Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida sa teeksid, kui...?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 26, 2006 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Külmudes. Pidavat väga ilus surm olema. Ja pealegi annab see aega elu üle järele mõelda ja ennast... valmis seada.

Kuskil eespool küsisin ma, et kas sa tahaks teada täpset aega, millal sa sured. Nüüd küsin ma, et mida sa teeksid, kui sa saaksid teada täpse aja, millal sa sured? Ütleme, et aasta, kuu ja päeva täpsusega.


Tõenäoliselt prooviks oma viimased päevad elada võimalikult täisväärtuslikult. Sõlmiks kõik lahtised otsad enne lõppu kinni. Aga enne viimast kuud elaks vast suht tavaliselt.

Mida sa teeksid, kui sulle pakutakse väga suur hunik raha, et sa tapaksid ära lastepilastaja?
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Kolm Apr 26, 2006 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

Lükkaks pakkumise tagasi. Aga kui raha summa on suur, siis palkaks mõrtsuka selle musta töö tegemiseks.

Mida sa teeksid kui sa sattuksid ajas 3000 aastat tagasi Vana Kreekasse või Egiptusesse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Kolm Apr 26, 2006 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

Uuriksin välja KUIDAS ma sinna sattusin ja kas on võimalusi tagasi pöördumiseks. Kui ei, siis prooviksin leida endale töö ja selles ajas hakkama saada.

Mida sa teeksid, kui saaksid teada, et su pärisisa on Georg W. Bush?
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 26, 2006 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

Appikene, ma ei teagi... kuul pähe endale vist. Või siis saan temaga privaatselt kokku - kuul pähe talle ja siis endale. Enne lasen tal väed igaltpoolt välja tuua ja vaesed moslemid rahule jätta. Kuigi siis pole endale enam kuuli pähe vaja. Võtan päranduse vastu ja tõmban mööd USA-d ringi oma ferrariga ja nelja tibiga. Päevitan Kalifornias ja ronin Suures Kanjonis.

Vastukaaluks sama küsimus teisest vaatenurgast: Mida sa teeksid, kui saaksid teada, et su pärisisa on paavst (teeme nii, et Johannes Paulus II)?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Reede Mai 05, 2006 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Johannes Paulus ei ole üldse midagi hullu. Ei tea. Läheks külla vms.

Mida sa teeksid, kui sinu käsutuses oleks Jumala võim üheks nädalaks (Bruce Almighty) ??? Rolling Eyes
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 06, 2006 8:00 pm    Teema: Vasta viitega

Yoda kirjutas:
Ei tea. Läheks külla vms.


JP2 on surnud Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Püh Mai 07, 2006 9:30 am    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Yoda kirjutas:
Ei tea. Läheks külla vms.


JP2 on surnud Sad
Ma vastasin küsimusele, nagu ta elaks, st. küsiti, mida sa teeks, kui ON, ah vahet pole, vastake küsimustele, muidu aind mina mängingi seda... Question
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Teis Mai 09, 2006 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

Mida sa teeksid, kui saaksid om soovi järgi muutuda nähtamatuks ja hõljuda? (see on minu soov siiamaani Razz )
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Mai 09, 2006 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Yoda kirjutas:
Mida sa teeksid, kui saaksid om soovi järgi muutuda nähtamatuks ja hõljuda? (see on minu soov siiamaani Razz )


Kas ühe korra ainult või omandaks sellise võime alatiseks?
Hmm, ma arvan, et siis ma lihtsalt hõljukski niisama Tallinna kohal ringi (võiks ka mujale, aga kui kiiresti ma hõljuda saan? Very Happy). See, et ma nähtamatu olen, ei tähenda, et kedagi kuskile piiluma läheks Very Happy, sest nähtav olles ma ei julgekski kuskile hõljuma minna, kuna see ärataks ebavajalikku uudishimu maapinnal oleva rahva seas ja mõni pardilaskja võib mu veel alla tuua. Razz


