Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Eesti euromündi kavandid
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Millist kavandit eelistad?
1
7%
 7%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
7%
 7%  [ 1 ]
4
28%
 28%  [ 4 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
7
14%
 14%  [ 2 ]
8
21%
 21%  [ 3 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
10
21%
 21%  [ 3 ]
Kokku Hääli : 14

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2005 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Ma ei tea, kas mul on midagi nende euorumüntide koha pealt arusaamatuks jäänud või, kuid kas meil ei peaks ka olema rahvahääletus, kas me üldse võtame eurorahad?
Miks me ei saaks kroone alles jätta?


Point on selles, et uuetele liitujatele oli Euro kasutuselevõtt liitumistingimuseks. Razz Niisiis ainuke võimalus sellest kõrvale hoidmiseks oleks olnud EL'ga mitte liituda.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 03, 2005 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Wendelh kirjutas:
Ma ei tea, kas mul on midagi nende euorumüntide koha pealt arusaamatuks jäänud või, kuid kas meil ei peaks ka olema rahvahääletus, kas me üldse võtame eurorahad?
Miks me ei saaks kroone alles jätta?


Point on selles, et uuetele liitujatele oli Euro kasutuselevõtt liitumistingimuseks. Razz Niisiis ainuke võimalus sellest kõrvale hoidmiseks oleks olnud EL'ga mitte liituda.


Crying or Very sad nutame
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Veeb 07, 2005 8:30 pm    Teema: Vasta viitega

Oot, nüüd kuskilt kuulsin, et rahvahääletus ikka tuleb (mingi aastal 2007)...? Confused
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 09, 2005 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

Loodetavasti tuleb ikka. Euro ei meeldi mull nii välimuselt kui ka vääringult üldse. Väärtus suur aga number rahal väike. Sassi ajab elu, kuna meie oleme ju harjunud krooniga...väärtus suur, number rahal ka suur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 09, 2005 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Siin ei tule enam mingit hääletust, asi on otsustatud ja Eesti peab EL'i liikmena täitma oma kohust.

Kui me ei taha ennast ära isoleerida, on euro ainuke valik Eestile, olen 100% nõus sellega, mida ütles Enterprise.

Enterprise kirjutas:
Üldine arvamus eurole ülemineku kohta on selline, et loomulikult meeldiks mulle, kui kroonid alles jääksid, need on ikkagi päris omad. Kuid paraku kaaluvad puhtpraktilised kaalutlused minu arvates euro kasutuselevõtu üles. Lisaks säilib ka osalt ju siiski individuaalsus, sellepärast saabki ju iga riik oma mündid ise kujundada. Smile

_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Oot, nüüd kuskilt kuulsin, et rahvahääletus ikka tuleb (mingi aastal 2007)...? Confused


Kui ma nüüd ei eksi, siis 2007 tuleb hääletus Euroopa konstitutsiooni üle, see aga ei ole Euroga (vähemalt otseselt) seotud.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Ah või nii... Selge. Keeruliseks läheb kõik see hoopis, vot.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.


Viimati muutis seda Wendelh (Nelj Jan 05, 2006 11:04 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pannzer555
Kadett


Liitunud: 4 Mai 2005
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Püh Juun 26, 2005 10:24 am    Teema: Vasta viitega

Uus münt tuleb 2006! Razz Minu arust.
Exclamation Rolling Eyes

Võib-olla ka mitte Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group