Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Atlantise esimene hooaeg

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate hooaega?
10
20%
 20%  [ 2 ]
9
70%
 70%  [ 7 ]
8
10%
 10%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 10

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 24, 2005 7:29 pm    Teema: Atlantise esimene hooaeg Vasta viitega

Kuidas te siis hindaksite esimest hooaega kui tervikut?
Ma hindan 10'ga, sest sari oli uus, väga huvitava sisuga. Paljusid episoode vaatasin mitu korda üle, sest nad olid kui meistriteosed ja põnevad. Eriti põnevad olid "Storm" ja "Eye" ning Siege triloogia ning loomulikult "Rising" ja "Thirty Eight Minutes"
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Sept 24, 2005 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Minu poolt läheb 9 punkti.

SGA 1. hooaeg oli üsnagi värskendav peale 7 aastat SG-1'e. Näitlejad olid üsnagi hästi valitud ning midagi silmatorkavalt halba või igavat ei olnud.

Teeks siis lühikokkuvõtte, mainides ära paremad episoodid.

Pilootosa Rising oli väga hea, suurepärane lavastaja- ja näitlejatöö. Põnevust ka uudsust oli küllaga ja omaette plussiks oli O'Neilli kohalolek.
Järgmine tähelepanuväärne osa oli Thirty Eight Minutes, mis oli muidugi põnev ning pinget hoiti lõpuni ülal.
Underground tutvustas meile genii rassi, keda kasutati hästi ära sellistes suurepärastes järgnenud osades nagu The Storm ja The Eye.
Väga meeldisid mulle osad Before I Sleep ja Letters from Pegasus. Hooaeg lõppes võimsa pauguga, mil nimeks The Siege.

Kahjuks tuleb mainida, et vähemalt 2. hooaja esimene pool ei ole samal kõrgusel. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 24, 2005 9:02 pm    Teema: Vasta viitega

Meeldis isegi rohkem, kui sg1 sel ajal, aga teine hooaeg ei olegi nii hea.
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 12:00 am    Teema: Vasta viitega

minu poolt ka 10, tõi suurepärast vaheldust siia halli argipäeva. see et teine hooaeg pole enam nii tasemel, nagu rahvas kurdab, ei tasu veel meelt heita, vähe on sarju ja filme kus teise hooaeg/osa esimesest paremad oleksid. minule isiklikult meeldib teine hooaeg ka väga.
loodetavasti tuleb kolmas veelgi põnevam!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 01, 2005 11:51 am    Teema: Vasta viitega

Panin siis Atlantise esimesele hooajale 9 punkti. Smile

Tegu oli kahtlemata uudse lähenemisviisiga ning see idee oli ilmselt parim viis, kuidas Stargate'i saagat edukalt jätkata. Midagi uudset pidi uues sarjas olema ning selle esitamisega tuli sarja esimene hooaeg kindla peale väga hästi toime. Sarja esimesed episoodid olid pingelised, näitlejate valik tundus algusest peale päris hästi õnnestunud olema ning hooaja jooksul harjus nende uute tegelastega päris kergesti ära.

Episoodidest tooks siis esile osad "The Rising", "Thirty Eight Minutes", "Before I Sleep" ja "Letters from Pegasus". Ka peaaegu kõik teised episoodid olid põnevad, kuid need paistsid üldisest massist siiski kõige eredamalt silma.

Atlantise ainukeseks miinuseks võiks lugeda selle, et sarja alguses loodud müstilisest tundest lasti hooaja jooksul mõnes mõttes lahti ja kõikvõimalikest saladustest anti teada minu arust liiga ruttu. Teisisõnu sarja pingelisus hakkas minu arust vaikselt hajuma, selle esimese episoodi segatud teadmatus, hirm ja avastamishimu mõnes mõttes vaibusid.
Seega Atlantise esimene hooaeg oli eriline, aga mitte täiuslik ning sellepärast ei saa ma ka päris kümmet punkti anda.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 20, 2010 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Vaadates minu poolt antud üheksat punkti, tekib tunne, et oleks pidanud ennast võibolla natuke tagasi hoidma, kuid samas tuleb tunnistada, et järjekordse ülevaatamise tulemusel olen sarja taaskord hindama hakanud. Smile

Atlantis pole sari, mida ma nimetaksin parimate hulka kuuluvaks, kuid samas on tal väga eriline omadus. Nimelt on enamus episoodid äärmiselt meeleolukad ja tegevusrikkad ning ausalt öeldes tekib väga harva olukordi kus vaadates igavustunne peale tükkima hakkab. Sügavamaid ja sisukamaid episoode pole palju, kuid samas ei saa ka öelda, et need täielikult puuduksid.

Esimest hooaega vaatasin hiljuti üle kokku kolmandat korda. Vahepeal olin sarja natuke kõrvale lükanud ning ei hinnanud ka enam tagantjärele selle üldist taset, kuid tuli välja, et olin oma ümberkujunenud arvamuses veidi ebaõiglane.
Teist nii tegevusrikast sarja annab otsida ja kahtlemata on selles osas kontrast suur SGU-ga, mille tegevustik on tihtipeale äärmiselt unine. SGU potentsiaal sisukuse poolest on Atlantisest märksa suurem, kuid samas ei suuda ta ilmselt kunagi pakkuda Atlantise sarnast humoorikust ja jätkuvat "actionit". You're dead
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group