Mida sa teeksid, kui satuksid ajas tagasi ja sul oleks võimalik kõrvaldada Stalin ja Hitler maailma ajaloost? (Peaks täna päevakohane küsimus olema)
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 09, 2006 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

Noh , loomulikult ma kõrvaldaks mõlemadja kui võimalik siis nii aastal 1930. Sõda tuleks varem või hiljem ikka, võib- olla koalitsioonid oleks ehk erinevad . Stalini asemele oleks nõukogude süsteem teise ülijuhi sokutanud, kuigi vahest mitte nii verejanulise. Ka Saksamaal oli peale kaotatud esimest ilmasõda revanshiste nii palju, et ka ilma Adolfita oleks proovitud kedagi paika panna.

Aga jah, palja ekspermendi mõttes kustutaks need tüübid ära küll.

Mida sa teeksid kui saaksid ühte ajaloolist sündmust vahetult vaadelda, ehk millise valiksid? Miks?
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Mai 09, 2006 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

9/11

Ma tahaksin olla selle sündmuse tunnistajaks kohapeal, sest tegu on äärmiselt enneolematu, olulise ning kurva sündmusega. Ma küll nägin seda telekas otse-eetris, kuid olla ise selle kaose keskel, saada aimu, mis seal tänavatel toimus, oleks midagi erilist. Nii näeks iga detaili. Ma pean seda üheks kõige tähtsamaks ajaloosündmuseks üldse ja nii oleks huvitav olla selle tunnistajaks. Teiseks variandiks paneks Ümera lahingu Very Happy .

Mida sa teeksid, kui sa oleksid üksikul, väga väikesel saarel ja sul oleks olemas vaid püstol, märkmik ja paar tikke?
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Mai 10, 2006 8:52 am    Teema: Vasta viitega

casaya kirjutas:

Mida sa teeksid, kui sa oleksid üksikul, väga väikesel saarel ja sul oleks olemas vaid püstol, märkmik ja paar tikke?


Arvatavasti sureks nälga või janusse, oodates lõkke ääres päästjaid, püstol käes. Smile

Oletame, et peale surma antaks sulle valida, millisel ajastul ja kellena soovid oma järgmise elu elada. Võid valida suvalise sünniaasta ja põhimõtteliselt suvalise sünnikoha (jätame tuleviku ja kuulsad või tuttavad inimesed mängust välja). Mis sa valiksid?
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Mai 10, 2006 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on mind viimasel ajal tohutult intrigeerinud 20 sajandi algus. Sündida võiksingi nii 1900-1910 ja elaksin soovitavalt Suurbritannias. Näeksin ära kõvakübarad ja kuuleksin seda võrratut igapäevast briti aktsenti, kus sõna gay tähendas veel tegelikult ka lihtsalt lõbusust. Samuti saaksin olla tunnistajaks ulmekirjanduse esiisade loomingu sünnile ja näha ära maailmasõjad.

Minu küsimus siis: Sa pead valima endale uue emakeele, st keele, milles sa mõtled ja und näed, kõik teised õpitud keeled oleksid siiski võõrkeeled. Ütleme, et jätame nt Euroopas kõneldavad keeled välja. Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Kolm Mai 10, 2006 9:53 pm    Teema: Vasta viitega

Mida ei kõneleta Euroopas? Sel juhul Inglise keele (Ameerika, Kanada, Austraalia) ?

Nüüd üks hästi tore küsimus. Mida sa teeksid miljoni krooniga? Laughing
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 11, 2006 11:38 pm    Teema: Vasta viitega

Yoda kirjutas:
Mida ei kõneleta Euroopas? Sel juhul Inglise keele (Ameerika, Kanada, Austraalia) ?

Nüüd üks hästi tore küsimus. Mida sa teeksid miljoni krooniga? Laughing


Mitte midagi erilist, unistuste realiseerimiseks jääks sellest väheks... Võibolla investeeriks selle kuskile.

