Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Threshold' arutlusteema
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2005 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

1x07 "The Order"

No mis ma öelda oskan, 10/10 jälle. Cool

Tegelikult oli selle episoodi näol tegu isegi sarja parimaga, sest esimest korda liideti mitu erinevat tegevusliini ja minu arust tuli see äärmiselt hästi välja. Episood lisas sarjale taas uut elujõudu ning näitas, et ei piirduta vaid iganädalaste mugavate uute lugudega, mis õieti midagi väärt ei ole. Wink

Kõige suuremat kiitust episoodi juures väärib just see, et kõik tegevusliinid tehti nii põnevaks, et kohati jõudsid juba unustada, et tegu ei ole mitte filmi, vaid sarjaga. Tavaliselt sarjades ühe episoodi kallal nii palju vaeva lihtsalt ei nähta, eriti kui see on hooaja keskel.
Lisaks olid näitlejad taas väga head. Eriti meeldis mulle Brent Spineri tegelase lähem uurimine, mille abil saime ka temast natuke paremini aru. Peaks samuti mainima, et nii hea, kui selles episoodis, ei ole veel Spiner sarjas enne olnud.

Senaatori mängu toomine, kes tegelikult oli huvitatud vaid enda edust, oli kahtlemata väga hea idee, sest see näitas meile, et ka Threshold programmil on oht seest poolt läbi kukkuda. Muidugi võib öelda, et tema kaotamine toimus suhteliselt kergekäeliselt, kuid samas ei saa öelda, et temaga seotud sündmused poleks läbi mõeldud olnud.

Kõige huvitavam uus info, mis sellest episoodist saime, oli kahtlemata see, et signaal muundab ka planeedi teisi orgaanilisi osi, mitte ainult inimesi. Nüüd on siis selge, et tulnukate plaan on terve planeet enda omaks muuta. Cool

Seega kokkuvõtteks ütleks, et tegu oli ootamatult erilise episoodiga, mille sü¾ee oli hoolikalt läbi mõeldud ja teostus väga kaasahaarav.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Okt 24, 2005 10:58 pm    Teema: Vasta viitega

Sai siis minulgi nüüd julgus kokku võetud, vaba aeg leitud (millal midagi tarka teha polnud) ja sarja kaks esimest osa ära vaadatud. Kuigi üks teatav B tähega algav nimi tekitab minus mõningal määral allergiat, suutsin ma siinse teema valdavalt positiivsetele kommentaaridele tuginedes oma esialgsed tugevalt negatiivsed eelarvamused sarja suhtes peaaegu unustada ja lähenesin sellele isegi üpris suurte ootustega...

...Kuid kahjuks ei vastanud sari neile sugugi. Vähemalt esimesed kaks osa, millele ma oma kriitika siin rajan. Võibolla tõesti läheb hiljem paremaks, aga mind küll ei kutsu mingi eriline vägi seda edasi vaatama. Mis siis viga? Oi, palju, palju.

Aga et see hala siin liiga ühetooniline poleks, siis kõigepealt positiivsetest külgedest. Ega neid eriti palju ei olnudki, aga mõned siiski. Esiteks muidugi näitlejad. Peategelased olid suhteliselt hästi valitud ja sobisid oma rollidesse suurepäraselt. Carla Gugino on minu arvates tõeliselt hea leid sarja kandvat rolli mängima, tema tegelaskuju ehk ongi Thresholdi üks tugevamaid talasid. Samuti meeldis mulle Brent Spineri osatäitmine - kuigi sellises rollis pole teda harjunud nägema, ei saa öelda, et ta sinna poleks sobinud. Ka muude osatäitjate kohta pole midagi halba öelda. Mis tegelaskujudesse puutub, siis kuigi nad olid võibolla natuke liiga stereotüüpsed ja seetõttu veidi igavad (aga seda viga tuleb ette peaaegu igas sarjas), sobisid nad omavahel suhteliselt hästi ja suutsid juba esimeste osadega enda tegudele kaasa elama panna. Üheõnaga tegelased polnud kõige hullemad ja sellise näitlejate valikuga võiks suhteliselt korraliku sarja valmis teha.

Aga... appikene! - selleks, et korralikku sarja teha, on esiteks vaja korralikku ideed. Kui ikka õun seest mädaneb, siis olgu see väljast ükskõik kui ilus, head pirukat sellest ei saa. Kui lugu on nagu mingi neljateistaastase wannabe-kirjaniku esimene ulmekatsetus, siis palka ükskõik kui head näitlejad, lõpptulemus on ikka sõnnik.

