Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Milline tähelaev Enterprise on teie lemmik?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Milline tähelaev Enterprise on teie lemmik?
Enterprise NX-01
22%
 22%  [ 2 ]
Enterprise NCC-1701
11%
 11%  [ 1 ]
Enterprise A
11%
 11%  [ 1 ]
Enterprise B
0%
 0%  [ 0 ]
Enterprise C
0%
 0%  [ 0 ]
Enterprise D
33%
 33%  [ 3 ]
Enterprise E
22%
 22%  [ 2 ]
Kokku Hääli : 9

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 10:12 pm    Teema: Milline tähelaev Enterprise on teie lemmik? Vasta viitega

Milline Enterprise on teie lemmik?

Mina lähen kaasa kõige uuema ja samas kõige uhkema tähelaeva Enterprise E-ga. See on küll arusaadav, et teised laevad ei saanud olla piisavalt uhked tänu madalamale filmitehnikale varasemal ajal, aga siiski ma pean valima kõige võimsama Enterprise-i, juba kvanttorpeedod on midagi väärt.

NX-01 on ka muidugi laheda disainiga, aga samas on ta väike ja algelise relvastusega.

Millist teie pakuksite ?
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Nu kommenteerime siis:

1. Esimesele kohale panen NCC-1701 refiti või siis NCC-1701-A, mis oli samasuguse välimusega. Minu arvates tõeliselt hästi disainitud ning jätab suursuguse mulje iga nurga alt.

2. Teine koht läheb TNG alusele Enterprise-D. See on lihtsalt üks väga ilus laev.

3. Kolmas ja viimane auhinnaline Very Happy koht: NX-01. Hästi disainitud; kuigi oleks ka paremini saanud, näeb ta siiski piisavalt algeline välja, mis sest, et teda tihti Akira-klassiga liiga sarnaseks peetakse.

4. NCC-1701 Originaalseeriast. Eriefektid ise olid sel ajal kehvad, aga mudel oli suurepärane ning ka kaameranurgad millega teda filmiti jätavat temast tõeliselt majesteetliku suure kosmoselaeva mulje.

5. NCC-1701-C. Napilt jätsin viiendaks aga nostalgia TOS'i suhtes sai minust seekord võitu. Minu arvates jällegi suurepärane ja heade proportsioonidega laev, tabab hästi Enterprise-A olemust.

6. Enterprise-B. Miks nad pidid Excelsiorile need tobedad täiendused tegema? Ok, ma saan aru, et see "vöö" insenerisektsiooni ümber oli vajalik, et mudelit mitte lõhkuda, aga need hiiglaslikud impulssmootorid...khmm... not cool

7. Enterprise-E. Ja just sellepärast, et ta näeb ebarealistlik välja. Kuidagi "fanboy"-laeva meenutab. Rolling Eyes (mitte et mul midagi oma avatari vastu oleks Wink )

*Olemas on ju veel ka NCC-1701-J, mida näidati natuke ENT'i osas "Azati Prime". Wink
Pilt: http://www.neutralzone.de/database/Federation/Other/USS_Enterprise_NCC-1701-J19.jpg
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Laup Nov 27, 2004 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ikka NCC 1701 - klassika minu kui TOSi fänni jaoks. Mulle kohutavalt meeldib selle laeva disain.
Noh ja teisele kohale paneksin siis kindlasti NCC-1701 A Mr. Green
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Nov 27, 2004 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

btw, TrekRanger, kui ma nüüd mõtlema hakkasin, siis mida sa sellega öelda tahtsid:
Tsiteerin::
See on küll arusaadav, et teised laevad ei saanud olla piisavalt uhked tänu madalamale filmitehnikale varasemal ajal, aga siiski ma pean valima kõige võimsama Enterprise-i, juba kvanttorpeedod on midagi väärt.

Ma sain aru, et jutt käib ikkagi laevade disainist? Kuidas see nagu filmitehnikaga seotud on Razz ? Ma arvan, et TOS'i tegijad ei teinud oma laeva selliseks nagu näiteks NCC-1701-D, kuna nad seda ei tahtnud; kahtlemata oleks ka toona suudetud selline mudel valmistada. Razz
Nujah, see on üks põhjusi, miks ma arvan, et NX-01 oleks võinud kasutada rohkem TOS'i laeva disainielemente Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 27, 2004 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

Ma saan põhimõtteliselt aru mida sa öelda tahad...

Tegelikult pidasin ma silmas mudeli valmistamise võimalusi, mis ei olnud tol ajal just kõige paremad ning sellest tulenevalt oli ka laev natuke lihtsama väljanägemisega.

