Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Arvamus
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Filmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Kolm Juun 15, 2005 8:16 pm    Teema: Vasta viitega

Sa nägid Star Trek TOS'i. Mida sa ootad kuuekümnendate sarjast? Tegelased on TOS'is väga hästi õnnestunud ning mitte puised nagu Seaquest'is. Üldse minu arust on Seaquest suht Enterprise meats The Mermaid, Star Trek vee all. Ja nii palju kui ma olen näinud seda (kuskil 4-5 episoodi) on need osad olnud igavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Okt 05, 2005 9:23 pm    Teema: Vasta viitega

Star Trek paistab olevat lahe sari aga pole algusest peale vaadanud seega ei hakka poole pealt kah vaatama. Olen juba kord selline inimene. Eks kunagi üritan ära vaadata. Rolling Eyes
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 09, 2005 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

TOS ja TNG on klassika, hilsemates võttis moraalitsemine liigselt võimust . DS9 on selgelt liiga staatiline ( võib-olla ainult minu arvamus) . Babylon 5 sisaldas ka palju poliitikat etc , aga üld stoory oli väga tugev.
Sama kehtib Star Treki filmide kohta. Esimesed olid head, vahepeal tase langes , kuid viimased Frakes tehtud filmid on senistest parimad , ja seda mitte tänu hüppeliselt arenenud eriefektidele.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Esm Okt 17, 2005 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

Nägin just TOS nn esimest seeriat The Cage. Kuigi eriefektid jms olid vanamoelised, oli sisu väga hea. Star Trek ruulib. Cool
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Leib.ja.vein
Nooremleitnant


Liitunud: 10 Veeb 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Reede Juun 27, 2008 12:19 am    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et mu küsimus/arvamus mahuks kenasti siia teemasse: Olen tähele pannud kuidas ST: Voyageri arst on hologram kes nagu saab teha kõike mida inimene. Peale selle olen näinud kuidas Holodecis on võimalik surra Holodecis tekitatud relvade poolt. Kas nagu ei oleks võimalik teha laeva sisse mingi laeva kaitse arme.. juhul kui keegi juhtub laeva peale beamima ja juhtub tahtma seda üle võtta siis lihtsa nupuvajutusega tekivad surematud hologram sõdurid.
Üks ST: Voyageri osa oli veel kus arst saadeti ühele planeedile (Blink of an eye 6x12) ja seal ta nagu võis vabalt ringi liikuda.. see eeldaks, et nad võiksid taas teha terve armee hologram sõdureid.
Kas asi on star treki universumis keelatud või ebaeetliline või mida? Kas kõigil ehk ei ole seda tehnoloogiat või milles on probleem?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 27, 2008 4:42 am    Teema: Vasta viitega

Põhimõtteliselt oleks see võimalik, kuid:
1. hologrammide loomine on küllaltki keeruline ja nõuab tohutut arvutivõimsust
2.niipalju kui mina olen asjast aru saanud, siis holoemittereid ei saa vist replikeerida, vaid peab ehitama...Voyageris said nad hädavaevu lisaks medlabile veel ka silla nendega katta, et arst saaks ka sillale minna.Selleks vist võeti holodekilt emittereid(võin ka valesti mäletada)
3.doktori individuaalne holoemitter sattus nende kätte tulevikust, õigemini küll alternatiivsest ajaliinist, kus see ehitati 27.saj. teadmiste põhjal.Nad ei olnud suutelised Voyageril seda replikeerima, nii jäigi see ainsaks
Rohkem ei oska miskit lisada, ehk keegi teine arendab mõtet edasi või korrigeerib mu arutelu...
Peace, man... Cool
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 27, 2008 7:57 am    Teema: Vasta viitega

SoulHunteri mõttearendus on õige. Seda nüüd küll ei oska kommenteerida, kas need holoemitterid, mis sillale installeeriti, võeti holodekilt või meisterdati ise valmis... Aga Doktori mobiilne holoemitter oli tõesti ainulaadne ja tuleviku tehnika, mida sel ajal ei olnud võimalik veel kopeerida.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Filmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group