Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 1x02 "Pilootosa II"
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
44%
 44%  [ 8 ]
9
50%
 50%  [ 9 ]
8
5%
 5%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 18

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 09, 2005 11:20 am    Teema: Lost - 1x02 "Pilootosa II" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 11. oktoobril 2005 kell 20:30 Kanal 2-hes

Saarele kukkunud reisijad üritavad raadio tööle saada ja abi kutsuda. Pinged on haripunktis, sest paljud usuvad, et tegu oli terrorirünnakuga ja terrorist on pääsenute seas. Tuleb hakata mõtlema ka sellele, kust leida toitu ja peavarju.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Okt 11, 2005 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Niisiis, mina andsin sellele osale 9 punkti.
Ma ei oska täpselt seletada, aga tundus, et sari oli nüüd kuidagi omas elemendis. Esimese episoodi kiirustamisest oli üle saadud.

Väga huvitavad on saarel toimuvad mõistatuslikud asjad, näiteks kuidas sai jääkaru sellisele troopilisele saarele? Tõenäoliselt ehk sinna jäänud mõnest laevahukust. Või siis näiteks see signaal, mis 16 aastat järjest sees on olnud, mis seda saadab ja kust selleks energia tuleb? Razz Huvitavaid ja vastuseta küsimusi on suuremal hulgal, enamus neist aga puudutavad tegelasi.
Nagu näiteks Kate. Päris kindel pole, aga mulle jäi mulje, et hoopis tema oli see kurjategija, kelle käerauad metsa all vedelesid.
Shannon (päevitav tibi) oli küll eriliselt närvidelekäiv ja väga nõmeda suhtumisega; see aga ei tähenda, et ta sarja ei sobiks. Sobib väga hästi, ongi erinevaid tegelasi vaja. Erinevate tegelaste koha pealt veel seda, et teises osas jagati ekraaniaega näitlejate vahel natuke võrdsemalt ja oma osa sai suurem hulk inimesi.

Üks kerge miinus on ka, või ehk see polegi sarja seisukohalt miinus, aga... kuigi sari on hästi lavastatud, jääb millegipärast liigselt mulje, et see just nimelt on lavastatud, realismielement jääb kuidagi nõrgaks.

Kanal2 võiks muidugi vähem reklaami lasta, esimene paus tuli juba mõni minut peale algust, no see oli liiast. Igatahes, oli huvitav ja järgmisel nädalal vaatan edasi. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 11, 2005 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

Nii, see oli juba oluliselt parem osa kui esimene. Cool

Esiteks tuleks kohe välja tuua selle, et seekord oli episoodi rütm palju parem ja kõik sündmused olid jälgitavad. Esimeses osas toimusid sündmused liiga kiiresti ja väga raske oli stseeni üle järele mõtelda, enne kui juba järgmine platsis oli.

Teiseks oli episoodi sisu väga põnevalt kokku pandud. Meile tutvustati taas uusi tegelasi ning samas ei jäetud ka eelnevaid mängust välja. Tegelased paistavad olema peaaegu kõikidelt elualadelt, seega ma ei kahtle, et sarja on võimalik väga huvitavalt edasi arendada. Kõige suurem üllatus oli muidugi see, et Kate oli hoopis 'kurjategija', kelle käerauad olid metsas maas, seda poleks ma ealeski osanud arvata. Asja teeb veel põnevamaks see, et teda transportiv politseiametnik tuli teadvusele. See oli kindlasti üks seik, mis paneb iga vaataja põnevil järgmist osa ootama. Wink

Tegelaste tutvustamine ja episoodi tempo tervikuna olid väga sujuvad ja mul ei tekkinud seekord kordagi tunnet, et midagi oleks nagu puudu, seda episoodi lihtsalt ei olekski olnud võimalik eriti palju paremaks teha.

Lisaks oli episoodi lõpp väga võimas, sest tegelased said ju teada, et mingil põhjusel ei lahkugi saarelt ükski signaal, vaid jääb selle ümbrusesse tiirlema, see oli fantastiline lõpplahendus, mis lisas igale vaatajale indu sarja edasiseks jälgimiseks. Wink

Punkte annaks ma seekord 9/10, sest olen kindel, et sari on võimeline veel paremaks ja ei taha hakata kohe kõike välja laduma. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Okt 11, 2005 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

Annan 9 punni. 10 jäi veits puudu. Igastahes oli kõik paljuparem kui eelmistes osades ning tekitas rohkem küsimusi. samuti haaras kaasa kui need reklaamid välja jätta oleks täitsa hea.

