Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mäng, mida hetkel mängid...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 28, 2007 6:28 pm    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Trash kirjutas:
AlienX kirjutas:
Kuna Resident Evil 4 aka Biohazard 4 tuli ka arvutile, nokitsen selle kallal. Tõsiselt hea action/survival-horror.


Mängisin ise PS2, kas on ka mingeid silmahakkavaid erinevusi ?


Ostsin eile Gamecube´i ( 30 eurosest hinnast ei saanud lihtsalt mööda jalutada ) ja võtan samuti uuesti RE4 ette. Mäng oligi ju kuubikujaoks tehtud aga ega erilist vahet PS2-ga vast ei märka. Peab vaid uue puldi pihku treenima, varem pole palju võimalust selle konsooliga mängida olnud.


Vähe OT küll aga 30 euroga Gamecube... Shocked Shocked
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kain
Laevastikuadmiral


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 318

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 9:31 pm    Teema: Vasta viitega

Pole olnud aega eriti pelada, järge ootavad S.T.A.L.K.E.R. ja Silent Hunter 4: Wolves Of Pacific.
_________________
If hope is the engine of soul,
Then duty is the navigator...
And love is the fuel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

Hetkel nokitsen Final Fantasy VII, Command & Conquer Tiberian Dawn ja Resident Evil 4 kallal (tean et kaua, pole nagu üldse viitsinud mängida enam).
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

Aegajalt harrastajatasemel WoW'i. Eriti ei edene ja palju pole aega ega viitsimist mängida ka, nii et olen level 23 alles Razz
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Aegajalt harrastajatasemel WoW'i. Eriti ei edene ja palju pole aega ega viitsimist mängida ka, nii et olen level 23 alles Razz


Hehe, jah, ega selles kerge edeneda pole. Ise olen pika mängimise peale level 54 ja enam pole viitsinud.

Kuid hetkel mängin Star Trek Legacyt, siis kui aega leian. Täitsa huvitav vaheldus peaks ütlema. Vaatamata mõnele bugile on mäng väga kaasahaarav.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 1:15 am    Teema: Vasta viitega

Mängin hetkel stalkerit ja tuleb tunnistada, et päris ok mäng on.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 1:47 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Kuid hetkel mängin Star Trek Legacyt, siis kui aega leian. Täitsa huvitav vaheldus peaks ütlema. Vaatamata mõnele bugile on mäng väga kaasahaarav.


Mängin ka vabal hetkel Star Trek Legacyt. On tõesti kaasahaarav, aga millised bugid sinul on? Mul on vahepeal selline asi, et nagu tulisatan faaseriga ja siis seal vasakul all näitab ka, et kulutatakse energiat selle peale, kuid midagi ei toimu.

Siis mõnikord nokitsen natuke ka CSI'd - nii esimest, Dark Motives'i ja piilusin ka Miami't.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 7:34 am    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:

Mängin ka vabal hetkel Star Trek Legacyt. On tõesti kaasahaarav, aga millised bugid sinul on? Mul on vahepeal selline asi, et nagu tulisatan faaseriga ja siis seal vasakul all näitab ka, et kulutatakse energiat selle peale, kuid midagi ei toimu.


Mul on hetkel selline jama, et mäng külmub kinni, kui vajutada näiteks kahte nuppu korraga, mida juhtub ju mängides tihti. Lisaks kipub mäng ka warp efekti peal külmuma. Tõesti ei usu, et minu arvuti liiga nõrk on, sest WoW'ga pole seda kunagi juhtunud. Seega see on hetkel suurim probleem ja lugesin hiljuti ühte foorumit, kust sain teada, et seda esineb ka teistel. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Artzz kirjutas:

Mängin ka vabal hetkel Star Trek Legacyt. On tõesti kaasahaarav, aga millised bugid sinul on? Mul on vahepeal selline asi, et nagu tulisatan faaseriga ja siis seal vasakul all näitab ka, et kulutatakse energiat selle peale, kuid midagi ei toimu.


Mul on hetkel selline jama, et mäng külmub kinni, kui vajutada näiteks kahte nuppu korraga, mida juhtub ju mängides tihti. Lisaks kipub mäng ka warp efekti peal külmuma. Tõesti ei usu, et minu arvuti liiga nõrk on, sest WoW'ga pole seda kunagi juhtunud. Seega see on hetkel suurim probleem ja lugesin hiljuti ühte foorumit, kust sain teada, et seda esineb ka teistel. Razz


Huvitav. Ega mul ka mingi paugupill ei ole, aga mul veel ei ole seda juhtunud, et ta mingi koha peal ära külmuks. Ma seadistasin kvaliteeti ka madalamaks, mediumi peale ja ka resolutsioon on 800x600 peal. Ajab ka kõrgema resolutsiooniga ära, aga siis jääb lihtsalt aeglasemaks, kuna protsessor on ka 1,7 GHz ja midagi suurt ei saaks oodata, kui miinimum peaks olema 2,66 GHz. Cool Aga muidu olen rahul, isegi väga - lõbu on laialt. Wink
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

