Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 2x01 "Man of Science, Man of Faith"
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda episoodi?
10
68%
 68%  [ 13 ]
9
15%
 15%  [ 3 ]
8
10%
 10%  [ 2 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
5%
 5%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 19

Autor Teade
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Reede Sept 23, 2005 10:53 pm    Teema: Lost - 2x01 "Man of Science, Man of Faith" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 5. septembril kell 20:30 Kanal2's

Auhinnatud hittsarja uue hooaja avaosas lähevad Jack ja Locke avatud müstilisest luugist alla, et seda uurida. Shannon satub dzhunglis hämmastavalt tuttava kuju peale. Walt on aga endiselt merel kadunud... Sõbrad, vaenlased, pereliikmed ja võhivõõrad peavad endiselt meeles pidama, et sellel saarel ei tohi usaldada mitte kedagi...










(Alguses spoilereid ei ole... enne tegeliku episoodi arutelu juurde asumist ma hoiatan ette)

Kõigepealt: kuna Kanal2-s jooksma hakkava Losti esimese hooajaga paralleelselt linastub maailmas praegu sarja teine hooaeg (mida minu arusaamise järgi nii mitmedki siit foorumist jälgivad), siis mõtlesin, et äkki oleks hea teha siia foorumisse ka teise hooaja osade arutlusi kirjutada.
Aga lõppudelõpuks jäägu see ikkagi administratsiooni otsustada. Kui arvate, et parem oleks oodata, kuni ka Kanal2 teise hooajani jõuab (et siis oleks võibolla rohkem huvilisi), siis palun kustutage see teema (mina sellest ei solvu, pole vaja karta Wink ). Igatahes praegu ma selle teema siia siiski teen. Vaatame, palju vastukaja sellele tuleb ja eks siis otsustage, kas see sobib siia või mitte ja kas sellel on üldse mõtet (kui siin erilist arutelu ei teki, siis on loomulikult mõistlikum oodata).

Ja nüüd tuleks kõigil, kes kavatsevad Losti Kanal2-st vaatama hakata, edasise lugemisest nagu tulest eemale hoida, sest siin on spoilerid teise hooaja kohta. Ja need spoilerid on väga tõsised ning võivad tugevalt mõjutada sarja vaatamise elamust. Mina igatahes olen oma hoiatused jaganud... edasi lugemine toimub ainult omal vastutusel.
(ohutuse mõttes tekitasin vahele natuke tühja ruumi) Cool
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.

Nüüd siis episoodist endast. Pärast pikka ootamist saime me lõpuks teada, mis siis lõpuks selle kurikuulsa Luugi all peitub. Ja mida me nägime: seal elab inimene... ja inimene, kellel tundub olevat väga suur ülevaade kogu saarel toimuvast ja kellel oli nähtavasti oluline roll selle sarja tegelaste saarele sattumises. Tuleb välja, et sama mees oli kohtunud kunagi aastaid tagasi Jackiga ja tundub, et tema käsi oli mängus ka Jacki tollal tulevase abikaasa imepärases paranemises. Kui nüüd meenutada veel neid salapäraseid numbreid Luugi kõrval, mille tõttu Hurley saarele saabus ning mitmeid muid varem tehtud vihjeid erinevate tegelaste elust, siis on nüüdseks juba täiesti selge, et ükski inimene pole sinna saarele juhuslikult sattunud. Mõistatus on aga ikka veel suht udune, midagi kindlat pole meile saare kohta veel jagatud ja müsteerium ning sellega kaasnev põnevus püsivad tavapäraselt kõrgel tasemel.

Igatahes on nüüd Jack, Locke ja Kate Luugist alla laskunud ja paari järgmise osa jooksul (tõenäoliselt üritatakse Lostile omaselt ooteperioodi natuke pikendada sellega, et järgmises osas hiilitakse osavalt sellest teemast kõrvale ja näidatakse vahelduseks näiteks parve juures toimuvat - mis on samuti väga huvitav teada saada... et mis nendest vette hulpima jäänud meestest edasi saab) peaks jällegi mõni küsimus vastuse saama.
Samuti on lähiajal oodata ka "Teiste" rünnakut, kui mingid "Teised" üldse olemas on ja "prantsuse chicki" jutt mõnes osas paika peab.

