Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kuidas sattusid Ulmefoorumisse?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Samantha
Nooremleitnant


Liitunud: 24 Aug 2006
Postitusi: 43
Asukoht: Teisel pool

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 10:54 pm    Teema: Vasta viitega

Olin eksinud paksu, tihedasse metsa ja ei leidnud väljapääsu. Ekslesin mitu päeva. kõhtu täitsin marjade ja okastega, mis oli ime, sest talvel lumega pole marju tavaliselt kuskilgi. Siis aga ärkasin üles.
(loe: filmiveeb.ee-s soovitas üks moderaator mul siia tulla, kuna siin oli Stargate SG-1 jaoks eraldi teema ja puha. Nii ma siia sattusingi.)
_________________
The universe is vast and we are so small. There is only one thing we can truly control. -Oma-

Amanda Tapping and her fans support Hearing Dogs
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

Samantha kirjutas:
Olin eksinud paksu, tihedasse metsa ja ei leidnud väljapääsu. Ekslesin mitu päeva. kõhtu täitsin marjade ja okastega, mis oli ime, sest talvel lumega pole marju tavaliselt kuskilgi. Siis aga ärkasin üles.
(loe: filmiveeb.ee-s soovitas üks moderaator mul siia tulla, kuna siin oli Stargate SG-1 jaoks eraldi teema ja puha. Nii ma siia sattusingi.)


Hihi, tore et must kasu ka on. Ega jah, Filmiveebis on ulme fänne väga vähe ja TOS kommentaaridest ei tasu rääkidagi.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Samantha
Nooremleitnant


Liitunud: 24 Aug 2006
Postitusi: 43
Asukoht: Teisel pool

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2006 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Samantha kirjutas:
Olin eksinud paksu, tihedasse metsa ja ei leidnud väljapääsu. Ekslesin mitu päeva. kõhtu täitsin marjade ja okastega, mis oli ime, sest talvel lumega pole marju tavaliselt kuskilgi. Siis aga ärkasin üles.
(loe: filmiveeb.ee-s soovitas üks moderaator mul siia tulla, kuna siin oli Stargate SG-1 jaoks eraldi teema ja puha. Nii ma siia sattusingi.)


Hihi, tore et must kasu ka on. Ega jah, Filmiveebis on ulme fänne väga vähe ja TOS kommentaaridest ei tasu rääkidagi.


Oi, see olid sina? Aitäh sulle. Very Happy Olid jah kasulik.
_________________
The universe is vast and we are so small. There is only one thing we can truly control. -Oma-

Amanda Tapping and her fans support Hearing Dogs
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

Tekkis mõte vaadata, kas Eestis on ka mingit Star Treki teemalist lehekülge tehtud ja siis leidsin UF. Nii ma siia sattusingi ja loodan, et ka pikemaks ajaks kohe Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
Tekkis mõte vaadata, kas Eestis on ka mingit Star Treki teemalist lehekülge tehtud ja siis leidsin UF. Nii ma siia sattusingi ja loodan, et ka pikemaks ajaks kohe Wink


Tore näha, et Eestis ikka rohkem neid inimesi leidub, kellele Star Trek meeldib. Cool
Tere tulemast!
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Artzz kirjutas:
Tekkis mõte vaadata, kas Eestis on ka mingit Star Treki teemalist lehekülge tehtud ja siis leidsin UF. Nii ma siia sattusingi ja loodan, et ka pikemaks ajaks kohe Wink


Tore näha, et Eestis ikka rohkem neid inimesi leidub, kellele Star Trek meeldib. Cool
Tere tulemast!


Täpselt minu mõte! Mul olid esimesed kokkupuuted ST'ga juba mingi '94. aastal ja siis jäin ootama, millal seda ka siin näitama hakatakse. TV3 tegi millalgi '97 v '98 ka sissejuhatuse, kui näitas DS9-st 13 esimest osa, kuid see ajas ainult hamba verele ja muud tarka sellele ei järgnenudki Sad
Õnneks saab seda nüüd näha - aga jälle uus probleem - kuna mul on väga varajane ärkamine, siis praegune eetriaeg ei ole mulle üldse vastuvõetav ja nii on suur osa lõbust ära jäänud Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
DarthAnubis
Leitnant


Liitunud: 1 Apr 2007
Postitusi: 62
Asukoht: Galaktika tumedaimad kohad

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

mina sattusin neti otsingut tehes - tegelikult otsisin üldse Eestist Star Warsi fanclub, aga tjaaa.... pole Crying or Very sad .... ulmefoorumis ainsana Star Wars leiab kajastamist Smile
_________________
Feel the power of the dark side!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Fletcher
Lipnik