Mida sa teeksid kui sulle pakutakse võimalust saada endale kuldsed käed või piiramatu võim või lõpmatu rikkus või suur tarkus? Mille sa valiksid?
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.


Viimati muutis seda velz83 (Reede Mai 12, 2006 9:31 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 12, 2006 8:03 am    Teema: Vasta viitega

Lõpmatut rikkust ma ei soovi, sest siis läheks elu igavaks, piiramatu võim samas oleks huvitav. Kui minu filosoofilised mõtted on õiged, siis nende omadustega läheb aega võibolla kaks, võibolla 10 aastat, aga ükskord ma leian, et mul on kõik ja millegi poole pole enam pürgida. Siis muutub elu mõttetuks. Ma ei võtakski neid just sellepärast ja kuigi nalja saaks kindlasti palju, oleks see ikkagi üürikest aega ja ma pole ise selle heaks midagi teinud. Ma ei leia, et iga päev pidutsedes oleks elu täisväärtuslik. See on minu jaoks raske ja huvitav küsimus, sest olen ennemgi sellel teemal filosofeerinud. Kõik taandub küsimusele: "Mis on elu mõte?" Ärge arvakegi, et ma siia oma arvamusi kirjutan, see kõik oleks liiga kasutu. Aitab sellest.
Ma valiks ühe kahest järelejäänud varjandist, kas kuldsed käed või suur tarkus. Kuna suurt tarkust saab omandada samuti läbi elu, siis jääb vist ka see välja. Tähendab - jäävad kuldsed käed.
Aga kuldsete käte ei mõtle ma ainult ehitustööd või maalimist, vaid neid mõlemat ja rohkemgi. Ma tahan olla osav ja ma tahan luua. Kasutades J.R.R.Tolkieni väljendit - alamloomise rõõm - tahan ma öelda, et vaid sellest saaks tegelikult õnnelikuks. Vähemalt minu puhul kehtib see nii ja ma olen juba natuke imelik, aga eelistan väga head joonistamisoskust miljonile kroonile.

Aga minu küsimus: Kui te saaks aega tagasi keerata, et ühte hetke oma elus pealt vaadata, aga mitte muuta, siis missugune moment see oleks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Reede Juun 16, 2006 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et oma eelmist laagrit Sauel.

Mida sa teeksid kui Ulmefoorum pandaks kinni?
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 7:48 pm    Teema: Vasta viitega

Ega ma eriti ei nutaks. Razz
Ärge valesti aru saage - mulle meeldib see foorum, aga käin ka teistes ja kui see kinni pannakse, siis leinan hetke, kuid pärast seda uurin muid foorumeid. Muidugi on üks asi, millest ma väga puudust tunneks. See on ainus eestikeelne foorum mida ma tean, kus sarjadel iga osa eraldi hinnata ja kommenteerida saab. Losti sektsioonita oleks elu ikka oluliselt igavam. Crying or Very sad
Minu hiljutine (ja tulevane) passiivsus on tingitud sellest, et olen maal ja saan harva arvuti ette.

Küsimus: Mis raamatu sa võtaksid kaasa mahajäetud saarele? Ainult ühe saab!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 01, 2006 2:12 pm    Teema: Vasta viitega

Robinson Crusoe Razz

Tegelikult võtaks G. Orwelli "1984"
Mida sa teeksid kui internet maailmast ära kaoks?
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 01, 2006 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

Teemaväliselt vastan enda küsimusele.
Kuigi enne olin ma kindel, et võtaks kaasa "Sõrmuste Isanda", siis nüüd usun, et võtaks mõne paksu raamatu pealkirjaga "Kuidas looduses ellu jääda", "Üksinda metsikutes kohtades - tähtsaimad õpetused endale toidu leidmiseks ja peavarju valmistamiseks" vms. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group