Minu meelest oli tegu ääretult põneva episoodiga. Näitlejatöö oli nagu alati tugev - ehk natuke häiris Jacki vastumeelsus Locke'i luugist alla mineku vastu ja kogu see tema lubadust anda julgemise ja pidada suutmise teema; kuidagi veidi ülespuhutuna ja ebaloogilisena tundus see asi.
Sellest hoolimata ei saa ma hooaja esimesele osale alla kümne punkti kuidagi anda. Lihtsalt nii suurepärane oli see (isegi Losti standardite järgi). Mitmed niidiotsad hakkavad vaikselt lahti hargnema, kuid samas aina rohkem uusi küsimusi tekib ja aina piinavamaks (heas mõttes) see teadmatus muutub.
Meistriteos... 10/10.


EDIT: Postitust muutis Enterprise.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 24, 2005 6:44 am    Teema: Vasta viitega

Keegi ütles, et Lost tekitab sõltuvust ja ma võin seda kinnitada, pole lihtsalt sõnu kirjeldamaks kui hea sari see on. Esimene episood oli ikka väga hea ja annan 10
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 24, 2005 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kust tulevad sellised geniaalsed ideed Razz
9/10
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

Krt vot see oli alles põnev osa, olin juba kergelt unustanud, kui põnev võib "Lost" olla Smile

10/10
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Reede Sept 30, 2005 12:04 am    Teema: Vasta viitega

tuleks mainida, et näitlejad on ka väga hästi valitud
10pts
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ryhkija
Lipnik


Liitunud: 30 Aug 2005
Postitusi: 37
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 19, 2005 11:43 am    Teema: Vasta viitega

10 ka minult. Meeldis väga. Kuigi see, et eriti midagi edasi ei arenenud ja vastuseid veel ei saanud oli natuke kurb minu uudishimulikule meelele...

Nõustun FLT'ga, et Lost tekitab sõltuvust Smile
_________________
Tere.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2005 11:24 pm    Teema: Vasta viitega

esialgu ei oodanud sellelt sarjalt midagi erilist,kuid hakkasin vaatama ja olengi sõltuvuses... Very Happy Very Happy Shocked lihtsalt megahuvitav sari!!!soovitan kõigile soojalt Cool
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Sept 04, 2006 7:08 pm    Teema: Vasta viitega

Tuletame siis veelkord meelde, et osa läheb eetrisse 5. septembril kell 20:30. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kindlad 10 punkti. Parim Lost'i osa (kahe hooaja peale kokku, kahjuks on see ainuke tõsiselt hea teise hooaja osa).

Jällegi usu teema mis mulle sobib suurepäraselt. Nagu ka Gattaca ja Signsi puhul. Mulle lihtsalt istub see teema, see läheb mulle rohkem südamesse kui miski teine. Nagu mainisin, parim Lost'i osa kogu sarja peale kokku, see tiitel ütleb juba kõik.

Lisakiitused super intro (see mis ennem tiitelkirja on, ametlik termin on 'teaser') eest. See on nii WTF moment kui olla saab. Smile
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

NB - enne kommentaari kirjutamist ma ühtegi eelnevat arvustust lugenud pole, nii et vabandan, kui järgnev jutt kedagi kordab.


Teist hooaega sai kaua oodatud ja olgugi, et selle esimene osa ei valmistanud mulle pettumust, et tundnud ma ka, et see minu ootusi sajaprotsendiliselt täitnud oleks. Võrreldes esimese hooaja lõpuosaga oli puudu see pingeline atmosfäär, erilise pettumuse valmistas salapärasete Teiste temaatika, kelle ootamine oli peaaegu õudne ja kohe kindlasti närvesööv, peaaegu täielik kõrvalejätmine.

