Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 9x07 "Ex Deus Machina"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
44%
 44%  [ 4 ]
9
22%
 22%  [ 2 ]
8
22%
 22%  [ 2 ]
7
11%
 11%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 9

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 27, 2005 4:09 pm    Teema: SG1 - 9x07 "Ex Deus Machina" Vasta viitega

Mulle see episood meeldis väga kohe Razz
Baal on ikka hea tegelane ja mul tunne, et temast (nendest) niipea lahti ei saada :d See oli hea, kui maja minema viidi ning rusud asemele pandi:D Keegi pole seda näinud, sest rahvas oli minema aetud...
Jaffade liider on ikkagi verejanuline valitseja... Paras "punt" Oridega Razz
10/10



_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 28, 2005 2:06 pm    Teema: Vasta viitega

Väga originaalne episood oli ja selle eest ka kiitus, aga minu arust jäi sellest natuke midagi puudu, raske öelda täpselt mis, kuid päris täiuslik see ei olnud.
Episoodi kõige kavalam idee oli kahtlemata selle maja kosmosesse transportimine, polekski selle peale tulnud, et nad sellise lahenduse võivad leida.
Samuti oli huvitav Jaffade uue juhatuse lähem tutvustamine ning nägime, et ega seal enne asjad korda ei saa, kui Teal'C ise Jaffade liidriks hakkab. Siiski arvasin ma enne, et nende praegune liider hakkab tulevikus käituma nagu Goa'Uld, kuid päris nii hulluks ei ole asi läinud ja ilmselt ka ei lähe.

Mulle tegelikult see Baali idee eriti ei meeldinud, leiti jälle mingi teema, mida lõputult venitada saaks.
Stagate'i probleem ongi nüüd see, et peaaegu kõik ideed on juba eelnevalt ära kasutatud ja nüüd tihtipeale otsitakse 'jõuga' variante, kuidas vana põhjal mingi uue teema käima saada.

Esimesed kuus üheksanda hooaja episoodi vähemalt näitasid, et midagi uut ja huvitavat on tulemas, kuid nüüd ma seda enam väita ei julge.

Annan siiski 9/10, sest episood oli iseenesest väga tempokas ja vürtsitatud üpris omapäraste ideedega.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 28, 2005 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

Selle maja transportimise peale mõtlesin kohe kui nad teada said, et seal pomm, Siis arvasin, et see oleks liiga lihtne ja seda nad küll ei tee, aga võta näpust Razz

Btw kes on see kes koguaeg 7 paneb? Shocked Ma tahaksin tema kommentare ka ikka lugeda Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TaaviK
Kadett


Liitunud: 2 Aug 2005
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Püh Aug 28, 2005 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

7 tuli minult (esimene kord kui nii madala hinde panen). mulle see episood kohe üldse ei meeldinud võrreldes eelmiste 9 hooaja osadega. minu arvates on see jaffade käitumine täiesti üle piiri läinud: nad on tänamatud, kohati lausa solvavad meid, hiilivad meie päiksesesüsteemi ja pärast seda kui nad avastatakse julgevad veel ähvardada ka. fakt et baal pesitseb maal ei anna neile mitte mingit õigust tulla salaja siia ja hakkata laamendama.
jaffad alles said vabaks ja juba on tekkimas uus valitseja, kui see peaks juhtuma siis ma loodan, et sgc ja üldse usa valitsus ei sekkuks sellesse, käigu nad kuradile, neil on veel palju arenemist ja oma vigade õppimist vaja teha ennem kui nad on vabaduse ära teeninud.
see baali klooni söötmine vaenlastele on minu arvates väga loll lahendus, nad oleksid võinud midagi paremat välja mõelda.
muidu sg-1 on väga hea sari ja 9 hooaeg on hästi alanud, aga sellistel hetkedel on atlantis ikka palju parem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 2:04 am    Teema: Vasta viitega

