Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mul viskab üle see, et O'Neill enam SGC-s pole, sest...

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 03, 2005 2:33 pm    Teema: Mul viskab üle see, et O'Neill enam SGC-s pole, sest... Vasta viitega

...nüüd ei tule küll Sami ja Jacki suhtest miskit välja. No krt küll Mad . Sam jättis ju Jacki pärast Pete-i maha (mitte, et mulle oleks Pete tegelasena meeldinud). Ja me ju kõik teame, et nood 2(Sam & Jack) üksteist armastavad. Kas siis ei või lõpuks Sam ja Jack kokku saada? Kui SG-1 läheb kümnendale hooajale, siis peab Jack tagasi tulema ja Samiga asjad korda ajama. Wink

Viimati muutis seda SinkaVonka (Püh Sept 04, 2005 5:32 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Laup Sept 03, 2005 5:57 pm    Teema: Vasta viitega

Aga tegelikult just see oligi ju Samantha ja Jacki suhet takistavaks jõuks, et nad mõlemad SG1-s olid. Nüüd, kui Jack on erus, siis pole ju enam mingeid takistusi - ja minu meelest on meile suht ühemõtteliselt selgeks tehtud, et Jacki ja Sami vahel tõsisem suhe alles peale 8. hooaega pihta hakkaski.
Mis puutub Pete'i, siis tema oli Sami jaoks nagu varuvariant, parema puudumisel või nii. Vähemalt tundus küll nii, et nende vahel mingeid tõsiseid tundeid polnud (noh, OK, Pete'i poolest oli). Pealegi oli Pete'iga veel see probleem, et Sam ei saanud talle oma tööst rääkida... Jackiga seda jama pole.
Nii et minu meelest pole Sami ja Jacki jaoks praegusel olukorral häda midagi. Kui Jack tagasi tuleks, vot siis hakkaks vanad probleemid (keelatud ohvitseride vahelised suhted jne) jälle pihta.

Ja pealegi... Stargate on ikkagi ulmesari, mitte mingi Mehhiko seep. Razz Selles mõttes on mõistetav ja õige ka, et nendele armastussuhetele väga palju rõhku ei panda. Aga sellised väiksed vihjed, nagu Sami vastus "not exactly"seni viimases episoodis kellelegi, kes tema vallalisuse kohta päris, annavad alust arvata, et Jackiga peaksid suhted praegu päris korras olema.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 03, 2005 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

Viimases episoodis Sam ütles ühele vanale tuttavale, et ta ei ole vaba (ja see oli vihje, et ta on Jackiga koos).
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Sept 03, 2005 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Ma usun ka, et Sami ja Jacki suhe pole sugugi lõppenud. Ma lihtsalt arvan, et nad ehk ei taha sellest väga avalikult rääkida. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 04, 2005 5:24 am    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Aga tegelikult just see oligi ju Samantha ja Jacki suhet takistavaks jõuks, et nad mõlemad SG1-s olid. Nüüd, kui Jack on erus, siis pole ju enam mingeid takistusi - ja minu meelest on meile suht ühemõtteliselt selgeks tehtud, et Jacki ja Sami vahel tõsisem suhe alles peale 8. hooaega pihta hakkaski.


Kuigi Jack enam SGC-s pole on tal nüüd juba suurem auaste. Jack ju õhuväest pole erus. Aga noh, loota ju võib.


Kas te räägite sellest NID mehest praegu(Barrett)? Aaa. Nüüd tuleb mulgi meelde. Kui agent Barrett kysis Sami käest et kas ta on nyyd jälle vallaline ja Sam ytles et mitte päris. Very Happy

P.S. Mulle käis ka Pete kohutavalt närvidele. Aseaine on tema kohta õige sõna Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maXXam
Kadett


Liitunud: 6 Jan 2005
Postitusi: 5
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2006 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

Hetke seisuga ei ole RDA tagasi tulemas. Peategelastest on lubanud kõik naasta ekraanile ka 10. hooajal, regulaarselt hakkab ekraanil nägema ka Claudia Black'i tegelast Vala't, kuid RDA ei ole naasmas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group