Osa algus oli hästi teostatud. Alguses arvasin, et tegu on meenutusega mõne tegelase minevikust, kuid kõva pauk, millega luuk avati, tegi asjad siiski selgeks. Igatahes leidlik viis, alustada episoodiga luugi alt. Leidlik, aga mitte põnev ega paeluv. Luugi all elab mingi kahtlane tüüp? Mõistatustele see muidugi lisab, aga neid mõistatusi on juba liiga palju. Vähemalt sellele küsimusele oleks olnud tegijate poolt kena lahendus anda. Ja loomulikult alustati kohe alguses venitustaktikat, kui loobuti august alla laskumisest ja Jack otsustas laagrisse tagasi minna.

Sõna "karantiin" esinemine luugil tekitas aga huvitava küsimuse. Kas karantiinis on see, mis asub luugi all, või hoopiski see, mis on luugist üleval pool? Wink Esiteks, miks muidu oleks kiri alumisel poolel ja pealegi on saarel seni toimunud kummalised sündmused juba andnud piisavalt alust selle eeldamiseks.

Flashbackide osas keskendus "Man of Science, Man of Faith" Jackile ja kuigi ma pean tunnistama, et need olid hästi õnnestunud, ei ole Jack siiski kaugeltki minu lemmiktegelane - vaatamata hulgalisele infole tema kohta ja tema pidevas tähelepanu keskpunktis olemisele jätab ta mulle karakterina suhteliselt tühja mulje. Võib-olla on tema juures probleemiks see, et Lostile muidu nii omane salapära puudub tema juures pea sootuks.
Vigastatud naise ravimise juures tõstatati huvitav küsimus: kui sinu olukord on lootusetu, siis kas sa tahaksid seda teada või klammerduksid pigem selle tibatillukese, pea olematu lootusekübeme külge? Episood andis küsimusele loomulikult selge vastuse - Jackist, kes oli teadusemees, sai usumees. Tähelepanuväärne on ka see, et Jacki tähelepanu küsimusele osutas tema isa, kes ise valetas hiljem oma töökoha päästmiseks. Mõnes kohas on väike vale õigustatud, mõnes aga mitte. Loo lõpplahendus küll kahjuks ette näha, sest eesmärgiks oligi ju tõestada, et raskuste ületamiseks on vaja usku, lootust. Mis mulje oleks ometigi jätnud see, kui too naine oleks jäänud elu lõpuni ratastooli?

Lõpuks mindi siiski ka luugist alla. Kui Kate alla kukkus, siis ma korra mõtlesin, et polekski väga kahju, kui temast mõneks ajaks vabanetakse. Aga see selleks. Igatahes kinnistas seal toimunu arvamust, et saarele sattunud inimesed ei sattunud sinna juhuslikult - kuidas muidu seletada Jacki kohtumist ähvardajaga kaua aega tagasi ning teistegi kummalisi juhtumisi.

Nagu kohane, olid ka mõned humoorikad seigad. Eriti meeldis mulle Hurley 'positiivne' suhtumine nende olukorda, et vaatamata sellele, et vahel lendab keegi õhku, saavad nad kaua magada. Very Happy Teine meeldejäänud stseen, mis vist küll polnud naljana mõeldud, oli see, kuidas Jack üritas rahvale rääkida, et luugist alla ei jõuta minna: "aa..... .... ...... ee..." Aga vähemalt andis ta inimestele lootust, isegi kui ta ise nende ohutusse ei uskunud. Smile


Et olen otsustanud nüüd hindamisega oluliselt karmin olla kui varem, siis panen 6 punkti. Eelmisel hooajal oleks see osa minult ilmselt 8 punkti saanud, aga sellisel heatahtlikkusel on nüüd lõpp. Ja noh muidugi, nagu ma ütlesin, ei olnud ma sellest osast erilises vaimustuses. Selle osa valguses jääb mulje, et ega ka teisel hooajal midagi erilist ei paljastata, vaid jätkub kogu loo järjest suuremasse mõistatusepuntrasse mässimine.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Sept 05, 2006 10:10 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 9:03 pm    Teema: Vasta viitega

annan 9

Kui teine hooaeg algas eelmises hooajas toimunu meenutamisega, siis sellele järgnenud "tundmatu vennike" tekitas mulle küsimuse, kas ma ikka olen õigel kanalil. Kontrollisin telelehte ja kas ma olen ikka õige kanli peal, korra käis peast läbi, et äkki on kanal 2 vale filmi peale pannud. Põhjuseks oli, et polnud harjunud sellise algusega.

