Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TOS - 1x01 "The Man Trap"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda osa?
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
16%
 16%  [ 1 ]
6
33%
 33%  [ 2 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
8
50%
 50%  [ 3 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
10
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 6

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 8:33 pm    Teema: TOS - 1x01 "The Man Trap" Vasta viitega

Tähelaeva Enterprise meeskond läheb kontrollima planeeti M113, kus elavad doktor Bob Crater ja tema naine Nancy. Kõik planeedil maabunud näevad Nancyt erineval kujul, vastavalt oma naiseideaalile. Kui teine meeskond viib planeedile doktori soovitud soola, hakkavad maandunud meeskondade liikmed salapäraselt surema. Nende kehadest on kadunud sool.





_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 6:28 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 8:50 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 8 punkti, kuna see osa ise mulle eriti ei meeldi.

Ma leian, et kuna see ei olnud sugugi esimene episood valmimise mõttes, siis oleks loojad võinud natuke hoolikamalt mõelda mida nad esimeseks panevad.

Selline algus tegi võibolla Treki vedama saamise veidi raskemaks.

Siiski võtan maha vaid kaks punkti, sest tegu on ilmtingimata klassikaga.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"


Viimati muutis seda TrekRanger (Püh Aug 09, 2009 3:53 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Laup Nov 27, 2004 11:29 pm    Teema: Vasta viitega

Eelmises foorumis andsin kohe 9 punkti, sest olin nii sillas, nähes vana head Trekki uuesti ekraanil Cool
Nüüd ma jõudsin väheke järele mõelda ja andsin 8.
Aga muidu mulle see episood meeldis. Sellest vaesest koletisest oli natsa kahju, aga, nagu paistab, leidis ta endale uue elu ühes teises osas Mr. Green


Mulle teeb selles episoodis alati nalja koht, kus Spock kempleb dr. Mc Coyga, püüdes temalt tagajärjetult relva kätte saada Mr. Green

Aga, noh, alguse asi, anname andeks. Lõppude lõpuks see on ikkagi Star Trek Cool
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 6:45 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Panin 6..kuna natike jäi lahjaks see idee seal. Aga psühholoogiline pool oli norm. Samuti iriseks kõvasti tõlke kallal, mis pole muidugi filmi viga. Panin ETV lehele ka kommentaari.. Järsku keegi sealtpoolt ka loeb. See kes tõlgib võiks tõesti ST "väljenditesse" süveneda natuke.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin kah selle ära. Enne seda vaatasin tegelikult The Cage ära, kuigi see ei ole ametlik ega ilmunudki televisiooni. The Cage'ga võrreldes on tegu suht haleda osaga. William Shatner Kirk'ina ei mõjunud üldse kapteniga, samas Jeffrey Hunter portreeris Pike väga mõjuvalt ja effektiivselt. Muidugi väärib märkimist Spock, kes saab arvatavasti mu lemmiktegelaseks. See oli eriti irw, kus ta McCoy'lt püssi üritas kätte saada. Mudu dialoogid olid suht puised ja paljud stseenid õhustikule mitteomased. Erieffektide kohta ütleks niipalju, et suht head oma aja kohta. Kuigi natuke naersin küll, kui Enterprise orbiidilt lahkus, mitte muidugi paha pärast. Ja Crateri "stunnimine" oli ka suht irw. Muusika oli üsna spooky ja mulle meeldis. Räägiks just nüüd selle episoodi sisust...no ma ei tea, kuidagi kahtlaselt aretatud asi. Lõpp oli ka nagu mingist vanast B-muuvist võetud, eriti see kus fake Nancy palus McCoy'lt abi. Muidu tulnuka päris kuju oli suht hirmus, kuid kohe näha et kostüüm.

Aga okei, eks ma jälgi seda edasi. Sellele osale aga saan ainult loovutada 6 punkti, kuna võrreldes The Cage'ga on tegu suht halva osaga.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

Meeldiv üllatus, et otsustasid vaatama hakata. Märkasin, et ma ise polegi veel kommenteerinud siin foorumis seda osa, nii et nostalgia mõttes tegin väikse põike nüüdseks suletud foorumisse Ulmeparadiis ja leidsin oma posti üles. Tõsi küll, nüüd on seda päris piinlik lugeda (ma olin siis ikkagi 2 aastat noorem Very Happy), aga siin ta on:

Postitatud: Esm Nov 01, 2004 8:18 pm

now that was one ugly beast Laughing

"Inimlõksu" näol oli minu arvates tegu suhteliselt huvitava osaga, samas näitlemine polnud just väga heal tasemel, eriti prof. Crater ei suutnud küll veenvat muljet jätta, seda isegi kuuekümnendate standardite kohaselt. Razz

Tõlkimine on loomulikult suuresti isiklike eelistuste küsimus, kuid minu arvates tõlge sedakorda siiski lonkas Rolling Eyes

Muidu annaks osale 7 punkti, aga esimese osa boonusena tõstan seda ühe punkti võrra. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group