Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 9x06 "Beachhead"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
44%
 44%  [ 4 ]
9
55%
 55%  [ 5 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 9

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 20, 2005 1:14 pm    Teema: SG1 - 9x06 "Beachhead" Vasta viitega

Carter naaseb SGC-sse, et aidata võitluses Oride vastu. Orid üritavad tuua laevu galaktikasse. Et rohkem teada saada, vaadake episood ära Razz

Tuleb välja, et Valas on kangelaslikkust ka ja kui ma enne arvasin, et Vala ühineb SG1'ga, siis selles episoodis sai ka see probleem lahenduse.

10/10, väga hea episood, ei nori millegi kallal :d


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Aug 21, 2005 7:58 am    Teema: Vasta viitega

Tore episood, see Ori'de suur Stargate oli päris võimas projekt neil.
Kahju natuke, et Valast lahti saadi, aga eks ta niimoodi õigem on tegelikult. Viieliikmeline SG-1 poleks ikka päris see. Kuigi Vala oli lahe tegelane ja minu poolest oleks ta võinud jääda. Aga samamoodi tehti ka Jonas Quinniga, kui Daniel Jackson tagasi tuli, nii et tegelikult midagi sellist ma ootasin.

Aga 10 punkti minu poolt tuleb... just selline peab üks õige SG1 episood olema.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 21, 2005 2:38 pm    Teema: Vasta viitega

Väga põnev episood oli tõesti ja seekord ei piirdutud ka vaid vanade ideede kasutamisega, mis oli väga värskendav.

Eriti suurt muljet avaldas Ori'de suure Tähevärava loomine, mis oli väga hästi tehtud ning näitas taas väga efektselt uue vaenlase jõudu.
Kõige rohkem häiris mind aga selle suure Tähevärava hävitamine, mis käis minu arust liiga lihtsalt ja tundus Ori'de suure jõu juures lausa naeruväärne, aga selge see, et kuidagi pidi sellest lahti saama.

Episoodis oli ka piisavalt huumorit ja kõik näitlejad olid tasemel, eriti meeldis mulle seekord kindral, kes on viimaste episoodide jooksul kõvasti edasi arenenud. Samuti mängis Vala oma viimase osa (vähemalt hetkel viimase) väga hästi välja ning mul tõesti kahju, et ta nii lihtsalt ära kaotati. Ma tõesti ei leia, et kapten Carter oli nii väärtuslik meeskonnaliige, et teda ilmtingimata tagasi tooma pidi, aga see on nüüd minu arvamus.

Midagi uskumatult ägedat selle episoodi juures just ei olnud, aga see suur Tähevärav on juba midagi väärt ja annan siis ikkagi 9 punkti. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Aug 21, 2005 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ouch.... SG-1 sai jälle tõmmata... Very Happy Väga hea episood, just midagi sellist nagu ma olen näha tahtnud, Stargate SG-1 9. hooaeg on igatahes väga hea. Hea on näha tõeliselt võimast vaenlast, keda pole võimalik iga kord võita.

Kõige rohkem meeldis mulle Prometheust lahingus näha, natuke tuli meelde ENT, mis ka vahel üsna sarnaseid stseene pakkus.
Erinevalt mõnest olen mina rahul, et Carter lõpuks tagasi tuli. Ta on ikkagi olnud 8 aastat SG-1'e liige ja selle sarja üks tähtsamaid tegelasi. Teal'ci koha pealt ainult seda, et kas tüüp ei pidanud mitte kuskil nõukogus istuma ja oma jaffa-asju ajama? Very Happy

Suure tähevärava e. supervärava idee oli ka hea, kuigi arvestades oride taset oleks oodanud, et see on lollikindlam, sest minu arvates saadi sellest liiga kergesti lahti, nagu ka TrekRanger juba mainis.

Aga... aga.... Oh my God, the killed Vala! You bastards! Khm, no see oli ikka äärmiselt mage viis temast lahti saada, Vala oli mulle just tegelaskujuna meeldima hakanud ja nüüd siis niimoodi teha... Hea küll, mingi võimalus ju jäi, et ta kuskil elus on, aga ikkagi jättis see kuidagi lahja mulje.

Lõpp oli ka muidugi väga hea, kui kindral ütles Nerusele, et nälg ta tööle paneb. Very Happy Goa'uldi näoilme oli ikka suurepärane.

10 punkti, ilma kahtluseta.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Esm Aug 22, 2005 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle tundub, et Vala "kaotamine" omab suurt tähtsust Oride alistamises kunagi tulevikus. Kui uskuda, et ta võis sattuda nende planeedile!!!

9/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 22, 2005 10:21 pm    Teema: Vasta viitega

Zorro kirjutas:
Mulle tundub, et Vala "kaotamine" omab suurt tähtsust Oride alistamises kunagi tulevikus. Kui uskuda, et ta võis sattuda nende planeedile!!!

9/10


Võibolla sattus Vala Oride eksisteerimise "tasemele", sest ta oli ju energia kui kaduma läks
Sinisega lause lõpp, sest see sisaldas spoilerit.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 10:48 am    Teema: Vasta viitega

Sai ka siis ära vaadatud 9/10 Nõustun eelpool kostnud arvamusega, et kindral läheb iga osaga järjest paremaks, selles osas oli ta eriti hea. Mina eriti oride suurt jõudu ei naudi, jäävad ära ju kõik lähivõitlus tseenid. Või siis lõppevad igavalt ja ühepoolselt, nagu selles osas.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

Mul ka nähtud. Senistest parim osa (9 hooajast siis ). Kõik oli tore , ainult Mitchell on endiselt kehva ja värvitu kuju. Sisuliselt on käesolev hooaeg olnud Jacksoni show.

Parim kaader oli suures plaanis Goauldi nägu , kui ta sai aru , et teda nälg ähvardab. Meisterlik näitlejatöö.

9/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group