Osa juures meeldis ka Hugo öeldud "Dude, you suck".(kui ma õigesti kuulsin) Mis ei läinud üldsegi kokku Eesti keelse tõlkega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Mõistatustele see muidugi lisab, aga neid mõistatusi on juba liiga palju. Vähemalt sellele küsimusele oleks olnud tegijate poolt kena lahendus anda.

misajast on Lost vastuseid andnud? Lost esitab ainult uusi küsimusi. See on selle sarja kõige suurem miinus (ja minu silmis on tegemist väga suure miinusega). Ning ka põhjus miks minu hinnang sarjast hakkas ajapikku langema. Vaatajale peab vahest ka mingi kondi närida andma.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
Enterprise kirjutas:
Mõistatustele see muidugi lisab, aga neid mõistatusi on juba liiga palju. Vähemalt sellele küsimusele oleks olnud tegijate poolt kena lahendus anda.

misajast on Lost vastuseid andnud? Lost esitab ainult uusi küsimusi. See on selle sarja kõige suurem miinus (ja minu silmis on tegemist väga suure miinusega). Ning ka põhjus miks minu hinnang sarjast hakkas ajapikku langema. Vaatajale peab vahest ka mingi kondi närida andma.


Ei olegi andnud, aga võiks. Very Happy
Ka minu arvamus hakkab vaikselt langema, kuid maha jätta ma teda veel ei kavatse.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Ei olegi andnud, aga võiks. Very Happy
Ka minu arvamus hakkab vaikselt langema, kuid maha jätta ma teda veel ei kavatse.

Asi selles, et sarjale ei saagi olla tõsiseltvõetavat lahendust. Need 'vastused' mida aegajalt vaatajale pakutakse, pole vastused, vaid uute müsteeriumite teke. Aina hullemaks läheb. Kuidas seletada 'suitsust koletist´? Ei saa lihtsalt. Või neid numbreid mis Hurley ütles (muideks sarja tegijad on öelnud, et numbrite küsimusele neil vastust pole ja ei saagi olema, see oli lihtsalt üks moodus kuidas asjale 'suurema tähenduse' külge saaks)?

Ja sarja loojate väited, et kõik lähen nende 'master plan'i järgi on täielik BS. Kas nad ise ka usuvad seda? Täielik BS.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Mõned stseenid olid lihtsalt suurepärased, näiteks:

*Algus. Ka mina mõtlesin, et Kanal 2 mingit muud sarja kogemata näitab. Mõtlesin hiljem, et Sawyer seal. Siis mõtlesin, et Hurley noorena (see oleks niii lahe olnud). Smile Häire läks tööle, ilus muusika lõppes, mees haaras relva (väga suure valiku hulgast) ja vaatas läbi mingi binokkel-kaamera. Olin ikka veel kindel, et tegu flashbackiga, kuid olin puuga pähe saanud, kui luuki nägin.

*Jacki ravitud naine suutis jalgu liigutada. Nii emotsioonirikas hetk, kui Jack on operatsiooni ebaõnnestumises kindel ja nutab, öeldes naisele tulemust. Ja milline kergendus Jackil oli, kui naine täiesti terve oli!

*Luugi sisemus. Väga lahe, natuke õudne ja üli-üli müstiline. Muidugi oli ehmatav ka see, et saare all elas Desmond, kellega Jack kunagi ammu kohtunud oli. Ma olen suht kindel, et ta teadis juba sel ajal, mida teeb.

Ka ülejäänud episood oli väga hea, kuigi fakt, et Teised tegelikult ei tulnudki, oli natuke ootamatu.
Maksimumpunkte ta ei saa, aga hea alguse eest saab...

