt , ülevalt ja ring jne... Very Happy , mul endal meeldib koreograafiat mõelda nii et sellega probleemi erilist poleks. Hea sony miniDV Kaamera on olemas. Kaamera jalga on vaja, seda pole veel. Siiamaani olen teinud 3 sõbraga mõned klipid ja proovid pole eriti saanud tõsiselt midagi ette võtta. Paljudele star wars ei meeldi ka, ja ei viitsi sellega tegeleda Sad
Heh päris pikk jutt Razz Igatähes tahtsin küsida et äkki keegi on huvitatud tegemast midagi siukes? Elan Tallinnas, kesklinnas , olen 16
Msn on look______@hotmail.com , äddige kes on huvitatud
_________________
Otsin inimesi kes oleks huvitatud star wars võitluste või muu laheda filmimisest(effektidega, mitte lihtsalt keppidega peksmisest Razz)


Viimati muutis seda kchr1ss (Teis Juul 26, 2005 4:01 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 25, 2005 12:29 pm    Teema: Vasta viitega

Nii....Andi ka meile tulnud....
FanFilmside kohta on päris mitu teemat. Aga olen su võitlusi näinud. Päris head on. Kuigi koreograafia on natuke ..... Aga see on alguse värk ka. Põhiline kaklus oli pea tasandil/kohal. Ma eeldan, et Green Screen on filmide tegemisel nähtud sinine taust? Ning siis saab selle sinise asemele panna mõne koha arvutiga?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kchr1ss
Kadett


Liitunud: 24 Juul 2005
Postitusi: 5
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 25, 2005 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

hei jah...kuule sa oled aind ühte kahte klippi näind ja need olid siis tehtud ka kui alustasin Very Happy aga praegu mõtlen suht keerukaid liigutusi ja lööke...just täna hommikul sain valmis 5 sekkundilise löökide seeria, umbes 20 lööki 5 sekundi sees Razz proovin ära filmida millalgi siis näitan...hea oleks kui leiduks veel inimesi kes oleksid huvitatud korralikult tegema, Karmoga on suht koom Very Happy.
Green screen on jah sama nagu blue screen aga green toimib paremini tava mini dv kaameratega, kui sul just profi kaamerat pole. Probleem on kus see üles panna, mingi hästi valgustatud ruum oleks hea, seina peale peaks olema 7m(pikkus)x2,5m(kõrgus) ja põrandale ka umbes sama palju rohelist. Ja kaamera jalga vms sarnast on vaja kindlasti, kaamera ei tohi väriseda mingil juhul. Ja kui juba teha nimadi siis oleks jedi riided ka vaja Razz neid on suht kerge teha aga ma pole veel leidnud seda sellist paksu materjali nagu obi wani see hele outer tunic, ja mingit puhurit oleks ka vaja et teha tuult see lisaks realismi Smile. Suiht huvitav mässata kogu filmi värgiga minu meelest. Muide 3 päeva pärast hakkab seal fänni filmi lehel mingi 90 tunni võistlus, kes teeb parema lühi filmi 90 tunni jooksul , auhinnaks on 100$ hetkel kui keegi juurde ei anneta Razz.

Luury sul firewire vms kaart on või mingi muu? Et millega saaks mini DV kaameralt salvestada arvutisse videosid? Mul endal ei ole Sad Pean Raulile kassetti andma siis saab arvutisse panna alles.
_________________
Otsin inimesi kes oleks huvitatud star wars võitluste või muu laheda filmimisest(effektidega, mitte lihtsalt keppidega peksmisest Razz)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juul 26, 2005 10:33 am    Teema: Vasta viitega

Kõige lihtsam oleks tavaline tühi ruum. Roheline värgendus maha ja seintele panna ja mõned halogeenid valgustama. Saab küll ühtlaselt.
Riiete jaoks saad materiali kangapoodidest (Tallinnas ei tea ühtegi aga kui lähed Tartusse siis seal oskan juhatada). 20 lööki 5 sekundis? Kas sa kakled üksi või kellegi teisega. Kui kahekesi, siis oleks väääga hea. Ürita filmida seda siis ka. Kasseti pealt veel ei saa arvutisse. Ja Raulile oleks lihtsam ka anda.


p.s.sa kooli said sisse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kchr1ss
Kadett


Liitunud: 24 Juul 2005
Postitusi: 5
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 26, 2005 3:26 pm    Teema: Vasta viitega

Jah sain a-sse. Tallinnas on piisavalt kangapoode küll. Ma ei tea veel kumb on mõtekam osta kas hele roheline riie(mis ei tohi väga õhuke olla) või helerohelist paberit(olen näind müüakse suht suurtena, fotograafid kasutavad)
Mingi tühi ruum oleks jah hea aga kust sa leiad ? Razz Rauli kaudu oleks saanud Pedagoogika ülikooli spordi halli. Seal oleks hea olnud, hea valgustus, palju ruumi, madratsid ja BATUUDID - saltod jee Smile

Ma akkasin ühe ameerika sõbra jaoks võitluste koreograafiat tegema. Ta teeb üht lühi filmi pärast Return Of the Jedi. Hetkel ongi käsil lõpu võitlus kus Kaminoolt pärist master Bootow(Counceli liider) ja noor padawan , Obiwani sugulane, võitlevad Dark Lord Monthiga, kellel on 2 punast lightsaberit. Suht raske on võidelda 2 mõõgaga, ilgelt raske minu meelest kontrollida mõlemat koguaeg.

Muidu jah ma teen üht 1vs1 võitlust ise endale filmimiseks, kui valmis saan siis panen üles mõne klipi.
_________________
Otsin inimesi kes oleks huvitatud star wars võitluste või muu laheda filmimisest(effektidega, mitte lihtsalt keppidega peksmisest Razz)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Qui-Gon
Nooremleitnant


Liitunud: 21 Juun 2005
Postitusi: 41
Asukoht: Jedi council

PostitusPostitatud: Püh Juul 31, 2005 9:38 am    Teema: Vasta viitega

Olen huvitatud ja add-isin su juba msn-i ära.
Wink
_________________
Qui-Gon : Don't center on your anxiety, Obi-Wan. Keep your concentration here and now where it belongs.
Obi-Wan : Master Yoda says I should be mindful of the future...
Qui-Gon : .....but not at the expense of the moment. Be mindful of the living Force, my young Padawan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group