Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Smallville

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Carter
Kadett


Liitunud: 24 Sept 2005
Postitusi: 3
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Sept 26, 2005 2:49 pm    Teema: Smallville Vasta viitega

Kes ei tea, millega tegu, siis lühike sisukokkuvõte:
1989. aastal muudab meteoriidisadu väikese linna Smallville'i saatuse igaveseks. Martha ja Jonathan Kenti ellu saabub samal päeval poeg, keda nad on ammu oodanud. Möödub 12 aastat ning noor Clark Kent avastab, et temas on erilisi võimeid, millest tal varem aimu polnud. Ka Clarke'i vanemad on varjanud tema tõelist päritolu - nad leidsid kosmoselaevast väikese poisi samal päeval, kui meteoriidisadu linna tabas. Teismeline Clark hakkab sealtpeale oma võimeid arendama, et kunagi selga tõmmata Supermani särk.

Meie rahvustelevisioon on siiani suutnud näidata 2 hooaega, seevastu Ameerikas hakkab kohe jooksma 5. hooaeg. Sarjast käib läbi lugematul arvul igasuguseid friike, kellega Clark peab rinda pistma. Iga osa on enamasti eraldiseisev, kuid tervet hooaega läbivad siiski ka kindlad teemad, mida ühes või teises osas rohkem või vähem käsitlekse.

Ehk pole ma ainus siin, kes seda sarja jälgib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Crasher
Kadett


Liitunud: 26 Aug 2005
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

See on minu lemmik ulme sari juba viimased 4 aastat, alates sellest ajast kui välja tuli, sari areneb pidevalt paremuse poole:D soovitan kõigile Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

Jõudu mööda ikka vaatan. Sarjal pole viga. Ainus küsimus ,mis tekib, et kuidas Lex aastate jooksul aru pole saanud, kes asja taga on. ja ei saa saamagi , sest teame ju kõik hilisemaid Supermani seiklusi . Meteoriidisadu loob vähemalt hea põhjenduse hulgale ee... olevustele , kes mööda Smallville ringi kondavad.
P.S. Ka kadunud Christopher "Superman" Reeve oli sarjast heal arvamusel.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 12:01 am    Teema: Vasta viitega

Viies hooaeg on päris hea olnud (kui mõned üksikud osad välja arvata). Story'd on paremaks muutunud, tehniline pool on säilitanud oma kõrge taseme. Tegelased ei käitu sageli loogiliselt (eriti veel Lana ja Clark), kuid lõpuks ometi ka midagi juhtub.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 10:54 am    Teema: Vasta viitega

Jap, superhea sari, mulle meeldib sarjas kõige enam see, et tegu on noorte inimestega....
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Esm Jan 30, 2006 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

Smallville on väga hea sari. Millal hakkab ETV näitama 3.hooaega ?
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

Olen ma ainus kes seda veel vaatab?

Viienda hooaja algus oli paljulubav, kuid edaspidi on ainult langus toimunud. Käesolev kuues hooaeg jätab palju soovida.

Olen vist tõeliste draamade ja ulmesarjadega ära hellitatud. Sellist lurri süüa on tõesti mage. Fakt on see, et sarja juures on piisavalt oma ala spetse, tehniliselt on sarjaga kõik korras. Ning näitlejate üle ei saa ka midagi nuriseda, kõik täidavad oma koha ära. Probleem on materjalis. Tegelased käituvad ebausutavalt (sageli lapsikult). Mingitest karakteritest on liigne rääkida. Usun, et mõnel näitlejal võib hakata häbi sellist labasust mängida. Tegevusliinid seisavad paigal.

Loodetavasti saadakse sellest mõõnast üle.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2006 2:49 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
Olen ma ainus kes seda veel vaatab?

Viienda hooaja algus oli paljulubav, kuid edaspidi on ainult langus toimunud. Käesolev kuues hooaeg jätab palju soovida.