8/10
Tegu oli suhteliselt hea osaga, kuigi natuke häiris oride täielik puudumine. Nii suur ja võimas vaenlane - võiks nagu ikka midagi nendega teha.
Samas on mul hea meel, et goa'ulde ära unustatud pole. Baal oli niigi üks mu lemmikutest ning teda elusa ja tervena näha oli päris vahva. Üldse pakkus see episood hulgaliselt lahedaid stseene: näiteks eriti äge oli vaadata, kuidas kamp raudrüüdes jaffasid büroohoonesse tungib ja seal tulistama kukub, mega lihtsalt. Ja muidugi hoone kosmosesse transporteerimine, mis iseenesest oli väga vinge, aga natuke liiga ulmeline, ei suuda nagu ette kujutada, kuidas sellist asja varjata saaks.

Jaffadel paistavad asjad allamäge minevat. Kehtib vana tõde: inimene kasvatab oma lapsi nii, nagu teda kasvatati. Gerak pole just meeldiv tüüp, aga samas on ta reaalne ning mulle meeldib näha ka reaalset poliitikat, nagu B5's.

Mitchelli kohta tahaks (veelkord) öelda, et tema näol on tegemist O'Neilli lahjendatud versiooniga. Suhtumine ja huumorimeel on sarnased, aga tal täielikult puudub juhi olek. See mees lihtsalt ei ole rühma liider, näiteks Daniel Jackson sobiks minu arvates selleks hetkel kõige paremini.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 8:28 am    Teema: Vasta viitega

Varjasid sellega ära, et evakueerisid inimesed maja ümbrusest ja pärast panid rusud asemele Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 10:56 am    Teema: Vasta viitega

Minu poolt 10/10(esimest korda vist). Antud osa meeldis mulle väga, ainuke mis häirima jäi oli see, et sellest krdi emalaevast diplomaatilist skandaali ei tulnud. Samas, ega kedagi ei kotiks ka mingite tauride mölisemine. Inimestele(ka jaffadele) meeldib suurendada enda tegusid ja vähendada teiste omi. Ma ei imestaks üldse, kui varsti arvaksid jaffad, et nemad üksinda võitsidki kunagise ühise vaenlase. Hämmastama paneb mind tegelikult see ülbus millega nad oma endisi liitlasi kohtlevad, vaatamata sellele, et uus vaenlane on ukse ees.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 12:05 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Varjasid sellega ära, et evakueerisid inimesed maja ümbrusest ja pärast panid rusud asemele Razz


Jajaa, sellest ma sain aru Very Happy, aga ikkagi tundub see vähe kahtlane ning pärast ju ka reporter rääkis, et asi on imelik, kuna rususid oli vähem kui oleks pidanud jne...
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 29, 2005 12:48 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
FLT kirjutas:
Varjasid sellega ära, et evakueerisid inimesed maja ümbrusest ja pärast panid rusud asemele Razz


Jajaa, sellest ma sain aru Very Happy, aga ikkagi tundub see vähe kahtlane ning pärast ju ka reporter rääkis, et asi on imelik, kuna rususid oli vähem kui oleks pidanud jne...


Rääkis jah ja ütles, et see on vandenõu teoreetikutele paras asi Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 27, 2006 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Midagi jäi nagu puudu. Vähe usutav , et mingi suur hoone märkamata ära toimetatakse. Sõjaväelasi pidi ju ikka perimeetrit turvama.Üldse kasvab ajapikku inimeste arv, kes on mingitki moodi Täheväravaga kokku puutunud liiga suureks. Kõik inimesed ei suuda saladusi pidada.

See et jaffadel võim pähe hakkas on loogiline . Ka päris ajaloos on olnud juhtumeid kus ülestõusnud orjadest on saanud orjapidajad , ja vastupidi.

Tegelased tundusid ka natuke liiga staatilised, Valast tundsin puudust.
Ja Mitchellist pole endiselt komandöri saanud . Selles osas oli ta nagu TNG Wesley - esitas tagaplaanil küsimusi ja siis briljantne taibu päästis planeedi.
Aga mõtlesin ja panin siiski 8/10 ära.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group