Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Miks Anakin nii kaua imperaatorit teenis?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juun 02, 2005 10:19 pm    Teema: Miks Anakin nii kaua imperaatorit teenis? Vasta viitega

Ma lihtalt hakkasin mõtlema. Me kõik teadsime, et Episood V-es olid Anakinil juba plaanid Imperaatorit kukutada ja hakata galaktikat koos Luke-iga valitsema, aga tegelikult tahtis ta imperaatorit juba episood III-es kukutada ja Padmega koos universumit valitsema hakata. Miks ta siis niikaua ootas ja teda teenis? Ta oleks võinud ta ka peale Vaderiks muutumist hävitada.

Viimati muutis seda SinkaVonka (Teis Aug 30, 2005 5:55 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Juun 03, 2005 7:22 am    Teema: Vasta viitega

Kukutamisplaanid olid tal ainult Padmega - ta oli ju nii noor ja loll ning kõrvuni armunud ka Padmesse. Hiljem oli see kalkuleeritud taktika, et Luke-i meelitada võimuga. Sidious oli ka võimas Sith, kellelt oli palju õppida.
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Slice
Nooremleitnant


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Reede Juun 03, 2005 8:17 am    Teema: Vasta viitega

See oligi ju Pimeduse Poole lõks. Tal oli selline võimuhimu, et ta nägi ka oma poega ainult masinana, mis aitaks tal Imperaatorit kukutada.
_________________
R.I.P.
Albus Dumbledore
May there be Acid Pops in heaven.
...And Writer's Block Strikes Back!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Juun 03, 2005 11:26 am    Teema: Vasta viitega

Anakin/Vader oli küll võimas, aga Imperaator oli siiski ilmselt veel võimsam; see on üks põhjus. Ja peale Vaderiks muutumist oli Padme juba pmst surnud (seal oli kindlasti Palpatine'i käsi mängus), lisak olid kõik muud tema lähedased surnud või ta ise neist ära pöördunud ning Leia ja Luke olid alles pisikesed imikud ja neist poleks erilist abi olnud.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 03, 2005 2:41 pm    Teema: Vasta viitega

On palju räägitud ka Padme surmast, ning sellest, et kui Anakin poleks pöördunud pimedale poolele, siis oleks Padme ikka surnud. Aga Padmel puudus ju alutahe, kuna ta nägi mis ta mehest saanud on: Sith. Aga kui Anakin oleks teinud nii nagu Yoda talle rääkis, laskma asjadel juhtuda nii nagu nad juhtuvad, siis oleks võib-olla Anakin jäänud heale poolele, kuna ta arvas, et kurjana saab ta Padme päästa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 03, 2005 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

to Luury
Just see konks meeldis mulle ROTSi puhul. Et kui Anakin oleks Yodat kuulda võtnud, siis oleks ta heaks jäänud ja Padme oleks ellu jäänud. Padmet päästa püüdes viis TA ISE oma unenäod täide. Tuleviku ettenägemine on ohtlik. Pole kahtlust.


Viimati muutis seda SinkaVonka (Teis Aug 30, 2005 5:56 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Slice
Nooremleitnant


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Laup Juun 04, 2005 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, Anakin oli kuidagi eriti närviline Episode III's. Selle Jedi Masteri tiitli pärast hakkas kah tõmblema, nagu üldse rahulikult ei saanud olla. Võttis asju sõdamesse täiega.
Tegelikult jäi mulle müstiliseks seegi, miks ta Imperaatorit üldse teenima hakkas kui ta teada sai, et Padme on surnud (tema käe läbi veel kusjuures). Ta ju sai aru, et nüüd oli see ju täiesti mõtetu, et ta ikkagi Dark Side'ile üle läks. Ja kui tal ennem oli probleeme oma viha kontrollimisega, aga ta pani ainult droide ju plahvatama. Kui mina oleks tema asemel olnud, siis ma oleks küll sellele kortsus värdjale näidanud, milleks ma võimeline olen Twisted Evil
_________________
R.I.P.
Albus Dumbledore
May there be Acid Pops in heaven.
...And Writer's Block Strikes Back!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kenobi
Kadett


Liitunud: 20 Juun 2005
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Esm Juun 20, 2005 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Võibolla sellepärast teenis Vader imperaatorit, et tema päästis ta kindlast surmast. (kui Obi-Wan teda haavas raskelt)
_________________
Be force,with you.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Qui-Gon
Nooremleitnant


Liitunud: 21 Juun 2005
Postitusi: 41
Asukoht: Jedi council

PostitusPostitatud: Laup Sept 03, 2005 8:11 am    Teema: Re: Miks Anakin nii kaua imperaatorit teenis? Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Miks ta siis niikaua ootas ja teda teenis? Ta oleks võinud ta ka peale Vaderiks muutumist hävitada.

Mina arvan et teenis teda sellepärast et Imperaator päästis ta kindlast surmast+The Dark Side of The force oli juba Anakin/Vader-is liiga suur ja ta oli truu oma käskjale.Järgmise lause kohta niipalju ,et Vader/Anakin ei oleks suutnud Palpatiini hävitada.
_________________
Qui-Gon : Don't center on your anxiety, Obi-Wan. Keep your concentration here and now where it belongs.
Obi-Wan : Master Yoda says I should be mindful of the future...
Qui-Gon : .....but not at the expense of the moment. Be mindful of the living Force, my young Padawan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
stefani
Lipnik


Liitunud: 20 Juul 2005
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Laup Sept 03, 2005 11:33 am    Teema: Vasta viitega

Kolmandas osas oli anakin segaduses ka...nagu ta ütles. palpatine hakkas talle juba teises nats pugema.
ja kui see padme värk tuli siis tahtis ta teda iga hinna eest kaitsta.
eile vaatasin filmi ja sealt jäi meelde mulle üks väga hea lause: kui sa oled lohe tiiva all lõksus, avastad et seal on nii mõnus soe. või midagi sellist oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryhkija
Lipnik


Liitunud: 30 Aug 2005
Postitusi: 37
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 03, 2005 11:44 am    Teema: Vasta viitega

Palpatine oli jälginud kogu Anakini karjääri, nagu mainiti. Ja oli talle ka mentor.
_________________
Tere.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
PadmeNaberrie
Kadett


Liitunud: 1 Dets 2005
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Nelj Dets 01, 2005 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

Ega mul midagi uut lisada ole, a ma olen kuid imdb-s SW teemal rääkind ja ainus,mis välja on tulnud on.

(1)Anakin pakub Padmele jah, et "Join me jne..." aga Padme on oma uskumustegga. Siis ei jää tal midagi üle, ta ei saa Sidi tappa, sest see säristaks tefa nagu verivorsti, pealegi tal võib olla lootust, et äkki koos Palpyga nad suudavad leida võimaluse, et äkki Padme tagasi tuua, surnust äratada. Ja Sidiga oleks tal ka kergem valitseda seda suurt korratut impeeriumi.
(2)Pealegi, mingi Sith lord mingi 1000 a enne (nende jaoks) teinud reegli, et alati peab Sithe olema 2. Master ja apprentice. Et Vaderil ei olnud kedagi võtta ei jäänd tal midagi üle. Pealehi hiljem ta ütleb Lukele, et "Join me and we can rule as father and son." Aga Luke on nagu Padme (ma arvan et Padme andis selle meelekindluse ja usu, et isas head veel alles on Lukele üle kui suri) ja ei anna alla vaid hüppab kuhgi p*******u.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group