Olen vist tõeliste draamade ja ulmesarjadega ära hellitatud. Sellist lurri süüa on tõesti mage. Fakt on see, et sarja juures on piisavalt oma ala spetse, tehniliselt on sarjaga kõik korras. Ning näitlejate üle ei saa ka midagi nuriseda, kõik täidavad oma koha ära. Probleem on materjalis. Tegelased käituvad ebausutavalt (sageli lapsikult). Mingitest karakteritest on liigne rääkida. Usun, et mõnel näitlejal võib hakata häbi sellist labasust mängida. Tegevusliinid seisavad paigal.

Loodetavasti saadakse sellest mõõnast üle.


olen sinuga nõud. Vaatan ka seda, kui ära ei unusta...mõned tegelased on nagu päris weirdod ja täpselt nagu lapsed...aga jah...muuidu päris hea seriaal... Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maahaata
Nooremleitnant


Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 40
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 22, 2006 10:05 am    Teema: Vasta viitega

Selliseid lugusid on alati kahtlane sarjaks töödelda - väga palju tuleb lisamaterjali välja mõelda. Nagu siingi näha, ei vea autorite fantaasia alati teemat välja. Algus oli hea, aga pikapeale tüütas natuke ära. Ma ei ole uuemaid osi näinud, aga ei huvitav oleks näha, kas lugu ükskord Supermani sünnini ka jõuab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

Olen seda sarja vist paar osa näinud... rohkem ei vaata... pole minu jaoks...
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 9:06 am    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka vist ainult esimese hooaja tervenisti ära kunagi ja siis kui teles paus tehti, magasin teise hooaja näitamise alguse maha. Enam ei ole seda nii vaadanud, aga kui peale satun, vaatan ära. Tore meelelahutus lihtsalt.

P.S. Millegipärast arvavad mõned inimesed, et ma meenutan Lex Luthorit. Ei tea kohe - ise nii ei mõtle Cool
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Chained Lady
Kaptenleitnant


Liitunud: 15 Jan 2007
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 2:18 am    Teema: Vasta viitega

Olen kohe päris mitu hooaega vaadanud, millest ainult esimest vist TV vahendusel. Kui aus olla, siis ma ei mäletagi praegu täpselt, mitmenda hooajani olen jõudnud... Kohati huvitav, siis tüütab ära, aga vähemalt alguses olin ma täitsa fanaatiliselt huvitatud sellest sarjast. Shhh
_________________
Kõige paremini on Kuu seletatav vaatlusveaga: tegelikult pole Kuud olemas!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kütt
Lipnik


Liitunud: 13 Apr 2007
Postitusi: 26

PostitusPostitatud: Laup Okt 27, 2007 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Smallville teemat on suudetud juba 7 hooaega pingeliselt üleval hoida. Tegelaste areng läbi sarja on olnud üks parimaid kogu filmimaailmas ja seitsme aastaga on suutnud näitlejad ka lihtsalt niivõrd hästi samastuda oma karakteritega. Enda lemmik on Lex. Clark aga naiivne nagu alati. Kuna sarja lõpp on paistmas siis hakatakse ka juba vaikselt otsi kokku tõmbama ja clarki supermeheks vormimine edeneb üsna hästi. Ennast huvitab just see, et mis moodi suudetakse välja mängida Clarki ja Lana suhe, sest originaalis on Lana lihtsalt Clarki kui teismelise armastus ja Lois Lane see nn õige.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
videvik
Kadett


Liitunud: 18 Veeb 2009
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Püh Mai 24, 2009 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

Hea sari mu meelest Angel

Ma olen seda sarja peaaegu kõik 8 hooaega ära vaadanud, mõni osa on olnud igava võitu, aga enamus osad on olnud ikka põnevad Laughing
_________________
www.kirjandus.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cochrane
Lipnik


Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Püh Okt 11, 2009 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi 9. hooaja 3. osa (Rabid) vaatas? Kui selle hooaja esimesed kaks olid täitsa korralikud, siis see zombie-teema tundus küll tobe ja väga kohatu. Äramäkerdatud näoga hambaid laksutav Louis tundus rohkem koomiline kui ähvardav, ei tea, kas tegijad just seda taotlesid. Parem oleks võinud mõned lisaminutid tegelaste arendust sisse panna, Oliveri ja Clarki vaheline dialoog oli episoodi parim osa.
_________________
http://visualfanatic.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 17, 2009 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Nonii, nüüd esimese 8 hooaaja DVD-d tellitud Amazonist (iga hooaeg hetkel ainult $15). Ma ei ole vist siiani ühtegi osa algusest lõpuni vaadanud (olen lihtsalt telekat vaadates paar korda peale juhtunud ja ka seda aastaid tagasi), aga nüüd siis on jälle mida (varsti) vaadata. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nielander
Viitseadmiral