Liitunud: 21 Apr 2007
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Laup Apr 21, 2007 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

Näedsa, tegin Filmiveeb.ee'sse teema "Lehed, mida külastad?", lootmaks enda jaoks midagi huvitavat leida... Ja leidsingi!
_________________
http://fletchujafilmid.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Apr 21, 2007 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Teretulemast! Smile
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Apr 21, 2007 9:03 pm    Teema: Vasta viitega

Fletcher kirjutas:
Näedsa, tegin Filmiveeb.ee'sse teema "Lehed, mida külastad?", lootmaks enda jaoks midagi huvitavat leida... Ja leidsingi!


Tore et mul õnnestus sind siia meelitada. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 21, 2007 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

Tere ka minu poolt, herr fletcher Very Happy

Tore, et eesti võhiklik ulmecommunity ka kasvab Laughing
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2007 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

heh, fletcher, sina Very Happy
Blogi uus taust on hästi mõnus Razz Puit on ikka parem kui tavaline must Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Thor
Lipnik


Liitunud: 19 Aug 2009
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 19, 2009 11:16 am    Teema: Vasta viitega

Mina sattusin selle peale Googeldades. Otsisin tegelikult mingit Eeesti Stargate Fännifoorumit, aga sellist ma ei leidnudki. Sad Siis leidsin selle koha, tundus huvitav ja kuna siin on ka Star Trek kenasti ära mainitud(mille suur fänn ma samuti olen) otsustasin liituda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 24, 2009 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Egas midagi, tere tulemast sulle Smile Elu on meil siin vaikne aga siiski sihikindel ja liikumises.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Nelj Aug 27, 2009 11:09 pm    Teema: Vasta viitega

Väga ammu kui ma olin pühendunud Star Warsi fänn siis otsustasin otsida Neti.ee kaudu ka eesti star warsi foorumeid. Esimese otsingu tulemusena näitas "ULMEFOORUM", vajutasin selle peale ja avastasin ka siit kõvast muud head kraami ka kui peale star warsi. Foorumi tuleviku poole pealt olen üpris positiivne, inimesi liitub ja inimesed ka unustavad selle foorumi kuid nagu näha siis foorum on välja suremise ohust kõvasti möödas Smile
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Thor
Lipnik


Liitunud: 19 Aug 2009
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 29, 2009 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:
Tre,

Egas midagi, tere tulemast sulle Smile Elu on meil siin vaikne aga siiski sihikindel ja liikumises.

Equ


Tänan Smile . Paistab kuidagi vaikne tõepoolest, aga hea et mingigi pulss sees on. Nüüd tuleb jälle talv, loodetavasti hakkavad inimesed ka siin jälle rohkem käima.
_________________
Better a little which is well done, than a great deal imperfectly.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

Thor kirjutas:
Equ kirjutas:
Tre,

Egas midagi, tere tulemast sulle Smile Elu on meil siin vaikne aga siiski sihikindel ja liikumises.

Equ


Tänan Smile . Paistab kuidagi vaikne tõepoolest, aga hea et mingigi pulss sees on. Nüüd tuleb jälle talv, loodetavasti hakkavad inimesed ka siin jälle rohkem käima.


Tore tõesti, kui foorumiga uusi inimesi liitub, nii et tere tulemast ka kõigile teistele, kes siia tee leiavad ja vaikne on siin tõesti juba mõnda aega olnud... isegi adminnid on kuhugi kadunud Smile aga muidu läheb aeglaselt, kuid kindlalt. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Võib-olla on sellest kasu kui ma endast selle teatega märku annan. Loen Ulmefoorumit keskmiselt ülepäeviti, postitada on põhjust aga harva Wink. Elame elame, kuis siis teisiti!
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Anomaly
Kadett


Liitunud: 9 Mai 2010
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Esm Mai 10, 2010 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Mina küsisin ühest teisest foorumist lehekülge, kus on lühemaid ulmejutte, mida ajaviiteks lugeda. Sealt soovitati ulme.ee, kust leidsingi lingi siia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2011 1:50 am    Teema: Vasta viitega

Tere!

Mina olen tegelikult lugeja juba aastast 2005. Leidsin Ulmefoorumi NETI kataloogist ja jäin tihedaks külastajaks (vahepeal lühemate pausidega). 2011ndal aastal, täpsemalt siis eile, võtsin julguse kokku ja tegin kasutaja. Otsustasin, et mul on siiski põhjust postitada aeg-ajalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group