9/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Kolm Sept 06, 2006 9:00 am    Teema: Vasta viitega

shadowman, mis sa silmas pidasid, kui kirjutasid, et punkris elava mehe, Desmondi, käsi oli mängus Jacki naise imepärase paranemisega...?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Sept 06, 2006 9:32 am    Teema: Vasta viitega

Zorro kirjutas:
shadowman, mis sa silmas pidasid, kui kirjutasid, et punkris elava mehe, Desmondi, käsi oli mängus Jacki naise imepärase paranemisega...?


Ma täpselt ei mäleta (juba aasta peaaegu möödas selle osa vaatamisest), aga kas mitte Desmond ei olnud see, kes Jackile usku sisestas, et kõik on võimalik ja ta ei tohiks lootust kaotada? Tänu sellele usule õnnestus Jackil naine hiljem päästa.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Kolm Sept 06, 2006 11:45 am    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Zorro kirjutas:
shadowman, mis sa silmas pidasid, kui kirjutasid, et punkris elava mehe, Desmondi, käsi oli mängus Jacki naise imepärase paranemisega...?


Ma täpselt ei mäleta (juba aasta peaaegu möödas selle osa vaatamisest), aga kas mitte Desmond ei olnud see, kes Jackile usku sisestas, et kõik on võimalik ja ta ei tohiks lootust kaotada? Tänu sellele usule õnnestus Jackil naine hiljem päästa.


Palju aega on jah sellest osast juba möödas, täpselt tõesti ei mäleta aga mingi jutuajamine seal oli jah!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Sept 06, 2006 3:54 pm    Teema: Vasta viitega

Nägin eile seda osa juba teist korda, halvemaks ei olnud miski läinud. Väga huvitav hooaja algus, mis sest, et hetkeks olin justkui puuga pähe saanud ja üritasin meenutada, millega esimene hooaeg lõppes.

Jack mängis Jumalat. Ta teeb seda üldse väga tihti. Kohalik kangelane, kes juhib kõiki ja otsustab kõike. Ning loomulikult armastab ta anda lubadusi, seda ta on juba esimesest hooajast peale teinud. Smile Jackiga on aga selline lugu, et ta lihtsalt ei saa närvidele käia - tõenäoliselt teevad seda tema eest Kate ja Shannon - ta lihtsalt on selline mittemidagiütlev tegelane, keda sarjal on vaja.

Hurley on loomulikult üks vaimukamaid tegelasi. Nagu siis, kui ta küsis Locke'i käest, ja sellel momendil oli tõesti temast kahju, "man, why did you do it?" Keegi lihtsalt ei kuula kunagi teda. Ja Hurley line: "Every once in a while someone blows up all over you" pani lihtsalt naerma. Very Happy Loodan südamest, et teine hooaeg keskendub vahelduseks ka vähemtähtsatele tegelastele.

Kogu see džungli ja koletise teema on juba ülepingutatud. Ma tõesti ootan, kuidas kõik see ära seletatakse ja kui ei seletata, siis peavad nad kuradi hästi keerutada oskama.

Eks see Lostiga juba nii ole: palju küsimusi ja vähe vastuseid. Aga näed, vaatajaid püüab, nii et järelikult on nad midagigi õigesti teinud.

Kümme punkti, tugev ja, khm, saladuslik algus. Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Kolm Sept 06, 2006 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti

Viimaks ometi on "Teadmata kadunud" 2.hooaeg alanud! Minu meelest oli pilootosa ootamist väärt, sest tegemist oli huvitava ning kaasahaarava episoodiga. Mulle meeldis enamik Jacki flashbackidest, eriti Desmondiga flashback.
Mulle meeldis kõrvalliin Walti ilmumisega ning ka põhiliin luugi ümber. Näitlejatööd olid üsnagi nauditavad. Desmondi kohalolek luugis on minu meelest äärmiselt hea ning huvitav pööre. Episoodi lõpp oli tänu sellele suurepärane!
Aga tegemist oli alles teise hooaja esimese osaga, nii et arvamus võib veel muutuda. Siiski olen ma kindel, et teine hooaeg kujuneb väga huvitavaks.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group