Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 1x03 "Tabula Rasa"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
14%
 14%  [ 3 ]
9
42%
 42%  [ 9 ]
8
23%
 23%  [ 5 ]
7
9%
 9%  [ 2 ]
6
4%
 4%  [ 1 ]
5
4%
 4%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 21

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2005 3:28 pm    Teema: Lost - 1x03 "Tabula Rasa" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 18. oktoobril 2005 kell 20:30 Kanal 2-hes

"Puhas leht"
Jack ja Hurley avastavad Kate'i kohta käiva hirmsa saladuse, sellal kui šerifi elu veel juuksekarva küljes ripub. Ekspeditsioonil käinud seltskond ei julge ülejäänud hädalistele raskest olukorrast veel tõtt rääkida. Kuid kas valed pole liiga läbinähtavad? Michaelile ei meeldi, et Walt Locke'iga sõbraks on saanud, kuid poisi koer on ikka veel salapäraselt kadunud.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Ryhkija
Lipnik


Liitunud: 30 Aug 2005
Postitusi: 37
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2005 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

Seekordseks hääleks oli 9. Ei olnud eriti huvitav. Kuna see, et Kate oli vang, tuli juba eelmises osas välja televaatajate jaoks, siis polnud enam üllatusmomenti. See lennukikaader, kus šerifile kohver pähe kukub, võiks olla hoopis selles osas, et ka vaatajale jääks üllatus.

Naljakas koht oli see, kus Sawyer'il oli üks kuul ning ta lasi selle mööda Very Happy Tegelikult tahtis ta ju lõpetada vaese mehe piinad...
_________________
Tere.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2005 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

Pagan.... mu lõbu on spoilitud. Sad

Reklaamipaus Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2005 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Ise annaks osalem 8 punni. Midagi jäi puudu. Selles osas meeldis mulle muidugi see, mida Ryhkija juba mainis. Ta tahtis vaese mehe piinad lõpetada, aga vot lasi valesti. Lõppes kah üpris hästi, kui just nii öelda. Minu jaoks on see mees ikka müsteerium(krt ei tule nimi meelde, no see kes trikk trakki eelmises osas mängis). Selles osas nagu eriti pingelisi hetki polnud. Veel mulle meeldis Kate flashback sellest, kus ta seal farmis jms oli. Minust rohkem teksti välja pigistada ei saa. Wink
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2005 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti. Polnud enam nii huvitav. Oleks pidanud 7 andma lõpp vajus ära.
Kõik juhtuv oli seal teada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2005 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

Mina panin 10 punkti seekord ja pean seda ka seni parimaks osaks. Smile

Tegelasi arendati väga hästi edasi, eriti tooks välja Kate'i, kelle minevikku nüüd siis natuke seletati. Selgeks sai see, et oma olemuselt ta vist pahatahtlik ei ole, sest muidu poleks ta vanameest autost välja aidanud ja muidu ta ka eriti ohtlikuna ei paista. Ning rannaliival istudes jõuti väga olulise tõdemuseni: 3 päeva eest surid nad kõik ja peavad nüüd uut elu alustama. Muuseas, arvestades selle sarja olemust, on mul kahtlane tunne, et selle lause esimene pool võib suisa prohvetlikuks osutuda. Siiski tahaks teada, mida Kate siis täpselt tegi, et politseinik teda nii ohtlikuks pidas.
Sellest korravalvurist rääkides, mulle tundus, et talle tehti liiga ruttu ots peale, või õigemini, paistab, et temast enam erilist elulooma nüüd ei ole, asi on tundide küsimus.
Pilusilmade abielupaar (mis rahvusest nad ongi? Vähemalt mees on vist korealane rahvuselt) on ka parajalt kummaline. Hoiavad aga omaette, huvitav kaua nad niimoodi vastu peavad, kui teistega koostööd ei tee. Mul on kahtlane tunne, et selle põhjuseks on mehe hirm oma naise pärast, sest eraldatud džunglis võib kõike juhtuma hakata, aga sellise käitumisega võivad nad nimme enda pihta vaenu tekitada.
Lõpp meeldis ka väga, jättis kuidagi positiivse tunde, näidates, et ka sellises olukorras on asju, millest võib rõõmu tunda. Natuke rikkust muljet ainult vanamehe Locke hullumeelne nägu viimase kaadrina. Very Happy
Locke on üldse kahtlane kuju, kohati tundub nagu normaalne, aga midagi on temas peidus. Ehk saab varsti rohkem teada.

