Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida sa teeksid, kui...?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Aug 08, 2005 10:09 pm    Teema: Mida sa teeksid, kui...? Vasta viitega

Uus foorumimäng siis.Smile

Reeglid: Alustaja kirjutab mingi situatsiooni, alustades küsimusega "mida sa teeksid, kui...?"
Järgmine peab vastama, kuidas ta selle olukorra lahendaks või kuidas käituks ning lisab omalt poolt uue situatsiooni, mille järgmine vastaja peab lahendama. Tema omakorda paneb uue küsimuse jne.

Mina siis alustan:
Mida sa teeksid, kui ühel ööl tulevad tulnukad ja pakuvad sulle võimalust nendega igaveseks kaasa minna. Midagi pakkida sul aega pole, otsus tuleb langetada kohe.

Tuletan meelde, et tegelikult on see väga tõsine küsimus ega ole sugugi naljaasi.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 08, 2005 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

Vastus:
Mina ei läheks, sest kes teab, mis nendel tulnukatel tegelikult plaanis on ja ma ei nõustuks nii lihtsalt oma harjumuspärasest elust loobuma.
Läheks kaasa vaid siis, kui ma saaks kindel olla, et need tulnukad kohtlevad mind hästi ja ma saan nendega koos Galaktikat avastada. Smile

Küsimus:
Sa näed pimedas metsas kahtlast valgustega objekti, mis liigub kummalisel kombel...mida teed?
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Qujo-de'Naeba
Kadett


Liitunud: 18 Juul 2005
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Teis Aug 09, 2005 11:35 am    Teema: Vasta viitega

VASTUS:
üritan jäädvustada, kui on kaamera siis sellega kui pliiats paber siis sellega. oleneb kui on hirmuäratav siis panen putku kui ei siis läen kaen ligemalt.

KÜSIMUS:
ise olen ateist.
aga, mille eest sa müüksid oma hinge kuradile?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Aug 09, 2005 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

Ise kuradi olemasolusse ei usu, aga küsimusele vastamiseks eeldame hetkeks, et selline olevus eksisteerib.
Müüks sellisel juhul, kui ta suudab teha nii, et inimesed üksteist mõistaksid ega kasutaks oma võimu halbadel eesmärkidel.

Oleneb ka muidugi, missugusest kuradist jutt käib, tihtipeale ei ole tal kombeks lepinguid austada, või vähemalt üritab ta teist osapoolt alt tõmmata. Wink Kui ta on selline, siis ei müüks mingil juhul.

Küsimus:
Oled sõbraga kahekesi lennukis, järsku kukub propeller küljest ja lennuk hakkab alla kukkuma. Lennukis on ainult üks langevari. Mida sa teeksid?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 09, 2005 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

Vastus: Viskaks langevarju lennukist alla ja sureks koos sõbraga.

Küsimus: Sul on võimalus minna 1000 aastat tulevikku, kuid sa ei tea, mis sind seal ees ootab...Mida teed?
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 09, 2005 6:40 pm    Teema: Vasta viitega

mõtleksin enne ikka pikalt järele...
Ilmselt läheks, kuna tulevikus on kindlasti midagi palju lahedamat...


Mida sa teeksid, kui tulnukad su lennuki ümber ja sinuga ühendust ei võtaks ?
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Aug 09, 2005 6:46 pm    Teema: Vasta viitega

Selle küsimusega seoses tuleb mul meelde üks Salatoimikute osa, kus ka UFO mingit lennukit jälitas ja siis sealt ühe tüübi välja tõmbas. Very Happy

Seega, kui oleks reisilennukis, siis üritaks vist UFOt maha raputada kõiksugu kummaliste manöövritega. Kui oleks võitlusvõimelises lennukis, siis üritaks enne kindlaks teha, kas UFO on vaenulik... Kui pole, siis vaataks edasi ja üritaks kuidagi suhelda. Kui ma aga laserkiiri nägema hakkan, siis lähevad raketid kasutusse. Razz


Näed bussis, kuidas taskuvaras ühelt kaasreisijalt rahakoti ära pätsab. Kuidas käitud?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Aug 09, 2005 6:51 pm    Teema: Vasta viitega

Pöördun tagasihoidlikult ohvri poole ja teatan piisavalt valjusti, et läheduses olevad inimesed ka kuuleks, et ta rahakott varastati ning osutaksin teatraalselt varga peale Wink .