- Kuule, mees, teeks mingi ulmeka?
- Ah, ma ei tea, võib ju ka. On sul ideid?
- Ei mina tea. Teeks, et mingid tulnukad ründavad Maad või midagi...
- Oh, lahe. Teeme nii, et nad tahavad kõik inimesed ära tappa ja siis Maale elama tulla.
- Ei, see on jama. Teeme hoopis nii, et nad muudavad inimesed endasuguseks.
- Kuidas nad seda teha võiks?
- Ah, suvalt. Kedagi niikuinii ei huvita. Teeme, et neil on mingi superrelv, millega inimese DNA-d enda omaks muuta. Ja siis ajame hästi palju mingit tehnilist mumbo-jumbot, millest keegi aru ei saa.
- Oo jee, näiteks tulevad maale ja hakkavad mingit fancy signaali saatma, mis inimesi mõjutaks?
- Hea mõte. Aga kuule, millised meie tulnukad olla võiks?
- Teeks, et nad on mingid über-arenenud. Näiteks nad võiks elada mingis neljamõõtmelises maailmas ja neil võiks olla kolme haruga DNA-ahel. Ja nad võiks olla ränipõhised eluvormid.
- Kle selle räni kohta ma ei tea... ärme nüüd üle ka pinguta.

Ja nii edasi...

Loodetavasti mõistate mu irooniat. Kogu see värk kubiseb nii paljudest kli¹eedest, et lausa jube. Ma ei tea - mina ootaks uuelt ulmesarjalt ikka midagi originaalset, mitte mingite vanade ideede esitamist uues kuues.
Ok, sellel mõttel, kuidas tulnukad soovivad Maa vallutamise asemel selle elanikud hoopis endasarnasteks muuta, polnud ju iseenesest väga vigagi. Oleks nad vaid suutnud seda natuke usutavamalt esitada. Kogu see tehniline jama, mida meile serveeriti ja mis pidi idee järgi nähtavasti ulmeline ja ülikeeruline olema, tundus lihtsalt naeruväärne. Kogu see värk DNA-d muutvast helist ja sellega kaasnev; ning siis veel see miljon korda varem kasutatud kolmeharuline DNA - midagi rohkem kli¹eelist oleks raske välja mõelda. Ka see tulnukate "kosmoselaev" ei meeldinud mulle mitte. Ja eriti veel tolle nohiku ebaloogised ja täiesti laest võetud "arutlused" selle kohta, mida see "laev" endast kujutada võiks.

Ja, last, but not least, esimesed kaks osa olid keskmiselt igavad, mingit sügavust neis ei olnud ja põnevust ning soovi edasi vaadata need minus ka ei tekitanud.

Hinnet kümne palli süsteemis ma panema ei hakka, pole mõtet. Ja mis Brannon Bragasse puutub, siis just umbes sellist sarja ma temalt "ootasingi". Kuigi vahepeal ma lootsin, et ehk siiski võib sealt midagi paremat välja tulla, olid need lootused alusetud, nagu näha.

Selle sarjaga on minu jaoks igatahes kõik. Ehk võtan järgmiseks ohvriks näiteks Invasioni ette.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 06, 2005 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

1x08 Revelations

Sari tõestas ennast järjekordselt, näidates, et ideid ei hakata kordama ja iga kord üritatakse mingi uus detail välja tuua. Seekord hakati tulnukate plaani ja usu vahel paralleele tooma, millel oli iseenesest väga hirmutav efekt, sest kui tegu on Jumala plaaniga, siis ei ole ju meil lihtsurelikel midagi selle vastu öelda. Wink

Lisaks meeldis mulle see, et lõpuks ometi hakati uurima uppunud kalalaeva ning avastati, et selle ümbrus on muutumas tulnukate planeedi sarnaseks. Teine huvitav asi oli Põhja-Korea allveelaevaga toimunu...kas ka see laev võib olla nakatunud..?
Need sündmused tõstatasid palju uusi probleeme ja lõid põnevat materjali järgnevate osade jaoks.

Näitlejatöö on püsivalt kõrgel tasemel, eriti meeldisid mulle mõned humoorikad repliigid selles episoodis, mis olid minu arust äärmiselt hästi välja kukkunud.