Lahe oli, mulle väga meeldib selline pidevalt edasiarenev tegevusliin, ainsaks miinuseks on see, et kui üks osa vahele peaks jääma, siis on kole raske edaspidi toimuvast aru saada.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2005 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

Panin taas 9 punkti, kange kiustatus oli 10 panna, aga hoian ennast vaos veelgi parema lootuses. Smile

Episoodi juures tuleks kiita eelkõige seda, et seekord ei kiirustatud liigselt ning informatsioon, millega vaatajat kostitati, jõudis rahulikult sisse imbuda. Osa oli hästi läbi mõeldud ning peategelaste lähem analüüsimine töötas lausa suurepäraselt, vähemalt Kate ja Jack said meile episoodiga oluliselt lähedastemaks.

Katei lugu oli väga huvitavalt üles ehitatud ja see, et me tema tegelikku kuritegu (kui ta üldse midagi tegi) veel teada ei saanud, andis asjale veel vürtsi juurde, alati ei peagi kõike lõpus teada saama. Lisaks selgus, et tegelikult ei ole Kate üldse kurja iseloomuga ning suuremad kurjategijad võivad olla veel avastamata. Wink

Šerifi tapmine oli muidugi eriti naturaalne, sellest hoolimata, et see oli tehtud tema enda soovil. Siiski tema tapja on mulle algusest peale kurjategija mulje jätnud ning olen suhteliselt kindel, et midagi kummalist see mees veel tulevikus korda saadab.

Mainimata ei tahaks jätta ka episoodi lõppu, kus toonitati episoodi sõnumit "Puhas leht" ning anti mõista, et tegid need inimesed, mis nad tegid, aga nüüd tuleb neil ellu jäämiseks koos töötada kui uuestisündinud. Cool

Peaaegu kõik oli selles episoodis sobiv, ei oskagi hetkel millegi kallal norida. Üldkokkuvõttes oli osa ehtne näide sellest, et alati ei pea põnevuse tekitamise eesmärgil tegema asja tohutult pingeliseks, vaid piisab ka sügavusest. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2005 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tänasele annaks 9. Hea osa, flashbackid nagu alati sarja pluss. Ning Evangeline Lilly (Kate näitleja) annab plusspunkte. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2005 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

Mis mul öelda, täitsa hea osa oli, vanamehe hullumeelne nägu lõpus meeldis eriti. Samuti meeldis see, et kõik nii ühehäälselt relva kurjategija kätte antsid, oh saatuse irooniat.
9/10
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 19, 2005 8:08 am    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
Samuti meeldis see, et kõik nii ühehäälselt relva kurjategija kätte antsid, oh saatuse irooniat.
9/10


Hmm.. saatuse iroonia Smile Momendil olen mina Locke-i usku.
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Okt 19, 2005 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

Parem kui eelmised kaks. Iroonia oli oivaline. Cool

Lõpp oli väga-väga hea. Nii mulle meeldibki. Koletisest ei kippu ega kõppu, mis oli antud juhul ainult hea. Huvi äratab Kate'i müsteerium. Kui nüüd tuleb välja, et tema üldse ei teinudki midagi, vaid lavastati süüdi vms või siis tappis kellegi enesekaitseks... Noh, see oleks pehmelt öeldes väääga suur pettumus. Ma ikka loodan edasi, et Kate ongi hunt lambanahas. Wink

Sherifi tapmine oli ainult sarjale, mitte storyle vajalik. Sherif ei öelnud ikka ära, mida Kate ikkagi tegi, kuigi ise pidas teda ju nii väga ohtlikuks. Selle asemel tellis enda... khm, elimineerimise. Võiks ju arvata, et ta hoiatab enne kedagi - veel, oli teine ju täiesti kõnevõimeline.