Ootan juba järgmist osa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Okt 11, 2005 9:23 pm    Teema: Vasta viitega

Sellele osale annaks 9,5 punni. Lemmik tegelaseks on kujunenud see väike neegri poiss. See mees, kes trikktrakki mängis, on üks huvitav kuju. Naine, kes päevitas, jättis sellise "tibiliku" mulje minu jaoks. Too koht, kus see jääkaru nende poole tormas, oli kah lahe. Alguses arvasin, et see ongi see koll aga võta näpust. Lõpp mulle kah meeldis. Huvitamaks tegi asja see signaali värk.

Smile

Osad lähevad aina paremaks.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 11, 2005 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

Andsin samuti 9, Enterprise'il on minu meelest õigus, et on liiga lavastatud, sellegi poolest väga põnev, aga ikkagi 1 punkt läks maha. Tundub, et enamus sarja episoode tutvustavad kindlaid tegelasi lähemalt vms...
Kõik muu on ära räägitud juba Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2005 8:45 am    Teema: Vasta viitega

Tunduvalt parem episood tõepoolest, peaks märkima. Seekord isegi kutsus pikalt-pikalt reklaamipausilt tagasi. Jääkaru oli ülihuvitav lisand. Siiski pettusin ma kergelt selles signaalis. See, et saarel on varem abivajaid olnud, kes nüüdseks on surnud, ei kõditanud niivõrd närvi. Mina oma paranoilise loomuga hakkasin kohe mõtlema salajastele baasidele ja valitsuse eksperimentidele jms. Cool

Vähemalt ei tapnud "koletis" selles episoodis kedagi ära. Rolling Eyes

Hea osa oli. 9/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2005 10:41 am    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
kes nüüdseks on surnud,


Aga kust sa tead, et ta surnud on?
Osa oli parem kui eelmine. Väga lahe oli see, et Kate ongi kurjategija(?) Jääkaru oli päris hea lisand. Jaapanlased, mees ja naine, eriti mees tundusid võõrastavad. Kuigi mulle jäi tutvustusest mulje, et naine oskas inglise keelt.? Aga see, et mees ei pakkunud oma naisele süüa vaid läks teistele inimestele pakkuma oli ka ....natuke imelik. Tundus nagu hooliks mees teistest inimestest rohkem, kui oma naisest.
Seekord ei koonerda ja panen 10 punkti ikka ära. Aga kui järgnevad osad lähevad järjest paremaks, sii sma ei tea mida ma neile enam panen Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2005 11:07 am    Teema: Vasta viitega

Sai ka osa ära vaadatud, natukene imelik on vaadata, kui edasised sündmused on teada, aga samas annab see võimaluse väikestele nüansidele, mis esmapilgul nägemata jäid. Veel on hästi huvitav lugeda igasugused spekulatsioone ise vastuseid teades Wink Oi kui raske on inimeste valgustamis kiusatusest võitu saada. Osa juurde tulles peaks mainima, et eriti meeldisid mulle sarja tegelaste pingelised suhted. Tõeline koletis peitub meis endis.

9/10
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2005 1:33 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Wendelh kirjutas:
kes nüüdseks on surnud,


Aga kust sa tead, et ta surnud on?


Oletan. Smile Kui sõnum kordab ennast 16 aastat järjest, ilma muutusteta, tekib tahest-tahtmata mõte, et äkki - lihtsalt äkki - on sõnumi saatja nüüdseks siit ilmast lahkunud.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2005 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Jaapanlased, mees ja naine,


Kust tead, et japsid? Razz Daniel Dae Kim peaks olema korealane... :p
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2005 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

Vahet pole. Ühed pilusulmad kõik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2005 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Luury kirjutas:
Jaapanlased, mees ja naine,


Kust tead, et japsid? Razz Daniel Dae Kim peaks olema korealane... :p


Einoh..välimuse järgi..kõik nad on sellised ühesugused..jaanaplased ja korealased. Daniel Dae Kim võib ju korealane olla aga see ei tähenda veel, et ta jaapanlast ei võiks mängida..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2005 6:37 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
FLT kirjutas:
Luury kirjutas:
Jaapanlased, mees ja naine,


Kust tead, et japsid? Razz Daniel Dae Kim peaks olema korealane... :p


Einoh..välimuse järgi..kõik nad on sellised ühesugused..jaanaplased ja korealased. Daniel Dae Kim võib ju korealane olla aga see ei tähenda veel, et ta jaapanlast ei võiks mängida..