Seda sarja vaadates tuleb aru saada, et see ei ole muidugi võrdne näiteks sellise suure ulmesarjaga nagu Babylon 5, kuid seda on lihtsalt mõnus ajaviiteks vaadata ja nautida kui omapärast ulmesarja. Kõik sarjad ei saagi olla täiuslikud ja neid ei tasugi alati üdini analüüsida.
Mulle selle sarja idee meeldib ja on minu arvates piisavalt originaalne.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kaber
Kadett


Liitunud: 31 Mai 2005
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2005 12:14 am    Teema: Vasta viitega

niipalju kui on netist inffi tilkund siis CBS tahab thresholdi l6petada. igatahes 1x09 on viimne mida praegu n2ha saab, j2rgmine on pandud 1 jan 2k6, aga kardetavasti pole seda siis kah oodata.

kurb muidu, hea sari oli. p2ris tore oli vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

Vastab tõele, et Threshold on lõpetatud, aga valmis tehtud 13 episoodi näidatakse siiski ära; vähemalt teeb seda SkyOne UK's.
Kuna ainult mõni osa on veel sellest sarjast jäänud, siis otsustasin asjaga lõpuni minna ja kõik siiski ära vaadata. Arvestades 9. ja 10. osa, pole ma pidanud seda otsust kahetsema.
Tegelikult on mul vaatamata selle sarja veidi küsitavale kvaliteedile kahju, et see ära lõpetati, sest plaanid edasiseks tundusid vägagi huvitavad. Nimelt oli sarjale plaanitud 3 hooaega, millest igaüks käsitleks järjest hullemaks muutuvat olukorda. Kavas oli sarja nime ka igal hooajal muuta, ehk siis: 1. Threshold, 2. Foothold, 3. Stranglehold. Potentsiaali oleks isegi olnud...

Niisiis,
1x10 "The Crossing"
Võrreldes sellega, mida Threshold seni vaadata pakkunud on, on see kindlasti parim osa. 10 punkti vääriliseks ei ole enam kahjuks võimalik hinnata, aga 9 olen nõus isegi välja panema. Lõpuks oli ka mingi huvitav dilemma, nimelt palus nakatunud sõdur, et kui ta tulnukaks muutub, siis Molly ta tapaks. Arusaadavalt oli tegu raske otsusega ning Fenway ja Caffrey vaidlust sel teemal oli huvitav jälgida, kuid parimaks kujunes Caffrey ja selle lühikese tüübi vestlus baaris. Lõpuks tegi ta Molly asemel sõdurile mürgisüsti, sest ta oli tema sõber olnud. Kokkuvõttes hea katse mingit tõsisemat olukorda tekitada, aga mitte täiesti õnnestunud. Mina igatahes arvan, et sõduri soovi täitmine oli õige otsus. Ravimi leidmine on ju küsitav ja sisuliselt polnud enam tegu inimesega. Vähemalt ei saanud teoks minu kartus, et süst ei mõju ja tüüp üles ärkab. Very Happy

Lahingustseenid vangide transportimisel sõdurite ja vange vabastada üritanute vahel olid päris head, kuid kopterid mida näidati, küll Apached ei olnud, kuigi nii väideti. Very Happy
Lõppes siis osa järjekordse paljastusega, et nakkus levib toiduga. Päris huvitav, eks näis, mis edasi saab.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

1x11 "Escalation"

Järjekordne suhteliselt hea episood, 9 punkti.
Seekord tehti üks väga põnev paljastus: nimelt jõuab 6 aasta pärast Maani neutrontähe plahvatusest alguse saanud osakestevoog ning inimeste ainus võimalus ellu jääda on lasta end tulnukate poolt üle võtta. See lisab igatahes sarjale (niipalju kui teda veel jäänud on) uue mõõtme ning tekitab küsimuse, kas projekt 'Threshold' peaks üldse eksisteerima.
Sarja toodi ka uus näitleja, Catherine Bell, kelle näitlejatööle pole midagi ette heita. Smile
Selle osa juures meeldis eriti see, et hästi palju oli selliseid naljakohti. Alguses näiteks oli väga hea, kui Fenway telefoni teel oma lapsega rääkis ja samal ajal laipa lahkas. Või siis see, kuidas Daphe (Catherine Bell) Fenwayle meenutas, et doktor oli kunagi ta emale külge löönud. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 12:40 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Sarja toodi ka uus näitleja, Catherine Bell, kelle näitlejatööle pole midagi ette heita. Smile

Ning just näitlejatöö on põhjus miks ta sarja toodi. Smile

Viimased osad on väga head olnud. Kahju, et sarja tegemine lõpetati.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 10:27 pm    Teema: Vasta viitega

Minul on pidevalt kahju olnud, et sarja tegemine lõpetati ning nüüd olen selles veelgi enam veendunud.