Mul on nii raske seda sarja hinnata. Ei ole harjunud... Noh, üheksa punkti. Kuigi ma panin esimesele ka üheksa punkti ja see osa oli tunduvalt parem, siis... Ütleme, et null-koma-midagi üle üheksa, kuid mitte päris kümme. Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 19, 2005 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

Meeldis. Kuid eelmine osa oli natuke parem. Selles polnud eriti midagi nii head, mis teeks sellest just...
aga saab 8 punni.
Koletist polnud. See on hea. Koer leiti üles. see on veel parem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 19, 2005 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

Andsin 9 punkti.

2 väga iroonilist kohta oli ikkagi:
1. viimane kuul mendile ja see ei tapnud teda
2. relv kurjategija kätte ühehäälselt Very Happy

Igatahes, 10 ei anna, ootame ja vaatame veel, kindlasti läheb paremaks Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Okt 19, 2005 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Panin ka üheksa punkti. Väga hea osa, algusest lõpuni köitev. Losti stsenaristid on ikka tasemel (iga kord imestan, kui mõnda osa vaatan). Tõeliselt kvaliteetne värk.

Miks kümmet ei andnud? Michaeli pärast. Just sellest osast alates hakkas mul tema vastu väike ebasümpaatia tekkima - mitte kohe ei meeldi see tegelane, tee või tina.

Muus osas etteheiteid pole. See Kate ümber toimuv oli ka väga huvitav. Seda ei juhtu just iga kord, et mõnes episoodis mingi tegelaste minevikus toimuv osa parasjagu saarel toimuvast põnevam on - seekord oli.

Korisev šeriff ja Sawyeri nägu olid muidugi eriti head. "I was aiming for the heart!"
Applause
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 19, 2005 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

EElmised meeldisid rohkem. Kuigi stoorit kenasti edasi arendati ,kiskus asi võrreldes varem nähtuga igavaks. Enamik käike vöis ette aimata. Ainukesena suutis mind meeldivalt (?) üllatada ebaõnnestunud halastusmõrv.
Siiski, sari on tõesti hea ja loodetavasti jätkab tõusvas joones.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 19, 2005 9:50 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Michaeli pärast. Just sellest osast alates hakkas mul tema vastu väike ebasümpaatia tekkima - mitte kohe ei meeldi see tegelane, tee või tina.


No tee või tina aga ei tule meelde kes see tegelane on? Keegi äkki aitab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Kolm Okt 19, 2005 10:07 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:

No tee või tina aga ei tule meelde kes see tegelane on? Keegi äkki aitab?

Michael on see mustanahaline tegelane, poisi isa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 21, 2005 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

9 head punkti siis osale..
oli huvitav.. minuarust on kõik huvitav..
oli juba jahh teada eelmises osas, et Kate pantvang oli...



kus kohas me ometi oleme?
KUMMALINE LAUSE EKSJU
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 01, 2005 11:22 pm    Teema: Vasta viitega

andsin 9 puunkti...väga huvitav osa oli...pinge oli kogu aeg üleval... Very Happy Shocked
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

Andsin 6 punkti. See osa oli minu jaoks pettumus, sest midagi väga erilist ei juhtunud ning Kate'i flashbackid polnud samuti huvitavad. Ainult šerifi surm oli selles osas meeldejääv.

Jah, see osa oli suhteliselt igav, kuid õnneks ainuke siiamaani nähtud osadest. Minu arvates see osa natuke aeglustas loo käiku, aga mis seal ikka.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group