Seda küll, aga seal ta on vast ikka korealane :p
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2005 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Aga see, et mees ei pakkunud oma naisele süüa vaid läks teistele inimestele pakkuma oli ka ....natuke imelik.

Õpilased nimetavad seda pugemiseks , täiskasvanud suhtekorralduseks.
Reklaamid segasid väga. Kuigi saan aru ,et see on kallis sari sisse osta, vaatan tulevikus sarja uuesti üle ,et ka "nüansse märgata". Osale panin 10, sest see sari paistab olema just minu maitsele. Mulle pole vaja verd, vaid ootamatuid , absurdseid ja intrigeerivaid küsimusi ülepuistatud salapära looriga.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Okt 12, 2005 8:56 pm    Teema: Vasta viitega

Ka minule meeldis see osa veidi rohkem, kui esimene. Kuna ma aga esimesele 10 punkti panin, siis ei saa ka sellele vähem anda. Isegi teist korda vaadates oli ikka veel väga huvitav. Aga (nagu velz juba vihjas) on veel palju huvitavam lugeda siinset arutlust, teades ise, kuidas sari tegelikult edasi läheb. Nii mõnus on omaette naerda, lugedes erinevaid huvitavaid (ja tihti väga metsa panevaid) teooriaid ja spekulatsioone igasugu asjade kohta. Õnneks jätkub seda meelelahutust kauemaks, kuna sari alles huvitavaks läheb Twisted Evil Cool.

Väga raske on mul mingit teemakohast juttu siin ajada, kuna ikka kipuvad sellised laused tulema, millest piisavalt terava silmaga ja hea ridade vahelt lugemise oskusega mingisuguses eri asendis lugedes mõne väikse spoileripoja leida võiks. Aga seda ei saa ju lubada. Nii et ma jään parem vait.

10 punkti - suurepärane ajaviide. Eriti meeldis mulle jääkaru. Lisas parajat müstikat sarjale juurde. Isegi rohkem, kui see signaal.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me


Viimati muutis seda shadowman (Reede Okt 14, 2005 3:04 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 13, 2005 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

10/10 kuna, kui esimest korda seda vaatasin tekitas see jääkaru ja signaal, mis 16 aastat järjest on kestnud kõhedust.
Asi alles läheb põnevamaks! Veits on kahju, et olen Lost-i 1.hooaega tervikuna näinud...
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Okt 15, 2005 6:44 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Luury kirjutas:
FLT kirjutas:
Luury kirjutas:
Jaapanlased, mees ja naine,


Kust tead, et japsid? Razz Daniel Dae Kim peaks olema korealane... :p


Einoh..välimuse järgi..kõik nad on sellised ühesugused..jaanaplased ja korealased. Daniel Dae Kim võib ju korealane olla aga see ei tähenda veel, et ta jaapanlast ei võiks mängida..


Seda küll, aga seal ta on vast ikka korealane :p



http://en.wikipedia.org/wiki/Jin-Soo_Kwon
Jin on korealane.

http://en.wikipedia.org/wiki/Daniel_Dae_Kim
On Lõuna-Koreas sündinud ameerika näitleja.


Momendil ei paista isegi mitte jäämäe tipp Smile Seda siis ülekantud tähenduses, mitte et väidan, et kuskil on jäämägi ning kääkaru sealt tuli.
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 15, 2005 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

mallow kirjutas:

http://en.wikipedia.org/wiki/Daniel_Dae_Kim
On Lõuna-Koreas sündinud ameerika näitleja.


Momendil ei paista isegi mitte jäämäe tipp Smile Seda siis ülekantud tähenduses, mitte et väidan, et kuskil on jäämägi ning kääkaru sealt tuli.


Daniel Dae Kim on mulle ammu tuttav näitleja, ta oli ju Crusades enamvähem peaosas.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryhkija
Lipnik


Liitunud: 30 Aug 2005
Postitusi: 37
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 16, 2005 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 10. Lõpp oli põnev. Eriti see, kus selgus, et saarel on jääkaruloomad ja üht signaali on järjest tulnud 16 aastat. Ma pole küll mingi teadjainimene, aga kas aku mitte sellise aja peale tühjaks ei peaks saama?
_________________
Tere.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group