Viimases kahes episoodis oleme kohanud palju muutusi, nii näitlejate poole pealt kui ka sarja stiili silmas pidades, mis ei tundu seejuures üldse ebaloomulikena, vaid otse vastupidi.
Daphe (Catherine Bell) sarja toomine oli kahtlemata väga hea idee ning lisab kindlasti värsket verd, vähemalt eelnevas episoodis jättis ta väga huvitava tegelase mulje. Mainimata ei saa muidugi jätta tema esimest vestlust Fenwayga, mis oli tõsiselt koomiline. Very Happy

Sari on tõepoolest jõudmas uute mõõtmeteni ning fakt, et võibolla ei olegi need tulnukad üldse pahad, vaid tahavad maailma kindlast hävingust päästa on äärmiselt ¹okeeriv ning muudab olukorra ainulaadseks. Hetkel ei kujuta üldse ette, kuidas sellise sündmustikuga saab üldse sarja nii edasi arendada, et asi ei lõpeks kõikide inimeste tulnukaks muutumisega, aga eks tegijatel ole midagi varuks. Smile
Kuna aga sarja enam ei tehta, siis paraku ei pruugi järgnevad kaks episoodi meile mingit vastust anda ning parimad palad jäävad ehk nägemata.

Thresholdi tegemise lõpetamine näitas minu arust ideaalselt seda, kui ebapüsivad on inimesed ja kui kärsitult nad teevad otsuseid, mida hiljem kahetsema peavad. Kahju. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

1x12 "Vigilante"

Taaskord suutis sari mind üllatada, kuigi esimestel minutitel jäi mulje, et nüüd on tagasi mindud sarja alguse stiili juurde. Pooleldi tulnukaks muundunud arst, kes tapab nakatunud inimesi, oli kahtlemata väga huvitav idee ning teostus oli samuti üllatavalt innovatiivne. Kõige rohkem meeldis mulle see, et nakatunud arstiga oli võimalik nõu pidada ning teda ei pidanud ohjeldamiseks kinni võtma. Kindlasti lisab tema mängu toomine sarjale palju uusi võimalusi.
Manningu kinni võtmine oli ka väga hea, sest nüüd hakkab sari ehk veidi kiiremini edasi liikuma, ainult kaks episoodi on ju veel jäänud. Razz

Nagu nägime on nüüd hakatud ka tegelasi rohkem analüüsima, seekord oli siis fookuses Ramsey. Sellised tutvustused toovad tegelased lähemale ja teevad sarja veidi reaalsemaks.

Oleksin siiski oodanud, et episoodis räägitakse natuke sellest, mida Caffrey eelmise osa lõpus NASA teatest teada sai ning samuti oleks tahtnud näha sarja toodud uut tegelast Daphe't. Siiski episood oli vaieldamatult põnev ning jääb üle vaid loota, et järgmises episoodis käsitletakse taas neid teemasid.

Annan 9/10. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

1x12 "Vigilante"

Daphnet ei näidatudki! Urrr....krrrrr.... Evil or Very Mad
Njah, 7 punkti, võrreldes eelmise osaga on teatav tagasiminek, aga siiski suur samm edasi võrreldes esimeste episoodidega. Algus oli päris hea kui Ramsey selle prostiga voodis oli ja siis nahkmantlis tüüp jõhkralt sisse marssis ja kiire 'operatsiooni' tegi. Very Happy Ma tean, tegelikult ei tohiks kellegi tapmine naljakas olla, aga see stseen lihtsalt mõjus nii koomiliselt. See läbi tapja silmade aura näitamine oli ka päris hea lüke.
Varasemate sündmuste meeldetuletamise osas... hea meel oli, et Fenway polnud seersant Adamsi eutanaasiat unustanud, kuid samas, kuidas unustati midagi mainida eelmises osas nii tähtsat rolli mänginud neutrontähe plahvatuse kohta? See sündmus ja sellega seotud paljastuse tagajärjed oleks pidanud olulist rolli mängima kogu projekti 'Threshold' saatuse osas. Ja kui see oleks olnud pettus, siis tulnuks seda vähemalt mainida.
Hea on see, et kasutati taaskord natuke karakteriarendust, ehk siis Ramsey ja selle paksu neegri (vabandan väljenduse pärast, nime ei mäleta) vestlus narkotsi ja kadunud poja teemal ning tolle arvutikuti ja tema naise kokkusaamine.
Sloan on päris huvitav tegelane ning loodan teda veel näha, kuigi ainult 1 osa on veel sarjast jäänud.

