Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 9x10 "The Fourth Horseman" (I)

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
25%
 25%  [ 2 ]
9
62%
 62%  [ 5 ]
8
12%
 12%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 8

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 9:48 am    Teema: SG1 - 9x10 "The Fourth Horseman" (I) Vasta viitega

Ori'd vallandavad katku Maal ja Jaffad peavad tegema otsuse, mis võib viia traagiliste tagajärgedeni.

Orid polegi nii ära unustatud, lõpuks nad siiski ründasid inimesi, sest mitte ei taha uskuda, et nad selle sõjaväelase kandjaks nii sama muutsid, nad pidid ikka teadma, et ta Maalt on. Jaffade pool oli ka väga huvitav. Orilini kehastav "laps" ei saanud esimeses stseenis mitte kohe hakkama, ta luges tuimalt oma teksti lihtsalt ette, hiljem oli juba parem. Niiet mul oli vist ikkagi õigus (pooleldi), et Orid tahavad, et neid kummardatakse, sest siis nad saavad inimesi kontrollida, et need ei areneks nende tasemele (rohkem praegu ei maini selle koha pealt, sest see spoiliks ära)

10/10, jään järgmist aastat ootama.


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti.

See oli kahtlemata põnev episood ja nagu FLT juba mainis ründasid siis lõpuks Orid ka Maad, selleni läks küll kaua aega. Orilini sisse toomine oli väga hea idee, siiski oleks võinud teda kehastada täiskasvanuna, kuna see väike poiss ei paistnud just kõige veenvamana.
Hooaja esimesele poolele tehti seega päris hea lõpp, mis paneb kindlasti iga vaataja usinalt hooaja teist poolt ootama, kuid samas tundus kõik mulle ikkagi kuidagi peale surutud ja sellepärast ma ei pannud ka päris täispunkte.

Materjali toodi selle episoodiga kõvasti juurde, kuid millegi pärast on mul selline tunne, et SG1 on vaikselt kaotamas oma sära, episoodid on head, sellest ka kõrged punktid, kuid need on hoopis teistsugugsed ja kuuluksid nagu hoopis uude sarja.
Hooajad 1-8 olid igal juhul paremad.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 11:23 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti minu poolt. Oli nagu kah, aga samas...

Kuulge palun... ärge tooge lapsi sisse, no tõesti. Kulunumat kli¹eed on raske leida. Mingi maailmapäästev laps jälle, olgugi, et seekord oli tegu kõigest lapse kehas oleva iidsega. Nagu juba mainiti, ei saanud too poiss oma osaga lisaks sellele veel ka eriti hästi hakkama, kuigi tuleb tunnistada, et see stseen Carteriga sööklas, kus nad oma suhet arutasid, oli üsnagi naljakas. Very Happy

Rõõm oli muidugi suur, et jälle orisid nägime ja saime enam-vähem teada, mis nende eesmärgiks on. Midagi sellist oli ka karta, kuigi ausalt öeldes ma natuke pettusin, sest nagu ma ennegi rääkinud olen, võiks kõrgelt arenenud olenditelt veidi normaalsemat suhtumist oodata.
Nõrgaks kohaks jäi katku vallandumine Maal, millegipärast ei jätnud see eriti mõjusat muljet ning ka viimane stseen, kui USA piirid kinni pandi, jäi kuidagi lahjaks. Tekib juba küsimus, et kuidas suudetakse nii tõsist asja enam varjata. Nagu mäletame, surid katku ohvrid üsna kiiresti. Julge trikk oleks muidugi see, kui inimesed oridele alistuks ja siis partisanivõitlust alustaks, kuid midagi sellist ei näe me ilmselt kunagi.

Nagu FLT mainis, oligi kõige huvitavam tegelikult jaffade liin ning see, kuidas Gerakist oride prior sai. See tüüp pole mulle algusest peale meeldinud, kuid õnneks lubati talle enne täielikku pöördumist sarja tegijate poolt väike ¾est - nimelt ma tõesti arvasin, et ta käseb Chulakil olevate jaffade pihta tule avada. Õnneks ta seda ei teinud.

Muuseas, oleks loogiline eeldada, et oridel tekib peagi huvi Atlantise vastu, sest tõenäoliselt saavad nad sealviibivast Maa missioonist peagi teada ning vaevalt, et neile eriti meeldib, et midagi nii võimast inimeste käppade vahele on sattunud. Siis aga tuleks Atlantises juba sõda kahel rindel pidada.

Ja see aeg, mis nüüd uusi osasid oodata tuleb, on ikka liiga jõhker. Crying or Very sad
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Esm Sept 19, 2005 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

panin omaltpoolt 9 punkti, piisavalt põnev ja sisukas osa oli minu arvates. Ja see epideemia areneb järgmises osas kindlasti väga kiiresti edasi, nii et pole mõtet kurvastada Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2005 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle see osa meeldis, tatist oli suht suva, seetõttu mind see vana kulunud nipp häirida ei suutnud.
9/10
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 30, 2006 5:33 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
9 punkti.Materjali toodi selle episoodiga kõvasti juurde, kuid millegi pärast on mul selline tunne, et SG1 on vaikselt kaotamas oma sära, episoodid on head, sellest ka kõrged punktid, kuid need on hoopis teistsugugsed ja kuuluksid nagu hoopis uude sarja.
Hooajad 1-8 olid igal juhul paremad.


Sarja üldpilt on tõesti muutunud ja see ei ole põhjustatud ainult RDA eemalolekust. Kui enne oli sari küllaltki skemaatiline , siis nüüd proovitaks nagu "tõsist "ulmet teha. Ma ei ütleks et kõik eelnevad hooajad oleks 9-st paremad. Minu meelest kõige kehvemas seisus oli sari vahetult pärast (mitte enne ) Jacksoni esimest ülestõusmist. Ei mäleta mis hooajaga tegu.

Konkreetse osa kohta ei hakka midagi hetkel kirjutama, hindan kaksikosa koos, lihtsam.
(8/10)
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group