Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TOS - 2x16 "The Gamesters of Triskelion"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
20%
 20%  [ 1 ]
8
20%
 20%  [ 1 ]
7
40%
 40%  [ 2 ]
6
20%
 20%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 5

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 30, 2005 9:11 am    Teema: TOS - 2x16 "The Gamesters of Triskelion" Vasta viitega

Episood on eetris esmaspäeval, 29. augustil 2005 kell 23:35 ETV's

Kapten Kirk, Uhura ja Chekov valmistuvad minema asustamata väikesele planeedile Gamma 2. Enne kui Scotty jõuab midagi teha, on nad pordi platvormilt kadunud. Kolmik avastab end tundmatus kohas vastamisi nelja relvastatud mehega. Relvad ei tööta ja nad vangistatakse. Kaelavõrud takistavad neil põgenemast ning ka Enterprise ei suuda meeskonna asukohta esialgu kindlaks teha. Triskelioniks kutsutaval planeedil pannakse mehed kohalikega võitlema ning saladuslikud Pakkujad teevad nende peale panuseid.



P.S. ETV ajas kaks episoodi omavahel segi ja nägime seda episoodi hoopis eile, "The Trouble with Tribbles" asemel.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Aug 30, 2005 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

Mnjaa... 7 punkti.

Mäletan, et kui esimest korda seda osa nägin, tundus see palju huvitavam. Nüüd üle vaadates jättis ta kuidagi tühja mulje. See, kuidas vapper kapten kõigiga igas osas kakleb, hakkab juba ära tüütama.
Raske on midagi erilist välja tuua selle osa juures... aa jaa, vaene Chekov, tal oli küll jube dresseerija. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Aug 30, 2005 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

6 punkti minu poolt ja kohe seletan, miks.

Kirk pani mängu nii oma laeva kui selle meeskonna, mis oli juba ütlematagi liiast. Veel lõi ta daami oimetuks. Very Happy Sellesamase, kellega ta enne nii usinalt miilustas. Imelik oli veel, et Kirk ei seisnud mingisuguse moraalse dilemma ees, kas hakata uuendama teist kultuuri või mitte. Asi oli kohe otsustatud. Loomulikult tundub meile nii õigem, kuid muutused ei tule siiski üleöö ja et ta Provider'itelt nii kergesti lubaduse võttis rahvast harida ja õpetada, oli juba iseenesest liiga kerge väljapääs. Ja andke andeks, aga ajud olid tõeliselt mage lisand.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Teis Aug 30, 2005 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

Kõigepealt - irw@ETV. Alguses olin muidugi nördinud, et valet osa näidati,. no olen vist kontrollifriik aga nii häirib kui asjad ei ole nende õiges järjekorras Rolling Eyes No küllap oli keegi puhkuseasendaja ametis - eriti naljakad olid need kohati vilksatanud üksikud tiitrid, mis nägid kahtlaselt välja, nagu oleksid need hoopis eelmisest osast pärit ja siis see katkematu vabanduste jada, mis juba ausalt öeldes segas vaatamist. Iseenesest muidugi paras black neile, kes inglise keelt ei valda, neil ilmselt polnud eriti lõbus.

Mu meelest on üks selline osa juba varem olnud ja see oli Arena. GOT-s ei ole selles mõttes midagi uut. Jälle röövitakse kapten Kirk ja pannakse võitlema. Ja lõpuks näidatakse võitlust kindlasti laeval olijatele, kes siis saavad jälgida seda nagu spordivõistlust ja oma vaprale kaptenile pöialt hoida Cool Kapten Kirk on lihtsalt nii võimatult vapper kangelane, et kohati muutub natukene iseenda paroodiaks. Sellepärast mulle see meeletu võitlemine ja action alati ei väga ei meeldigi.

Wendelh kirjutas:
Tsiteerin::
Veel lõi ta daami oimetuks. Sellesamase, kellega ta enne nii usinalt miilustas.

Kusjuures mind see ei häirinudki nii väga. Oli ju vaja kuidagi põgeneda, selleks siis tuli rakendada pisut kavalust ja pisut vägivalda. Pealegi polnud ju tegu vaese abitu naisterahvaga, vaid ikkagi väljaõpetatud võitlejaga. Hädakaitse ühesõnaga. Pigem häiris see, et nii treenitud drill thralli andis siiski nii kergesti nokauti lüüa.

Ckehovil jah ei vedanud selle oma dresseerijaga mitte.
Btw, mu meelest kadunud Angelique Pettyjohn, kes Sahnat mängis, oli üks ilusamaid naisi, kes trekist läbi on käinud. Tõsi küll, näitlejana ei midagi erilist.

Mulle aga meeldis kõik see, mis toimus laeval sel ajal kui meie kangelased võitlesid. Spock võttis laeva juhtimise üles ja otsekohe oli tal kari mässumeelseid kritiseerijaid kannul - nagu alati. Mulle väga meeldivad McCoy ja Spocki nääklused ja sõnasõjad ja juba selle eest saab see osa siiski üsna kõrged punktid.

Annan siis 7 punkti ja siis kobin tänaseks magama.
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 31, 2005 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

No see oli ikka uskumatu, et ETV ei suutnud õiget osa näidata, aga mis teha, tuleb leppida sellega, mis on. Razz

Kui ma seda episoodi esimest korda vaatasin, siis meeldis see mulle väga ning ma oleks tookord pannud võibolla isegi 9 punkti.
Meeldis see mulle sellepärast, et seal oli päris palju põnevust ja uusi ideid, mis küll mõnel määral sarnanesid paarile vanale episoodile, kuid sellest hoolimata tundus mulle kõik kuidagi värskendav. Seega põnevus annabki sellele episoodile põhilise osa punktidest.
Samuti tuleb mainida, et seal oli ka paar koomilist olukorda, milles oli näitlejatöö lausa suurepärane. Eriti jäi mulle meelde Chekovi hirmuäratav dresseerija, kes ütles talle, et võibolla meid isegi valitakse teineteise jaoks. Very Happy

Nagu juba Enterprise ütles, tundus teist korda vaadates see episood tõesti mõneti lahjam ja ei pakkunud enam sellist põnevust nagu enne, sest peale huvitava tegevustiku sellel eriti muud väärtust ei olegi. Idee ei anna minu arust mingit võimalust filosoofilisele tasandile laskumiseks.

Kõige rohkem häiris mind aga hoopis see, et Kirk oma kolme vastast nii kergelt võitis, see ei ole lihtsalt loogiline, et ta suudaks üksi kerge vaevaga kolme hästi treenitud tapjat võita. Rolling Eyes

Andsin 8/10, sest tahan lihtsalt välja näidata, et esimene kord see episood mulle tõesti väga meeldis. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group