Muuseas, üks filmiviga oli ka: kui seal tehases tulistamine käis, siis veeautot tulistades läks osa pudeleid katki ja vett hakkas voolama, aga järgmisel hetkel, kui mees juba maas lamas, olid kõik pudelid ammu tühjaks jooksnud?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Just...one last duty...to perform

1x13 "Alienville"

Threshold jõudis selle episoodiga lõpusirgele ning esimest korda pean tunnistama, et üks selle sarja episood on 10 punkti vääriline. Kuigi minu hinnangus võib hetkel ka paras hulk (varast) nostalgiat ja leina olla. Very Happy

Kogu osa oli täiesti erinev senistest Thresholdi osadest ja jättis vägevalt koomilise mulje. Terve linn, mis on täis nakatunud inimesi, see oli lihtsalt nii sürreaalne... kui kõik toorest liha sõid ja Caffreyle ja Cavanaugh'le ka pakuti. Huvitav, kas nad ei tulnud selle peale, et liha võis nakatunud olla? Häid stseene oli lõputult, näiteks kui see naine ühe agendi jalga purustusmasinasse ajas täiesti loomulikult "nad on ju föderaalagendid!" Very Happy, või see, kuidas Peatamatu Ema Thresholdi majas tema last hoidvaid mehi taga ajas; lõi rauduksi lömmi, jõudis välgukiirusel ühest kohast teise jne... Eriti hea oli lapsele ehitatud titaanist voodi.

Viimasele osale kohaselt saime ka vastuse inimeste saatuse kohta: lõpuks me siiski võidame, kuid Caffreyt pole enam kohal, et seda näha. Kas see nüüd tingimata tema surma tähendas, jääb tõlgendamise küsimuseks...
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 06, 2006 3:05 pm    Teema: Vasta viitega

1x13 "Alienville"

Tõepoolest oli tegu väga hea osaga, kuid mina panen hindeks 9/10.

Episood oli täiesti omanäoline, nagu Enterprise juba mainis ning samuti oli näitlejatöö minu arust seni isegi sarja parim. Storyline'i arendati osaga väga huvitavalt edasi ja olen kindel, et sari oleks pika peale veelgi põnevamaks läinud. Eelkõige meeldis mulle episoodi juures see, et kõik oli hästi selgelt välja joonistatud ja ei esinenud sellist liiga segast atmosfääri, nagu mõnes sarja osas on olnud.
Muidugi oli küla täis nakatunud inimesi parajalt ¹okeeriv ning veel rohkem nende iseenesest mõistetav käitumine oma olukorra juures. Very Happy

Osal olid siiski ka mõned miinused, sest leian, et paar olulist asja jäi jällegi käsitlemata. Esiteks ei toodudki tagasi seda väidetavat neutrontähe plahvatuse asja ja nüüd ei teagi, kas see oli tõsi või mitte. Lisaks ei näidatud ka Daphnet, tema sarja toomine oleks nagu olnud ainult ühe episoodi tarbeks. Confused

Ühesõnaga loodan, et see ei jäänud päris viimaseks osaks ja kunagi tuleb midagi veel, sest asi jäi äärmiselt poolikuks. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Esm Veeb 06, 2006 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

Kokku jäi sari 13 osaliseks? Kui ma ei eksi, siis Crusade jäi ka 13 osale ja palju neid Firefly'sid oli, kas oli ka 13? Maagiline number.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 17, 2006 12:19 am    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
Kokku jäi sari 13 osaliseks? Kui ma ei eksi, siis Crusade jäi ka 13 osale ja palju neid Firefly'sid oli, kas oli ka 13? Maagiline number.


Irw nii nende B-kategooria sarjadega läheb.
Hea, et loobusin vaatamast Very Happy
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Mai 03, 2006 4:18 pm    Teema: Vasta viitega

Threshold tuleb välja DVD'l:
http://www.tvshowsondvd.com/newsitem.cfm?NewsID=5564
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group