Küsimus: Su sõber hakkas tarvitama narkootikume ja kuigi ta väidab ise, et sõltuvust pole ja kogu värk on täiesti ohutu, näed sa selgelt kui väga see teda mõjutab ja et sõltuvus on juba olemas. Sõbra kodune olukord ei ole aga kõige parem ja sa oled täiesti teadlik sellest, kuidas ta vanemad teada saamise korral käituksid. Kuidas otsustad tegutseda?
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Aug 10, 2005 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tubli, Wendelh, tubli. Sa oled sellise vinge probleemi pannud, et keegi ei julge vastata. Silenced
Laughing

Mina üritaks sel juhul vist asja enda kätte võtta, sest sõbra vanematele rääkimine peaks sellisel juhul jääma vist viimaseks abinõuks. Mida ma täpselt teeks, no ei oska öelda, sõltub sõbrast ja tema iseloomust.

Mida sa teeksid, kui avastaksid end ühel hommikul täiesti võõras linnas ja võõral maal prügikasti kõrval ärkamas ning sul poleks sentigi raha?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 3:42 pm    Teema: Vasta viitega

hea küsimus sul....
*

MM. Prooviksin pöörduda politseisse, räägiks oma probleemi ja ehk oskab mind koju tagasi aidata.
Mis puutub raha, siis hüvitaks selle hiljem pollarile.


Mida sa teeksid, kui Ulmefoorumit ähvardaks sulgemine?
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Aug 12, 2005 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

vicebarbar kirjutas:
Mida sa teeksid, kui Ulmefoorumit ähvardaks sulgemine?


Very Happy Applause

Maksaks zone.ee'le võlgu jäädud summa ära.


Mida sa teeksid, kui sinu juurde tuleks keegi, kes pakub sulle ühe paki (sa ei tea, mis seal sees on) ühe mitte eriti kaugel asuva maja ukse taha toimetamise eest 500 krooni?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Laup Aug 13, 2005 8:00 pm    Teema: Vasta viitega

Vastus: Oleksin iga kell nõus Very Happy . Kahtlustaksin küll, kuid mis seal ikka - mina olen kõigest sõnumitooja Cool .

Küsimus: Tuled hilja õhtul koju. Oma koduni jõudes ja kella helistades avab sulle ukse aga võõras inimene, kes ei ole midagi kuulnud sinu poolt nimetatud isikutest ja ähvardab kutsuda politsei kui sa kohe ei lahku. Kuidas käitud? Very Happy
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 13, 2005 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Vastus: Oleksin iga kell nõus Very Happy . Kahtlustaksin küll, kuid mis seal ikka - mina olen kõigest sõnumitooja Cool .

Küsimus: Tuled hilja õhtul koju. Oma koduni jõudes ja kella helistades avab sulle ukse aga võõras inimene, kes ei ole midagi kuulnud sinu poolt nimetatud isikutest ja ähvardab kutsuda politsei kui sa kohe ei lahku. Kuidas käitud? Very Happy


Mõtlen, et miks ma ennast nii täis jõin, et kodu üles ei leia, siis taipan, et polegi joonud, aga kogemata valesse linna sattunud. Ostan pilti kodulinna ja lähen koju.
Teine variant, et üritan selgusele saada, mis ikkagi juhtus ja jätan "võõrad" rahule ja põõrdun ise politsei poole. Razz

Mida sa teed, kui sõidad autoga ja sulle hüppab suur koer tee peale ette, auto esiosa kenasti puruks ja koera omanik keeldub autot kinni maksmast ja nõuab kohtu kaudu valuraha koera kaotamise pärast. Koer jookseb ette maantee peal. (minuga juhtunud asi:P)
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Aug 13, 2005 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Mida sa teed, kui sõidad autoga ja sulle hüppab suur koer tee peale ette, auto esiosa kenasti puruks ja koera omanik keeldub autot kinni maksmast ja nõuab kohtu kaudu valuraha koera kaotamise pärast. Koer jookseb ette maantee peal. (minuga juhtunud asi:P)


Selle situatsiooni lahendus oleneb kindlasti detailidest. Esiteks, kas õnnetus toimus näiteks pimedas või kuskil muu halva nähtavusega kohas? Ilmselt tuleks kohale kutsuda politsei, kes peab sündmuspaiga üle vaatama ja tegema kindlaks, kas õnnetust oleks võinud vältida.
Eeldusel, et nähtavus oli halb või oli tegu muul moel väga üllatusliku olukorraga, peaks siin ehk õigus jääma autojuhile, aga kui ei olnud, siis aadates juhtunut koeraomaniku seisukohalt, kellele koer ilmselt väga kallis oli (jätame loomaahistajad välja praegu) ja et uus koer maksab kah midagi, siis vist kõige parem oleks juhtunu kurvaks õnnetuseks nimetada ja kokku leppida nii, et autoomanik parandab auto oma rahadega ja koeraomanik ostab oma raha eest uue koera.
Tegelikult, keeruline värk. Kutsuks politsei kohale igal juhul, eks siis näeb, mis edasi saab.

