Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 2x01 "Scattered"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda episoodi?
10
50%
 50%  [ 2 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
25%
 25%  [ 1 ]
7
25%
 25%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 4

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 7:34 pm    Teema: nuBSG - 2x01 "Scattered" Vasta viitega

Mõtlesin, et võiks alustada ka uue Battlestar Galatica episoodide arutelu, kuna see sari on üsna ruttu suure populaarsuse kogunud. Kuna sellenimelisi sarju on nüüd kaks, siis otsustasin siin foorumis segaduse vältimiseks reserveerida lühendi "BSG" originaalsele sarjale, et oleks võimalik ka selle episoodide arutelusid luua, kui hea õnne korral mõni Eesti telekanal seda näitama peaks hakkama ja panin uue sarja lühendiks "BSN", mis pmst peaks tähendama "Battlestar, new". Very Happy Anyway... asume asja juurde.

Minu poolt 7/10.
Battlestar Galacticale ootuspäraselt ja teistele ulmesarjadele mitte nii ootuspäraselt ei saanud muidugi kõik imeväel korda ning jätkus esimese hooajaga alanud asjade kujunemise realistlikult kujutamise käik. Isiklikult mulle see stiil väga ei meeldi, kohati tundub see liiga rohmakas, aga vahelduseks on päris hea vaadata.
Kõige huvitavam osa selle episoodi juures oli minu jaoks Kobolil olnud meeskonna tegemised. See meenutas tõelist sõjafilmi ning see on ka ainuke koht, kus mulle realism selle sarja juures meeldib. Sugugi ei meeldinud aga see koht, kus Tigh kongi läks, cylonile peksa andis, tappa ähvardas ja siis jalga lasi. Kuidagi väga stereotüüpne ja samas ka nõme.
Arvutite võrku ühendamine oli kaval idee, aga teostus minu arust lausa karjus "Star Trek! Star Trek!". Ma ei oska täpselt viidata, mis selle juures trekilik oli, aga küllap see technobabble ja viimasel hetkel õnnestumine on lihtsalt Star Trekiga paratamatult seotud.

Tahaks näha, mis Adamast edasi saab, tõenäoliselt tuleb ta mõnda aega voodis lebada ja seega paistab, et tekkimas on võimuvaakum. President on trellide taga (minu arust ilma eriti hea põhjenduseta), Adama voodisse aheldatud ja Tigh pole võimust huvitatud.

Mis veel selle sarja juures häirib, on need kosmosevõtted, kus on samuti üritatud päris kaamera muljet jätta ning pilt liigub ja zoomib nii kiiresti, et pole võimalik aru saada, mis toimub. Tahaks ikka ükskord Galacticat ka täies hiilguses näha.


EDIT: 500. post, jeeeee!Very HappyVery Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 5:07 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna ma hinnetega kitsi pole, siis anna 10:p
BSG kosmose stseenid meeldivad mulle väga kohe, sest need näivad väga reaalsed :p. Huvitav, kunas nad Maale jõuavad :p? Caprica lugu on ka päris huvitav (Helo üksida nii kaua vastu pidanud jne)...

BTW, BSG'l võiks olla eraldi alafoorum, sest nagu Enterprise juba ütles: "see sari on üsna ruttu suure populaarsuse kogunud".
Btw, tegelt võib ju ka BSG75't kasutada, sest sarja intros kasutatakse seda ju Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

Alafoorumi kohta ei oska hetkel midagi öelda, mõtleme selle peale, aga väga laiaks ei julge ka ajada foorumit... esialgu testime, vaatame, kas Battlestari teemad tekitavad piisavalt liiklust.

Introst nüüd siis... BSG75 oleks võimalus, aga sellega on kaks probleemi. Nimelt tähendab see lahtivõetult "Battlestar Group 75", ehk siis tegelikult on tegu ühe laevastikukoondise nimetuse/numbriga. Teiseks, ma lihtsalt ei tahtnud tähistust väga pikaks ajada. Aga no mõtleme. Razz

Intro kohta veel niipalju, et mul on hea meel, et on säilitatud UK versioon, kuid kahjuks on ka seda natuke muudetud, hääl oli igatahes teine sel lauljal. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 27, 2005 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Alafoorumi kohta ei oska hetkel midagi öelda, mõtleme selle peale, aga väga laiaks ei julge ka ajada foorumit... esialgu testime, vaatame, kas Battlestari teemad tekitavad piisavalt liiklust.

Introst nüüd siis... BSG75 oleks võimalus, aga sellega on kaks probleemi. Nimelt tähendab see lahtivõetult "Battlestar Group 75", ehk siis tegelikult on tegu ühe laevastikukoondise nimetuse/numbriga. Teiseks, ma lihtsalt ei tahtnud tähistust väga pikaks ajada. Aga no mõtleme. Razz

Intro kohta veel niipalju, et mul on hea meel, et on säilitatud UK versioon, kuid kahjuks on ka seda natuke muudetud, hääl oli igatahes teine sel lauljal. Razz


Ok. Intro on kahjuls lühem ka võrreldes 1'se hooajaga...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group