Ausalt öeldes, olen ma seda asja ka natuke ümber mõtestanud ja peaks tegelikult ütlema hoopis nii: Mulle meeldivad kõik Enterprise'i variandid väga, kuid lihtsalt moodne arvutitehnika ja diasin võimaldavad ehtsama väljanägemisega laeva.
Olen kindel, et kaasajal tehtud NCC-1701 vääriks minu poolt kõrgemaid punkte. (Nii ta lihtsalt on, midagi pole teha Smile)

Minu vastus tuli ikkagi väga sarnane eelmisele, kuid loodan, et said paremini aru, mida ma mõtlesin. Razz

Mis puudutab NX-01'he disaini, siis olen sinuga 100% nõus, et tegelikult oleks pidanud selle väljanägemine meenutama mingilgi määral TOS'i NCC-1701'te.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Njah..mis siin salata NCC-1701-D see on. Miks? Eks asi ilmselt selles, et see TNG seni lemmik seriaal..eks siis ka laev sealt. Ja no kuna TNG oli teine seriaal ka järjekorras ning seda sai pikalt pikalt vaadatud - eks see ole nagu reklaami vaatamine kus pikalt vaatamine võib su otsustusvõimet muuta Razz

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2010 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

Meeletult vana teema, kuid ma ei olegi siin veel sõna võtnud Smile See viga tuleb siis nüüd ära parandada...

Tegelikult on valik väga raske, sest kõigil laevadel võib leida halbu ja häid külgi... kui otsida, kuid siiski ma tõstaksin teistest esile neljanda laeva Enterprise-D, sest see Galaxy klassi laev näeb lihtsalt piisavalt lahe välja ning meeldib mulle just pigem oma ümarate ja kumerate joonte pärast ja on parajalt suur laev, et täita seda ülesannet, milleks ta loodi ehk siis galaktika uurimiseks ja samas on tal ka piisavalt hambaid, et ennast kaitsta.

Teised laevad tuleksid riburadapidi suure D järel ning nagu ütlesin, siis nende järjestamine ei ole vähemalt minu jaoks küll eriti kerge ülesanne ning seetõttu ei hakka ma praegu ka oma pead sellega vaevama Razz

Kindlasti tõstaksin esile veel Enterprise-C, mis on siis Ambassador klassi laev ning oma aja tõsise laeva korpuse kaitsega võiks teda võrrelda ka suuremat tüüpi dinosaurusega, kes lihtsalt oma jõu ja suurusega raskustest läbi murrab.

Kõige uuem Enterprise-E on saanud endale päris kirju keremustri ning samuti on siis ka taldriku osa toodud lähemale insenerisektsioonile ehk siis tal oleks nagu kael vahepealt maha võetud ja seetõttu ei pruugi ta ka paljudele meeldida, sest see "kael" andis laevale piisavalt hea ja soliidse väljanägemise. Samas ei ole ta ka kõige hullem ning on omamoodi kaunis laev ikkagi.

Viimasena mainiksin veel 1701 refit'i, sest kui peaks valima iluduskuningannat, siis sellele laevale ma annaksin tiitli ära küll. Kui vaadata ST:TMP'd ning kui nädatakse seda laeva kuivdokis ja tehakse talle ka tiir peale, siis see valge laev näeb lihtsalt super välja ja muidugi mängib siin ka oma osa Jerry Goldsmithi muusika, mis lisab sellele laevale veelgi rohkem soliidsust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Dets 21, 2010 11:52 am    Teema: Vasta viitega

Vana teema jah. Hakkasin just vaatama oma vana nimekirja, et kindlasti olen selle aja jooksul oma arvamust muutnud, aga tegelikult ei olegi nii. Very Happy Selgeks lemmikuks on endiselt Constitution-klassi refit, mis on minu arvates ideaalsete proportsioonidega ning näeb teistest Treki laevadest kõige reaalsem välja. Võib-olla mitte kõige realistlikum, aga ekraanil mõjus see laev Treki laevadest ainsana, mille osas jäi mulje, et see tegelikult ka olemas on. Eks seal ole oma osa muidugi kaameratööl ja valgustusel, aga ka selles, et tegu oli päris mudeliga ja mitte arvutis konstrueeritud visuaalse kujutisega.

NX-01 meeldib mulle peamiselt oma siseruumide disaini poolest. Sellega suudeti suurepäraselt edasi anda natuke allveelaevalikku ja võrreldes hilisemate laevadega primitiivsemat õhkkonda. Enterprise-D siseruumid olid selles osas tõsine kontrast, sest olid soojades toonides ja hästi valgustatud, mis kahesaja aastase arengu tõttu on loogiline edasiminek.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group