@Artzz: Minu arvutil on põhimõtteliselt kõik nõuded täidetud, nii et selles ei saaks nagu minu probleem seisneda. Kuigi mine tea, äkki ei ole sinna karbi peale ka päris adekvaatseid numbreid pandud. Sageli on nii, et mängu nõuded võivad küll jutu järgi sellised olla, kuid reaalselt on oluliselt suuremad.
Ka mina võtsin natuke kvaliteeti vähemaks, nüüd on high peal very high asemel. Venimine kadus täielikult ära, aga sellest külmumisest ei paista miski päästvat. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Master Windu
Nooremleitnant


Liitunud: 29 Sept 2005
Postitusi: 48
Asukoht: Väike urg Utapau süsteemis.

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 10:36 am    Teema: Vasta viitega

Hetkel peaksin läbi saama Star Wars: Jedi Academy ja siis alustan Star Wars: Empire At War
_________________
Join to the Dark Side!
(Evil weasel laugh)
...oh and we have cookies and milk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DarthAnubis
Leitnant


Liitunud: 1 Apr 2007
Postitusi: 62
Asukoht: Galaktika tumedaimad kohad

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 3:52 pm    Teema: Vasta viitega

mina avastasin enda jaoks Star Wars - Knight of the Old Republic II - Sith Lords...
loodetavasti saab varsti lykata käima ka Star Wars - The Force Unleashed
_________________
Feel the power of the dark side!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

DarthAnubis kirjutas:
mina avastasin enda jaoks Star Wars - Knight of the Old Republic II - Sith Lords...
loodetavasti saab varsti lykata käima ka Star Wars - The Force Unleashed


Kas oled proovinud ka Star Wars: Republic Commandot? Kui meeldivad ka fps-sid, action, igasuguse kosmose saasta killimine ning lihtsalt suurepärane meeskonnatöö, siis soovitaks ka seda mängu proovida. Cool
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

Command and Conquer 3 ning Supreme Commander. Aegajalt ka Just Cause vahele :p
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

Final Fantasy XII ja armastusega.
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
DarthAnubis
Leitnant


Liitunud: 1 Apr 2007
Postitusi: 62
Asukoht: Galaktika tumedaimad kohad

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 5:06 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:

Kas oled proovinud ka Star Wars: Republic Commandot? Kui meeldivad ka fps-sid, action, igasuguse kosmose saasta killimine ning lihtsalt suurepärane meeskonnatöö, siis soovitaks ka seda mängu proovida. Cool


Korraks ma vist olen seda näppinud - hea mulje jättis.... kuigi jah kosmoselaev lasti kohe õhku.... aga peab otsima ja proovima Smile
_________________
Feel the power of the dark side!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

Final Fantasy VII (eelmine kord ei saanud mängu vea tõttu edasi, kuid nüüd leidsin lahenduse)
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 03, 2007 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Final Fantasy VII (eelmine kord ei saanud mängu vea tõttu edasi, kuid nüüd leidsin lahenduse)


Selle FFVII olid igatsorti eelarvamused. Kõik nii hullult kiitsid, et tekkis tõrge mängida. Kui aga hiljem läbi tehtud sai ... Oi oi kui äge fiil see oli. Super mäng. Ja sul on see kõik veel ees. Kadestan. Very Happy
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Fletcher
Lipnik


Liitunud: 21 Apr 2007
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Laup Apr 21, 2007 7:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna ma olen vanade mängude peale mihkel ja kuna rapidshared.org'is just olemas juhtus olema, siis võtsin ette sellise '96 aasta Sierra mängu nagu Hunter/Hunted. Küllaltki konarlik mäng teatud mõttes, aga päris põnev siiski ja kindlasti parem kui see Duke Nukem 1, mida just paar hetke tagasi mõne sekundi jagu väntasin. Ma ikka jälestan neid DOS mängude otse-arvutist helisid. Need tõmbavad kananaha ihule.
_________________
http://fletchujafilmid.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2007 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

Trashi kiidulaul pani mind ka Final Fantasy VII-t mängima. PC peal, kuna konsooli mul ei ole. Õnneks pult on siiski olemas; klaviatuuri peal oleks natuke jama, kuna tegemist on rohkem sellise diivanis lösutamise mänguga.

Minu jaoks on see esimene kokkupuude FF mänguseeriaga, siiani olen näinud ainult kahte filmi. Olen mõne tunnikese mänginud, praegu on küll väga head muljed. Suurepärane mäng. Iganenud ja tänapäeva mõistes olematu graafika mind ei sega (kuigi resolutsiooni tahaks küll 640x480-st kõrgemaks panna). Story on see, mis määrab.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulme Arvutimängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group