Muuseas, nendest surnud loomadest veel rääkides, siis see on ikka väga jube, kui palju neid alla jääb. Mööda maanteid sõites on neid laipu kohutavalt palju, kurb kohe. Ehk peaks riik investeerima teede ohutusse ja rajama mingid piirded nagu Soomes ja Rootsis on. Razz


Küsimus:
Mida sa teeksid, kui keegi kaaskodanik sind järsku tänaval tema mobiiltelefoni varguses süüdistama hakkab ja sellega kaasneb möödakäijate ebameeldiv tähelepanu?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2005 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Küsimus:
Mida sa teeksid, kui keegi kaaskodanik sind järsku tänaval tema mobiiltelefoni varguses süüdistama hakkab ja sellega kaasneb möödakäijate ebameeldiv tähelepanu?

Kuna tegu on ilmse arusaamatusega, siis räägiksin kodanikuga ja päriksin aru, mille põhjal ta järeldab, et ma tema mobiili ära näppasin. Normaalse ja adekvaatse inimese puhul annaks asja kenasti vaikselt ära klattida. Muidugi mõista oleksin üsna õigustatult vihane sellise alusetu süüdistamise peale - oleks kena, kui kodanik vähemalt vabandaks. Muidugi, juhul kui on tegu vaimuhaigega (keda meil üsna palju tänavatel liigub), siis, kardan, et on vähe raskem. Loodaks oma veenmis- ja läbirääkimisoskusele, katsuks ise toime tulla. Kogemused nihkes kodanikega suhtlemisel tegelikult olemas. Aga muidu - Kui ma ikka ei ole süüdi, siis ei ole ka midagi karta Smile

Korraks allaaetud koera teema juurde tagasi pöördudes - kui koer oli ilma rihmata (ja usun, et ta oli, sest kuidas tal muidu ikka õnnestus auto ette joosta), siis igal juhul jääb süüdi ikka ja ainult looma hooletu omanik. Kurb küll, aga väga palju loomi saab autorataste all hukka omanike pohhuismi tõttu. Endal ka koer täiesti olemas ja ei tule mõttessegi tema eluga riskida kuskil autoteede ääres lahtiselt jalutades.

Ok, nüüd minu küsimus.
Satud seltskonnaga mingisse X paika pidutsema. Juhtub nii, et avastad keset ööd, et kõik teised on läinud kokkulepitud ööbimispaika ja sind on "maha unustatud". Hakkad siis tasapisi jala minema. Selgub, et otsetee läheb läbi pimeda surnuaia, surnuaia ümbert minnes teeksid vähemalt 5-kilomeetrise ringi. Kumma tee valid?
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2005 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

Shadow kirjutas:

Ok, nüüd minu küsimus.
Satud seltskonnaga mingisse X paika pidutsema. Juhtub nii, et avastad keset ööd, et kõik teised on läinud kokkulepitud ööbimispaika ja sind on "maha unustatud". Hakkad siis tasapisi jala minema. Selgub, et otsetee läheb läbi pimeda surnuaia, surnuaia ümbert minnes teeksid vähemalt 5-kilomeetrise ringi. Kumma tee valid?


Kuna olen öösel surnuaias käinud, siis seda ei pelga Razz

Koera teema kohta seda, et autojuht sõitis vastassuuna võõndi poole, sest koer ennegi ette hüpanud (küll aga väiksem) ja koer ei näidanud mingit märki, et ta nii teeb. Täpselt sel hetkel kui auto möödus, ta hüppas ette. Koera omanikul oli koerast täitsa ükskõik, sest ta naaber käis enne avariid talle ütlemas, et pangu koer kinni. Omanik vastas, et ei pane. Pärast kui olime politseis ja kindlustuses käinud, ütles omanik, et koer ei kuulu üldsegi talle vaid ta naabrile, siis väitis oma ülemuse juures olekul, et me mõrvasime ta koera. Selle peale ütles ta ülemus, et koer kuulub ikka selle joodikule (joodik ta oli, iga jumala päev täis, hommikul alustas ja ööpimeduses lõpetas, pausidega ikka Razz) ja et iga kuu võtab teatud summa ta arvelt ja kannab meile, et auto korda saaks.
See siis seletus neile keda see teema huvitas Razz

Mida te teeksite, kui olete saunapeolt just koju saanud ja magama heitnud, kui uksetaha tulevad sõbrad, kes paluvad, et sa nad viiksid lähimasse bensujaama (mitte samas asulas) aga te ei ole päris kaine?
(jälle tõesti sündinud lugu, kahjuks ei lõppenud eriti hästi)
Edit: Et raskem oleks otsustada, siis nad lausa sunnivad vana võla katteks jne.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Aug 15, 2005 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Mida te teeksite, kui olete saunapeolt just koju saanud ja magama heitnud, kui uksetaha tulevad sõbrad, kes paluvad, et sa nad viiksid lähimasse bensujaama (mitte samas asulas) aga te ei ole päris kaine?
(jälle tõesti sündinud lugu, kahjuks ei lõppenud eriti hästi)
Edit: Et raskem oleks otsustada, siis nad lausa sunnivad vana võla katteks jne.


