Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Scary Movie 3 (2003)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Aug 05, 2005 11:08 am    Teema: Scary Movie 3 (2003) Vasta viitega

Mõtlesin pikalt, et millisesse alafoorumisse selle filmi kohta teema teha, kuna iseenesest sisaldab see nii sci-fi kui ka õuduse elemente, kuid oma olemuselt on tegu ikkagi kõva komöödiaga.

Mina pean tunnistama, et nii head pila teiste ulmefilmide arvel polegi ma varem näinud, oma osa said paljud viimaste aastate hitid. Esimesena tuli mul meelde "Signs", millest paljud stseenid üks-ühele kopeeritud olid ning isegi Charlie Sheen nägi uskumatult Mel Gibsoni moodi välja.
Teine suur "annetaja" oli "The Ring", mille kohta pean küll tunnistama, et seda ise veel näinud pole, ent kuna ma tean, millest seal juttu ja olen katkendeid näinud, siis tabasin ära.
Üks hea stseen, mis meelde jäi, oli veel filmist "The Others".

Näitlejad olid väga head, eriti meeldis mulle küll Leslie Nielsen seniilse presidendina; näiteks üks hea koht oli siis, kui nad 2 tulnukat alla ajasid ja president neile siis hunniku dollareid viskas. Very Happy

Täiemahuline komöödia, mis on suurepäraseks ajaviiteks ulmefännidele.
8,5/10, soovitan soojalt.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Reede Aug 05, 2005 11:29 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 05, 2005 11:18 am    Teema: Vasta viitega

Kusjuures endale meeldis ka see film väga. Kuid selleks, et neid nalju mõista, peab ikka väga mitut filmi näinud olema. Väga tore ajaviide minuarust.

Hinang 7/10
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 05, 2005 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

"I am the Architect" vms Razz

Film oli väga naljakas, Leslie Nielsen oskab ikka nalja teha Very Happy

8/10'st
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 7:51 pm    Teema: Vasta viitega

Vot see on film, mida ma jumaldan. Üks parimaid paroodiaid üldse.

8 mile, Signs, Matrix, Ring... Kogu see krempel kukkus suurepäraselt välja. Ei saa vähem anda kui 10/10st.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 9:50 pm    Teema: Vasta viitega

Scary Movie 4 tuleb aprillis Ameerikasse.Seal pilatakse selliseid filme nagu:"Vimm","Maailmade sõda" ja "Saag".
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 11:34 pm    Teema: Vasta viitega

Scary Movie 3 oli väga hea. Väga meeldis, et parodeeriti just ulmefilme (Signs, Matrix). Loodetavasti ei keskendu neljas film ainult õudukatele. Üldiselt mulle selline huumor sobib.

40 postitust ühe päevaga, pole paha. Smile
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2006 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

Scary Movie 4 trailer on väljas, päris hea oli.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kleine
Kadett


Liitunud: 12 Apr 2006
Postitusi: 7
Asukoht: Soome

PostitusPostitatud: Reede Apr 14, 2006 6:49 pm    Teema: Vasta viitega

Oli tõesti hea film! Ja nalja sai ikka kõvasti. Kõhulihaseid treenis nii, et veel paar päeva pärast filmi vaatamist kõht valutas. Ja boonuse annab filmile veel see, et isegi peale teist korda filmi vaatamist sai ikka naerdud nii, et jube. Smile Kui ise enne filmi vaatamist oled näinud The Ringi, siis tõesti, ha-ha. Kuigi kriitikat tahaks ka veel mingist otsast sisse visata, ei tule hetkel midagi pähe. Cool
_________________
Who told you that the evil has got no name?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2006 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

Sci-fi my ass! Antud filmis pole vist küll midagi teaduslikku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2006 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Sci-fi my ass! Antud filmis pole vist küll midagi teaduslikku.

Nõus!

Muideks, mulle üldse selle foorumi ülesehitus ei meeldi. Liiga palju alafoorumeid. Miks eraldada endast ulme ja fantaasia (seda nii filmide kui ka raamatute puhul)? Raamatunurk võiks üks tervik olla.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2006 2:32 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
tint kirjutas:
Sci-fi my ass! Antud filmis pole vist küll midagi teaduslikku.

Nõus!

Muideks, mulle üldse selle foorumi ülesehitus ei meeldi. Liiga palju alafoorumeid. Miks eraldada endast ulme ja fantaasia (seda nii filmide kui ka raamatute puhul)? Raamatunurk võiks üks tervik olla.


Raamatunurk oli kunagi üks tervik, aga sai lahku löödud peale seda, kui mõned liikmed arvasid, et sellega pööratakse raamatutele liiga vähe tähelepanu ja nende sektsioon peaks laiem olema. Nüüd on siis vastupidine probleem tekkinud.
Teaduslik fantastika ja fantaasia on üksteisest eraldatud ka seetõttu, et foorumi algne idee oli luua eelkõige Sci-Fi teemasid käsitlev foorum, fantaasiaosa tuli hiljem juurde ja kokku panna me neid ei tahtnud.

Iseenesest ei ole mul midagi selle vastu, kui Raamatunurk üheks tagasi muuta, aga see vajab siiski natuke pikemat arutelu, mitte ainult paari liikme arvamust ja sellel teemal palun sõna võtta alafoorumis Tagasiside.


Ja kui nüüd teemaks oleva filmi juurde tagasi tulla, siis tulnukad seal ikkagi on ja selle alafoorumi alla ta lihtsalt kõige rohkem sobis.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2006 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult sobiks see teema "Muu meedia" alla tõesti rohkem, kui siia. See et filmis tulnukad on ei ole eriline näitaja. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2006 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Iseenesest ei ole mul midagi selle vastu, kui Raamatunurk üheks tagasi muuta, aga see vajab siiski natuke pikemat arutelu, mitte ainult paari liikme arvamust ja sellel teemal palun sõna võtta alafoorumis Tagasiside.

Praegu las jääda nagu on. Lihtsalt avaldasin oma kriitikat.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group