Liitunud: 7 Dets 2009
Postitusi: 216
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Esm Dets 07, 2009 1:53 am    Teema: Vasta viitega

Kunagi jälgisin sarja esimesi hooaegu tõsise fanaatilise huviga. Ka kuni praeguseni pole ma ühtegi osa vahele jätnud...järjest ilmunud vaatan kohe ära, kuid sarja kvaliteet on viimaste hooaegadega tõsiselt langenud.
(Ime tegelikult et ta niikauagi vastu on pidanud)
Hakkab juba tõeliselt tüütuks muutuma storylined , kus Clark'i tõeline olemus ja võimed kohe-kohe välja tulevad...ja siis kus mingi täiesti suvaline juhtum viimasel hetkel kahtlustaja ära eksitab...vanad head peaäralöömised/mälukaotused viskasid kah muidugi mingil hetkel siibri ette...ja ausalt - kui väike peab olema tegelaskujude IQ et mitte aru saada, kes tüüp on...

Esimesed hooajad, kus Clark meteoriidifriike takistas ja muidu lahedaid trikke tegi olid täiesti vastuvõetavad, kuid kusagilt sealt, kus nõiad mängu tulid ja hävitamatul mehel huule katki tegid hakkas asi hapuks minema...sealt edasi kõiksugu zombid ja müütilised tegelased...ja krüptoniit tundub kah igal suvalisel jorsil taskus vedelevat...
Tegelikult on üldse kogu tegevus väga ettearvatav ja tüüpilist USA nämmutamist paksult täis...
_________________
When the spit hits the fan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cochrane
Lipnik


Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Nelj Apr 15, 2010 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

Seni on 9. hooaeg üsna korralik olnud (välja arvatud mainitud Rabid). Topeltepisood Absolute Justice oli just selline, nagu ühelt koomiksisarjalt tahta võib. Algsed "nädala meteoriidifriik" tüüpi osad muutusid kiiremini tüütuks, praegused pikemate tegevusliinidega episoodid on paremad. Samal põhjusel ei tekitanud minus Dead Zone vaimustust - iga episood oli kassi päästmine puu otsast ja suuremat katastroofi puudutavad osad olid harvad.

Kui nüüd 10. hooaeg viimaseks jääb (rohkem pole minu arvates vaja seda seriaali pigistada), siis selle viimasest osast sooviksin midagi, mida ma teiste ulmeseriaalide juures tavaliselt vihkan - viimane osa võiks olla lõpplahenduseta. Peaks toimuma nt Lexi tagasitulek mingi suure plaaniga ja ... kõik. Tegu on nagunii eellooga, mis on korduvalt oma hooaegade vältel vihjanud, et lugu jätkub veel pikalt. Supermani mütoloogia kohaselt on see küll nagunii teada, kuid aastate vältel on selle tegelase lugude kaanoniga nii meelevaldselt ümber käidud, et koomiksitest endast ei saa seriaali jaoks suurt midagi tuletada.

PS: Ma sooviksin tõesti, et nad hoiaksid CK traditsioonilisest keebiga kostüümist eemal. Leiutagu midagi uut, mis sisaldab midagi vanast (värvid, logo) või siis jätku see kostüümi teema sootuks.
_________________
http://visualfanatic.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 14, 2011 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

Eile jõudis eetrisse sarja viimane osa. Päris uskumatu, et Smallville kestis isegi kauem kui Stargate SG-1. Smile

Episoodi viimased minutid olid eriti head...siit võiks edasi väga korraliku Supermani filmi teha (mida mina eelistaksin Zack Snyderi versioonile). Mulle meeldib see, et Lois teab, et Clark on Superman. Ma olen nii tüdinud sellest kli¹eest, et kangelane peab üht või teist pidi oma identiteeti love interesti eest varjama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group