Vist viiksin, ja rõhuks siin sõnapaarile "päris kaine". Seega ma eeldan, et päris lampi joonud ikka pole ja põhimõtteliselt peaks suutma ennast ja autot piisavalt valitseda. Loodetavasti on tegu mingi varahommikuse ajaga, nii et mendid alles magavad. Olgu seadus mis ta on, aga kamba "sõprade" vastu on üsna keeruline hakata, eriti kui neil veel mõjusad "veenmisvahendid" on Very Happy Razz


Küsimus: Mida sa teeksid, kui näed pealt kampa turskeid noorukeid, kes üksikul kõrvaltänaval koera piinavad (oleks pannud, et kassi, aga kuna mul on endal selline loom kodus, siis on selle peale natuke liiga rõve mõelda Razz)? Sina oled muidugi üksinda.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Aug 15, 2005 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

Vastus: Minu jaoks oleks see täielik dilemma. Kena ja armas tütarlaps nagu ma olen, oleks raske selliste kantpeade vastu minna, Razz kuid koer on kodus olemas ja nii ei taha mõeldagi antud olukorrale. Minema kõndida ma lihtsalt ei saaks. Küllap jääks lootma, et noorukid on vast... khm... piisavalt viisakad, et neiule kätt külge ei pane. Arvatavasti astuks ligi ja küsiks mitte eriti tõsiselt, mis toimub. Kui terad välkuma hakkavad ei jää muud üle kui minema joosta ja koer sinnapaika jätta. Siis võtaks küll telefoni kätte ja helistaks hädaabisse. Aga kui suudan olukorra ise lahendada ja selgus, et neil oli lihtsalt igav, siis väga stseenitsema ei hakka. Peaasi et koer terveks jääb. Võibolla isegi pöörduks loomaarsti poole või tooks vaese looma ise koju. Edasist tüli norima ei hakkaks. Smile

Küsimus: Sured kas sina või kakskümmend võõrast inimest, keda sa elu sees näinud pole. Mis on su valik?
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 15, 2005 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et inimelu on väga tähtis asi ja statistika mängib suurt rolli (nagu Teise maailmasõja ajal). Seega mina Razz

Saunapeo kohta: Asi läks nii, et juht nõustus (ta oli ise ment) ja võttis oma ametiauto, sõitsid umbes 5km, kui teele hüppas metsloom (vist kits) ja autojuht tõmbas tee äärde, nii õnnetult, et otse valli, ta tüdruksõber sai surma. Kõike nägi pealt teine mendi auto, mis sõitis järel. Juht läks vangi, tüdruku vanemad andestasid lõpuks, aga ta oma vanemad mitte. Peab ütlema, et tegu oli väga noore politseinikuga.

Küsimus (ulmefännidele): Mida sa teeksid näeksid sõdureid liikumas ringi poole ja nad kaoksid sellesse (Stargate:d) ning siis avastavad patrullsõdurid sind ning ähvardavad maha lasta? (oled sattunud kogemata sõjaväe territooriumile, kus kõrvalised isikud "eemaldatakse")
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hathor
Kadett


Liitunud: 20 Märts 2005
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Teis Aug 16, 2005 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

1) Püüaksin kiiremas korras selgeks teha, et ma ei ole relvastatud, ning ma olen ohutu.

Kui se ei taha õnnestuda, siis
2) Kui Värav oleks veel avatud, jookseks kiirelt sõduritele järele, ning hüppaks sinna kuhuiganes nad ise läksid läbi ringi.


Küsimus:
Sa vaatad öösel taevas säravaid tähti. Sama teeb ka sinu paralleel sina mingil x planeedil sinu teadmata. Kuid see paralleel sina oled tollel x planeedil kurjategija, ning vangina oled surma mõistetud... Mingi ajanihke vms toimel satud sina sinna ja tema siia. Keegi vahet ei tee, sest te olete täiesti identsed... Seega sina oled seal x planeedil vangina surma mõistetud (sina ei tea miks), ja see mõrtsukas liigub siin planeedil nüüd vabalt ringi... Mida teed?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group